BENZ30
30.09.18,12:32
Môže byť odmena predsedovi SVB vyplácaná napríklad iba raz polročne?

Náš predseda tvrdí, že nie a musí mu byť vyplácaná odmena každý mesiac. Ide o to, že takto musíme každý mesiac platiť účtovníčku, všetky odvody a aj extra bankové poplatky za každý prevod.

Opäť porovnávam s poslancami miest, kde dostávajú odmeny nepravidelne.
Tam to ide a tu nie?
ivka70
30.09.18,10:54
Nevidim dovod, preco by nemohla. Moze byt sj raz rocne, zavisi od zmluvy/dohody, aku uzavriete.
mackoivan
04.10.18,08:10
Ak predseda robí aj účtovníctvo pre SVB, tak vyplácať mesačne, ak nie, tak raz za rok. A odkaž predsedovi, že existujú SVB napríklad 60 bytov a predseda dostane odmenu 300 eur za celý rok, 25 eur mesačne.
mackoivan
04.10.18,08:18
SVB neuzatvara zmluvu s predsedom. Zhromaždenie SVB navrhuje a odsúhlasí odmenu predsedovi.
mackoivan
04.10.18,08:21
Robte to elektronický, a bankové poplatky odpadnú. Platí sa len za vedenie účtu. A to sa platí tak či tak
sito
04.10.18,16:43
Však som ti písal, že vám je platný ako ukradnutý poklad. S ukradnutého pokladu mate h...o. No a s toho vášho predsedu, čo nič nerobí, čo máte? Však sa ho zbavte a zvolte si toho, čo pre dom čosi robí. :D
BENZ30
04.10.18,16:59
Problem je v tom, ze som bol blby a vsetko som robil, ale navonok to vyzerelo, ze on to riadi. Iba ja a dozorna rada a este par ludi to vie. A tak ako mi povedali, asi by som na VZ prehral. Preto dr navrhla, ze cast jeho odmeny pojde mne. Nakolko su vsetci velmi dobri kamarati a nechceli pred ludmi ukazovat, ze veci bezo mna nefunguju, tak som nemal velmi na vyber. Zvysenie odmeny pre mna na ukor ludi som odmietol. Predseda velmi s peniazmi nesuhlasil, ze on robi 40h do mesiaca (velmi dobre nas pobavil),lenze nakoniec nemal na vyber, lebo ja som sa posledny polrok stiahol a on ani zakladne revizie nedal urobit a to uz aj ostatni povedali, ze to je zaklad. Uz nemohol tvrdit, ze vsetko je OK.
sito
04.10.18,19:00
Tak to máš pravdu, že to už nie je OK.

Radu? Ústava SR, Čl. 2, ods. 3 " Každý môže konať, čo nie je zákonom zakázané, a !!! nikoho nemožno nútiť, aby konal niečo, čo zákon neukladá. !!!

Musíš to robiť???

Vykašli sa na predsedu, vykašli sa na radu, vykašli sa na peniaze, vykašli sa na robotu pre SVB!!! Potom uvidíš, čo sa bude robiť, čo bude robiť predseda, rada, zhromaždenie. Aj sa opýtajú, nie jeho kamaráti, ale väčšina z tých 121 ľudí, ktorí sú členmi SVB, čo sa robí. Potom im môžeš povedať, čo sa robilo, čo robili, keď na schôdzu nechodili. Máš lepšie tromfy. :D
sito
05.10.18,05:54
Kto ukradol komentáre? :D
mackoivan
05.10.18,15:25
Predseda má asi konexie
sito
05.10.18,15:57
Alebo BENZ vycúval. Šaša, poskoka bude robiť naďalej. A predseda, bude hrabať tiež, ďalej. Rada, rada ho podporí. Možno tiež niečo zhrabne. A poslední, Zhromaždenie SVB? Na koho to ..... spadne? :D