sthruska
18.12.17,06:40
Nahodil som si Vysoký kontrast č. 2. No má to jednu slabinu. Mnohé ikony, na nástrojových lištách v menu apod., sú nečitateľné.
Skúsil som základnú schému a všade nahodiť čiernu farbu. Problém je v

rámčeku okna
menu
nástrojových lištách
Držia si pôvodnú farbu.
Ako to vyriešiť? Na internete som akosi nepochodil.
misoft
18.12.17,09:46
Po nastavení základnej témy - v Prispôsobenie - klikni na Farba okna - a v Položka začni listovať - môžeš nastavovať potrebné farby. písma. Ovšem niektoré nastavenia sú blokované samotným OS.
sthruska
18.12.17,10:09
To všetko som urobil. Viď otázku. Ale tie tri veci spomenuté hore sa mi nezmenia. Neviem či to blokuje OS, alebo to je potrebné nastaviť niekde v registroch. Čo som sa dočítal, tak vraj je to kvôli ikonkám. Neviem či sa to netýkalo len toho panela dole. Neviem si spomenúť ako sa mu nadáva :)
misoft
18.12.17,11:50
Tie tri veci nie sú užívateľsky nastaviteľné... je to vecou OS, ktorý to nepovolí. Možno v registroch sa dá nastaviť, ale nechce sa mi to v nich hľadať... :D
sthruska
18.12.17,11:53
Ja som mal na mysli hlavne možnosť nainštalovať nejakú tému/schému tretej strany.
misoft
21.12.17,19:10
V tomto ti neporadím..... rôzne inštalovanie tém tretích strán neinštalujem. I tak mám Aero, pozadia sa mi menia z mojej "zbierky" wallpaperov - žerie to trochu síce zo systémových prostriedkov, ale vyzerá to efektne, keď sa náhodne pozadia menia.