adam
11.10.11,11:52
Dobrý deň.So zamestnancom bola uzatvorená príkazná zmluva, pravidelný príjem. Z odmien sa platia odvody podľa nového zákona. Pracuje nie celý mesiac, ale v júni napr. 6 dní odmena 35 € v júli, 7 dní 55€. Ako určím vymeriavací základ pre nemocenské dávky? Ďakujem...
Jana Motyčková
11.10.11,17:46
Pani Motyčková, ďakujem za odpoveď. Ešte by ma zaujímalo ako správne postupovať pri odvode poistného na sociálne a zdravotné poistenie v tomto prípade. Zamestnanec sa rozhodol, že PN si uplatní iba zo zamestnania a z druhého PV mu bude vyplatená mesačná odmena za výkon funkcie štatutára. Pre sociálne poistenie sa obdobie PN z 1.PV (zo zamestnania) bude považovať ako vylúčenie platiť poistné, pri druhom PV sa PN zohľadňovať nebude a poistné sa zaplatí v plnej výške? Čo sa týka zdravotného poistenia - poistné zaplatí z úhrnu 1.PV+2.PV a do ZP sa iba oznámi trvanie PN? Do mesačného výkazu sa uvedie počet kalendárnych dní za celý mesiac alebo 31KD-KD trvania PN? Ako sa na účely ZP zohľadní, že v jednom PV bol časť mesiaca PN a z druhého PV mal príjem za celý mesiac? Ďakujem.
Pre SP - správne.
ZP - poistné z úhrnu, oznámi trvanie PN, počet kalendárnych dní bude 31 - dni PN. To že PN bol "len z jedného vzťahu "sa v ZP nezohľadní. Pre ZP platí, že poistencom štátu je, keď poberá nemocenské (z akéhokoľvek vzťahu) ale na výpočet VZ a poistné zamestnanca táto PN nemá žiaden vplyv.
Jana Motyčková
11.10.11,17:49
Dobrý deň.So zamestnancom bola uzatvorená príkazná zmluva, pravidelný príjem. Z odmien sa platia odvody podľa nového zákona. Pracuje nie celý mesiac, ale v júni napr. 6 dní odmena 35 € v júli, 7 dní 55€. Ako určím vymeriavací základ pre nemocenské dávky? Ďakujem...
DVZ pre nemocenské dávky sa určí ako úhrn vymeriavacích základov deleno doba poistenia v kalendárnych dňoch v rozhodujúcom období. Nie je podstatné, koľko dní zamestnanec odpracuje.
adam
12.10.11,06:33
Ďakujem pekne za odpoveď.
zlolen
12.10.11,07:06
Dobrý deň, prosím poradiť
Mám nárok na stravný listok, keď v sobotu mám flexi prácu, samozrejme som 7,5 hodiny v práci, v piatok som mala flexi volno.

Ďakujem
Maryen
13.10.11,20:29
Dobrý, mám otázku či je možné počas poberania PN-ky pracovať na dohodu o vykonaní práce? Ďakujem
chudaska
16.10.11,18:23
Dobrý den, mam kamaratku, nastupila do prace, momentalne ma prac. zmluvu na dobu urcitu, ako je to v pripade,ze by otehotnela a zamestnavatel by jej na zaklade toho nepredlzil prac. zmluvu...skonci pracovat dnom skoncenia zmluvy a co potom materska? Je tam nejaka ochranna doba? Alebo by potom dostavala len rodicovsky prispevok? Pred nastupom do prace bola vyse roka nezamestnana! Cize je pre nu lepsie, aby s dietatkom este pockala? Dakujem za radu!
KŠÚ Košice
18.10.11,12:11
Dobrý deň,
ako postupovať keď sme zistili, že pracovník bol zle zaradený ide o pedagogického pracovníka, ktorý je odmeňovaný podľa zákona verejnom záujme, potrebujeme vedieť za aké obdobie späť možno menovanému doplatiť keď ide o rozpočtovú organizáciu ktorá má stanovený rozpočet na jeden rok.
Ďakujeme.
personalistka a mzdárka
21.10.11,10:26
Dobrý deň,
Prosila by som Vás o odpoveď na uvedenú situáciu:
Pracovný pomer zamestnanca trval od 1.4.2011 do 31.8.2011. Po skončení pracovného pomeru bolo v septembri 2011 vyplatené odstupné dňa 10.10.2011. Z odstupného boli zrazené všetky odvody teda aj na poistenie v nezamestnanosti.
Potvrdenie na dávku v nezamestnanosti bolo vydané v septembri pred vyplatením odstupného.
Má zamestnanec nárok na vystavenie druhého potvrdenia na dávku v nezamestnanosti aj so sumou odstupného? Bude mu toto odstupné zahrnuté do výpočtu na dávku v nezamestnanosti?

Ďakujem a prajem príjemný deň
Jana Motyčková
21.10.11,12:17
Áno, zamestnanec má nárok na vystavenie nového opraveného potvrdenia na dávku v nezamestnanosti, Dávka bude prepoćítaná a doplatená.
(Príjem sa zapoćítal do VZ za mesiace 4-8/2011.)
chudaska
23.10.11,10:45
Dobrý den, mam kamaratku, nastupila do prace, momentalne ma prac. zmluvu na dobu urcitu, ako je to v pripade,ze by otehotnela a zamestnavatel by jej na zaklade toho nepredlzil prac. zmluvu...skonci pracovat dnom skoncenia zmluvy a co potom materska? Je tam nejaka ochranna doba? Alebo by potom dostavala len rodicovsky prispevok? Pred nastupom do prace bola vyse roka nezamestnana! Cize je pre nu lepsie, aby s dietatkom este pockala? Dakujem za radu!

prosím poradíte?
Jana Motyčková
23.10.11,15:35
Dobrý den, mam kamaratku, nastupila do prace, momentalne ma prac. zmluvu na dobu urcitu, ako je to v pripade,ze by otehotnela a zamestnavatel by jej na zaklade toho nepredlzil prac. zmluvu...skonci pracovat dnom skoncenia zmluvy a co potom materska? Je tam nejaka ochranna doba? Alebo by potom dostavala len rodicovsky prispevok? Pred nastupom do prace bola vyse roka nezamestnana! Cize je pre nu lepsie, aby s dietatkom este pockala? Dakujem za radu!
Ak jej skončí pracovný pomer keď bude tehotná, po skončení pracovného pomeru jej beží ochranná lehota 8 mesiacov a má teda nárok na materské. Počas tejto doby má nárok aj na nemocenské v prípade práceneschopnosti. Podmienkou pre nárok na materské ale je, aby v 2 rokoch pred pôrodom bola aspoň 270 dní poistená. Čiže závisí aj od doby trvania tohoto zamestnania, prípadne, či predtým mala nejaké nemocenské poistenie.
chudaska
23.10.11,19:47
Dakujem pekne, pani Janka, za radu :-)
milanr
24.10.11,07:19
Potrebovala by som poradiť aké druhy zrážok je povinný zamestnávateľ uviesť do Potvrdenia o zamestnaní v zmysle § 75 ZP. Uvádzajú sa iba údaje o nariadených zrážkach (napr. výživné, exekúcie a pod.) alebo musím uvádzať aj zrážky na základe Dohôd o zrážkach zo mzdy (§131 ods. 3 ZP) napr. príspevky zamestnanca na doplnkové dôchodkové sporenie, poistky, sporenia a pod. Ďakujem
Jana Motyčková
24.10.11,07:37
V §75 sa hovorí, že do potvrdenia treba uviesť, či sa zo mzdy vykonávavjú zrážky, v čí prospech, v akej výške a v akom poradí je pohľadávka, pre ktorú sa zrážky majú vykonávavať.
Aj keď tu nie je presne uvedené, že by sa tu nemali uvádzať zrážky na základe dohody podľa §131 ods.3, zo znenia celého bodu ("v čí prospech, poradie pohľadávky") a z "logiky" zákona sa domnievam, že tieto zrážky nie je nutné uvádzať v potvrdení.
milanr
24.10.11,13:56
V §75 sa hovorí, že do potvrdenia treba uviesť, či sa zo mzdy vykonávavjú zrážky, v čí prospech, v akej výške a v akom poradí je pohľadávka, pre ktorú sa zrážky majú vykonávavať.
Aj keď tu nie je presne uvedené, že by sa tu nemali uvádzať zrážky na základe dohody podľa §131 ods.3, zo znenia celého bodu ("v čí prospech, poradie pohľadávky") a z "logiky" zákona sa domnievam, že tieto zrážky nie je nutné uvádzať v potvrdení.
p. Motyčková ďakujem za odpoveď. Chcela som si to overiť, lebo aj program mi v Potvrdení o zamestnaní tlačí iba nariadené zrážky, ale v ZP to nie je jasne napísané. Logika by dala, že Dohoda o zrážkach zo mzdy trvá iba počas trvania pracovného pomeru a po jeho skončení zaniká, takže informácia o týchto zrážkach je pre budúceho zamestnávateľa nepodstatná, podstatné sú iba nariadené zrážky, v ktorých zrážení je potrebné pokračovať aj bez dohody so zamestnancom.
Jojo780
25.10.11,18:34
Dobrý deň,

1. chcel by som sa opýtať, neviem nájsť zákonnú úpravu pre prípad, že sa jedná
o denného študenta vysokej školy a zároveň osoba v pracovnom pomere.
Mal by nárok rodič takéhoto dieťaťa na PnD a DB ?

2. keď zamestnanec požiada o výpomoc napr. z dôvodu dlhodobej PN zamestnávateľa zo sociálneho fondu (v zmysle Kolektívnej zmluvy), malo by sa
to zarátať pre účely exekúcie do čistého príjmu ?

