Lenka1804
12.02.18,11:56
Dobry den, prosim o radu pri spore a riaditelkou sukromnych jasli. V septembri/2017 som syna prihlasila do sukromnych jasli. Nakolko som si myslela, ze budu zodpovedat standardu, nebolo to tak. Hygiena na uplne nízkej urovni a taktiez riditelka stale klamla a zavadzala. Maly tam bol 35dni zo 6 mesiacov, co bol stale chory, lebo riaditelka protekcne brala aj chore deti znamych mamiciek. Nakolko sa to uz nedalo zniest, tak som sa rozhodla maleho odhlasit. A moja chyba je , ze som si neskoro precitala zmluvu. Riaditelka mi mala vracat poplatok za stravu, ked tam maly nebol. Dokonca ked bol len 3dni v jasliach, mala som platit len polovicu. Ona si vsak brala vzdy plny poplatok vo vyske 280eur, ktory som ja dostavala zo statu ako prispevok na opatrovanie, tym padom ona mala cele peniaze a ja som sa aj tak musela starat o maleho doma. Ja to teraz od nej ziadam doplatit a ona odmieta. Ale ona sa obohacovala neopravnene a zmluvu tym padom porusila. Mala by mi vratit vyse 400eur. Je mozne to niekam nahlasit? Dakujem