Stanoso
26.02.18,13:24
Ahoj.
Exekútor zastavil exekúciu.Znamena to že peniaze na vinkulacnom účte budú uvoľnene opäť späť do mojej banky?Ak áno ,tak ako dlho trvá tento proces?
misoft
26.02.18,17:42
Keď na to dá príkaz exekútor. A záleží na ňom, kedy to bude.
Stanoso
26.02.18,17:49
Prepac,ale neverim že záleží len na ňom ako a kedy bude postupovať!Keby som sa mal len na neho spoliehať tak Amen Gloria.Keby som nenapísal žalobu zastavenia exekúcie tak exekúcia stále beží.A to som ju musel posielať priamo na súd,pretože kópiu ktorú mal odoslať exekútor ma niekde v šuflíku.:-(
Musia tiež existovat spôsoby ako ho trošku potlačiť,alebo nie?:-))
Stanoso
05.03.18,13:35
Buldozérom nie! Zašpinil by som si pásy.
Niekedy aj ,, Žaloba "proti obohateniu exekútora je účinná.
misoft
05.03.18,13:57
Hmmm... obohateniu exekútora... akému? Tie peniaze sú stále v BANKE na účte....
Jediné, čo môžeš urobiť, je podať sťažnosti SKE na postup exekútora... ak podáš nejakú žalobu, zožneš posmech a príkaz na zaplatenie súdnych poplatkov....a ak bude exekútor veľmi "urazený", tak možno ešte od teba i "odškodné" vysúdi... a malé určite nebude.
Stanoso
05.03.18,14:08
Hmm.Zaujimave že peniaze na úrad exekútora som poslal v 2016,ale až teraz keď som zaslal žalobu zastavenia exekúcie,sa rozhodol vyplatiť Oprávnenemu pôvodnú istinu!Z tej istinii mal nárok len na malé percento ako náklady vynaložené na vymáhanie pohľadávky.Po telefóne ma klamal o výške jeho nákladov a keby som neposlal žaloby na súd ,ešte stále by s tým tento OPORTUNISTA ani nepohol!!:-)Za koho kopes????!;-)))
misoft
05.03.18,15:02
Prečítaj si, čo si napísal v OTÁZKE. Píšeš o vinkulácii vkladu. Tak sem NEPLEŤ to, že si mu prachy poslal na účet. To nie je predmetom otázky! Takže????? Zase kecáš, chobotiny píšeš.
Stanoso
05.03.18,15:29
Aha.Takze mám možnosť sa k tomu podrobnejšie vyjadriť??;-)).Áno peniaze sú na vinkulacnom účte.Preco začal konať až po dvoch rokoch ,keď dostatočnú čiastku som poslal na jeho účet,bez toho aby mi povedal o ťarcha na mojom účte?:-).Ja na tom pomalí pracujem a sťažnosť na SKE už je pripravená.Preco by mi malo vadiť že ma vysmeju???
Smiali by sa ak by som nič nepodnikol .Zrazu mi aj poslal naspäť dáku sumu,ale to až po tej žalobe.:-):-)))
Šikovný sú treba povedať.Ale pomalí sa učím.;-)