ramian2
31.08.18,13:24
chcel by som sa opytat ci mozem opustit pracovisko pocas svojej 30 min. prestavky? moze mi zamestnavatel stiahnut peniaze bez akehokolvek upozornenia?
ivka70
31.08.18,11:42
opustenim pracoviska mas na mysli co? napr. vo vyrobnych podnikoch nemozes odist z podniku, ale na prestavku mas vyhradene miesto mimo pracoviska
stiahnut peniaze za co? a ake peniaze?
veronikasad
31.08.18,11:54
Uved konkretnejsie o ake pracovisko ide a kde chces počas prestávky odist
ramian2
31.08.18,13:17
opustenie pracoviska som mal na mysli ist sa najest do restauracie ktora je vzdialena 5 min. od firmy. ide o sklad s potravinami. cez tyzden mame bufet v areali kde sa stravujeme ale cez vikend je tento bufet zavrety a stravu nam donasaju balenu a je to hnus. donasam, si z domu obed a chodim sa najest k bufetu ktory je v areali firmy ale ze ten pozemok uz nepatri firme a zato mi stahuju 10eur ze opustam firmu. a vobec ma nato neupozornia nic nepovedia a vo vyplate mam o 50-60eur menej
vicktor
31.08.18,14:59
Zalezi na okolnostiach a type pracoviska. My opustame a obedujeme bez priepustky.
Tweety
31.08.18,15:02
Čo je opustenie pracoviska by malo byť definované v Pracovnom poriadku. Iné, ako zákonné zrážky, je možné vykonávať len na základe Dohody so zamestnancom.
veronikasad
31.08.18,15:18
Kratia ti pohyblivu zložku mzdy?
Terezia13
31.08.18,18:21
tu je to dosť dobre vysvetlené
https://www.sme.sk/c/2695640/prestavka-na-jedenie.html
a to časť
Prestávka v práci je vo všeobecnom vyjadrení charakterizovaná ako istý časový úsek v rámci pracovnej zmeny, počas ktorého zamestnanec nie je povinný vykonávať prácu a počas ktorého zamestnávateľ nie je oprávnený výkon práce od zamestnanca požadovať. Otázku opustenia pracoviska počas čerpania prestávky na odpočinok a jedenie Zákonník práce výslovne nerieši. Túto otázku však treba subsumovať pod podrobnejšie podmienky poskytnutia prestávky na odpočinok a jedenie, ktoré zamestnávateľ určuje po dohode so zástupcami zamestnancov (podľa počtu zamestnancov buď s príslušným odborovým orgánom, so zamestnaneckou radou, alebo so zamestnaneckým dôverníkom).

Z vyššie uvedeného možno teda dospieť k záveru, že v prípade, ak zamestnávateľ určil po dohode so zástupcami zamestnancov podmienku čerpania prestávky na odpočinok a jedenie tak, že zamestnanci nie sú oprávnení opustiť pracovisko a zároveň nepožaduje počas tejto prestávky od zamestnancov, aby vykonávali prácu, je takýto postup v súlade so zákonom
okrem toho ako píše Tweety, toto má mať zamestnávateľ určení aj v Pracovnom poriadku
vicktor
03.09.18,06:51
Nie som statny zamestnanec, ide o s.r.o. so zahranicnym vlastnikom.