dracik237
05.12.17,19:57
Dobrý deň,chcela by som sa opýtať na stretavanie sa ojho 4ročného syna s jeho otcom. Ako často ho môže mať a kolko hodin a hlavne či si ho môže vziať na víkend, Malý sa na neho vôbec nepýta ani ho nespomína a keď s ním ma ísť tak ide lebo musí. ďakujem za odpoveď
ivka70
05.12.17,19:02
ma urceny sudom cas, ktory ma syn stravit s otcom?
ono je to individualne, 4 rocne dieta uz zvladne aj vikend bez matky, ak sa on otec vie postarat
tebe ako matke by v prvom rade malo zalezat na tom, aby syn mal vytvoreny vztah s otcom a travil s nim podla moznosti co najviac casu - je to jeho otec a dieta nemoze za to, ze sa jeho rodicia rozisli
dracik237
05.12.17,19:04
no nemame to suom zatial sme len ustne dohodnuty.no jedlo a vsetko ostatne mu chystam ja s mamou ked si ho berie.a ledva ma na zivobitie pretoze ma same exekucie.maly ho nepozna poriadne nieje na neho zvyknuty.najviac pozna len mojho brata a mojho otca
dracik237
05.12.17,19:13
on sa o neho zaujim alen ked ma po neho prist inak nezavola ani nenapise
arizona
05.12.17,20:58
Necakaj od cudzich ludi,aby ti napisali,kolko hodin,alebo kedy sa moze tvoj syn stretavat s otcom.

Obaja ste rodicia,obaja mate rovnake prava,povinnosti a zdopovednost voci dietatu. Nerieste vase osobne spory cez dieta!

Snazte sa rozumne dohodnut.Dieta je este male,takze skusaj postupne napr.pol dna,neskor cely den.
Snazte sa obaja,aby si dieta vytvorilo pekny vztah k obom rodicom.Dieta potrebuje aj otca.Bud rada, ze sa otec o syna zaujima,co by mnohe matky a deti za to dali...
ivka70
06.12.17,05:49
to je preto ,ze s nim nema vytvoreny vztah, na tom ste mali obaja rodicia pracovat od zaciatku
ked vidi tvboj pohlad na ved (ze musi), dieta tvoj nazor prevezme
v prvom rade ty musis zmenit svoj postoj k jeho otcovi a dietatu neustale vysvetlovat, ze je to jeho otec a ze ho ma rad
to, ze nevola, nepyta sa asi tiez vyplyva zo skusenosti, ktore ma z komunikacie s tebou, pochybujem ,ze to sposobuje jeho dieta
stryko nikdy nenahradi surodenca a stary otec otca ... nech sa to tebe zda akokolvek
arizona
06.12.17,07:34
A ty to povazujes za nezaujem? Ze nezavola,ani nepise? Ved co si moze pokecat cez telefon,ci popisat so 4rocnym deckom? Moc nie. A asi to nerobi preto, ze nechce komunikovat s tebou. To, ze si ma zaujem syna zobrat,to svedci, ze zaujem ma.Ked im nebudes branit,tak si mozu vytvorit pekny vztah a neskor si so synom urcite aj zavola a popise. A nezabudaj, ze surodenec,ci dedko mu nikdy otca nenahradia.A ani ty,ako matka.Hlavne pre chlapca je vztah s otcom velmi dolezity pre dalsi vyvin.Z tvojich prispevkov mam pocit, ze skor ty nechces,aby sa stretavali. Uvedomujes si, ze svojmu dietatu tym skodis? Zmier sa s tym, ze aj otec je rovnocenny rodic,ako aj ty...
dracik237
07.12.17,05:44
Ano lenze aj ked sa maly narodil radsej siel von chlastat a mna vyhnal do roboty nech som zivitelom ja on radsej nerobil a radsej bol sam doma ako s nami.takto sa ma spravat jeden chlap?a plus sa nevedel o neho ani postarat vtedy som byvala u mami ona mi pomahala.vyhanal ma s izby pri kojeni a prebalovani atd.ani s krmenim mi nepomahal proste s nicim nemal ziadny zaujem.k dietatu si treba vytvarat vztah uz je ked v bruchu vidim to na mojom bratovi aj na inych....toto milujuci otec nerobi.
dracik237
07.12.17,05:55
A radsej si behal za druhymi a mladsimi a zacal sa len takto zaujima po vyse roku ked uz to dieta vela vnima a divili by ste sa ma len 4 ale telefonovat vie
dmc
07.12.17,05:58
prestan riesit VAS byvaly vztah a vasu minulost.
misomiso
07.12.17,08:02
Dieta by malo mat idealne denny kontakt s oboma rodicmi.
Jakubec
07.12.17,13:05
Ocakavas, ze otec napise list 4-rocnemu synovi a ten si ho precita? Ako vies, ze sa o syna nezaujima, ked ho chce navstevovat? Ked ma s Tebou zly vztah, neznamena to, ze sa Ti bude so svojimi zaujmami zverovat.
marleau
07.12.17,19:08
toto treba vysvetliť úradom, keby boli nato mentálne spôsobilé