celoslav
10.12.17,16:40
ahoj.prosim co sa da robit zo sklom,ktore je poskrabane?su to jemne skrabance na lavej strane.najme proti slnku je to velmi dobre viditelne.ked je podmracno ani neviem ze tam nieco je.je to celne sklo na fabii.dik.prajem krasny den
buchač
10.12.17,15:51
buchač
10.12.17,16:42
Sklá reflektorov som už pár krát prebehol so zubnou pastou...viditeľný rozdiel v osvetlení.

Ale predsa len dostať špeci prípravky, kde je ten výsledok ešte lepší.
Nandrolon
10.12.17,17:11
S colgate by si to zodrel, elmex gelée by nepomohlo :-))
Najefektivnejsie by bolo nove auto s NEposkriabanym sklom-))))
romana147
10.12.17,18:59
Možno nemusí byť nové auto , možno stačí nové sklo.
marleau
10.12.17,19:31
to je nejaký problém? ja som mal čiaru cez celé sklo, dve diery a jazdil som tak rok, sa neposerte z vašich autíčok
buchač
10.12.17,19:56
Nikto sa nejde posrať z autíčka...

Problém ?
Nuž problém :
č. 1 nastane, ak by Ťa zastavili dopraváci. V tom momente fásneš minimálne pokutu...prípadne vezmú papiere.

č. 2 nastane pri najbližšej STK

č. 3 je najhoršia verzia....vezmi, že pri oslnení sa cez čiaru a diery láme svetlo...nedajbože, ak sa zídu všetky súvislosti a do cesty sa nebodaj pripletie nejaké dieťa.

Čo potom by si robil ?
Nuž, ak by si trafil dieťa, ktorého otec je prudší, tak skončíš na traumačke...a právom.
==================
Alebo otočím inak.

Čo by si robil, ak by nejaký vodič, čo nie je posraný zo svojho autíčka a serie na jeho tecnický stav...čo by si robil, ak by trafil Tvoje dieťa ?

Žeby si vzal bejzbolku a dobil ho s kámošmi na smrť ....či ?
vulxy
10.12.17,20:29
kazde nie nove auto ma skrabance na skle,ja tie moje neriesim,ked nechcem tak ani nevidim...je pravda ze auto mam aby mi sluzilo nie opacne...ked ti to tak vadi vymenie sklo v servise s radostou,nasledne namontuju niekomu za polovicu a budu vsetci stastny...
Nandrolon
11.12.17,04:48
Ale to by zas hladal navod: ako vymenit sklo.
Ale teraz k veci - celne sklo by som sa neodvazil renovovat doma. To nie je svetlo alebo podobna somarina...
marleau
11.12.17,06:07
drístaš
buchač
11.12.17,06:14
Keď myslíš....ALE čo je potom toto ?
https://www.google.sk/search?client=opera&q=predn%C3%A9+sklo+po%C5%A1kodenie+vyhl%C3%A1%C5%A 1ka&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest&gws_rd=ssl
Nájdi si vyhlášku a preštuduj.

Spomeň moje slová v prípade č.1 a 2., keď budeš hľadať výhovorky.
To č. 3 neprajem nikomu.

Kuwa...a toto nám pobehuje po cestách ?
misoft
11.12.17,07:56
marleau (Dnes 08:07) drístaš
---------------------------------------------
Nuž - nedrísta! Naopak, práve ty drístaš. A kvôli takýmto, ako ty máme na cestách rodeo!
marleau
11.12.17,14:45
lebo pre jednu čiarku nejaký debil nevidí na cestu?