Rasto17
06.07.18,22:21
Zdravim

Potreboval by som poradit. Som v tom laik. Doma mame uz asi dva roky domacu vodarnicku Hecht 3800. Vsetko bolo okej, nadrz sa dofukovala kazde tri mesiace alebo podla toho jak cerpadlo spinalo, raz sa stalo ze spinacia skrinka alebo ako sa to vola nechcela vypnut cerpadlo a tak to stale islo na vyssie ako 3 bary a stale bezalo, ale na internete som sa docital ze staci klepnut po spinacej skrinke ze je mozne ze len kontakty zakorozovali tak som to skusil a vyriesilo sa to tym :D dlhooo to slo v pohode lenze teraz to je ine ked otvorim kohutik tak cerpadlo zapina na dva sekundy potom dva sekundy nic a zase.., tak som myslel ze to zase treba len dofukat tak som vypol cerpadlo vypustil vodu dofukal na 1,6 baru tak jak pise v manuale tak som zapol cerpadlo a tahalo do 3,2 baru a stale bezalo a vypne sa to iba v pripade ze klepnem po spinacej skrinke. To asi odrovnalo cisto tu spinaciu skrinku ze ? ci ? Moze to byt aj nieco ine ? Poprípade neviete kolko by stala vymena tej skrinky priblizne ?


Dakujem za kazdu odpoved. Cenim si to

S pozdravom
Rasto
misoft
07.07.18,17:16
Sám si si aj odpovedal..... "vypne sa to iba v pripade ze klepnem po spinacej skrinke."