mabena
06.08.18,22:36
Zdravim, idem v septembri do kupelov Lučky - prvy krát ešte nikdy som v kupeľoch nebola - prosim Vás boli ste tam niekto , ako bolo alebo čo by ste mi odporučili. Mala by som byť ubytovaná v kupeľnom dome Kubo neviem čo mám očakávať...
Mária27
07.08.18,07:39
Prostredie pekné, vonkajší bazén na plávanie, vodnú masáž aj teplý. V jaskyni sa mi sedieť nechcelo.
Dedina blízko, mesto autobusom. Všetko sa dá kúpiť.
Kúpelný poriadok tam nepoznám, ale určite nič zvláštne: vstupná lekárska prehliadka, zadanie procedúr, jedlo v pohode.
Zaujímalo by ma, ako dlho poisťovňa o kúpeloch rohodovala (a ktorá).
veronikasad
07.08.18,08:16
Mala som A-ckovy poukaz cez Doveru, bola som v Luckach pred 3 rokmi. Dostala som kupele ktoré som chcela, s recepciou ss dalo dohodnúť na termine aj na liečebnom dome...
veronikasad
07.08.18,08:20
Kupelny dom Kubo je novy liecebny dom, otvorený v tomto roku. Podla info z netu, je v nom zabezpecene aj stravovanie (z ostatnych LD sa dochadza do Chocu). Prever si ako je to s liecebnymi procedurami, ci maju svoje alebo sa dochádza do centralnej budovy.
Mária27
07.08.18,09:16
Veronika, ako dlho trvalo dôvere od podania žiadosti do zaslania sms o schválení a o termíne?
veronikasad
07.08.18,09:23
Majka, ja som to posielala v januari, v kupeloch som bola v maji. Nástupný termin som si dohodla priamo v kupeloch. Dovere to trvalo okolo 3 tyzfnov
gollmann98
07.08.18,10:03
mám skúsenosť, bola som tam tento rok na A-poukaze, hodnotím ho ako dobre, celé to zachraňovalo to, že sme tam boli skvelá partia :) LD KUBO akurát dokončovali, tam si myslí, čo sa týka ubytovania nebudú nejaké problémy, prajem príjemný pobyt a skvelú partiu :)
Chobot
07.08.18,11:54
V Unione trvá schvaľovanie teraz cca 5-10 prac. dní. Ono záleží od počtu žiadostí.

Po novom už poisťovňa (Union) neposiela poukaz priamo do kúpeľov, ale pošle ho pacientovi spolu so zoznamom kúpeľov (ktoré sú pre danú diagnózu) a pacient si vyberie konkrétny kúpeľ a dohodne termín.
mabena
07.08.18,17:46
Ja idem na A-čko, a poisťovna Všeobecna , schvalenie trvalo 2 dni čo som bola veľmi prekvapená
mabena
10.10.18,19:00
Práve som sa vrátila z kupeľou Lučky, možem odporučať všetko bolo super. Aj čo sa týka ubytovania, procedúry .. Som veľmi spokojná , budem mať pekné spomienky a verím že tam ešte niekedy pôjdem hoci aj ako samoplatca
Mária27
10.10.18,19:17
Ja som si vybrala Bardejovské kúpele. Sú dosť podobné.