andreaS
01.12.04,07:39
Pripajam svoj osvedceny recept na vybornu pomazanku. Robim ju vzdy ked ma niekto prist na navstevu, ale najviac ludi po kope sa vzdy zide na oslavach a pocas sviatkov. A kedze sa blizia Vianoce a Silvester, tak sa chcem o tuto dobrotu s vami podelit.

Syrovo-cesnakova pomazanka

Potrebujeme: 200g nastruhaneho syra, 1 malu majonezu (tu najmensiu), 1 kyslu smotanu, 1 PL horcice, 1-2 struciky pretlaceneho cesnaku (cesnak davam len tak pre chut, vacsinou uz len 1 strucik aby to kazdemu chutilo), bagety

Postup: vsetko spolu zmiesame a mozeme podavat.

Ja tuto pomazanku dam do nejakej nadoby, polozim do stredu tacky a okolo poukladam nakrajanu bagetu na kolieska. kazdy si potom natrie ten svoj kusok. totiz ja nemam rada, ked bageta alebo ine pecivo zvlhne a je to take vodnate, preto vyuzivam tuto moznost.

Prajem dobru chut. Dufam, ze vam bude chutit tak ako mne a mojim hostom.
vladan
01.12.04,06:49
ja mám niečo podobné ako andrejkaS, len trošku jednoduchšie, a to:

syrová pomazánka

Potrebujeme:
- nastrúhaný tvrdý syr (ementál, eidam) - gramáž závisí od počtu ľudí
- nechcem robiť reklamu, ale ... "prešovskú" tatársku omáčku, ktorú do toho tvrdého syra postupne primiešavame
Odporúčam pridávať tatársku omáčku po lyžiciach a pomaly zmiešavať so syrom, a skončiť, až keď je zmes akurát - nie riedna, ani veľmi hustá - aby sa čo najlepšie natierala na pečivo, či chlieb. Pečivo používam buď klasické biele rožky nakrájané na kolieska, alebo tmavé malé bagetky rozkrojené na dve polovičky.

Tento recept je akýmsi odvarom andrejkinho, ale možno vhodný pre ľudí, ktorým cesnak až tak veľmi nechutí (no napr. ja) :-)
Dobrú chuť :-)
maja
01.12.04,08:42
Skúste raz nastrúhať údený syr, či s cesnakom, alebo bez nám to chutí oveľa viac.
Paula
01.12.04,08:53
Aj z jemného tvarohu + čerstvého (mrazeného) kôpru je výborná jednohubka.
Danielag
01.12.04,10:29
Natreté na hriankach to chutí super a zužitkujete aj starší chlieb, či pečivo
Paula
01.12.04,11:06
Na tie syrovo-cesnakové môžte dať 1/4-tku vlašského orecha (kto má orechy rád)
bazalka
01.12.04,13:56
..no a keby ste vedeli aká mňam,mňam je zemiaková. Čítaj ďalej je fakt super!!!

Čo ti treba:
4 zemiaky uvarené v šupe
2 syrokrémy
1 malá cibulka
1 strúčik cesnaku
1 lyžica horčice ( ja dávam bylinkovú)
1 lyžička vegety, 1 lyžička soli, 1 lyžička mletej papriky
Ako sa ti to podarí:
zemiaky ošúp, postrúhaj na jemno, ostatné prísady pridaj a zamiešaj. natri na hrianky.

poviem Vám.. balada.
Dobrú chuť!!! :p
Paula
01.12.04,14:04
Pre "mäsožravcov": mäso z konzervy - bravčové vo vlastnej šťave - rozmixovať, potom už len cibuľu na jemno dodať.
vladan
01.12.04,14:08
..no a keby ste vedeli aká mňam,mňam je zemiaková.poviem Vám.. balada.:pbez tej cibule a cesnaku to asi nebude ono, čo? ... či si to ešte takto "nesmradľavo" neskúšala? :D ... lebo ináč to znie fakt dobre
Paula
01.12.04,14:59
Myslím, že tá zemiaková je veľmi variabilná (tým aj užitočná), korenie možno dodať akékoľvek. Ja by som dodala mletú restovanú kuraciu pečeň.
rene
01.12.04,17:18
aj ja mám osvedčenú a jednoduchú Cesnačku:
1 hlávku cesnaku očistiť a prelisovať
1 krabičku syrokrému
1 malý téglik tatarky všetko rozmixovať a mňam,mňam
bazalka
02.12.04,08:48
bez tej cibule a cesnaku to asi nebude ono, čo? ... či si to ešte takto "nesmradľavo" neskúšala? :D ... lebo ináč to znie fakt dobre

Práve včera som namiesto cibule a cesnaku dala podusné a vlažné, pomixované šampióny. Veľmi dobré....Ten zemiak je naozaj zázrak, je hustý a hocijaké korenie dá tomu zmenu a šmrnc. :D
jess
02.12.04,09:20
skuste moje

KLOBÁSKOVÉ KOLÁČIKY - zaručene Vám vydržia maximálne 1 hod.


