StyleHelp
11.02.18,23:06
Aby som bol konkrétny potrebujem niečo, čo mi bude často pripomínať, že by som mal piť vodu viackrát do dňa, alebo si dať niečo nemäsité sem a tam. Potrebujem priberať, ale nie tuky. Chápete ma. Bolo by dobré, keby ste mi nepísali aplikácie na PC, hľadám niečo na mobil. - Rýchlo a jednoducho
KoxXxo
11.02.18,23:25
Budík.
karol.za
12.02.18,00:03
palec hore KoxXxo :)
jslancik
12.02.18,06:45
presne tak. môže si ich nastaviť ľubovoľný počet, periodicitu. a hlavne dať si k nim poznámku, čo ktorý znamená.
buchač
12.02.18,07:02
...a kľudne si môže nastaviť budík s poznámkou, že sa má ísť vypiškať alebo vykakať. ;)

Ono ja beriem, že jeden zabudne na všeličo možné...ALE dať si pripomienku ohľadom pitia a jedenia mi prichodí tak trochu čudné.
sthruska
12.02.18,07:10
Vôbec to nie je čudné. Pohrúžiš sa do niečoho a čas prestane existovať. A nejaké pitie... Poznám kopu ľudí čo zabúdajú piť. Potom majú problémy. Typicky bolesti hlavy. Aplikácia ohľadom pitia na mobily existuje, ale neviem ako sa volá. Takže okrem srandičiek by ste mu mohli aj poradiť.
jslancik
12.02.18,07:16
ja sa mu nedivím ani si nerobím z neho srandu. sám som mal takú aplikáciu na počítači (pitný režim). tiež sa mi ajťák smial...
buchač
12.02.18,07:23
Ale no táááák....neberte ma až tak príliš vážne.
Čo robili jednotlivci v minulosti, ak neexistovali mobily ?

Aplikáciu pridávam do príspevku.
Čas vyhľadania ani nie 1 (jedna) minúta...
buchač
12.02.18,07:24
Aplikácií je viacero...už si len vyhľadať tú svoju.

https://www.google.sk/search?q=drinking+mode&client=opera&hs=bBB&channel=suggest&prmd=ivns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwifnPXR65_ZAhXkLMAKHVOSAK4QsAQIEw

Google play obchod
Drink Water Reminder
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.health.drinkwater.reminder


P.S.:
Aplikácia na pevný PC neexistuje.
V tomto prípade ide o software. ;)
vicktor
12.02.18,08:40
V kazdom mobile je aj kalendar s moznostou pripomienky.
arizona
12.02.18,09:13
Ja mam v mobile tuto aplikaciu.Mozes si stiahnut a nastavit ako casto ti ma pripominat . Vola sa : "Pitny režim Akvárium"

https://play.google.com/store/apps/details?id=drink.water.reminder.aquarium&hl=sk
sthruska
12.02.18,19:40
OT: no neviem, ale u mňa aplikácia, softvér a program sú, z pohľadu BFU, jedno a to isté.
BFU = bežný fyzický užívateľ.
buchač
12.02.18,19:54
Ty BFU..ja BFU...skoro všetci sme BFU, hlavne, že sme zdraví. ;)
bettylou
13.02.18,06:45
Napíš si na ruku :D, nepíšeš akú činnosť vykonávaš, ale možno si môžeš tú fľašu s vodou a niečo nemäsité položiť k ruke (teda rovno pod nos), lebo veľakrát človek aj tú mobilnú pripomienku odignoruje. Treba sa sústrediť na to, čo chceš a zafixovať si to v mozgu. Chvíľu to trvá, ale je to normálne možné. Najjednoduchšie je si určiť priority.
vicktor
13.02.18,07:33
Ked neboli mobily, viazali sa uzliky na vreckovke.
Aj toto moze skusit.
buchač
13.02.18,07:55
Hehehe...a keď zabudol na uzlík, tak umrel od smadu.

Kuwa...jeden čas bolo v móde pobehovať všade s fľašou, lebo pitný režim.
Teraz tá fľaša v ruke asi nebude stačiť...ešte si bude jeden musieť urvať pripomienku..."že napi sa dilino, nedrž fľašu zbytočne v ruke"...

Ma vystrie niekedy s tých všeliakých aplikácií.
Proste inžinierkovia cez IT nemajú do čoho pichnúť (ani do hovna by som niektorým nedal šancu), tak vymýšľajú ujoviny.

Jeden stratí signál, alebo rovno mobil, prípadne sa pokazí mašinka ?
Kuwa, šak on nebude vedieť, či je smädný alebo lačný.....a v konečnom dôsledku to vyplynie so záverom.
Bude taký smädný, že od hladu nebude vedieť, kde bude spať. ;)
Dáša_
13.02.18,08:04
Niekedy stačí aj aplikácia Manželka I.0. Alebo Mama 1.1. Len tieto aplikácie sa ťažko počúvajú :D