lumile
19.01.18,07:00
Bolia ma päty, obidve nohy.
Najviac kosť na konci päty na dotyk.Brala som všetku elektroliečbu aká je .Nepomohlo.Nedá sa behať a krívam.Trvá to už pol roka.Viete poradit?
ivka70
19.01.18,06:58
Opatovne navstiv ortopeda.
Xanti
19.01.18,08:16
Máš ostrohy,
skús rázovú vlnu a laser.
buchač
19.01.18,08:27
Nezvyknem niečo doporučovať, ale urobím výnimku.
Zaobstaraj si hento...ide pravdepodobne o ostrôžky (ako spomenula xanti).
https://www.pilulka.sk/hom-hekla-lava-9ch

Moja 1/2 mala tento problém. Už sa uvažovalo o ožarovaní, čo je v podstate najkrajnejšia voľba.
Ale bolo jej doporučená Hekla. Po vybratí určitej dávky (pozor - ide o pár týždňov) došlo k výraznej úľave a konečnom výsledku, keď problémy pominuli.
Jedna známa bola na tom podobne. Manželka jej doporučila, výsledok fajn.
veronikasad
19.01.18,08:40
Juraj, čo to je za zázrak? Je to homeopatikum, bez popisu...
Jarka 1
19.01.18,08:45
Veronika, keď som zrolovala, tak je tam popis.
Jarka 1
19.01.18,08:48
Keďže je to homeopatikum tak odporučím to kamarátkam. V mojom okolí takmer každá baba po prechode mala tento problém s pätou. Väčšinou im nič nepomohlo a po dlhšom čase povedali, že akosi to prešlo samo. Možno s týmto prípravkom ten čas nebude taký dlhý. Za vyskúšanie to stojí a nestojí to ani celý majland.
Katy a R
19.01.18,08:55
popozeraj túto tému - celú ... nájdeš konkrétne prípady a skúsenosti ;)
http://www.porada.sk/57034-bolesti-v-pate-post1549292.html#post1549292
veronikasad
19.01.18,09:01
Jarka, ďakujem, už som to našla. Myslíš, že by sa to dalo užívať aj pri bolestivých kĺboch ?
Jarka 1
19.01.18,09:34
Ja by som určite skúsila. Počítala som trochu o tom ... má to pomáhať aj pri pozápalových stavoch, hormonálnych poruchách, kalcifikácii väzov. ...V podstate všetko veci, ktoré spôsobujú bolesti kĺbov :)
veronikasad
19.01.18,10:39
Jarka, ďakujem
buchač
19.01.18,11:06
veronka
Či zázrak alebo nie, to ja neviem. ;)
Ale viem, že to 1/2ke a aj tej spomenutej veľmi pomohlo, odvtedy je fakt pokoj.
Uškodiť asi neuškodí...a ak pomôže ? Niet čo riešiť.
Vždy lepšie, ako to ožarovanie...a o prípadnom skalpele (ak sa to vôbec dá) ani nevravím.
veronikasad
19.01.18,11:33
dakujem
lujza.j
19.01.18,12:45
Katy dobre si pamatam....s tvojim muzom som popijala jablcny ocot na nase bolave paty:D
renka12
19.01.18,13:20
Zdravím. Mala som takýto problém pred pár rokmi - rtg ukázal ostrohy. Tie však má vraj skoro každý, ale nie každého päty bolia. Tak som si tú bolesť u seba dala do súvislosti s nachladnutím v bazéne, následne vonku a zmenou topánok (v januári). Na noc som si robila zábal - natrela propolisovou masťou, prikryla igelitovým sáčkom a navliekla na to ponožku. Kúpila som si tzv. organický vápnik (poslala mi ho firma z Košíc) - vraj sa lepšie zúžitkuje v organizme. Ten neorganický sa v organizme usádza a vytvára výrastky, ostrohy.. To som si vygooglila. Asi po 2 mesiacoch problém zmizol, ale musela som dávať pozor, aby noha nenachladla - hlavne v lete, keď sa večer rýchlo ochladí - nosila som vystrihnutú pätovú časť starej tesnej ponožky. V natieraní propolisovou masťou (už bez igelitu) - aj cezdeň som pokračovala ešte asi polroka po odoznení bolesti, nenosila som topánky s tvrdým podpätkom. Pomohlo.