Ďakujem.
Maryen
25.10.11,18:40
Dobrý, mám otázku či je možné počas poberania PN-ky pracovať na dohodu o vykonaní práce? Ďakujem Asi hej?
zlolen
26.10.11,10:21
Dobrý deň, veľmi pekne prosíme o radu, zamestnávateľ nám chce dať odmenu 50,-€ pre všetkých zo SF, ale nevieme či nám k tomu treba nejaký doklad, či súhlas odborov,
mala by to byť " vianočná odmena" a bolo by to vo výplate za oktober.

Ďakujeme
milanr
02.11.11,09:27
Zamestnanec v priebehu októbra 2011 oznámil zamestnávateľovi predložením posudku ÚPSVaR o tom, že je ZŤP a má nárok na zníženú sadzbu poistného na zdravotné poistenie. Po konzultácii s príslušnou ZP som zistila, že ZP ho ako ZŤP eviduje už od 1.1.2011. Od ktorého mesiaca mu mám uplatniť zníženú sadzbu? Od 1.10.2011 alebo až od 1.11.2011, keď to zamestnávateľovi oznámil neskoro až v priebehu mesiaca október? Zákon o ZP § 12 ods. 3 cit.: " Sadzba poistného pre osoby so zdravotným postihnutím sa uplatní v kalendárnom mesiaci, v ktorom bola táto osoba považovaná za osobu so zdravotným postihnutím aspoň 1 deň."
Jana Motyčková
02.11.11,09:54
Za osobu so zdravotným postihnutím sa považuje od začiatku mesiaca, odkedy má priznané zdravotné postihnutie - buď miere funkčnej poruchy z ÚPSVaR -ZŤP, alebo rozodnutie o % zníženia schopnosti vyonávať zárobkovú činnosť zo SP. Čiže ak má ZŤP priznané už v mesiaci október, treba nižšiu sadzbu použiť už za mesiac október, bez ohľadu na to, kedy toto rozhodnutie je doručené (zamestnávateľovi). T.j. aj keď je rozhodnutie dorućené po spracovaní miezd, mal by sa urobiť opravný výkaz za október. Ak už boli za október mzdy vyplatené, dane odvedené, tak poistné, ktoré mu bolo zrazené navyše mu v novembrovej výplate uvediete ako mínusové poistné.
benefin
10.11.11,04:22
Dobrý deň, prosím poraďte. Podnikateľ SZČO, plátca DPH a zamestnávateľ zomrel 6.10.2011. Manželka nahlásila na ŽÚ pokračovanie v žívnosti, pokiaľ sa nedokončia práce. DÚ pridelilo manželke nové DIČ, IČ DPH zostalo pôvodné. DÚ požaduje podanie prehľadu za zam. za 4.Q.11 zvlášť do 6.10. za zomrelého a zvlášť od 7.10.11 od manželky, rovnako hlásenie. Zmluvy so zamestnancami sa nemenili, SP aj ZP to berú takisto ako pokračovanie. Ako mám spraviť výplaty za 10/11? Rozdeliť všetky výkazy nemôžem. Alebo? Prosím poraďte.
Ďakujem.
milanr
10.11.11,11:54
Za osobu so zdravotným postihnutím sa považuje od začiatku mesiaca, odkedy má priznané zdravotné postihnutie - buď miere funkčnej poruchy z ÚPSVaR -ZŤP, alebo rozodnutie o % zníženia schopnosti vyonávať zárobkovú činnosť zo SP. Čiže ak má ZŤP priznané už v mesiaci október, treba nižšiu sadzbu použiť už za mesiac október, bez ohľadu na to, kedy toto rozhodnutie je doručené (zamestnávateľovi). T.j. aj keď je rozhodnutie dorućené po spracovaní miezd, mal by sa urobiť opravný výkaz za október. Ak už boli za október mzdy vyplatené, dane odvedené, tak poistné, ktoré mu bolo zrazené navyše mu v novembrovej výplate uvediete ako mínusové poistné.
Dobrý deň p. Motyčková. V uvedenej súvislosti sa chcem ešte opýtať ako správne postupovať v prípade ak tento zamestnanec je držiteľom preukazu ZŤP už od r. 2005 (prehodnotený v r.2010), ale danú skutočnosť nám vôbec neoznámil. Na to, že má nárok na zníženú sadzbu nás upozornila ZP po odoslaní MV za mesiac 09/2011 - v ZP ho evidujú ako osobu so ZP. Až po vyzvaní nám predložil posudok z ÚPSVaR s preukazom ZŤP. Ja som mu zníženú sadzbu uplatnila až od októbra 2011, t.j. mesiaca, kedy nám to oznámil. A neviem, ako poriešiť to predchádzajúce obdobie. On mal nárok na zníženú sadzbu už od 09/2005 ? Chcem sa opýtať, či nám ako zamestnávateľovi hrozí nejaká sankcia ak neopravíme MV za predchádzajúce obdobia a zníženú sadzbu mu uplatníme až od mesiaca oznámenia, t.j. 10/2011. Tak nám vlastne v ZP vznikne preplatok na poistnom zavinený zamestnancom, chcela by som vedieť, či je v zákone o ZP uvedené, že zamestnávateľ je povinný MV v takomto prípade OPRAVIŤ.
Jana Motyčková
11.11.11,07:39
Zákon tieto prípady vôbec nerieši - ako postupovať, keď si zamestnanec nesplní oznamovaciu povinnosť voči zamestnávateľovi. Nie je tu uvedená ani povinnosť roviť opravné výkazy.
Nárok na zníženú sadzbu mal od 9/2005.
Ak to budete opravovať, treba sa kontaktovať s príslušnou pobočkou ZP - či by stačilo, aby si zamestnanec za roky do r.2010 urobil rzzp, alebo musíte robiť opravné výkazy od 9/2005. Od VšZP máme odpoveď, že treba urobiť opravné výkazy, Dôvere stačili rzzp - ale môže to byť rôzne v závislosti od pobočiek.
milanr
11.11.11,09:59
Zákon tieto prípady vôbec nerieši - ako postupovať, keď si zamestnanec nesplní oznamovaciu povinnosť voči zamestnávateľovi. Nie je tu uvedená ani povinnosť roviť opravné výkazy.
Nárok na zníženú sadzbu mal od 9/2005.
Ak to budete opravovať, treba sa kontaktovať s príslušnou pobočkou ZP - či by stačilo, aby si zamestnanec za roky do r.2010 urobil rzzp, alebo musíte robiť opravné výkazy od 9/2005. Od VšZP máme odpoveď, že treba urobiť opravné výkazy, Dôvere stačili rzzp - ale môže to byť rôzne v závislosti od pobočiek.
Ďakujem za odpoveď. Kontaktovala som ZP Dôvera, tam ma informovali, že mu mám zníženú sadzbu uplatniť od mesiaca oznámenia t.j. 10/2011, predchádzajúce roky mám nechať tak, neriešiť. Vzhľadom k tomu, že ešte nevedia ako presne sa bude postupovať pri RZZP za r.2011 má ich zaemstnanec kontaktovať v r. 2012 ohľadne vysporiadania za r.2011.
milanr
11.11.11,11:06
Dobrý deň, zamestnanec mal v deň skončenia PP poslednú zmenu. Do zmeny nastúpil, časť dňa odpracoval a potom odišiel k lekárovi a následne v ten istý deň doručil zamestnávateľovi Potvrdenie o začiatku DPN, pričom dátum začiatku DPN je zároveň aj dňom skončenia PP. Zamestnancovi zaplatíme 1 deň náhradu príjmu pri DPN a potom ju odstúpime sociálnej poisťovni? Ako správne vykázať a zaplatiť hodiny, ktoré zamestnanec v ten deň skutočne odpracoval, keďže náhrada príjmu sa platí za kalendárny deň. Bude mať v ten deň nárok na náhradu príjmu a dostane aj mzdu za odpracovaný čas - je to tak správne ?
Jana Motyčková
11.11.11,12:10
Správne .
Ľaľa
13.11.11,18:06
Zamestnávateľ ukončil so zamestnancom poberateľom starobného dôchodku pracovný pomer dohodou v zmysle par. 60 ZP dňom 31.10.2011. Zmluvné strany sa dohodli, že pri ukončení pracovného pomeru bude zamestnancovi vyplatená spolu so mzdou odmena vo výške 5-násobku priem.mes.zárob. zamestnanca. Nakoľko sa jedná o prvé ukončenie PP po nadobudnutí nároku na star. dôchod. tiež bude vyplatené odchodné. Výpočet mzda+odmena+odchodné spolu presahujú maximálne VZ do jednotlivých poisťovní , čiže odvod len do výšky max. VZ. Prosím poradiť bude táto odmena vo výške 5-násobku pr.zár. daňovým alebo nedaňovým výdavkom zamestnávateľa? (zamestnávateľ tak postupoval z dôvodu, že pracovné miesto nerušil ale ho obsadil iným "novým" zamestnancom). Ďakujem.
Jana Motyčková
14.11.11,07:44
Je to daňový náklad.
milanr
14.11.11,08:03
Dobrý deň, zamestnanec mal v deň skončenia PP poslednú zmenu. Do zmeny nastúpil,
časť dňa odpracoval a potom odišiel k lekárovi a následne v ten istý deň doručil zamestnávateľovi Potvrdenie o začiatku DPN, pričom dátum začiatku DPN je zároveň aj dňom skončenia PP. Zamestnancovi zaplatíme 1 deň náhradu príjmu pri DPN a potom ju odstúpime sociálnej poisťovni? Ako správne vykázať a zaplatiť hodiny, ktoré zamestnanec v ten deň skutočne odpracoval, keďže náhrada príjmu sa platí za kalendárny deň. Bude mať v ten deň nárok na náhradu príjmu a dostane aj mzdu za odpracovaný čas - je to tak správne ?
Dobrý deň, len pre informáciu: kontaktovala som sociálnu poisťovňu, kde mi povedali, že v deň keď začal DPN nemôže mať VZ. Ak v ten deň časť zmeny odpracoval má mu lekár dať na zvyšnú časť zmeny "P" a až od nasledujúceho dňa začať DPN. Takže nemôže mať v jeden deň zaplatenú aj náhradu príjmu aj mzdu za časť odpracovanej zmeny.
Janiela
21.11.11,10:22
Prosím Vás, môže si SZČO v roku 2012 platiť popri povinnom sociálnom poistení aj dobrovoľné poistenie v nezamestnanosti? Pýtam sa, pretože dobrovoľné nemocenské popri povinnom SP už nebude možné platiť. Ďakujem Vám za odpoveď.
Jana Motyčková
21.11.11,14:21
Ešte je skoro na záväznú odpoveď, treba počkať aspoň kým návrhy prejdú cez parlament, ale na 99% bude môcť byť dobrovoľne poistená v nezamestnanosti.
Janiela
21.11.11,14:40
Ešte je skoro na záväznú odpoveď, treba počkať aspoň kým návrhy prejdú cez parlament, ale na 99% bude môcť byť dobrovoľne poistená v nezamestnanosti.

