DANAK1
30.03.18,18:54
Dobrý večer!
prosím vás, objednával niekto z tejto stránky - www.mebline.sk? synovi sa tam páči nábytok, ale ani adresu nemajú uvedenú, nechcem naletieť - ešte som nikdy z netu neobjednávala nábytok...
buchač
30.03.18,17:25
Kontakt existuje, je to poľská firma.
Nivisca Limited Sp.kom, Niwiska 24E, 98400 Niwiska, KRS0000652324, IČ:366054015

Je to dôveryvhodný obchod. Má pobočky vo viacerých krajinách Európy.
Tiež je možné vziať si pôžičku od Quatra, hentí sa nebavia s hocikým.

Len si zisti podmienky dopravy, atď...
DANAK1
30.03.18,17:54
Ďakujem
Kováczová
04.10.18,07:38
Aj mňa by zaujímali skúsenosti konkrétnych ľudí, ktorí si objednali cez túto stránku. Majú kvalitný nábytok? Aj keď prídeš do seriózneho obchodu, aj tam ponúkajú poľské výrobky a väčšinou to nie je až taká kvalita. Ja mám záujem o kúpeľňový nábytok z tejto stránky, len sa bojím, aká bude kvalita, keďže potrebujem naozaj nábytok, ktorý niečo vydrží, keďže to chcem do bytu, ktorý prenajímam. Ďakujem Vám.
DANAK1
08.10.18,18:02
ahoj! objednala som si u nich nábytok do detskej izby BREGI - syn si povyberal jednotlivé diely (s polepom motorky) - prišiel taký nábytok ako bol na stránke, a myslím že je z tých kvalitnejších, mohutnejší, nie tie papierové čo vydržia rok. Pri objednávke ma upozornili že to bude trvať 5-6 týždňov, ale spravili skôr, volali mi, že je to už hotové, a dohodli sme sa, kedy mi to dovezú. V pohode som vyplatila na dobierku (keďže ich nepoznám, peniaze dopredu nepošlem). Aký by bol nábytok do kúpeľne netuším, tento môj čo sme objednali, je fajn, páči sa nám.