gosanamito
28.02.18,17:46
poculi ste niekedy o nejakej institucii na SK ( ktora ma na starosti IT bezpecnost) a ze kontroluju rozne servery a ich bezpecnost smerom do internetu ? Kolega riesi pre jednu firmu IT,povolil na firemnom serveri RDP, a v tej sekunde ( radovo par minut ) mu prisiel mail z nejakej institucie so sidlom niekde v okoli Patronky, je take nieco vobec mozne ?
misoft
28.02.18,17:27
A nielen pre Slovensko.....
gosanamito
28.02.18,17:32
no a aky je nazov tej institucie ?
misoft
28.02.18,17:34
Ujo Gúgeľ predsa vie všetko - jeho sa opýtaj....
gosanamito
28.02.18,17:36
No ved som sa snazil nic som nenasiel, tak ak mas konkretny tip, budem rad
gosanamito
28.02.18,18:09
toto su klasicki diskutujuci na forach, len blbiny pisat, nic k veci a ukajat sa aky som dobry, ak nemas co k veci, tak sa nevyjadruj
buchač
28.02.18,18:32
Tak sa pozrime na zadanie otázky podrobnejšie.

" Institucia pre kontrolu kriminality ?
...
poculi ste niekedy o nejakej institucii na SK smerom do internetu ?
...
je take nieco vobec mozne ? "

Dostal si odpoveď ? Dostal...krátku, výstižnú, presnú.
Na doplňovacie otázky si mal myslieť už predtým, ako si písal prvý text.
=========================
gosanamito (Dnes 20:09) toto su klasicki diskutujuci na forach, len blbiny pisat, nic k veci a ukajat sa aky som dobry, ak nemas co k veci, tak sa nevyjadruj
--------------------------
TOTO sú klasickí zadávatelia otázok.
Nevie sa to vyjadriť, nepozná problematiku...ale ide sa tu rozdrapovať.
Chlapče...onanuj si inde, najlepšie s kámošom ajťákom.
gosanamito
28.02.18,18:40
Som rad, ze si si ukojil pocit potreby dennej davkej prispevkov so silnym znakom demencie, viac sa nemusis unuvat pisat, posetri si trosku ruky, kym sa zhasnu svetla a budes moct mydlit a drz sa svojho hesla, pochopit pisany text, ocividne s tym mas problem. Zelam vsetko dobre a plno chvil naplnenych ukojenim svojej dennej potreby pisania blbosti. Kazdy sme iny, niekto zije aj realny zivot, iny len tu bucha cely zivot a vyjadruje sa ku vsetkemu, co na tom, ze s nulovou vypovednou hodnotou..
buchač
28.02.18,18:43
Si píš, že existuje.
vicktor
01.03.18,06:27
Nejaka institucia poslala mail - adresa odosielatela, jeho meno a NAZOV institucie by mali nieco napovedat.
A co bolo obsahom spravy?