Ďakujem Vám.
Mila123
21.11.11,14:43
môžem poprosiť o daru? ako je to s RZZP za rok 2011, pre dobrovoľne nezamestnaných a dohody o vykonaní práce či prac. činnosti? Z mesačných odmien za dohody nezrážajú žiadne ale v RZZP?
Jana Motyčková
21.11.11,15:01
V r. 2011 dohody do rzzp nevstupujú u nikoho žiadne.
Mila123
21.11.11,15:03
Ďakujem.....
zlolen
29.11.11,09:15
Dobrý deň
prosím poradiť, ZC má ísť na 3-dňové školenie hasičov, má pozvánku ( odvoláva sa na všeobecný záujem), v prekážkach v práci v ZP to nemôžem nájsť, ospravedlniť to a či s náhradou mzdy?
Prosím Vás ak má niekto s tým skúsenosť, aby nám poradil.

Ďakujeme
mata paluchova
29.11.11,19:45
Dobrý deň, prosím o radu, zamestnávateľovi bola doručená od nebankového subjektu dohoda o zrážkach zo mzdy a žiadosť o vykonávanie zrážok zamestnancovi. Ten však súčasne poberá aj invalidný dôchodok, beriem na túto sumu ohľad pri výpočte sumy, ktoré môžem zraziť zamestnancovi, alebo ma v tomto prípade zaujíma len jeho čistá mzda a vyživované osoby? Ďakujem
Jana Motyčková
30.11.11,13:29
Invalidný dôchodok Vás nezaujíma, postupujete bežným spôsobom.
renka12
30.11.11,14:46
Dobry den.
Zamestnankyna u nas pracuje od 25.8.2011. Bezprostredne predtym pracovala necele 2 mesiace u predchadzajuceho zamestnavatela.Predtym cerpala rodicovsku dovolenku (RD od decembra 2008, MD od jula 2008, predtym PP u toho isteho zamestnavatela). Ma chore dieta, treba ostat s nim doma od zajtra. Jej partner - otec dietatal si plati niekolko rokov z minimalneho zakladu dobrovolne nemocenske poistenie (konatel). Obaja maju narok na osetrovne z pohladu nutnosti 270 dni nemoc. poistenia.
Vyska osetrovneho by bola u oboch rovnaka? (predpokladam, ze za rozhodujuce obdobie sa u zamestnankyne povazuje rok 2010 -par 54/3- a vtedy bola poistencom statu. len neviem, aky VZ to predstavuje.)
Prosim, moze niekto poradit? Co je vyhodnejsie?
DAKUJEM
Hreja
18.12.11,17:47
Dobrý deň
prosím vás uplatňuje sa pri Dohode o vykonaní práce odpočítateľná položka na daňovníka ?
Jana Motyčková
21.12.11,08:53
Ak si podpíše daňové vyhlásenie - uplatňovanie nezdaniteľnej časti, tak áno.
enigma
03.01.12,12:06
dobry den prosim viete mi poradit ako je to s vianocnymi darcekmi od zamestnavatela? ak zamestnanec dostane napriklad dazdnik ( alebo napr kozmeticke pripravky)ako vianocny darcek podlieha tento darcek dani a odvodom?
dakujem
Jana Motyčková
03.01.12,15:08
Áno, podlieha dani aj odvodom.
Jojo780
06.01.12,12:57
Prajem všetko v najlepšie v roku 2012...

Prepáčte, potreboval by som poradiť..

Otázka : Odborový orgán usporiadal jednodnovú turistickú akciu - túru
pre svojich členov, inak našich zamestnancov. Žiada preplatiť od spoločnosti
časť nákladov zo Sociálneho fondu, pričom predložil doklad o úhrade za použitý
autobus ako dopravný prostriedok na akciu.

Vzhľadom na to, že akciu nezabezpečil zamestnávateľ ale odborový orgán predovšetkým pre svojich vlastných členov, podľa mna nie je jasné, či uvedená
suma by sa zamestnancom mala zdaniť alebo nezdaniť do výplaty.

Chcem sa opýtať, či je tu podľa Vás možné aplikovať § 5 ods. 7 písm. d)
zák. 595/2003.

d) použitie rekreačného, zdravotníckeho, vzdelávacieho, predškolského, telovýchovného alebo športového zariadenia poskytnutého zamestnávateľom zamestnancom; rovnako sa posudzuje aj takéto plnenie poskytnuté manželovi (manželke) zamestnanca a deťom, ktoré sa na účely tohto zákona považujú za vyživované osoby (§ 33) tohto zamestnanca alebo jeho manželky (manžela),


Ďakujem veľmi pekne.
milanr
09.01.12,13:10
Dobrý deň, zamestnanec - poberateľ starobného dôchodku od 03/2011 (predložil Rozhodnutie SP) ukončil pracovný pomer 31.12.2011. Môžem mu už v mzde za december 2011 vyplatiť odchodné alebo mu môžem odchodné vyplatiť až v mzde za január 2012 ? Chcem si ešte overiť, či odchodné vstupuje do VZ pre platenie SP + ZP a či sa uvedie aj do VZ na ELDP, nakoľko si zamestnanec zrejme nechá prepočítať starobný dôchodok za dobu, ktorú po jeho priznaní odpracoval. Ďakujem.
Jana Motyčková
09.01.12,13:15
Odchodné vstupuje do VZ pre SP a ZP (s výnimkou policajtov a vojakov) a samozrejme uvedie sa aj v ELDP.
Anna Kulichová
09.01.12,14:14
Dobrý deň, zamestnanec - poberateľ starobného dôchodku od 03/2011 (predložil Rozhodnutie SP) ukončil pracovný pomer 31.12.2011. Môžem mu už v mzde za december 2011 vyplatiť odchodné alebo mu môžem odchodné vyplatiť až v mzde za január 2012 ? Chcem si ešte overiť, či odchodné vstupuje do VZ pre platenie SP + ZP a či sa uvedie aj do VZ na ELDP, nakoľko si zamestnanec zrejme nechá prepočítať starobný dôchodok za dobu, ktorú po jeho priznaní odpracoval. Ďakujem.
Ja si myslím, že bude pre dôchodcu výhodnejšie, ak mu odchodné vyplatíte ešte v mzde za december. SP mu prepočíta dôchodok k 31.12.2011 tak, že k dôchodku, ktorý mu bol vyplácaný k 31.12.2011 pripočíta sumu určenú ako súčin súčtu 1/2 OMB získaných za obdobie dôchodkového poistenia počas poberania starobného dôchodku a aktuálnej dôchodkovej hodnoty platnej ku dňu nasledujúcemu po zániku dôchodkového poistenia. ADH použitá pre výpočet tejto sumy bude teda už nová, platná pre rok 2012, a takto upravený dôchodok sa bude ešte valorizovať od 1.1.2012 o 3,3%.
milanr
10.01.12,07:28
Ďakujem za radu, aj ja si myslím, že bude lepšie zamestnancovi všetky nároky z PP vyplatiť v poslednej mzde t.j. za 12/2011. A samozrejme, že mu bolo vyplatené odchodné uviesť aj do Potvrdenia o zamestnaní. Nebola som si istá tým odchodným, či mu ho môžem vyplatiť už v mzde za 12/2011 alebo až v mzde po skončení PP t.j.01/2012 ?
Jana Motyčková
10.01.12,08:57
Môže sa vyplatiť už v mzde za 12/2011. Starobný dôchodok už mu bol priznaný, podklad teda je.
zlolen
12.01.12,12:38
Dobrý deň pani Motyčková

Veľmi pekne Vás prosím , ak by ste mi mohli poradiť s exekúciou.
Zamestanec nemá vyživované osoby, 2/11 dostal 1/3 exekúciu a v 12/11 dostal 2/3 exekúciu na výživné.
Vypočítala som to takto, len to potrebujem odobriť.
1/3 ex.
ČM: 521,01-113,89= 407,12

ŽM: 189,83*150%=284,74

94,91+122,38=217,29 1. exekúcia


výživné


ČM: 521,01-79,72=441,29

ŽM: 441,29-284,74= 156,55

94,91+156,55=251,46 2. exekúcia

Posielam najprv na 1/3 217,29€ a na 2/3 mi ostalo 129,08€, čo som vypočítala takto: 94,91+(251,46-217,29)= 34,17+94,91=129,08

Neviem či je to správne

Ďakujem

Posielam peniaze na uspokojenie pohľadávky a na uspokojenie trov exekúcie, neviete v akom pomere sa to posiela, nemám určenú mesačnú čiastku.

