Dagmarponechalova
15.12.17,12:10
Mna obrali o 1100€ - ovú kameru ktorú som poslala milému pánovi do Belgicka s podmienkou, že financie odovzdal agentovi z colony bank a po odoslaní balíku (kuriérom DHL za 70€ ) a potvrdenia na ich email som mala dostať peniaze.. Ako by nestačilo, že mi peniaze z "banky" neprišli, následne sa snažili privyrobiť si ešte viac. Vraj minimálny finančný limit z krajiny do krajiny je 1600€ a mám najprv poslať peniaze jeho bratrancovi do francúzska (500€) a on mi následne zašle sumu 1600€.vtedy mi došlo, že som sa stala obeťou podvodu. Kamera už bola doručená v Belgicku , hlúpo som verila a doplatila na to. Treba aby o tom ľudia vedeli, aby sa podobné podvody čo naviac eliminovali.
!!!!!!!!!!pozor na COLONY BANK, malendez.g@gmail.com , colonybank@transfer-processed.com !!!!!!!!!!!
bjuty smis
15.12.17,12:47
všetkým nám tu zverejňuješ svoje meno....číslo účtu...

začierni si to...
duves
15.12.17,12:50
Takže dalšia. Su to podvody tzv. "Nigerijskeho typu" a je toho plny internet.
http://bit.ly/2Av5AS2
Nandrolon
15.12.17,16:38
Tie "osobne udaje" to je cely odrb na jednoduchych ludi, aby sa nedozvedeli adresu, na ktorej maju rezat... my im ju ale raz povieme...
Cislo uctu, rodne cislo u rozmyslajuceho cloveka neznamena ziadne ohrozenie.
Doteraz som sa jediny pripad nedozvedel.
Vsetko boli osoby, kde by to islo ako po masle hocikedy=IQ=765wer6i9o853wcjusfug
Akurat tam vidim fotku hlavy brava, ktory keby mi ako spravny slovensky OVBak skocil do cesty, tak zena vola skor 155 ako by doslo k stretu, uz ma pozna.
bjuty smis
15.12.17,17:10
tak zverejni...pošlem...
ZahradnikAmater
15.12.17,20:20
A vždy sa nájde niekto ďalší, koho nachytajú a ešte sa tým aj pochváli na internete ;)
buchač
16.12.17,06:12
Nechápem prečo každý podvedený vraví a plače nad podvodom.
Veď každý sa nechal nalákať na svoju bezbrehú, nekonečnú lakomosť.
Dokonca obchodujú so zahraničnými šmejdami, pritom je ich na Slovensku vcelku dosť....
bjuty smis
16.12.17,09:36
si f tipný...
pavol54
16.12.17,10:02
meno, priezvisko rodné číslo, číslo OP, adresa v nesprávnych rukách a mať niekoho "spoľahlivého" v banke to môže byť pekný šrumec
bodliak
16.12.17,11:09
Krásne. Ešte nám povedz, čo predchádzalo odoslaniu balíka.
bjuty smis
16.12.17,17:11
No co, frajer....preco si ho rychlo zmazal?
mibar
04.04.18,06:09
Milý Amatére, kdyby se "nechválili" (jak jsi špatně pochopil), tak by se ti mohlo stát, že tam spadneš taky, ani nebudeš vědět jak. Mě se to také stalo a to po stovkách pozitivních zkušeností se zasíláním věcí oproti platbě. Tak čau a kdyby tě náhodou někdo vojel, tak si vzpomeň jak jsi byl chytrej.
mibar
04.04.18,06:15
Aha, tady máme zralého, zkušeného a moudrého rádce, co přesně umí hodnotit jednání druhých. Takový malý poručík Columbo, kterému je hned jasné kdo vraždil (stejně jako divákovi) a jen shání důkazy, kterými pachatele usvědčí. Nepřeju vám, aby vás někdo vojel. Protože se to stane tak, že ani nebudete vědět - a to po stovkách vlastních pozitivních zkušeností.
mibar
04.04.18,06:31
Bohužel to není věc Colony Bank, ale dobře propracovaných psychologických metod. Tihle malí gangsteři se za oficiální bankovní instituce jen schovávají a tím je samozřejmě vědomě poškozují.
vicktor
04.04.18,06:47
Netvrdim ze nikdy nenaletim, ale nejaku vec za vyse 1000 eur nebudem posielat neznamej osobe do zahranicia na prislub ze potom mi posle peniaze.
Nandrolon
04.04.18,07:47
Komunikovať sám so sebou je choré, daj sa liečiť ty multinick.
Nandrolon
04.04.18,07:49
Registrácia dnes, a reaguješ na staré príspevky.
Možno niekto uverí, ja nie.
mibar
04.04.18,07:58
Co je k neuvěření? - já neradím, jen konstatuji fakt. Dnes jsem se přihlásil, protože jsem se chtěl spojit s paní Ponechalovou. Po mnoha letech pozitivních zkušeností a stovkách transakcí jsem byl také okraden. Dávám dohromady důkazy a chci věci předat policii. Myslím, že občas se podařilo pár podvodníčků usvědčit, tak proč to nezkusit. A je snad jedno, na jak staré příspěvky reaguji. Ty jsi administrátor, abys rozhodoval? Nebo soudce, abys vynášel svá rozhodnutí. Zkus si to ověřit a pak mudruj. Začal jsi mi tykat, tak v tom pokračuji :-)
Nandrolon
04.04.18,08:23
Pán Amstrad, nie každý je tu tak dementný ako si ty múdry, nezabúdaj!
Obecne sa na ANONYMNÝCH FÓRACH tyká, takže zrejme aj preto ťa niekto napálil, si totiž hlúpy.
Ale ešte raz píšem, myslíš, že keď tu začneš písať po česky, že nebudeš odhalený. Keby si bol tak múdry a chcel si nechať ten ďalší nick "dozrieť" /ako sa sám rád tym chváliš/ tak nezačneš ako blbec komunikovať sám so sebou.
PS: a tykať a napádať ostatných členov si tu začal TY, nie ja. Ja som písal svoj príspevok až po prečítaní tvojich hovien, Stačí si pozrieť časy...
Nandrolon
04.04.18,10:04
Asi si vzhľadom na svoj vek nepochopil šuťák. Nikdy sám so sebou nepíšem, ale komentujem spätne niektoré odpovede, ktoré sa písali v noci, keď už pracujúci väčšinou spia. Ale nevadí. Otvoriť si nicky a sám sa hodnotiť, to by som si musel ráno pred zrkadlom po uvedomení sa asi vystreliť mozog z hlavy.
Nandrolon
04.04.18,10:38
A čo sa tam píše iné??? Prečítaj si ho aspoň 3 dni späť a MOŽNO pochopíš.
Tam sa veru jadrová fyzika alebo tvoj únik moču veru nerieši!