TK1991
31.05.18,13:26
Zdravim, znamy mi ponukol ze mi moze dovazat oblecenie zo zahranicia ktore je:
•bud vyradene z predaja
•nosene, pouzite
Ide o to ze tie veci mi priviezol v balikoch kopec, ja niesom schopny rozdelit to oblecenie na nosene a nenosene, podotykam ze to oblecenie je kvalitne, znackove a neposkodene. Mozem ho zaradit do predaja vo svojom eshope?
Alebo ako to riesit? Alebo neriesit? Sice clovek nemoze nijako prist nato ze dane rifle mal uz niekto na sebe pretoze su v 100% poriadku (nechapem ci ti ludia kupuju oblecenie na jedno pouzitie alebo co) noneviem ci sa nedopustam nejakeho podvodu. Za reakcie vopred dakujem
ivka70
31.05.18,11:31
TK1991
31.05.18,15:21
"Ponúkané tovary musia byť primeranej akosti, funkčné, nepoškodené a zdravotne nezávadné. Garanciu zdravotnej bezchybnosti musí predávajúci vedieť preukázať potvrdením o tom, že textil bol preukázateľne vypraný alebo vyčistený a vyžehlený, podľa technológie predpísanej pre ošetrovanie daného materiálu. Výrobky musia byť označené čitateľnými grafickými symbolmi ošetrovania a údržby."


Viete mi povedat ako mam preukazat garanciu zdravotnej bezchybnosti? Ako sa to preukazuje? Snad si netocia na video ako sa to perie? Dakujem
vicktor
01.06.18,05:40
Asi sa mysli ze doklad z cistiarne?
Ale ak to "operies" sam, si bez dokladu, tak ano, nachystaj si nejake foto. :)
Zajdi do kamenneho sekaca, vyber zopar veci a vypytaj sa na doklady z cistiarne ze co povedia.