Bubika
03.12.04,19:07
Myslím, že milí poraďáci sú zvedaví aj na polievočky.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif

Tak hneď jednu jednoduchú pridávam:Cesnaková krémová

potrebujeme:

1 liter vody
2 kocky zlatý hovädzí bujón
10 strúčkov cesnaku
250 g sladkej smotany
3 polievkové lyžice oleja
50 g hladkej múky
petržlenová vňať
biele pečivo

pracovný postup:

5 strúčkov cesnaku prepasírujeme a orestujeme na oleji, pridáme hladkú múku a pripravíme svetlú zápražku. Zalejeme vodou a pridáme bujóny, povaríme 5 minút. Polievku precedíme cez jemné sitko. Zostávajúcich 5 strúčkov cesnaku nakrájame na plátky a dáme do polievky, chvíľu povaríme. Zjemníme sladkou smotanou - UŽ NEVARÍME! Biele pečivo nakrájame na kolieska a zapečieme bez tuku v rozpálenej rúre, vložíme do hotovej porcie a posypeme vňaťou.

No je to hamkačka. Skúste
http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
AlaNR
13.12.04,12:04
Ja mám super karfiolovú:
1 menší karfiol
olej
múku
soľ
čierne korenie
vegeta (lepšia ale Harmónia chuti)
Worčestrovú omáčku
muškátový oriešok
voda

Tak:
Na oleji si spravíme z múky bledú zásmažku. Vlejeme do nej vodu, podľa toho, koľko polievočky chceme a akú ju chceme mať hustú. Keď sa tá čarovná zásmažka vo vode rozpustí, vložíme do nej na márne kúsky rozobratý karfiol. Posolíme, ovegetíme, oworčestrujeme a varíme, kým karfiol nezmäkne. Keď je "al dente", pridáme pre vôňu štipku muškátového orieška.
Mne to strašne chutí. Skúste to aj vy.
Dobrú chuť!
Dada
13.12.04,12:15
Nemáte receptík na brokoličkovú, ale takú fajnučkú hustú krémovú????
AlaNR
15.12.04,11:00
V tej mojej karfiolovej vymeň karfiol za brokolicu a tiež sa to da spapatňť. Skusala som, mne to chutilo.
Krajčovičová
07.01.05,10:09
Nemáte receptík na brokoličkovú, ale takú fajnučkú hustú krémovú????
Brokolicová polievka - krémová
1 malá cibuľka
1 ks brokolica
soľ (možeme dať aj zeleninový bujon), čierne korenie mleté,
Postup:
cibuľku nakrájaj na malé kúsky a do sklovita opraž na oleji alebo masti,
brokolicu rozober a pridaj k osmaženej cibuli, ďalej pridáme vodu asi 3/4 litra,
soľ. trochu čierneho korenia a necháme variť.
Keď je brokolica varená, polievku rozmixujeme a pridáme kyslú smotanu 3 až 4 polievkové lyžice - podľa chuti.
Hustota polievky závisi od množstva vody.

Polievku mám odskúšanú a je veľmi dobrá

Týmto spôsobom môžete variť aj mrkvovú polievku na 3/4 litra vody 3 - 4 mrkvy radšej väčšie, a pridáva sa aj čili.

Dúfam že Vám budú chutiť.
Bubika
07.01.05,15:46
Zemiaková polievočka s bryndzou - taká mňamka

300g zemiakov
150g bryndze
40g údenej slaninky
20g cibule
200 ml mlieka
20g hladkej múky
mletá červená paprika, soľ a kôpor.

Slaninku nakrájame na kocky, popražíme, pridáme postrúhanú cibuľu, trocha si pritom poplačemehttp://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif, necháme ju speniť, primiešame štipku červenej papriky, zalejeme vodou, posolíme, pridáme nadrobno pokrájané zemiaky a uvaríme.
Keď sú zemiaky takmer mäkké, pridáme v mlieku rozhabarkovanú bryndzu s múkou a necháme prejsť varom.
A potom papáme - môžeme si ešte každú porciu odzobiť kopčekom bryndze a posekaným kôprom (nie slaným :eek: )
Brú chuť
kukučka
08.04.05,19:07
Koľko ľudí toľko chutí, ja robím bryndzovú bez cibule a papriky, ale zato veľa kmínu, teda po slovensky rasce!
ondrejvla
08.04.05,21:39
Ja vám pridám takú, akú zbožňujú moji vnuci, kým ju neochutnali, nesmela som im povedať, z čoho je, teraz im už názov nevadí.

