tomas158
02.01.18,22:09
Dobrý deň, venujem sa obchodovaniu na burze, pričom hromadím kryptomeny na roznych elektronických peňaženkách. Chcem sa spýtať či potrebujem nejakú licenciu ak by som ich chcel predávať dalej ludom. Príklad zakaznik mi pošle peniaze a ja mu za vopred stanovovený kurz pošlem danú kryptomenu o ktorú ma záujem. Ďakujem
buchač
02.01.18,21:37
Potrebuješ najprv zopakovať pravopis.
Chcel by som vidieť debila, čo pošle love VOPRED za nejaký neoverený bizňys.
Ale jeden nikdy nevie...toť jedna sa tak zaláskovala, že predala ešte aj bombarďáky a poslala všetko nejakému maníkovi....a teraz trie biedu.

K tomu "obchodovaniu" sa nemá význam ani vyjadrovať.
Určití "obchodníci" by si zaslúžili fakt nejakú verziu krypty.
misoft
03.01.18,08:59
Hmmmm.... obchodovanie s cryptomenou, predaj a presun cryptomeny do inej peňaženky.... ty neobchoduješ, ty len ťažíš! A ani nevieš, ako to s cryptomenou chodí, každá transakcia s cryptomenou musí byť overená, kupujúci musí mať svoju "peňaženku"......
Cryptomena totiž nie je regulovaná, bankami overiteľná. Do obyčajnej peäaženky ju nedáš, ak nemáš elektronickú peňaženku, alebo kupec ju nemá - predáš akurát tak ho*no!
vicktor
03.01.18,09:25
vsak mozno o to prave ide - nadejny bohac posle peniaze a on jemu na oplatku to onô.
_viki
03.01.18,09:31
Nie, jednotlivci nepotrebujú špeciálne licencie na narábanie s kryptomenami.
Jan Hrko
03.01.18,10:37
za túto odpoveď máš 1*....
profesional
03.01.18,12:45
Potrebuješ živnosť. Nakoľko ide k obchodovanie s majetkovými právami oceniteľnými v peniazoch.
misoft
03.01.18,12:51
Ak chce milióny - stačí sa prihlásiť ako dedič toho Austrálčana, čo s lietadlom spadol....:D:D:D