ladyrs
22.09.18,12:40
Vie mi prosím niekto povedať, aký dlhý termín má nezamestnaný na odovzdanie potvrdenia k príspevku na bývanie ? Ide mi o to, že jeden "delikvent" stále dobehne na poslednú chvílu s tým, že na druhý den potrebuje potvrdenie. Mne to už lezie na nervy, nie som ochotná byť 24 hodín k dispozícii. Myslím si, že určite majú dosť času, aby si predmetné potvrdenie vypýtali. Ja viem, treba si určiť úradné hodiny, a aj o tom uvažujem, ale zrejme to musím oznámiť na domovej schôdzi.
misoft
22.09.18,17:12
Oné... akosi nechápem, čo má s tým spoločné domová schôdza.
ladyrs
22.09.18,17:15
onéééé .... na domovej schodzi chcem oznámiť úradné hodiny ..... ale váš komentár mi akosi nepomohlo k doriešeniu -:)
veronikasad
22.09.18,20:00
O akom potvrdeni pises? Potvrdenie o príjme to asi nebude...
ivka70
23.09.18,03:12
Ty si co? Zastupca spravcu ci aky dovod je, ze vystavujes potvrdenia? Inak to bude skor k davkam v hmotnej nudzi, nie k nezamestnanosti.
veronikasad
23.09.18,06:05
Pise k prispevku na byvanie, tak asi potvrdenia o tom, ze nema dlh na najomnom...Mozno tobi ucto SVB, to aby sme mali vestiacu gulu
misoft
23.09.18,06:19
Veď ani poznámka o domovej schôdzi nebola patričná k otázke. Ako si ty určíš svoje hodiny - je tvoja vec. Akurát sa musíš držať domového poriadku, hodín nočného kľudu a basta. Ostatných je do toho veľké *****.
ladyrs
24.09.18,09:33
presne, ked píšem o potvrdení k príspevku na bývanie, tak neviem, aká veštecká gula je k tomu potrebná