LubkaSK
15.02.18,20:03
Moja dcerka mala tažkú autonehodu 18,04,2013.... nebolo uplatnené žiadne poistné plnenie.... nakolko som nedala žiadne trestné oznámenie. Teraz po rokoch ale zistujem že jej ostali trvalé následky..... Máme nárok žiadať o plnenie poistnej udalosti zo zákonnej poistky šoféra? Mala priznaných 100% poistnej udalosti Posledné vyšetrenie v 8mes.2013 Ďakujem pekne za odpoveď
hanelie
15.02.18,19:10
kto spôsobil tú ťažkú ujmu na zdraví // vy ste nemali čo podávať trestné oznámenie, to urobí vyšetrovateľ, ktorý nehodu vyšetroval
hanelie
15.02.18,19:16
viď tu: premlčanie občianský zákonník od § 101
LubkaSK
15.02.18,20:09
Dcerku zrazil vodič v zákrute ked mu nechtiac vbehla do cesty.... ked prisli policajti ohladom trest.oznamenia tak som povedala, ze to nechame tak... že tak ako vodič mohol predvidať... tak aj moja dcera mala vedieť že sa má pozrieť ci nejde auto a až tak vstúpiť na vozovku.... bol nám poslaný dopis o uzavretí nehody.... Ona však bola 2týž. v umelom spánku v KE - krvacanie do mozgu, opuch mozgu , polamané tvárove kosti , pobite vnútornosti- 6týž. v nemocnici, nanovo sa učila chodiť, písať, ako malé dieťa..... teraz začína mať problémy,často ju bolí tvár, hlava,krváca z nosa, bolesti brucha.... vtom roku sa neukazali žiadne trvalé následky...tieto tažkosti sa ukazujú posledné 2roky
sosak
16.02.18,09:27
bol nám poslaný dopis o uzavretí nehody....
...............................................
A aký záver z dopisu vyplýva? Kto bol uznaný za vinníka? To sú predsa podstatné informácie...