maria bartosova
19.02.18,12:50
Je nutne evidovat sa na urade prace ak dcera dovrsi 3 roky 1.7.2018 a termin druheho porodu mam 2.8.2018 alebo mozem plynule prejst z jednej rodicovskej na druhu?

Pocas materskej dovolenky mi skoncila pracovna zmluva na dobu urcitu. Dcera dovrsi vek 3 roky 1.7.2018. Termin porodu mam stanoveny na 2.8.2018. Som povinna evidovat sa na urade prace alebo je mozne plynule prejst z jednej rodicovskej na druhu s tym,ze by som nebola povinna platit zdravotne odvody? Dakujem.
Katy a R
19.02.18,11:53
evidencia na UPSVaR - je len možnosť, nie povinnosť. (a dôvod by mal byť uchádzanie sa o zamestnanie - nie platenie ZP štátom;)) - či?
Ale! V ZP sa môžeš prihlásiť ako osoba starajúca sa o dieťa do 6 rokov - platiteľom ZP bude štát:)
ivka70
19.02.18,11:53
Staci, ked sa prihlasis v zdravotnej poistovni ako osoba starajuca sa o dieta do 6 rokov, evidencia na UP nie je povinna.
veronikasad
19.02.18,13:51
Nie je nutné evidovať sa na Úrade práce, ale ani nemôžeš plynule prejsť z jednej rodičovskej dovolenky na druhú.

Treba v zdravotnej poisťovni nahlásiť zmenu platitela poistného dovršením 3 rokov veku dieťaťa ukončíš poberanie rodičovského príspevku a od nasledujúceho dňa sa prihlásiš ako osoba starajúca sa o dieťa do 6 rokov veku (ak dieťa nenavštevuje celoddenne predškolské zariadenie).

Keďže nemáš aktuálne nemocenské poistenie, nárok na materské ti nevznikne. Od mesiaca v ktorom sa narodí druhé dieťa ti vznikne nárok na rodičovský príspevok.
Po narodení druhého dieťaťa treba isť znovu do zdravotnej poisťovne nahlasiť zmenu platitela poistného - ako osoba poberajúca rodičovský príspevok.