Suroviny : 350 g hladká múka, 250 g HERA, 2dl zakysanka lebo kyslá smotana, pikantná dobre vysušená klobáska, 1 vajce, tvrdý syr na posypanie, soľ

Postup : Z múky, margarínu a zakysanky vypracujeme cesto, ktoré necháme 12 hodím postáť.
Odpočinuté cesto rozvaľkáme na hrúbku 3 – 4mm . Vykrajujeme kolieska veľkosti klobásky, ktorú sme si pokrájali na tenšie kolieska. Kolieska potrieme rozšľahaným vajcom, posolíme, dáme koliesko klobásky, opäť potrieme vajcom a na to menšie koliesko vykrojené zo zbytku cesta. Potrieme vajcom a posypeme tvrdým syrom. Pečieme v horúcej rúre.
Je to babračka, ale stojí za to !
Zita4
02.12.04,12:30
Ja prikladám obľúbený recept, môžete si držať polotovar v chladničke a na poslednú chvíľu nakrájať a upiecť.
marianna
02.12.04,12:52
Podobné "Klobáskové koláčiky" ako Jess robievam aj ja, ale z lístkového cesta. Takže jednoducho lístkové cesto rozváľať, potrieť celé rozšľahaným vajíčkom, pokrájať na štvorčeky, poukladať na to klobásku a posypať strúhaným syrom. Dať upiecť. Alebo 2. varianta: opäť rozváľať lístkové cesto, potrieť kečupom, posypať korením na pizzu, nakrájať na štvorčeky, na každý štvorček dať kocku tvrdého syra a dva rožky spojiť dokopy, teda taký batôžtek. U nás to vydrží asi pol hodiny a tacka je prázdna.
maja
03.12.04,09:33
Nivové koláčiky

Rozvaľkať lístkové cesto potrieť kečupom a navrch dať zmes, ktorú pripravíme z :
Niva syr rozmrvíme
suchu salám porežeme na menšie kocky
červenú papriku narežeme na kocky
šampióny porezané
trochu bazalky, alebo oregána.
Lístkové cesto naražete na ľubovoľné tvary a pečiete.
S touto zmesou som zapekala už aj bagety, je to tiež dobré.

Syrovo - mäsová roláda

1 kg brav.pliecko pomleté
1/2 kg ementál syra nastrúhaného nahrubo
4 vajíčka
1 polievková lyžica vegety

Všetko spolu zmiešať, vytvarovať rolády a upiecť . Je to výborné aj teplé aj studené a je toho veľa. Ja mám 3 rolády na veľkom plechu, upečenú roládu môžte aj zmraziť a pri neohlásenej návšteve máte čo ponúknuť.
dari1
03.12.04,14:31
to Maja:
Do tej rolády sa dovnútra nedáva niečo, aby to bolo pestre? Iba sa to zmieša, zroluje, upečie?
zdenkaš
03.12.04,14:32
Ahoj, poraďáci, čítam vašu stránku už dlho a dosť mi pomohla pri práci. Ale až dnes som sa rozhodla zaregistrovať, pretože mi v poslednom čase začalo vadiť, že si nemôžem stiahnuť niektoré prílohy, napr. niektoré recepty a iné.
Bubika
03.12.04,17:55
Ahojte, čítam čítam a pomaly mi už aj slinky tečú z tých Vašich pomazánok, tak pridávam Prievidzský šalát.

Čo potrebujeme:

1 pohár sterilizovanej červenej kapusty (0,7 l)
1 malý sterilizovaný hrášok
40 dkg diétnej salámy
3-4 cibule
2-3 strúčiky cesnaku
soľ a korenie podľa chute
majonéza alebo tatarská
(dávam z každého 1/2, má to lepší šmak)
premiešať a nechať cca 2 hodiny odstáť v chladničke.

hmmmmmmm, asi idem ráno na nákupy http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
maja
08.12.04,10:09
to Maja:
Do tej rolády sa dovnútra nedáva niečo, aby to bolo pestre? Iba sa to zmieša, zroluje, upečie?
Ja do rolády nedávam už nič, ale myslím že môžeš dať čo len chceš. Pre mňa je na tej roláde najlepší výpek, syr trochu stečie a tak si na tom s dcérou pochutnávame.
luebchenko
10.12.04,09:16
Maji možno si stojím na vedení, ale kto sa nepýta, blbý zostane...Predstavujem si to ako jeden "maglajz", ktorý čo? Rozvaľkám na pomúčenej doske (na akú hrúbku), zaviniem, strčím na plech (vymastený? ako veľa?, aký hlboký? nerozteká sa to?) Nespečie sa to do jednej fašírkoidnej masy? Načo potom to rolovanie? Koľko pečieš, na akej teplote? Rada by som vyskúšala, vyzerá to lákavo, pošli prosím aj detaily.
maja
10.12.04,10:10
Ahoj Ľubi (pekné meno aj mojej dcére som také dala, to len pre potešenie v predvianočnom zhone),
ak myslíš syrovú roládu, tak je to len názov. Je to jeden "maglajz" z ktorého vytvaruješ "fašírky" a dáš na vymastený plech. Trochu z toho ten syr vytečie. Tie ostatné otázky sú asi k perníkovej roláde, či nie? Pečieš to pri strednej teplote asi 45 minút.