Michal.novo
19.12.17,20:52
Dobrý večer, robím kuriéra príjemca mi nechcel prebrať lebo po rozbalení bol poškodený . Mal som spísať zápis o škode avšak som na to zabudol keďže je toho veľa . Teraz žiadajú náhradu škody za balík .. mám nárok na ten poškodený tovar keď ho zaplatím ? Z poistky sa mi to nedá uhradiť lebo sa to začalo riešiť veľmi neskoro .. ďakujem
mareko
20.12.17,13:24
Keď poškodený tovar zaplatíš, tak bude tvoj. V podstate si si ho kúpil. Zákazník nič nazaplatil, kúpi si nový tovar ...tak by to malo byť
Michal.novo
20.12.17,17:28
Naša spoločnosť mi to nechce uznať ... je na to nejaký zákon ?
mareko
20.12.17,18:41
To naozaj neviem, pozri sa, čo máš v zmluve. Možno tam majú dáku klauzulu. Ak zaplatíš poškodený tovar (zákazník nezaplatil nič, čiže o nič neprišiel)a ten tovar by si si nesmel nechať, bolo by neoprávnené obohatenie....ty si zaplatil tovar aj cenu dopravy. Možno ti to tu ešte niekto objasní.
ivka70
20.12.17,19:44
Ty nejdes platit za tovar, ale za skodu, ktoru si pri vykone svojho povolania sposobil svojmu zamestnavatelovi, kedze ten je zodpovedny za neposkodene dorucenie.
Tato nahrada skody ale nie je kupou poskodeneho tovaru - to si nemyl, nemas nan ziadny narok.
vicktor
21.12.17,07:27
Mal spisat zaznam, ale nespisal. Zamestnavatel o tom iba pocul, neviem ci ten volaco spisal. Ak nie, kurier odvedie trzbu a zamestnatavela nemusi trapit ci zasielka skoncila u Fera alebo Zuzany.
Co spravi zamestnavatel s poskodenym tovarom?
ivka70
21.12.17,08:26
Skor to uz riesi zamestnavatel ako reklamaciu poskodenej zasielky - kedze pise, ze zabudol spisat zapis o poskodeni.
Kurierska sluzba si nemoze nechat poskodeny balik .... ak ho prijemca neprevezme, vracia ho odosielatelovi. Na poskodenia ma mat poistku.
Michal.novo
22.12.17,13:50
Som živnostník , mám poistenie ale poisťovňa mi to neuznala .. preto by som chcel aspoň tovar, lebo suma ktorú žiadajú je hodnota tovaru aj s postovnym