Tomas Vateha1
13.09.18,12:52
Dobry den, som pred rovodom a neviem co mam robit??? Moj manzel ma bil a ponizoval. Neviete mi prosim odporucit pravnika? Mam len polovicny dochodok a neviem co dalej??! Dakujem za kazdu pomoc!
misoft
13.09.18,11:02
korela
13.09.18,12:39
Na Slovensku je viac organizácií, títo sú azda najprofesionánejší. Aj s právnikmi. Prípady si preverujú, nemôže nimi prejsť žena, ktorá by chcela zavádzať.
https://alianciazien.wordpress.com/n...omace-nasilie/
Terezia13
13.09.18,17:22
rodina, deti, niekto blízky - možno je niekto, kto by vám pomohol a mohol poradiť
potom sú ešte aj tieto možnosti:

Na koho sa obrátiť v prípade domáceho násilia:
Polícia - tel. 158
Občianske združenie Pomoc obetiam násilia - www.pomocobetiam.sk - poskytuje bezplatné psychologické, právne a sociálne poradenstvo a pomoc obetiam trestnej činnosti, domáceho násilia, dopravných nehôd a katastrôf, ako aj ich blízkym a svedkom trestných činov. Informácie o službách a o prístupe k nim poskytuje Linka pomoci obetiam - 0850 111 321
Občianske združenie Náruč - Pomoc deťom v kríze - poskytuje pomoc (právne, sociálne a psychologické poradenstvo, možnosť umiestnenia detí v pobytovom Detskom krízovom centre Náruč) deťom, ktoré sa stali obeťami týrania, zneužívania a zanedbávania, rovnako aj týraným ženám a rodinám ohrozeným domácim násilím. Kontakt: Zádubnie 56, 010 03 Žilina, tel.: 041/516 65 43, 516 65 44, e-mail: naruc@nextra.sk
Občianske združenie Aliancia žien Slovenska - poskytuje vo svojom Krízovom centre obetiam domáceho násilia sociálne, právne a psychologické poradenstvo, asistenciu a pomoc. Kontakt: 0903 519 550, e-mail: alianciazien@alianciazien.sk