pavla7575
03.03.18,14:42
ahojte rozmyslam nad otvorenim streetfoodu v Roznave,,mam dve moznosti bud bagety alebo burgre,,,samozrejme cena bude zodpovedat kvalite,,bagety cca 2,80 a burger + hranolky 4,90minimalne,,nechcem predavat vsetko, chcem mat par druhov a nie kadejake obsiahle menu,,samozrejme este kava do ruky,,,co si myslite ze ide viac burgre alebo bagety? Nechcem ist cestou ze budem predavat mrazene polotovary a najlacnejsi tovar,,,

Dakujem za váš nazor
misoft
03.03.18,13:53
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11900.gif
Asi takto - pozri si lokalitu, kde to chceš prevádzkovať", pozri si koľko podobných podnikov tam je, aký sortiment ponúkajú, vykonaj si prieskum záujmu a cien, pretože sa môže stať vec, že síce budeš mať super bagety (alebo burgery), ale nahodíš tak cenu, že zákazníci pri pohľade na cenovku sa otočia a pôjdu ku konkurencii (ktorá to bude maž o 50% lacnejšie, i keď z polotovarov). A potom si spočítaj, či na to máš dostatok základného kapitálu. Na takéto vecičky musíš mať prevádzku, stroje, sklady, dodávateľov základu, k tomu hygiena, účtovníctvo.....
A zistíš, že po roku budeš na mizine.

Uvedom si jeden fakt - Rožňava patrí do oblasti, kde je dosť vysoká nezamestnanosť a pritom aj s v oblasti s najnižšími príjmami - a pochybujem, že niekto bude kupovať burger za 5€, ak vedľa bude za 3,5€.....
Pokiaľ nemáš poriadny prieskum, poriadnu kalkuláciu - pohybuješ sa na tenkom ľade.
jslancik
03.03.18,15:25
ja som za bagety. burger + hranolky mi príde ako najobyčajnejší fast-food a symbol nezdravého jedla. časom uvidíš. Dobré miesto a dobrý prístup ti môžu výrazne pomôcť k úspechu.

ako radia ostatní, sprav si prieskum a nastav si správne ceny. A nezabudni na vstupný kapitál, ktorého nedostatok môže za to, že vysoké % firiem sa "nedožije" druhého roka existencie.
lujza.j
03.03.18,16:04
Burger...uz davno nie je to co v mekdonalde....ale 100ludi 100chuti....