Ešte raz ďakujem
S pozdravom
Mila123
16.01.12,21:15
Dobrý večer, môže si zamestnanec odpočítať zaplatené dobrovoľné poistenie platené do SP.
1/ Ak je počas celého roka zamestnaný môže si odpočítavať mesačne - po predložení dokladu o zaplatení ?
2/ Ak by nebol zamestnaný počas celého roka ?
3/ Môže si odpočítavať aj napr. dohodár? Ďakujem....
Jana Motyčková
17.01.12,07:10
V ročnom zúčtovaní alebo v daňovom priznaní áno.
1. mesačne nie
2.a3. Keďže mesačne si to odpočítavať nemôže, otázky sú asi bezpredmetné. V ročnom zúčtovní si dobrovoľné poistenie môže odpočítať každý.
Jana Motyčková
17.01.12,07:14
zlolen:
Výpočet je v poriadku. Zrážka sa delí v pomere podľa výšky pohľadávky. Ale ak ide o to výživné, ja by som druhú tretinu (94,91) celú poslala na výživné a len tú prvú tretinu rozdelila medzi výživné a trovy.
mizu24
17.01.12,20:31
V ročnom zúčtovaní alebo v daňovom priznaní áno.
1. mesačne nie
2.a3. Keďže mesačne si to odpočítavať nemôže, otázky sú asi bezpredmetné. V ročnom zúčtovní si dobrovoľné poistenie môže odpočítať každý.

Dobrý večer, a môžem sa spýtať akým spôsobom sa to dá? SP vystaví potvrdenie, ktoré treba priložiť k RZD alebo DP? A do ktorého riadku DP a RZD sa táto suma uvádza?Ďakujem krásne za odpoveď.
Lubinka01
18.01.12,12:22
Dobrý deň, ja som si platila dobrovoľné nemocenské poistenie do oktobra. Bola som na RD a zároveň som pracovala na DoVP. Môžem si ja a prípadne aj môj manžel odpočítať toto dobrovoľné nemocenské poistenie v DP pri uplatnení nezdaniteľnej čiastky? Ďakujem
hcm
20.01.12,10:37
Zamestnanec mal pracovný pomer do 31.8.2011. Každý mesiac mal príjem.
Po výstupe v 10/2011 mu boli vyplatené odmeny.
Má sa v Potvrdení o príjme sa v časti pre Zamestnaneckú prémiu v riadku pracovný pomer vyznačiť aj 10. mesiac, alebo len 01-08.
(Krížikom sa vyznačia kalendárne mesiace, za ktoré zamestnanec dosiahol zdaniteľné príjmy, plynúce z pracovného pomeru. )
Ďakujem
HCM
pdtrstenik
24.01.12,11:46
Prosila by som o radu ohľadom podania daňového priznania dôchodcu, či má nárok na vrátenie dane, ak nedosiahol 50 % nezdan. časti ZD.
Ďakujem!
LUBY
24.01.12,18:02
Malo by tam platit ze ak je poberatelom dochodku uz od 1.1 prisl. kalendarneho roku a ak je suma jeho rocneho prijmu z dochodku /za rok 2011/ nizsia ako suma nezdanitelnej casti /3559,30€/, moze si pri rocnom zuctovani dane resp. pri podani danoveho priznania za prislusny kalendarny rok, uplatnit rozdiel medzi touto nezdanitelnou ciastkou a vyplatenou sumou dochodku ako nezdanitelnu cast zakladu dane.
Ak sa stane poberatelom dochodku neskor pocas roka, ma riadny narok na nezdanitelnu cast zakladu dane..
promont maja
25.01.12,12:49
Živnostník dostal od Úradu práce ( § 49) príspevok na samostatnú zárobkovú činnosť, s tým že je povinný túto zárobkovú činnosť vykonávať dva roky. No dnes ( nerušil by živnosť a podnikal by naďalej ...) dostal zaujímavú ponuku pracovať na polovičný úväzok / v inej sfére) s tým, že ide o pracovný pomer založený pracovnou zmluvou. Porušil by uzatvorením takéhoto vzťahu podmienky, za ktorých mu bol poskytnutý príspevok? ...
Jana Motyčková
30.01.12,09:43
Z úhrnu dividend za celý rok sa odpočítava jeden mesačný základ. Čiže ak dostane v roku 2012 10.000 €, VZ bude 10.000-339,89.
janaGT
02.02.12,10:53
môžem si v DP za rok 2011 ponížiť základ dane o zaplatené dobrovoľné poistenie v nezamestnanosti? ak áno, v akej výške, je určený max. limit?
Jana Motyčková
02.02.12,11:18
Základ dane sa môže ponížiť o zaplatené dobrovoľné poistenie. Aj keď toto pistenie je dobrovoľné, po prihlásení sa naň ste povinná ho platiť a pre daňové účely sa berie, ako poistné, ktoré ste povinná platiť. Limit nie je.
janaGT
03.02.12,08:29
ešte poprosím odpoveď na otázku:
ak zamestnancovi nebola vyplatená mzda za mesiac 01 - 03 / 2011, ukončil PP, mzda nie je vyplatená ani do konca 01/2012 - ako vystaviť potvrdenie? Všetky kolónky v potvrdení uviesť ako 0?
Jana Motyčková
03.02.12,18:42
Budú tam nuly.
KŠÚ Košice
06.02.12,12:09
Dobrý deň


potrebujem pomoc pri účtovaní nadčasov našich vodičov,
neviem či si vysvetľujem správne § 19a plat za neaktívnu časť pracovnej pohotovosti na pracovisku

§ 21 náhrada za neaktívnu časť pracovnej pohotovosti mimo pracoviska

potrebujem to hlavne pri účtovaní nadčasov na služobných cestách vodičov,
nadčasy účtujem na základe predložených výkazov a zároveň na tomto výkaze sú vykázané hodiny

za neaktívnu časť pracovnej pohotovosti mimo pracoviska, ktorú účtujem podľa § 21 písm.b= 5% z hod. sadzby krát počet hodín,
nakoľko vodič ma pridelený služobný mobil. Moji kolegovia majú námietky, že pri služobných

cestách by sa mal na nich vzťahovať § 19a plat za neaktívnu časť pracovnej pohotovosti na pracovisku
a príplatok by som mala účtovať za uvedené hodiny 50% ja tvrdím, že miesto pracoviska ma každý
pracovník uvedené v pracovnej zmluve,v našom prípade je KŠÚ-Košice a pri služobných cestách napr. Bratislava nemôže ísť o trvalé pracovisko preto si to overujem.

Zároveň sa pýtam čo slúži ako podklad pri zisťovaní nadčasov a pohotovosti,
kolegyne z iných organizácií ma informovali, že kniha jázd.
Za odpoveď vopred ďakujem.
UZP
06.02.12,19:57
Chcela by som sa poradiť. Firma má v kolektívnej zmluve, že v prípade úmrtia zamestnanca, poskytne na požiadanie pozostalých nejakú čiastku. Suma bude vyplatená zo sociálneho fondu ale niekoľko mesiacov po úmrti zamestnanca a priamo na meno pozostalého. Pozostalý ale nie je zamestnanec. *Vraj to zdaňujú podľa §5,odst.1,písm f.ZDP. Majú prihlásiť v takomto prípade pozostalého,ktorému vyplatia takúto čiastku ako zamestnanca do ZP na jeden deň?
Jana Motyčková
07.02.12,16:05
mavax
08.02.12,07:43
Dobrý deň!
Ak osoba poberá príspevok z UPSVaR za opatrovanie, musí podať daňové priznanie?
Iný príjem nemá.
Ďakujem.
Janiela
08.02.12,13:11
Prosím, mám takýto pproblém. Stručne popíšem:

Som zamestnanec - mám dva súbežné pracovné pomery u dvoch rôznych zamestnávateľov.
Nastúpila som 8.11.2008 na materskú dovolenku.
Obdobie poberania materského - 8.11.2008 do 22.5.2009.
Nástup na rodičovskú dovolenku dňom 23.5.2009.
1.otázka:
Zamestnávateľ ma prehlásil na materskú a rodičovskú.
Mala som ja ako fyzická osoba ešte nejakú povinnosť
aby som počas rodičovskej dovolenky bolo nemocensky a dôchodkovo poistená?
Ak áno, a ja som tak neurobila, je nejaká možnosť-výnimka urobiť tak dodatočne, aby sa to vzťahovalo spätne na uvedenú dobu, tj. od 23.5.2009.

2.otázka:
Resp. ak zamestnávateľ nesplnil svoju povinnosť prehlásenia, resp. urobil tak neskoro,
hrozí mu nejaká sankcia?


Moholi by ste mi poradiť?? Veľmi pekne ďakujem.
Lubinka01
08.02.12,14:23
Dobrý deň, potrebujem poradiť ohľadom nezdaniteľnej časti na osobu, ktorá umrela koncom novembra - má tento daňovník nárok na celú nezdaniteľnú čiastku alebo len na časť? Čo všetko k vykonaniu daňového priznania budem potrebovať? Bol len zamestnancom a potom bol pn. Vopred vám ďakujem za skorú odpoveď.
erikac
09.02.12,06:54
Dobry den,
som doktorand- denna forma, doktorandske stipendium 500 EUR mesacne (6 000 za rok 2011), platim si dobrovolne socialne poistenie od 25 8 2011 z minima, zaroven na dohodu som mala prijem 1500 EUR. Za dohodu mam potvrdenie o prijme s odvedenou danou. Teda chcem podat DP a vratit odpocitatelnu polozku na dan. Co vsetko dat do DP a ako to spravne vysporiadat.
Jana Motyčková
09.02.12,14:18
Janiela :
1. Počas rodićovskej dovolenky nemcoenské poistenie "nebeží", ale táto doba sa zapoćítava do doby nemocenského poistenia na niektoré účely. Bolo sa treba prihlásiť na dôchodkové poistenie štátom, to sa spätne nedá.
2. Sankcie za nesplnenie alebo oneskorené plnenie oznamovacej povinnosti môžu a nemusia byť.
katjab
10.02.12,09:37
Dobrý deň!
Vysokoškoláčka od 09/2011 dostala potvrdenie o štúdiu do 31.01.2012. Medzičasom sa zamestnala v Dubai na Pracovný pomer od 15.11.2011. Jej matka poberala do dnes daňový bonus ako aj prídavky na deti. Nakoľko prerušenie štúdia nebolo oznámené, bude treba vrátiť DB pri RZD, ako aj prídavky na deti?
Čo bude v takomto prípade so zdravotnou poisťovňou? - poradte
Bude musieť podávať DP z príjmu zo zahraničia za rok 2011 z dôvodu nezdanenia príjmov v Dubai?

