IvetaH
09.09.18,18:45
Neviem aké som si dala a neviem otvoriť výpis OTP. Pýta heslo a ja netuším aké bolo a zaujímavé, že roky nepýtal žiadne heslo. Dá sa to heslo nejako obísť?
Som dobrá, že. Pridala by som smajlíka, ale neviem.
avalik
09.09.18,18:46
ak by to bolo možné tak je to zbytočné ... pozri si v internetbankingu či si ho tam nevieš zmeniť, resp. odstrániť pre budúce výpisy ... stiahni si výpis priamo v IB ... ak to nejde tam, tak kontaktuj banku
bodliak
10.09.18,02:07
Nie je to nemožné. Len to bude dlho trvať.
ivka70
10.09.18,05:25
Nie je to uplne nemozne, ale musela by si mat dobry rozsifrovavac hesiel, co asi tazko zozenies ci vyrobis :)

Da sa ale heslo na pobocke (a mozno aj cez IB) zmenit a dat si zaslat vypis po zmene este raz. Pride uz s novym heslom.
misoft
10.09.18,18:23
Pokiaľ je to výpis, ktorý zasiela banka elektronicky - ten je šifrovaný (dá sa to dešifrovať, ale na to je potrebná poriadna mašina a veľa času). Pokiaľ si si nezažiadala o heslo - vyžiadaj si v banke. Vzhľadom k tomu, že tieto výpisy patria pod bankové tajomstvo, pri aktivácii tejto služby sa v žiadosti nastavuje vlastné užívateľské heslo na "odomknutie" súboru s výpisom.
Inak - takéto výpisy sa už dávno zasielajú šifrované. Ja ich z mojej banky takto dostávam už 2 roky a sú zaheslované heslom, ktoré som si sám určil.
avalik
10.09.18,18:49
tak som sa zle vyjadrila ... pre beznych ludi je to nemozne ;)