Koenzym
04.04.18,23:53
November 2017 (vyse 4 mesiace dozadu) som kupila zimnu obuv-cizmy. Dostala som doklad o kupe s cenou tovaru, nazvom (D.zim.ob.), skontrolovala som si na krabici velkost, obrazok, cenu(sedi). Dnes idem tovar reklamovat pretoze jedna cizma praskla (jasna vada)a teda neda sa dalej pouzivat. Obchod odmietol reklamaciu prijat a riesit, pretoze kod na bloku nesedel s kodom na krabici (kod na bloku je vraj od ineho, podobneho tovaru). Mam pravo riesit pochybenie predavajuceho (dodal zly doklad o kupe)? Ako kupujuci si bezne nekontrolujem ciarove kody (krabica vs. blok)... Mam teda vraj blok od tovaru, ktory som nikdy nedostala, a tovar(ktory chcem reklamovat) a “nemam” od neho blok. Je realna sanca na presetrenie, vybavenie reklamacie? Dakujem vopred za rady.
arizona
05.04.18,06:59
Nie je mi celkom jasne...to si priniesla cizmy na reklamaciu v krabici? A na tej krabici bol iny kod?
kopretinka
05.04.18,07:32
Predávajúci nemôže odmietnuť reklamáciu z dôvodu "inej" krabice,ani z dôvodu "bez krabice" takže sa tam vráť s tovarom bez obalu,obal nie je podmienkou reklamácie,ty nereklamuješ krabicu,ale obuv.
Ale je zaujímavé,že čižmy praskli AŽ po zime,keď ich už nepotrebuješ........alebo si ich nosila také poškodené cez zimu?
Koenzym
05.04.18,09:14
V podstate ano.. Krabica s topankami sedi. Na blok vsak prilepili kod z inych topanok (v tej istej cene, avsak v inej farbe a strihu). Tym padom odo mna obchodnik dookola ziada 'doniest blok od tych topanok co su v krabici'... problem je ze v tom, ze oni tam nalepili zly kod (za co ja realne nemozem).
Koenzym
05.04.18,10:50
Presne to bol moj argument - nereklamujem obal, ale tovar. Na to mi odpovedali, ze aj keby som doniesla cizmy bez krabice, podla kodu na bloku 'by zistili ze sa jedna o iny typ obuvi'.
A ano, cizmy som nosila celu zimu, a praskli cca pred tyzdnom :).
ivka70
05.04.18,11:30
Ono to cele vyzera, ze pradavajuci odmieta reklamaciu, lebo reklamujes iny tovar ako si kupila /ako mas na blocku/.
Tam sa tazko argumentuje, je to slovo proti slovu, ze ty si kupila tieto cizmy a dostala k nim tento blocek.
Lebo si mohla kupit aj tie ine a nasla len ten jeden blocek.
S krabicou to nesuvisi, tu mat nemusis, suvisi to priamo s cizmami.
Tu vidim sancu na reklamaciu velmi biedne.

Skusila by som staznost na vedenie obchodu kvoli zle vydanemu bloku, na zaklade ktoreho ti znemoznili reklamaciu tovaru. Podla reakcie sa potom zariadit dalej.
Koenzym
05.04.18,11:34
Dakujem, skusim.. ak by islo o malu sumu, tak to vobec ani neriesim.. Ale stali 60 eur a nevydrzali ani pol roka, tak to ma zamrzelo..
buchač
05.04.18,11:50
Gratulujem k výberu čižiem. To vcelku aj dosť dlho vydržali...
Dám na to krk, že sa jedná o Deichmann.
Ak sa nemýlim o tom obchode, tak želám pevné nervy pri vybavovaní reklamácie.
Koenzym
05.04.18,11:57
nebol to Deichmann.. :) ale kazdopadne dakujem za zelanie pevnych nervov :)
Žabinka
05.04.18,12:02
celkom by ma potom aj zaujímalo, ako im sedela koncoročná inventúra..:rolleyes: keďže tebe predali podľa kódu na bločku čižmy, ktoré im v skutočnosti ostali na sklade..
Koenzym
05.04.18,12:09
to by celkom zaujimalo aj mna :D