Jarda666
28.04.18,21:52
Zdravim,kupil som auto a zistil som ze majitel ktory je napisany v technickom preukaze nema auto prihlasene na seba a predal mi ho a vystavil mi zmluvu na povodneho majitela ktory je uz odhlaseny a vyskrkly v TP.A povodny majitel nevedel o nicom.vdaka za radu
kopretinka
28.04.18,20:16
načo dupľuješ? a otázka je aká?
misoft
28.04.18,21:25
Vďaka za informáciu :D. Len tak - na okraj - hlúpy takto kúpi! Kúpil si... ostatné je v tej vete....
arizona
29.04.18,04:51
Policia-trestne oznamenie-podvod ...
buchač
29.04.18,05:05
arizona...a to odkedy sa hlúposť trestá ako podvod ?
bodliak
29.04.18,07:17
"majitel ktory je napisany v technickom preukaze nema auto prihlasene na seba" ts... to sú mi veci.
draik
29.04.18,15:20
Asi tým myslel zaznamenanú odhlášku.
besttracker
29.04.18,15:50
obrovsku chybu si urobil hned na zaciatku pri kupe ,
teraz su podla mna 2 moznosti:
1. podobrom : nech si majitel urobi poriedky pri prepise a nasledne nech to prepise na teba

2. riesit vsetko nasilim (sudobne , policiou .) ale zalezi aku mas zmluvu a co si podpisal....

lebo 1.majitel uz s tym neurobi nic(skus sa pre istotu opytat na inspektorate ci sa to da odvolat spet to odhlasenie vozidla....) ,on to uz prepisal,a vsetko si ma riesit 2. majitel, riesit to moze tusim len ten 2. od toho co si to kupil... ,ale ak uz dostal peniaze tak na to moze kaslat :D a ty si bez TP.... ak to kupil 2.majitel mal 30 dni na prepis,teraz musi ist auto tusim na Kontrolu originality :-)


,,majitel ktory je napisany v technickom preukaze ,,(taky pojem pocujem 1 krat,ked kupujem auta sa pozriem kto je v TP .... :-) ) prepis vozidla teraz to spravis za 2 hodky... neni su nejake velke cakacie rady.... ale po vojne je kazdy general.......