dominik84
01.09.18,14:18
01.09.18, 08:01
Dobry den.poprosim radu a info...stalo sa mi ze po rocnom odpisani plynomeru mi po 12 dnoch prisiel bez oznamenia plynar sam arogatne mi povedal idem vam vymenit hodiny bude to trvat pol hodku max..ja som to nebrala na velku vahu reku v poriadku.potom po ukonceni prace ma zavolal podpisat papier a nejaku krabicu co prelepil paskou .pytam sa ho ze kazdemu ste menili hodiny nie len vam.a pytam sa dovos uz boli stare nie ale mali ste nizku spotrenu plynomer ide na znalecjy posudok.takze ked uz clovek zacne kurit krbom a drevom a ma nizku spotrebu hned je obvineni zkradeze plynu?citalasom tu mnoho prispevkov a ked viem ze u nas sa nemanipulovalo s meradlom ale je n averejnom priestrastve a v dome byvame len 4 roky a hodiny su tu namontovane 8..uz zacinam mam strach ze si daco vymyslia a narubu mi pokutu a este aj trestne oznamenie. Ma tu niekto skusenost stym trestnym oznamenim ako to funguje a ako sa da branit..jedina vec co ma stve je ze som nebola pritomna pti vymene a ale plynar do papierov napisal ze som tam bola. Viete mi poradit co ma bude cakat.po precutanych prispevkoch uz nespavam nemam peniaze na vyhodenie..a ani cad sa vlacit po sudoch nevinne. Dakujemm za kazdu odpoved
korela
01.09.18,12:58
Info od plynára, údajne befel z únie, ak klesne bežná spotreba o 20%, zisťuje sa príčina. Či tomu veriť, ....?
dominik84
01.09.18,13:02
Ano ale ak doteraz sa kurilo plynom len a dalsinrok sa plynovu kotol ani nezapol tak je tam ten skok dost razny.
dominik84
01.09.18,13:03
Plynomer bol poslany na znalecky posudok ale ako som cital davnejsiu temu tak len dufam ze plynar na nom nic neposkodil.
buchač
02.09.18,05:41
Plynomery sa menia podla vyhlasky.
Plynomery sa menia podla rokov.
Plynomery sa prekusavaju, ak je podozrenie na nejaku manipulaciu.

P.S.
Na tu aroganciu prilis neverím...
dominik84
02.09.18,07:24
Ta arogancia tam bola..denne sa stretavam s dost vela ludmi viem ako arogancia vyzera .a dakujem za info