tmhwk
25.12.17,18:57
Ahojte,

náš nový zamestnanec pracoval tento rok pár týždňov a potom išiel na trojmesačnú PN (počas ktorej dostal od nás v skúš. dobe výpoveď, ale nie kvoli tej PN). Kedže mu zostal jeden deň nevyčerpanej dovolenky, vyplatil som mu ju.

Hlavný problém mám v tom, že som našiel že pri vyplatení dovolenky po skončení prac. pomeru sa má zasielať "Výkaz preddavkov a príspevkov", kde sa táto preplatená dovolenka má rozpočítať "pomerne do všetkých kalendárnych mesiacov trvania poistenia". Mzdový program mi ale vypočítal pre SP iba úrazové poistenie (vo výške pár centov), ktoré mi aj zahrnul do mesačného výkazu SP + vypočítal odvody do ZP. A čo teraz? Mám poslať do SP "výkaz preddavkov", kde do každého mesiaca jeho zamestnania "rozpustím" ten jeden deň preplácanej dovolenky a vypočítam odvody? Alebo to len zle chápem a žiadne ďalšie odvody (okrem spomínaného úrazového a ZP) sa v tomto prípade už neplatia a žiadny ďalší výkaz sa nezasiela?
veronikasad
25.12.17,18:20
Kedy skončil pracovný pomer s kedy bola preplatená dovolenka?
tmhwk
25.12.17,19:53
Prac. pomer skončil 5.11, okolo 10.11 sme mu aj doplatok dovolenky reálne poslali na účet. Výplatný termín máme vždy až koncom mesiaca, takže až teraz budeme posielať mzdy a výkazy za 11 mesiac. Kedže bol mesiace na PN, tak jeho mzda za 11 mesiac je 0, ale chceli sme do poslednej mzdy zahrnúť tento preplatok dovolenky.
veronikasad
25.12.17,21:49
Ak bola dovolenka preplatená v mzde za mesiac november, výpočet je správny. Neide o preplatenie dovolenky po skončení pracovného pomeru. To by bolo v prípade, keby ste na preplatenie dovolenky zabudli a preplatili ju aj vo výplate za mesiac december, kedy už pracovný pomer netrval