Lenka192
05.02.18,13:13
Prajem pekný deň, otváram podnik a chcela by som tam nejaké zaujímave pivá, z rôznych pivovarov neustále na obmenu. Tak by ma zaujímalo či viete v niečom takomto chodiť, či aj nejaké menšie pivovary ponúkajú výčapné zariadenia. Ešte by som sa zaujímala o firmy ktoré pivo dodávajú. Vopred ďakujem za odpoveď
willma
05.02.18,12:18
a čo tak trochu pohľadať po nete a osloviť priamo vybrané pivovary?
Lenka192
05.02.18,12:21
Ďakujem to viem aj bez vašej odpovede. Zisťujem si to všetko sama ale chcela som počuť rady aj od použivateľov. Pekny deň pani willma
lujza.j
05.02.18,12:34
K comu ti bude rada..ktora uz nemusi byt aktualna...lebo podmienky sa zmenili....pripadne...kazdy ma iny odber..cize ine podmienky....
kimno
05.02.18,13:05
Ja pracujem ako technik pre pivovar, ak chceš stále obmieňať pivá tak riešenie je jedine také že si výčapné zriadenie kúpiš za vlastné. Alebo budeš čapovať pivá z nemenovachých koncernov /europivá/ ktoré majú síce viac značiek pod sebou ale ....všetko na jedno kopyto.... tak sa rozhodni... . Ešte máš možnosť ísť cestou kvality alebo kvantity....
sosak
06.02.18,16:42
Určite by som nešiel do podniku na pivo, v ktorom by ma čakalo " prekvapenie ", že nie je teraz v ponuke, pretože si obmenila ponuku pív. Neviem aké máš skúsenosti v podnikaní, ale používatelia - štamgasti sa radi vracajú, keď vedia, že tam dostanú na čo majú chuť. Určite tvoj koncept výnimočnosti ti nebudem vyhovárať, sama neskôr pochopíš.