kolkaperla
16.01.18,07:50
Dobrý deň,chcem sa opýtať.Pracujem u nemenovaného zamestnávateľa,prvé tri mesiace som mala skúšobnú dobu,potom mi predĺžil zmluvu na dobu určitú na dva roky,zmluvy som podpisovala.Minuly rok v októbri mi skončila pracovná zmluvu,ale pracujem u neho stále,nedal mi však podpísať žiadnu zmluvu, povedal že ju nepotrebujem, že stačí keď ju majú na personálnom na firme,ale není podpísaná mnou,ale že keď budm potrebovať brat napr.uver tak mi ju poskytne. Chcem sa opýtať či tú zmluvu musím mať aj ja,čo by som bola spokojnejšia, alebo sú to len také ťahy zamestnávateľov,aby obchádzali zákony a majú niečo v umysle
veronikasad
16.01.18,06:58
Pokiaľ so súhlasom zamestnávateľa naďalej pracuješ po uplynutí doby určitej, tvoj pracovný pomer sa zmenil na dobu neurčitú. Novú pracovnú zmluvu nepotrebuješ.
Pre istotu si prever v sociálnej poisťovni či si tam stále prihlásená ako zamestnanec firmy.
kolkaperla
16.01.18,07:13
Nemoze má vyhodiť bez udania dôvodu,tým že ja vlastne nemám doklad o tom že u neho pracujem?A môže poprieť,že sme sa dohodli ústne že mám pracovnú zmluvu na neurčito?
veronikasad
16.01.18,07:15
Platí to čo som napísala vyššie. Prever si v SP či ťa v októbri neodhlasi z poistenia a nerobíš načierno.
kolkaperla
16.01.18,08:04
Dá sa na sociálnej poisťovni na nete aj registrovat,aby som si to mohla sledovať?
ivka70
16.01.18,08:42
nie, FO sa nevie registrovat
ale vies vyuzit ich infolinku na to, aby si si overila, ci si poistena ...
širi1
19.01.18,09:08
je to v poriadku z hľadiska ZP, pracovný pomer prešiel na dobu neurčitú, ak ste aj dostali normálne výplatu a výplatnú pásku aj za november, december nie je pochybnosť o čiernej práci