AlaNR
10.12.04,11:42
Ahojte,

nerobievate niekto na Vianoce punč? Prvýkrát som ho pila na vianočných trhoch a straaaaaaašne mi to zachutilo.

Vopred ďakujem za receptíky!!!
Zita4
10.12.04,12:12
Získala som zopár receptov, ešte som ich neodskúšala, ale prikladám ich. :)
luebchenko
13.12.04,08:35
Trochu "odbočím" ale: minulý rok bol na vianočných trhoch v BA na hlavnom námestí kúsok od toho obchodu s porcelánom na rohu Zelenej ulice taký stánok, predávali tam fantastické pečené prasiatka a výborný "medvedí? punč" - tak akosi sa to volalo. Chodila som tam síce poctivo, pravidelne ako k zubárovi, firmu som si ale nevšimla. Toho roku som - stopercentne presvedčená že tam určite znova budú - opäť zamierila na spomenuté miesto a... NIČ. Stánoky sú tam, rôzne, ale nie TENTO!!! I celý trh som prešla, mnohé lahôdky objavila, v pevnom i tekutom stave, ba dokonca akýsi medvedí punč, no nebolo to ono. Neviete niekto, čo to bolo za firmu, prípadne či sú na trhoch (mohla som prehliadnuť)!
Paula
13.12.04,08:37
Možno sa autor dobrého nápoja "upunčoval" z koštovania a už ho nenájdeš nikde :D
luebchenko
13.12.04,09:03
hm, škoda by ich bolo, nielen ten punč, ale aj mäsko bolo super, a aj tí predavači boli takí fajn, veselí, ochotní, radosť bolo u nich papať.
AlaNR
13.12.04,11:05
Zitka, Ďakujem, skúsim, potom poviem (napíšem), či chutilo!!!