Drožďová

1 kocka drožida, rozmrviť a opražiť na lyžici masla(nemeniť ho za žiadnu umelinu)
pridať 5 strúčkov pretlačeného cesnaku, popražiť, ale len trošku, aby cesnak nezhnedol, pridať 1 nastrúhanú mrkvu-väčšiu, trošku mletej rasce a zaliať 1 litrom vody. očistené a nakrájané zemiaky pridať do polievky, 1 veľkú lyžicu vegety, 1 mäkký syr. Varíme asi 20 minút, dolejeme vodu a necháme zavariť.
1vajíčko, 1 lyžica polohrubej múky si urobíme cestíčko, a nahádžeme cez strúhadlo na mrkvičku (ploché) halušky, pridáme posekanú pažítku.
Vlasta
ing.erika
06.01.06,00:56
ahojte, ja pridávam svoju MRKVIČKOVÚ POLIEVKU:
mrkvu očistíme a nakrájame na kolieska. rovnako očistíme aj zemiaky a tie nakrájame na kocky. zemiaky spolu s mrkvou krátko opražíme na masle, zasypeme polohrubou múkou (cca 2-3 PL), pomiešame a zalejeme vodou. ochutíme vegetou, č. korením, soľou, majoránkou, rascou. varíme približne 30 - 40 min, teda kým zemiaky a mrkva nebudú mäkké. cca 5 min. pred dovarením, prilejeme ešte asi 2dcl mlieka (resp. podľa chuti).

veľmi dobrá!!!

Erika:o
AGRO
06.01.06,08:29
Pozdáva sa mi, len ja som zvyknutá variť zeleninu najviac 15. min. Nie je to veľa 30-40 min pre mrkvu a zemiaky ?
rada
06.01.06,10:31
Ja varím ešte takúto.
Na oleji do sklovita opražím cibuľu. Pridám sladkú červenú papriku. Na kocky pokrájam filé a pridám k cibulke. Všetko dobre jemne premiešam. Na tenulinké hranolčeky pokrájam zemiaky, pridám k filé a zalejem horúcou vodou. Pridám celé čierne korenie, bobkový list a bujón. Keď je filé a hranolčeky napoly uvarené pridám zápražku, v ktorej som opražila 2 strúčiky roztlačeného cesnaku. Chvíľu povarím. Potom pridám lečo bez šťavy a ešte čo mám k dispozícii buď mušle alebo morský kokteil a pod. Dochucujem vegetou, sambalom ak nemáme sambal tak mletým čiernym korením a kajenským korením. Na záver po dovarení pridám trocha bazalky a na malé kolieska pokrájanú zaváranú uhorku.
Dobrú chuť.
AGRO
06.01.06,17:45
Jemná brokolicová polievka. Dam si napariť brokolicu tak do mäkka. / Nikdy ju nevarim, ale len naparujem- zvyk / Zemiaky očistim, nakrajam na kocky a dam variť spolu s rascou , korením, soľou a kockou bujónu. Na oleji spením pokrajanú cibuľu, poprašim múkou zalejem studenou vodou, potom smotanou- sladkou, a vlejem do polievky. Keď sú zemiaky skoré mäkké pridám brokolicu ktorú som pretlačila vidličkou a dám do polievky. Môžem pridať ešte smotanu, podľa chuti , a aj cesnak ten dávam stále. Varím ju často a chutí.

Takto robím aj karfiolovu. Ale tiež karfiol nevarim ale len do mäkka naparim.
DanielaSL
06.01.06,18:21
Zeleninová - pre deti , ktoré moc zeleninu varenú nemajú v láske.

Moje deti moc varenú zeleninu na kolieska a kocky jesť nechceli a tak som si na nich vymyslela tento recept. Je jednoduchý a rýchly.

Mrkvu,petržlen, kaleráb postrúhame na jemnom strúhadle. Zemiaky na drobné kocky. Na spenenom masle opražíme postrúhanú zeleninu, keď pustí peknú farbu pridáme zemiaky ,soľ, kari korenie a lyžicu hladkej múky , krátko opražíme , zalejeme vodou a povaríme. Keď budú zemiaky mäkké, pridáme petržlenovú vňaťku posekanú nadrobno a vypneme.
Zemiaky môžeme nahradiť poprípade haluškami.