Ďakujem
Katka
katjab
14.02.12,09:03
Spoločnosť lesomajiteľov vyplatil členovi spoločnosti za rok 2010 v roku 2011 223,44 Eur.
Podlieha to zdanieniu príjmov?
botuľa
22.02.12,10:37
Prosím Vás o informáciu. Momentálne som na rodičovskej dovolenke... Chcela by som pracovať na dohodu popri rodičovskej dovolenke... Nevzniká mi tam nejaký problém napr. rodičovským príspevkom, zdravotným poistením, príp. s daňou...??? Aj v roku 2012 bude platiť odpočítateľná položka iba na závislú činnosť? Ďakujem pekne...
Jana Motyčková
22.02.12,13:15
Odpočítateľná položka je len na aktívny príjem (nielen na závislú činnosť, ale aj napr. na podnikanie).
Prácou na dohodu popri RP nevzniká žiaden problém.
botuľa
22.02.12,13:34
Ďakujem pekne, p. MOtyčková. Ste zlatá:-)
Ľaľa
22.02.12,17:18
Dobrý deň, potrebujem poradiť ohľadom nezdaniteľnej časti na osobu, ktorá umrela koncom novembra - má tento daňovník nárok na celú nezdaniteľnú čiastku alebo len na časť? Čo všetko k vykonaniu daňového priznania budem potrebovať? Bol len zamestnancom a potom bol pn. Vopred vám ďakujem za skorú odpoveď. Osoba, ktorá umrela koncom novembra má nárok na celú nezdaniteľnú časť, daňové priznanie podáva jeden z dedičov, podľa toho ako sa dedičia medzi sebou dohodnú.
Jojo780
23.02.12,13:06
Dobrý deň,

chcel by som Vás poprosiť o radu :

Zamestnankyňa v roku 2010 mala nárok na dovolenku 20 dní - počas materskej dovolenky vznikol nárok.

Od 1. 2. 2012 nastúpila do práce po rodičovskej dovolenke na skrátený pracovný úväzok s podielom pracovnej doby 50 percent - na 1 den 3,75 hod.

Ako bude čerpať dovolenku z roku 2010 ? Netreba ju prepočítať ?

Ďakujem.
Jana Motyčková
24.02.12,08:25
Bohužiaľ nárok sa neprepoćítava, je v týždňoch, čiže má teraz nárok na 4 týždne dovolenky čo je 20 dní po 3,75 hod.
(Predpokladám, že išlo zmenu pracovnej zmluvy, nie o novú pracovnú zmluvu.)
Prípadne, ak by sa to dalo, nech nastúpi ešte na plný úväzok, vyčerpá si dovolenku a potom sa jej zmení zmluva na polovičný.
Alebo ukončiť jednu pracovnú zmluvu, preplatiť dovolenku podľa starého rozsahu a začať novú pracovnú zmluvu s polovičným úväzkom.
Chutkova
27.02.12,09:39
Dobrý deň,
prosím Vás o odpoveď. Syn pracuje už 5 rok v Českej republike. Na Slovensku nemá žiadny príjem. V Čechách je celý rok, má tam prechodný pobyt a ročné zúčtovanie mu robí český zamestnávateľ. Musí si podať daňové priznanie na Slovensku? V Čechách je daňovo vysporiadaný. Na Slovensku nemá žiadne pracovné aktivity. Len každý rok treba pracne vypracúvať Slovenské daňové priznanie prerátaním jeho ročného zúčtovania v Čechách na Eurá na Slovensku - pracne prepočítať jeho mzdu - sociálne a zdravotné poistenie. Naozaj je to potrebné, keď všetky svoje povinnosti zametnanca má poriešené u svojho zamestnávateľa v ČR? Prosím o odpoveď.
Jana Motyčková
27.02.12,10:38
Dajte prosím otázku do niektorej z aktuálnych daňových tém na DRAKovi.
Jojo780
04.03.12,11:45
Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať, akým spôsobom sa rozrátávajú príjmy vyplatené
po skončení pracovného pomeru pre Sociálnu poisťovňu - myslím vymeriavacie
základy. Ak napríklad za marec 2012 bude mať zamestnanec príjem 50 EUR.

a) zamestnanec skončil pracovný pomer k 31. 7. 2011.
b) zamestnanec skončil pracovný pomer k 29. 2. 2012.

Ďakujem.
Jana Motyčková
05.03.12,16:02
Zapocitava sa na mesiace v posledom roku poistenia od posledneho vzniku, t.j. v prvom pripade na obdobie od januara do jula 2011 (ak poistenie nepretrzite trvalo od januara 2011), v druhom januar a februar 2012 (ak poistenie nepretrzite trvalo od 1.1.2012).
milanr
07.03.12,09:34
Prosím súrne o rady v nasledujúcich prípadoch: Zamestnanec nastúpil 23.01.2012, Vyhlásenie nepodpísal do 31.01.2012. Vyhlásenie podpísal až 1.2.2012. Chce si uplatniť iba NČZD na daňovníka. Môžem mu NČZD na daňovníka uplatniť už v mzde za mesiac február 2012 (§ 36 ods. 6 ZoDzP)?
Zamestnanec nastúpil 23.01.2012, Vyhlásenie nepodpísal do 31.1.2012, podpísal ho až 20.2.2012. Chce si uplatniť NČZD na daňovníka aj DB. Doklady k DB predložil 20.2.2012. V tomto prípade mu môžem NČZD na daňovníka uplatniť už za február 2012 a DB až za marec 2012 ? Ako má potom správne zamestnanec vo Vyhlásení uviesť ak si chce NČZD na daňovníka aj DB uplatňovať až od 1.3.2012, t.j. od mzdy za mesiac marec 2012. Ďakujem
botuľa
07.03.12,14:42
Chcela by som položiť otázku, týkajúcu sa výsluhového dôchodcu... Poberateľ výsluhového dôchodku (bývalý colník) pracuje na prac. zmluvu. Bude mať nárok na starobný dôchodok zo Sociálnej poisťovne? Môže mať oba dôchodky po dovŕšení dôchodcovského veku?
Jana Motyčková
11.03.12,16:52
Môže, ak bude mať 15 rokov dôchodkového poistenia v SP.
botuľa
13.03.12,11:28
Ďakujem pekne.ešte jedna otázočka... Započíva sa evidencia na úrade práce do obdobia dôchodkového poistenia? (osoba: výsluhový dôchodca). Ďakujem pekne
Jana Motyčková
13.03.12,15:34
Iba evidencia na ÚP do r.2001 (tým rokom som si nie celkom istá +-1 rok).
Evidencia na ÚP po tomto období sa nezapoćítava. Ale je možné sa spätne prihlásiť na dôchodkové poistenie a doplatiť si za dobu evidencie na ÚP - ale samozrejme niečo to stojí).
botuľa
13.03.12,20:01
Ďakujem veľmi pekne, p. Motyčková
JM1968
27.03.12,12:40
Dobrý deň, presunula som sa sem z inej porady, prosím, potrebujem poradiť, nie je mi úplne jasné, ako postupovať v prípade nepeňažných plnení. Spoločník si požičal z vlastnej firmy hotovosťpre vlastnú potrebu, na zmluvu o bezúročnej pôžičke. Ale tento spoločník je zároveň aj zamestnancom vo vlastnej spoločnosti...Zmluva je naformulovaná, že sa peniaze požičiavajú spoločníkovi....je zvýhodnený úrok nepeňažný príjem FO, ktorý sa zdaňuje mesačne cez mzdu? Prosím, ide o dosť veľkú sumu peňazí a z toho, čo som už k téme prečítala, som sa iba domotala...ďakujem pekne
JM1968
28.03.12,06:01
prosím, nikto mi neporadí?...viem, že je vysoký dátum, ale otravujem, lebo toto sa týka r.2011 a neviem,či mám do DPFO zahrnúť ten nepeňažný príjem, alebo nie...ďakujem
zuzanar
03.04.12,17:21
Skúsim sa spýtať aj tu.

Dobrý deň,

prosím o radu. Zamestnávateľ má v pracovnom pomere už len jednu zamestnankyňu, ktorá je na rodičovskej dovolenke.
Má sa zamestnávateľ odhlásiť:
- zo zdravotnej poisťovne ako platiteľ poistenia?
- zo sociálnej poisťovne?
- z daňového úradu ako platiteľ dane zo závislej činnosti?
Alebo posielať nulové výkazy každý mesiac?

Ďakujem.
zlolen
04.04.12,08:30
Dobrý deň
Prosím Vás, zamestnankyňa má na výpise SP 5 rokov mzdový bod 0,3, bola na MD.
Pri výpočte dochodku počíta sa mi obdobie starostlivosti o deti za odpracovanú dobu, ale neviem ako je to mzdovým bodom za celé obdobie, spočítam všetky body za odpracované roky aj s bodmi 0,3 a predelím rokmi, alebo ich môžem vylúčiť.

