osky
18.04.13,20:48
ja len voda.ziaden tuk
alaya1
19.04.13,06:08
ved ju mozes oprazit aj bez tuku- ja ju varim v tom Z...r hrnci, nepripali sa nikdy.
lofr
23.04.13,18:38
Tak dnes som ochutnal tu ryzu SOS a musim uznat, ze jedna z najlepsich. Akurat sa neviem rozhodnut, ktora je lepsia, ci Giana alebo SOS, ale prijemne prekvapenie. Skutocne bola chutovo vyrazne lepsia, nez ostatne, aj nez rozsirena BASK.
osky
23.04.13,20:26
ja ked som nevarila naturalnu,tak jedine parlboid-ta sa vzdy podari a je super.
lofr
23.04.13,21:55
Jedneho casu som tiez pouzival parboiled, ale to su vzdy len dlhozrnne ryze. Tie mi prestali chutit, uz jedavam len gulatozrnne. Nechuti mi ani basmati. Keby som pouizival nejaku dlhozrnnu ryzu, tak jedine jasminovu, tu som tiez pouzival dlho, ale aj ta sa mi objedla. Tie gulatozrnne maju taku prijemnu kasovitu konzistenciu a to mi vyhovuje.
Ako prilohu uz ryzu nejedavam, tam by sa mozno hodili viac dlhozrnne, a v tom pripade by som urcite pouzil jasminovu ryzu, ktora sa mi zda najkvalitnejsia z dlhozrnnych.
Silvia123
23.04.13,22:23
Ja varím ryžu v hrnci mikroplus sa tuším volá (taký šedý bol, možno je teraz inej farby, už ho mám dosť dlho totižto) z Tuperware v mikrovlnke. Som s tým veľmi spokojná, nikdy nie je rozvarená, nemusím dávať pozor že mi nahorí, v podstate som ryžu na sporáku ani nevarila :).
osky
24.04.13,06:34
aha ,chapem...mne ta jasmunova nechutila-je taka navonana,umela...
osky
24.04.13,06:35
no tak ryzu z mikrosky-to iste nie....brrr
Silvia123
24.04.13,17:48
a čo je na tom brrr, čo si nič v mikrovlnke neohrievaš? Tá ryža je náhodou úplne perfektná, urobím ju na lyžici oleja, nie je teda mastná a ešte nikdy nebola tvrdá, ani prevarená, kto ju u mňa jedol vôbec si nepomyslel, že je z mikrovlnky. Ja si veru neviem vynáchváliť.
Nole
25.04.13,07:49
tiez robievam ryzu v mikrovlnke,je to jednoduchsie a nie je poznat rozdiel
osky
25.04.13,08:04
nie neohrievam-mikro uz vobec nepouzivam
lofr
25.04.13,14:59
Jj, ved aj mne sa objedla. Proste dlhozrnne nie. Uz len ak gulatozrnne, alebo talianske na rizoto. Lenze talianske sa dlho varia, takze vitaz su gulatozrnne. Chuti mi aj natural gulatozrnna, lenze ta sa vari 50 minut.
lofr
25.04.13,15:00
Ver ze tvoje telo rozdiel pozna... mikrovlnka to je mrtve jedlo, po energetickej urovni. Dusu vobec nezivi.
korela
06.05.13,17:51
Zvyšky každej uvarenej ryže treba rýchlo schladiť alebo zmraziť, pretože sa v nej rád množí Bacillus cereus, ktorý vás potom môže prinútiť trénovať krátke trate a brušné svalstvo. Zanechá po sebe narušenú flóru a zapálenú sliznicu čreva. Uvarená ryža pri uskladnení v chladničke ostáva bezpečná maximálne dva dni.
http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=339

http://www.akv.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=185&Itemid=30

Tu nájdete záznam relácie Labyrint televízie TA3 z 10. apríla 2008

http://www.ta3.com/sk/relacie/9_labyrint/4185_ryza-ktora-je-aka-a-ktora-je-najlepsia


© Ambulancia klinickej výživy

www.akv.sk

02/212 999 27
Zdenka175
11.05.13,07:56
Tak prv som varila hocijakú ryžu, no najviac sa mi osvedčila BASK guľatá- kupujem len tu. Prv som varila ryžu takýmto spôsobom. Na oleji opražila cibuľu nadrobno nakrájanú a pridala premytú ryžu, zaliala vodou, osolila a dala vegetu. Všetko od oka... No nejak sa v poslednej dobe ryža BASK bud rozvarila, aby nedovarila. Tak teraz robím takto: Na oleji oprážim premytú ryžu , kým sa všetka voda vyparí, potom pridám teplú vodu, sol, vegetu a celú očistenú cibuľu. Potom keď pridám vodu, dám pod hrniec platienku. A už nerobím od oka, ale vážim, napr. 600 g ryže, tak 1200g vody... A keď je ryža dovarená, plyn vypnem a pokrývku podchylím...
Zdenka175
11.05.13,08:01
A skúsila by som ryžu SOS či je lepšia, ste tu o nej písali a v ktorých OD ju predávajú? ďakujem
lofr
15.05.13,15:11
BASK nieje zla, no su aj lepsie ryze. Urcite vyskusaj SOS, je lepsia. Lenze, je aj drahsia. Stoji vacsinou az 2,50/kg.
Co viem maju ju v Tescu, Bille, Carefoure, TERNE. Teraz ju myslim maju za 1,50 v akcii v Bille.

Akurat dnes som robil priame porovnanie ryzi Lagris a BASK.
BASK by som oznacil za o nieco lepsiu. Lagris tiez nebola zla, no mala uz taku miernu pachut. Pri premyvani aj vylucovala viac bordelu, nez BASK. Ta bola relativne cista. Lagris je vsak stale lepsia, nez vacsina tych ostatnych ryzi za 1 euro, co dostat v obchodoch. Ryza BASK mala cistu ryzovu chut. Konzistenciou si boli podobne, takze vitaz je BASK. Hlavne, ak ju podavate samotnu, alebo len mierne ochutenu. Vtedy lepsie nasaje chute BASK, ostanu cistejsie. V nejakom viac korenenom alebo ochutenom jedle je to ale jedno. Obidve su dobre.

Z tychto dvoch teda celkovo odporucam kupovat BASK. V cinskom obchode pri stanici ju maju za 70 centov a ryzu SOS za 1 euro. Inde stoja viac nez 2x tolko.
Ale ako najlepsiu by som oznacil ryzu Giana, v TERNE ju maju za 99 centov.
Ale za 2,50 by som obycajne biele ryze rozhodne nekupoval, to uz mas skoro Basmati, jasminovu alebo talianske ryze ako Arborio. Vyskusaj jasminovu ryzu z Lidla, a uvidis.

Este na zaver by som pridal moje poradie najlepsich gulatozrnnych ryz:
1.Giana
2. SOS
3. BASK
4. Lagris
ostatne testovane za vela nestali. Boli to rozne ryze ako Farmer, Danubio, atd.