Karolina177
01.02.18,17:17
Ahojte, potrebovala by som odbornu radu. Dnes som nastupila do novej prace. Po 1 dni (co sa mi fakt nikdy nestalo) chcem odist. Avsak! V praci mi dnes stale nechceli vydat pracovnu zmluvu, ale na socialke uz prihlasena som - prihlasoval ma tam v stredu ekonom. Co som sa dozvedela od ostatnych zamestnancov tak pan ekonom sa so zmluvami neponahla a dava ich vzdy na posledny mozny den (aby zamestnanec ako debil na poslednu chvilu utekal na upsvar a mal z toho este problemy...)
Nie je mo jasne aky postup zvolit ak chcem podat vypoved, lebo tou socialkou tipujem ze ma tam takto drzia a musim podpisat prac.zmluvu aby som sa pri vypovedi mala na co odvolat. Popravde nemam chut tam stravit dalsi den z mnohych dovodov, najradsej by som tam zajtra rano nabehla s vypovedou a uz nikdy tam neprisla.

Prosim reci ako ''este to skus'' a pod mi pisat nemusite. Dakujem
veronikasad
01.02.18,16:20
Nemá pracovnú zmluvu, teda ani nevieš, či bola dojednané skúšobná doba...
Karolina177
01.02.18,16:22
Je dojednana na 3 mesiace, avsak iba ustne..
veronikasad
01.02.18,16:22
Ak máš dojednanu skúšobnú dobu, nedávas vypoved, ale končis pracovný pomer v skúšobnej dobe. Ukončenie sa oznamuje zamestnávateľovi písomne, spravidla tri dni vopred.
Katy a R
01.02.18,16:22
Výpoveďou svoj problém nevyriešiš - tam platí výpovedná lehota.
Zajtra môžeš skončiť PP v skúšobnej dobe - ak teda skúšobnú dobu máš? Ak nemáš skúšobnú dobu - tak sa zajtra dohodni na skončení PP (Dohoda).
viď ZP
veronikasad
01.02.18,16:23
Opráv si názov témy, zrejme neide o zamestnanca
Karolina177
01.02.18,16:24
To viem len mne ide o to ze uz ma prihlasili do socialky a neviem ci ma tam takymto sposobom ''nedrzia''a nepotrebujem tym padom najskor zmluvu od ktorej pisomne odstupim
misoft
01.02.18,16:25
Pokiaľ nemáš PZ od zamestnávateľa - teda si ju ani nepodpísala (predpokladám) - obráť sa s podnetom na IP. V prípade, že ti ju "náhodou" vydá, poznač si dátum, ak bude možné i v jeho dokladoch pridať poznámku "Prevzatá dňa xx.xx.xxxx".
https://www.profesia.sk/kariera-v-kocke/legislativa/311-2001/41-84-druha-cast-pracovny-pomer/
veronikasad
01.02.18,16:34
Aj bez pracovnej zmluvy je platný pracovný pomer. V komentári k pár.42 Zákonníka práce sa však uvádza, že pracovný pomer bez pracovnej zmluvy zakladá PP na dobu neurčitú bez skúšobnej doby. Bohužiaľ, musíš ísť ešte sa zamestnávateľom vyžiadať si pracovnú zmluvu.
profesional
02.02.18,21:36
Ak nedošlo k podpisu pracovnej zmluvy, pracovný pomer nevznikol. To, že ťa zamestnávateľ prihlásil do sociálnej poisťovne na tom nič nemení. Ide o čiernu prácu. Nemusíš dávať žiadnu výpoveď. Lebo nemáš akú zmluvu vypovedať, keďže žiadna neexistuje. Proste nenastúp do práce. A oznám Sociálnej poisťovni a Inšpektorátu práce, že zamestnávateľ ťa prihlásil bez vzniku pracovného pomeru.
veronikasad
02.02.18,21:49
To čo tvrdíš by si obhájil aj na súde ? O akej čiernej práci píšeš, keď je prihlásená v SP ? Ide o nesplnenie povinnosti zamestnávatela, za čo môže byť postihnutý zo strany IP. Pokial nastúpila do práce, ide o platný pracovný pomer ...
profesional
02.02.18,21:56
Základom vzniku pracovného pomeru je, že obe strany podpíšu PRACOVNÚ ZMLUVU. Tá zakladá vznik pracovného pomeru. Prihlásenie do Sociálnej poisťovne je len akcesorická povinnosť. Nesmieš prihlásiť do Sociálnej poisťovne osobu, ak pracovná zmluva neexistuje. Veď to je úplný základ. Prihlásenie do Sociálnej poisťovne je úkon s deklaratórnymi účinkami. Nie konštitutívnymi. Právny úkon, ktorý má konštitutívne účinky je pracovná zmluva. Prihlásenie do Sociálnej poisťovne bez existencie pracovnej zmluvy JE NULITNÉ. Na súde by som toto obhájil ľavou zadnou. Ani manželstvo sa neuzavára sexom, alebo nasadením obrúčky. Právny poriadok spája vznik niektorých práv a povinností s konkrétnym predpísaným prejavom vôle v konkrétnej forme.
veronikasad
02.02.18,21:59
V komentári k pár.42 Zákonníka práce sa však uvádza, že pracovný pomer bez pracovnej zmluvy zakladá PP na dobu neurčitú bez skúšobnej doby