Ďakujem pekne
Jana Motyčková
04.04.12,09:22
Roky, kde je celý rok len starostlivosť o dieťa sa pri výpočte priemerného osobného mzdového bodu vylučujú. Do odpracovaných rokov sa ale započítavajú.
milanr
05.04.12,08:59
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť v nasledujúcom prípade. Museli sme opraviť poistné do ZP z dôvodu neskorého oznámenia zníženia sadzby na platenie poistného zo strany zamestnanca za r.2011, lebo nám neprešiel ročný výkaz do ZP. MV sme opravili a zaslali ZP, ktorá nám na účet poukázala vzniknutý preplatok na poistnom. Chcem v marcovej výplate tento preplatok zlikvidovať a neviem ako správne postupovať. Je vrátený preplatok príjmom podľa § 5 ods. 1 písm. i) ZoDzP? Alebo sa vrátený preplatok posudzuje ako poistné, o ktoré sa upraví základ dane (§ 40 ods. 3 písm. b) ZoDzP) ? Predpokladám, že vrátené poistné nevstupuje do VZ pre platenie ZP a SP a musí sa iba zdaniť ?
Jana Motyčková
05.04.12,09:08
Vrátený preplatok za minulý rok je zdaniteľným príjmom, bez SP a ZP.
Tu je to podrobnejšie :
http://www.porada.sk/1997323-post62.html
milanr
10.04.12,09:20
Veľmi pekne ďakujem. Už v tom mám jasno, vrátené poistné za minulý rok zo ZP je zdaniteľným príjmom podľa § 5 ods. 1 písm. i) ZoDzP a je potrebné ho zahrnúť do príjmu zamestnanca a odviesť z neho preddavok na daň. V Potvrdení o zdaniteľnej mzde sa uvedie do riadku 01 úhrn príjmov, to isté aj v novom mesačnom prehľade. Odvody do SP+ZP sa z preplatku na ZP neplatia.
Jana Motyčková
10.04.12,09:36
Tak .
zlolen
13.04.12,05:59
Dobrý deň
Poprosím o radu, zamestnanec skončil PP 31.3.2012, mal nárok na 3,5 dňa dovolenky, v januári vyčerpal 9 dní, robím to tak, že za prečerpanú dovolenku peniaze zrazím. Dostala sa mi informácia, že za prečerpanú dovolenku nemám peniaze zraziť, ale výplaty v tomto pripade v januári opraviť čerpanú dovolenku na neplatené voľno a opravovať výkazy do SP,ZP a posielať HO. To naozaj platí alebo sa to chystá?

Ďakujem
Jana Motyčková
13.04.12,07:17
Nie, ani sa to nechystá. Prečerpanú dovolenku treba zraziť. Ale mala by sa zraziť z čistej mzdy.
Tak ako pišete by sa mohlo postupovať, ak by tú dovolenku čerpal v marci, čiže ak mu ešte nebola zaplatená.
milanr
19.04.12,11:37
Dobrý deň, potrebovala by som radu k novému mesačnému Prehľadu pre DÚ. Zamestnancovi sa vo februári narodilo dieťa, oznámil to až po spracovaní februárových výplat, tak som mu DB za február doplatila v marcovej výplate. Celkovú sumu aj s doplatkom DB za február uvediem zamestnancovi v V. časti prehľadu iba v riadku 8 (suma vyplateného DB časť A) alebo sumu 20,51 € vyplatenú za február v marcovej výplate uvediem v riadku 8 (suma vyplateného DB časť B). Nie je mi celkom jasné, či časť B sa týka iba DB vyplateného v RZ za predchádzajúce zdaňovanie obdobie, alebo aj opráv a doplatkov za aktuálne zdaňovacie obdobie? V riadku 9 uvediem počet detí 1 aj keď celková suma vyplateného DB je 2x20,51 €? Ďakujem.
zlolen
20.04.12,08:05
Dobrý deň

Prosíme poradiť, mesačný daňový prehľad za marec 2012 posielame v papierovej forme do konca apríla 2012, je povinnosť poslať ho aj elektronicky 1. krát za marec do konca apríla?

Ďakujem
suklova
25.04.12,07:12
Dobrý deň. Poprosím o radu. Zamestnanec nám odovzdal pn-ku spatne od 19.3.2012/stále trvá/. Lenže v marci on normálne pracoval. výplata za marec už mu bola vyplatená. čo mám s tou pn-kou robiť? Ako mám postupovať?
Ďakujem.
Jana Motyčková
25.04.12,07:30
Ak pracoval, nemá nárok na náhradu príjmu, ak už nepracuje, poslala by som PN na SP, aby SP od 11. dňa platila nemocenské a ďalej to už budete riešiť (vysvetlovať)so SP.
Prípadne skúsiť, či by mu tú PN lekár neprepísal s neskorším začiatkom.
suklova
25.04.12,08:03
Firma prenajíma byt /platí ho za zamestnanca/. Do výplaty mu to zahrniem ako nepeňažný zdaniteľný príjem. Čiže vo výplate sa mu to zdaní. Vstupuje tento nepeňažný zdan.príjem aj do vymer.základu na ZP a SP? Mám program pohodu a ten to tam nezahŕňa. Vopred ďakujem za radu.
Jana Motyčková
25.04.12,11:01
Do VZ to vstupuje. Ale ak je celý mesiac na PN, maximálny VZ do SP (okrem ÚP) sa kráti. Takže v takom prípade sa z toho platí poistné iba do ZP a na ÚP.
TomosP
27.04.12,07:25
Změna v RLFO od 22.5.2012

SP vyhlásila změnu v povinnosti položek v RLFO typu odhláška :

NOVÉ POVINNÉ POLE pre RLFO, typ odhláška
Pre RLFO, typ odhláška zaslaný odo dňa 22.5.2012 pribudne kontrola na POVINNÉ pole a to „Dátum vzniku poistenia“. Uvedené sa vzťahuje ako na zasielanie RLFO (resp. RLZEC) formou XML súboru, tak aj na manuálny vstup RLFO.

- viz též https://esluzby.socpoist.sk/ezuf/loginchoice.jsp

Nenašel jsem k tomu tému, tak tu informaci dávám sem.:)
suklova
03.05.12,07:33
Ak pracoval, nemá nárok na náhradu príjmu, ak už nepracuje, poslala by som PN na SP, aby SP od 11. dňa platila nemocenské a ďalej to už budete riešiť (vysvetlovať)so SP.
Prípadne skúsiť, či by mu tú PN lekár neprepísal s neskorším začiatkom.

Lekár mu pn-ku odmietol prepísať. Neviem ako mám túto pn-ku nahlásiť v ZP. On robil až do 5.4.2012 /hoci pn-ku má vypísanú od 19.3./. Mám teda tú pnku nahlásiť do ZP od 5.4. a v našom programe zadať ako pn /s tým, že mu náhradu vymažem/ alebo mu mám zadať absencie?
Jana Motyčková
03.05.12,09:23
Pre zdravotné poistenie - poistencom štátu je ten, kto poberá náhradu príjmu pri PN alebo nemocenské (plus ďalšie prípady, ktoré sa ale tohoto netýkajú). Keďže náhradu príjmu nepoberal ani nemocenské do 4.4. nepoberal, do ZP nahlásite až začiatok PN (1O) od 5.4. - toto sa oznamuje do konca mája.
PN pošlete do ZP s tým, že pracoval až do 4.4.. Prípadne s oznámením do ZP počkajte, kým mu nepriznajú nemocenské.
zlolen
09.05.12,12:22
Dobrý deň, prosím poradiť

ZC má 2/3 exekúciu - ZP, v poradí je Ďalšia 1/3 exekúcia, dnes prišla nová 2/3 exekúcia pre SP, ako správne vykonať zrážky, chcem to urobiť takto:
1. 1/3 pre ZP

2. 1/3 pre SP

neprednostnú exekúciu nechám v poradí čakať,
ale neviem či je to správne.
Ďakujem
Jana Motyčková
10.05.12,06:22
Ak prišli v tom poradí, ako uvádzate, tak zrazíte 2/3 pre ZP. Ostatné exekúcie sú v poradí.
zlolen
10.05.12,08:38
Prišli takto: 1. neprednostná, 2. 2/3 pre ZP, 3. 2/3 pre SP

Asi to treba zraziť inak, posledná pre SP bude čakať, 1/3 poslať pre neprednostnú a 1/3 poslať pre ZP.

