mimiga
22.08.18,03:27
Chcela by som sa opytat: S priatelom ktory je obcan CR mam 2 mesacneho syna niesme manzelia priatel ma opustil kvoli byvalej priatelke a odisiel od nas naspat do ciech .Teraz sa mi vyhraza ze mi vezme syna a ze mu ho musim davat kazde 2 tyzdne na vikend . Syna sice nekojim ale bojim sa mu ho davat ze mi ho nevrati. Ziadost o zverenie do mojej staroslivosti uz riesim ale pokial neprebehne sud neviem ako mam postupovat.Za kazdu radu Vam vopred Dakujem


zlucene z dalsej otazky:
Narok otca na navstevy maloleteho
Dobry den chcela by som sa opytat: s priatelom ktory ma ceske obcianstvo a trvaly pobyt v Cechach mam 3 mesacneho syna priatel ma opustil ked mal maly 2 mesiace a odisiel za svojou byvalou priatelkou do Ciech . S jeho navstevami a stretnutiami nemam problem nakolko na to ma narok a aj ja som mu to niekolko krat povedala ze moze kedykolkvek za malym prist ale on by chcel prist za malym a vziat ho von na prechadzku aj s tou jeho priatelkou preto sa chcem opytat ci by bol problem keby som s tymi prechadzkami nesuhlasila nakolko sa mi aj vyhrazal ze mi ho zoberie.Podany navrh na opatrovnictvo o maleho na sude uz mam. Dakujem
ivka70
22.08.18,03:23
Treba ist na odbor starostlivosti o deti UPSVaR a spolu s nimi poziadat o predbezne opatrenie ohladom starostlivosti o dieta. 2 mesacne dieta ani sud neprideli otcovi na cely vikend, zvycajne ho moze len navstevovat par hodin za pritomnosti matky. Sucasne treba spisat aj navrh na vyzivne.