KristinaLet
17.01.18,15:22
S manželom máme v pláne otvoriť maličký podnik (čajovňu)s darčekovým obchodom. Manžel je SZČO-v čajovni bude sám pracovať, pripravuje sa na skúšky na hygienické minimum. Ja by som manželovi príležitostne vypomáhala v piatky a soboty v zimných mesiacoch. Potrebujem si spraviť aj ja hygienické minimum alebo stačí potravinársky preukaz? Viem, že ako manželka nemusím pracovať na zmluvu a sezónnym brigádnikom v podnikoch stačí iba ten preukaz. Ale ako to je v mojom prípade?
Ďakujem vopred za rady.
pavol54
17.01.18,14:49
zdravotný preukaz určite, ale za tých 50 eur poplatku za hygienické minimum sa ti oplatí riskovať? Tú čajovňu ti aj tak príde skontrolovať pred uvedením do prevádzky RUVZ.
KristinaLet
17.01.18,15:06
Ďakujem za reakciu-preto sa pýtam, chceme mať všetko naporiadku v súlade so zákonom. Ešte raz podotýkam, že čajovňa bude manželov podnik, ja budem vypomáhať cca 20-30 dní do roka. Nejde o tých 50 €, na skúšky sa treba samozrejme aj pripraviť. Otázka je, či je to potrebné nakoľko sa jedná o špecifickú situáciu: bezplatná výpomoc manželovi + sezónnosť (ak by manžel prijal študenta na občasnú brigádu, tomu stačí potravinársky preukaz).
ivka70
17.01.18,15:17
ja myslim, ze ked staci pri dohode ZP, staci aj pri vypomoci ....
pavol54
17.01.18,18:25
lenže ten dohodár ako cudzí človek urobí len to čo sa mu prikáže, ak urobí niečo čo nemal, na druhý deň môže už len zvonku chytať kľučku, kdežto rodinný príslušník je tam stále a môže dovoliť si viac a potom si navzájom vyčítať ak sa stane prieser za tých 50 ečiek to nestojí. zdravotný preukaz hovorí že nie si bacilonosič nič viac nič menej. hygienické minimum je penzum znalostí a hovorí čo musíš dodržať aby si nákazu z potravín a hygieny nepreniesla na iných