Ďakujem
Jana Motyčková
10.05.12,10:58
Áno. Keďže prvá prišla neprednostná, prvá tretina ide na ňu, druhá pre ZP. SP čaká.
Hreja
18.05.12,14:19
Dobrý deň,
veľmi pekne prosím o radu. Moja priateľka si našla výhodnejšie zamestnanie, v ktorom mala uzatvorenú PZ na dobu neurčitú.Požiadala zamestnávateľa dňa 10.mája 2012 o skončenie pracovného pomeru Dohodou k 31.máju 2012, nakoľko do nového zamestnania by chcela nastúpiť od 01.06.2012. Zamestnávateľ jej odmietol skončiť pracovný pomer Dohodou a trvá na výpovednej lehote 2 mesiace.
Ak by priateľka nenastúpila od 01.júna 2012 do práce, čaká ju zo strany zamestnávateľa nejaký postih ? Trvá na svojom, že chce tento pracovný pomer ukončiť a odísť na nové pracovisko.
Prosím Vás poraďte mi. Ďakujem pekne. J
Jozef Mihál
21.05.12,06:07
milanr
21.05.12,07:45
Dobrý deň, mám otázku k náhrade príjmu pri DPN vyplácanú zamestnávateľom (prvých 10 KD). Zamestnávateľ má v Kolektívnej zmluve uvedené, že poskytuje zamestnancom náhradu príjmu pri DPN od prvého dňa vo výške 60% DVZ zamestnanca. Je celá náhrada vo výške 60% DVZ od dane oslobodená? Alebo sumu nad 25% DVZ – prvé tri dni a nad 55% DVZ od štvrtého do desiateho dňa DPN je potrebné zamestnancovi zdaniť a odviesť z nej odvody do ZP+SP a posudzovať to ako príjem podľa § 5 ods. 2 ZoDzP, aj keď § 5 ods. 7 písm. f) ZoDzP hovorí, že náhrada príjmu pri DPN je príjem od dane oslobodený, ale neuvádza sa do akej % výšky DVZ? V zákone o náhrade príjmu pri DPN je len uvedené, že náhrada príjmu môže byť najviac vo výške 80% DVZ. Tak teraz neviem ako to mám posúdiť. Ďakujem za pomoc.
Jozef Mihál
21.05.12,14:55
Od dane je oslobodená celá suma náhrady mzdy.
Lubinka01
22.05.12,14:00
Dobrý deň Od 01/01/2012 sme na základe dohody o vyslaní zamestnanca, vyslali nášho kmeňového zamestnanca do sesterskej spoločnosti do Ruska. S touto spoločnosťou máme uzatvorenú zmluvu o vyslaní. Vyslaný zamestnanec pracuje v závode v Rusku. Dochádzku a výpočet mzdy mu realizujeme na Slovensku, následne náklady fakturujeme ruskému závodu. Zamestnanec chodí na Slovensko spravidla raz za dva mesiace na 5 dní. Čo mu máme zadávať do dochádzky počas týchto 5 dní, ktoré je na Slovensku? Je správne, ak mu do docháddzky za čas, kedy pracuje v Rusku uvádzame "Služobne"? Alebo mu máme uvádzať prítomnosť práci? Vopred ďakujem za odpoveď.
Lubinka01
24.05.12,07:20
Dobrý deň, prosím, mohol by mi niekto odpovedať na vyššie uvedenú otázku? :) ďakujem
milanr
28.05.12,11:30
Zamestnanec utrpel pri nehode úraz v dôsledku, ktorého bol DPN. Nakoľko ho nespôsobil on chce si na súde nárokovať ušlú čistú mzdu za dobu DPN. Ako mám správne túto ušlú čistú mzdu vypočítať? Neviem, či mám postupovať podľa § 134 ods. 9 ZP a priemerný čistý mesačný zárobok vydeliť priemerným mesačným fondom pracovného času a takto vypočítaný priemerný čistý hodinový zárobok uviesť do Potvrdenia aj s počtom hodín, ktoré neodpracoval z dôvodu DPN + uviesť sumu vyplatenej náhrady mzdy pri DPN zamestnávateľom. Neviem, či mám vychádzať z priemerného hodinového zárobku alebo mám vypočítať akú čistú mzdu by dosiahol, keby pracoval ? Ďakujem za pomoc.
Jozef Mihál
30.05.12,12:10
milanr: Pri pracovnom úraze má zamestnanec nárok na dávky z úrazového poistenia.

Konkrétne v danom prípade má nárok na úrazový príplatok podľa § 85 zákona 461/2003 o sociálnom poistení. Vypláca ho Sociálna poisťovňa. Je vo výške 55% z denného vym. základu za prvé tri dni DPN, a 25% za ostatné dni.
TomosP
31.05.12,08:05
Preddavok na poistné ZP při souběhu zaměstnání u téhož zaměstnavatele

§ 29b ods. 5) zákona 580/2004 Z.z. :
(5) Ak sa poistenec považuje za zamestnanca podľa § 11 ods. 3 z viacerých dôvodov u toho istého zamestnávateľa, posudzuje sa akoby bol u tohto zamestnávateľa zamestnancom iba raz.

§ 16 ods. 8)
(8) Výška preddavku na poistné
a) zamestnanca je najviac vo výške určenej sadzbou poistného [§ 12 ods. 1 písm. a)] z trojnásobku priemernej mesačnej mzdy,

Otázka :
Pokud má fyzická osoba dva (nebo více) pracovní vztahy (pracovní poměry) u téže organizace, a v obou má zúčtován příjem podléhající placení pojistného na zdravotní pojištění, tak maximální výška preddavku na poistné za zaměstnance se vztahuje
- na úhrn příjmů ze všech pracovních poměrů zaměstnance u téhož zaměstnavatele ?
- na příjmy z každého pracovního poměru zvlášť ?

Př.:
Pan XY má u téhož zaměstnavatele 2 pracovní poměry. V měsíci červnu mu byl v pracovním poměru A zúčtován příjem ve výši 1500 Eur, v pracovním poměru B u téhož zaměstnavatele mu byl zúčtován příjem ve výši 3000 Eur.

Jak bude tomuto zaměstnanci vypočtena záloha na pojistné na ZP?
a./ z maximálního „měsíčního“ vyměřovacího základu ze sumy příjmů z obou pracovních poměrů, tedy z celkové částky 2358 Eur? (součet příjmů 1500 +3000 bude omezen na 2358 Eur)
Pokud takto, jak bude určena poměrná část pojistného připadající na jednotlivé pracovní poměry?

b./ z pracovního poměru A ze sumy 1500 Eur, a z pracovního poměru ze sumy 2358 Eur (příjem z tohoto PP přesahuje maximální „měsíční“ vyměřovací základ)?


Těším se na odpovědi.
Jana Motyčková
31.05.12,10:00
Maximálny vymeriavací základ sa vzťahuje na úrh príjmov z oboch zamestnaní.
Príklad - predavok sa vypočíta z 2358 €. Do výkazu pre ZP a na účely dane to rozdeľovať nepotrebujete, na prerozdelenie do výplatnej pásky na to pravidlá neeexistujú, takže rozdeľte "ako chcete", my preddavok rozdeľujeme v pomere podľa výšky vymeriavacích základov. (Obdobne, ak to treba do účtovného dokladu.)
TomosP
31.05.12,10:06
Maximálny vymeriavací základ sa vzťahuje na úrh príjmov z oboch zamestnaní.
Príklad - predavok sa vypočíta z 2358 €. Do výkazu pre ZP a na účely dane to rozdeľovať nepotrebujete, na prerozdelenie do výplatnej pásky na to pravidlá neeexistujú, takže rozdeľte "ako chcete", my preddavok rozdeľujeme v pomere podľa výšky vymeriavacích základov. (Obdobne, ak to treba do účtovného dokladu.)

Díky, máme to také tak (i když ho rozdělujeme jinak), jenom jsem po dotazu jedné z uživatelek znejistěl, jestli se měsíční "maximum VZ" neaplikuje na jednotlivé pracovní poměry a pak se to za zaměstnance/fyzickou osobu nedorovnává v RZZP.
Hezký den.:)
Jojo780
04.06.12,08:39
Prajem dobrý deň,

poprosil by som Vás o potvrdenie či deň tretích narodenín dieťa je možné považovať ešte
za rodičovskú dovolenku.

Ďakujem veľmi pekne.
botuľa
04.06.12,13:28
Dobrý deň prajem,
veľmi pekne by som poprosila o informáciu - sprostredkovateľ poistenia (pre jednu poisťovňu) bez živnostenského oprávnenia - iba s prideleným DIČ. Túto činnosť vykonáva iba popri zamestnaní - ! Aké odvodové povinnosti mu z toho plynú? Treba sa prihlásiť na ZP a platiť preddavky?
A ešte jedna otázočka ohľadne zdaňovania? Je potrebné viesť účtovníctvo alebo je možné si uplatniť aj paušálne náklady?
Jozef Mihál
05.06.12,08:00
Uvedená osoba sa považuje za SZČO na účely zákona o sociálnom poistení i na účely zákona o zdravotnom poistení. Musí sa prihlásiť do zdravotnej poisťovne ako SZČO. V období po registrácií sa preddavky SZČO na ZP neplatia, platiť sa začnú až na základe vykonaného ročného zúčtovania poistného na zdravotné poistenie.
Jana Motyčková
05.06.12,09:53
Prajem dobrý deň,

poprosil by som Vás o potvrdenie či deň tretích narodenín dieťa je možné považovať ešte
za rodičovskú dovolenku.

Ďakujem veľmi pekne.
V deň, keď dovŕši 3 roky je ešte na rodičovskej dovolenke.
Ľubica2
06.06.12,11:49
Dobrý deň,
máme pracovníčku, ktorá pri nástupe do PP predložila doklad zo Sociálnej poisťovne, v zmysle ktorého jej bol zamietnutý čiastočný invalidný dôchodok pre nesplnenie podmienky odpracovaných rokov, ale bola uznaná za čiastočne invalidnú v zmysle § 37 ods. 2 písm. b) zákona č. 100/1988 Zb. o sociálnom zabezpečení v znení zákona NRSR č. 194/1994 Z.z.. Jej zdravotný stav nebol prehodnotený. V zmysle vyjadrenia p. Mihála http://www.porada.sk/t36756-poberatel-ciastocneho-invalidneho-dochodku-a-invalidne-poistenie.html jej uplatňujeme znížený odvod do ZP a uvedenú pracovníčku sme si aj uplatňovali ako občana so zdravotným postihnutím na účely povinného podielu zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím. ÚPSVAR nám však uvedenú pracovníčku ako zdravotne postihnutú neuznal.
Máme nárok na jej uplatnenie ?
Ďakujem.
Jozef Mihál
07.06.12,10:06
Podľa § 72 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti, občan uznaný za občana so zmenenou pracovnou schopnosťou a občan uznaný za občana so zmenenou pracovnou schopnosťou s ťažším zdravotným postihnutím pred 1. januárom 2004 sa považuje za občana so zdravotným postihnutím podľa § 9 ods. 1 písm. a) až do vydania rozhodnutia Sociálnej poisťovne.

