alex5896
06.12.17,09:40
ahojte, pred tyzdnom mi vytrhli 8 bola to komplik. extrakcia tento pondelok som sla na pohotovosť vyškrabali mi to na novo, je tretí den a zacina sa mi to hnisať na druhy krat mi dali aj antibiotika co mam robit pockat co bude či zas isť na pohotovost. Zákrok robil primár oddelenia len jeho je ťazko zohnať a z prace nechcem vymeškat preto som bola poobede na pohotovosti.
Žabinka
06.12.17,08:45
1. otázka je aká?
2. prečo nepokračuješ tu http://www.porada.sk/t303206-bolest-po-vytrhnuti-osmicky-augmentin-vs-amoksiklav.html#post2998525 a zakladáš ďalšiu otázku bez otázky.. keď tak založ debatu o zuboch nie otázku..;)
alex5896
06.12.17,08:48
ahaa to som nevedela moc sa tu neviem orientovat :D da sa to nejak opravit?
Žabinka
06.12.17,08:53
klikni na trojuholník vedľa obdĺžnika nad mojim prvým komentárom: Vyžiadať upesnenie otázky, a napíš čo chceš urobiť, napr. zlúčiť s pôvodnou otázkou, alebo zmeniť otázku na debatu..
buchač
06.12.17,08:54
Ser na ATB....to sa predsa v dnešnej dobe nenosí.

Hnis zem vyťahá...alebo oheň spáli.
ivka70
06.12.17,09:04
1. mala by si chodit do zubnej ambulancie, nie na pohotovost, to nie je akutny problem ,ale problem suvisiaci s extrakciou zuba, ten ma byt rieseny ambulantne
- mozu ti to cistit opakovane, aj niekolkokrat, pri zube mozu ostat v rane mikroskopicke ulomky, ktore potom prekazaju
2. ATB este nemuseli poriadne od pondelka zabrat
3. ak ta to boli a citis opat hnis, chod este tera dopoludnia do zubnej ambulancie, urcite necakaj na pohotovost