Keďže Vaša zamestnankyňa nepožiadala Sociálnu poisťovňu o vydanie takéhoto rozhodnutia, aj naďalej sa považuje za osobu so zdravotným postihnutím. Nesúhlasím s postupom UPSVaR.
Dáša_
07.06.12,10:07
Dobrý deň,

už roky riešim problém, ako sa vysporiadať s predajmi na portáloch typu sashe.sk Je to miesto, kde predávajú svoje výrobky rozni "umelci" . Slovíčko umelci je preto v úvodzovkách, lebo naozaj netuším, ako to definovať.
Zvyčajný scénar je taký, že mamina na materskej, prípadne študentka, prípadne dôchodkyňa, zamestnaná žena, nezamestnaná žena...... začne doma neičo vyrábať. Povedzme náušnice. Najskôr pre svoju vlastnú potrebu. A pre svoje kamošky. Keď je už jej výtvormi zásobené celé okolie, tak ju napadne umiestniť svoju ponuku na internet.

A čo teraz? Je to umelecká tvorba? Je to živnostenské podnikanie? OK, keď predá 1-2 veci za mesiac, myslím, že to je v pohode - predala svoj prebytok. To, čo vyrobila pre seba, ale už sa jej to napríklad nepáči.

Ale čo v prípade väčších predajov? 10-20-100 vecí mesačne? Kde je hranica, čo je a čo nie je podnikanie. Kedy vybavovať živnosť? Ono, živnosť sama o sebe nie je problém, ale málokto zarobí toľko, aby dokázal platiť odvody.

A čo umelci? je spojenie dvoch komponentov nakúpených na internete už umeleckou činnosťou? A čo v prípade, keď dokonca sľubuje, že na objednávku urobí v inej farbe, inom rozmere....

Na jednej strane, naozaj málokto zarobí toľko, že dokáže platiť odvody. Na strane druhej - tí, čo živnostníkmi sú, su v tomto prípade v istej nevýhode.

A to samozrejme nehovorím ani o pradaji na rôznych trhoch, jarmokoch a povinnosti používať registračnú pokladňu.

Ďakujem
Ľubica2
07.06.12,11:44
Podľa § 72 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti, občan uznaný za občana so zmenenou pracovnou schopnosťou a občan uznaný za občana so zmenenou pracovnou schopnosťou s ťažším zdravotným postihnutím pred 1. januárom 2004 sa považuje za občana so zdravotným postihnutím podľa § 9 ods. 1 písm. a) až do vydania rozhodnutia Sociálnej poisťovne.

Keďže Vaša zamestnankyňa nepožiadala Sociálnu poisťovňu o vydanie takéhoto rozhodnutia, aj naďalej sa považuje za osobu so zdravotným postihnutím. Nesúhlasím s postupom UPSVaR.

Ďakujem za odpoveď. Skúsim požiadať Ministerstvo práce o oficiálne stanovisko.
Jojo780
12.06.12,11:41
Dobrý deň,

poprosil by som Vás o vyjadrenie k nasledujúcemu :

- do 31. 12. 2011 trvala rodičovská dovolenka
- od 1. 1. 2012 - 30. 4. 2012 skrátený pracovný úväzok na 60 percent
- od 1. 5. 2012 - 30. 8. 2012 celý pracovný čas
- od 1. 9. 2012 - trvá rodičovská dovolenka


Aký bude nárok na dovolenku na rok 2012, ked zamestnankyňa má 20 rokov ?

Ďakujem.
Jozef Mihál
12.06.12,11:55
Pracovný pomer trval celý rok 2012 a zamestnankyňa vykonávala prácu (http://www.porada.sk/t193140-zakonnik-prace-a-144a-vykon-prace.html)najmenej 60 dní, preto má zamestnankyňa nárok na dovolenku za kalendárny rok (http://www.porada.sk/t192484-zakonnik-prace-a-101-dovolenka-za-kalendarny-rok.html) podľa § 101 ZP.

Doba rodičovskej dovolenky podľa § 166 ods. 2 sa neposudzuje ako výkon práce.

Zamestnankyňa má 20 rokov, základná výmera dovolenky (http://www.porada.sk/t192488-zakonnik-prace-a-103-zakladna-vymera-dovolenky.html) je preto podľa § 103 daná ako 4 týždne.

Zamestnancovi, ktorý má nárok na dovolenku za kalendárny rok (§ 101), pretože odpracoval aspoň 60 dní v kalendárnom roku, za ktorý sa dovolenka poskytuje, môže (ale nemusí) zamestnávateľ dovolenku krátiť (http://www.porada.sk/t192548-zakonnik-prace-a-109-kratenie-dovolenky.html) ak nepracoval z dôvodu čerpania rodičovskej dovolenky (§ 166 ods. 2 = "štandardná" rodičovská dovolenka po skončení materskej dovolenky).

Dovolenka sa kráti nasledovne:

- za prvých 100 neodpracovaných dní o jednu dvanástinu,
- za každých ďalších 21 dní o jednu dvanástinu.

Z uvedených údajov je zrejmé, že RD trvala od 1.9. do 31.12.2012, čo je menej ako 100 neodpracovaných dní. To znamená, že podľa § 109 zamestnávateľ nemôže dovolenku krátiť a zamestnankyňa má nárok na celé 4 týždne dovolenky.
obecbracovce
12.06.12,18:03
Viete mi poradiť v tejto veci? : Moja známa-evidovaná na ÚPSVaR, dobrov.nemec. poistená je od novembra 2011 na PN. V čase evidencie na ÚPSVaR bola vydatá-takže jej žiadna dávka nevyšla, nakoľko ich posudzovali ako dvojicu. V apríli sa však rozviedla a preto by sme chceli vedieť, aký je postup teraz: či jej patrí nejaká dávka v nezamestnanosti (keď áno tak koľko); či má na túto dávku vplyv to, že poberá PN-ku z DNP a taktiež, kde by o túto dávku mala žiadať. Na ÚPSVaR jej povedali iba toľko, že od nich nemá nárok na nič. Ďakujem.
Lubinka01
13.06.12,08:12
Dobrý deň, poprosila by som vás o pomoc ohľadom dovolenky pri kratšom pracovnom čase:
pracovny uvazok je 1den v tyzdni x 2hodiny. Dovolenka ak by nastupil 1.1. je 1den x 4tyzdne-4dni dovolenky.


No ale co ak nastupi 3.5. ? 1den x (4tyzdne/12mesiacov potom x 8odprac.mesiacov vratane celeho maja aj ked nastupil 3.5.?)=2,66=3dni ????




A keby skoncil napr. 10.10.???

Vopred vám ďakujem za pomoc ...
natcha
13.06.12,15:09
Dobrý deň,
sú rozhodol o neplatnom skončení pracovného pomeru. Na základe mimosúdnej dohody bude zamestnancovi výplatená náhrada mzdy z neplatného skončenia pracovného pomeru + úroky z omeškania z uvedenej náhrady.
Prosím o odpoveď, či úroky z omeškania sú zdaniteľným príjmom.
Ďakujem.
Jozef Mihál
13.06.12,15:25
Viete mi poradiť v tejto veci? : Moja známa-evidovaná na ÚPSVaR, dobrov.nemec. poistená je od novembra 2011 na PN. V čase evidencie na ÚPSVaR bola vydatá-takže jej žiadna dávka nevyšla, nakoľko ich posudzovali ako dvojicu. V apríli sa však rozviedla a preto by sme chceli vedieť, aký je postup teraz: či jej patrí nejaká dávka v nezamestnanosti (keď áno tak koľko); či má na túto dávku vplyv to, že poberá PN-ku z DNP a taktiež, kde by o túto dávku mala žiadať. Na ÚPSVaR jej povedali iba toľko, že od nich nemá nárok na nič. Ďakujem.
Z uvedených informácií sa nedá posúdiť, či má nárok na dávky v nezamestnanosti - pravdepodobne nárok nie je. Nárok na dávku v nezamestnanosti závisí od doby poistenia v nezamestnanosti, nie je ovplyvnený tým, či je alebo nie je vydatá.

Iné je to v prípade dávok v hmotnej núdzi, ktoré vypláca UPSVaR. Ak daná osoba je rozvedená a posudzuje sa samostatne, potom nárok na dávku má vtedy, ak jej príjem je nižší ako životné minimum (do 30.6.2012 suma 189,83 €)-

Nemocenské sa pritom posudzuje ako príjem. Ak teda suma nemocenského je vyššia ako 189,83 eur, nárok na dávku skutočne nemá.
Jozef Mihál
13.06.12,15:36
Dobrý deň, poprosila by som vás o pomoc ohľadom dovolenky pri kratšom pracovnom čase:
pracovny uvazok je 1den v tyzdni x 2hodiny. Dovolenka ak by nastupil 1.1. je 1den x 4tyzdne-4dni dovolenky.

No ale co ak nastupi 3.5. ? 1den x (4tyzdne/12mesiacov potom x 8odprac.mesiacov vratane celeho maja aj ked nastupil 3.5.?)=2,66=3dni ????

A keby skoncil napr. 10.10.???

Vopred vám ďakujem za pomoc ...

Témy k dovolenke pozrite tu: dovolenka (http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/dovolenka/).

Nárok na dovolenku sa určuje v týždňoch a to aj vtedy, ak ide o pracovný pomer na kratší pracovný čas.

Ak zamestnanec má pracovný pomer počas celého roka od 1.1. do 31.12., teda celý kalendárny rok, má nárok na dovolenku 4 týždne, ak v danom roku nedosiahne 33 rokov, alebo 5 týždňov, ak v danom roku má 33 rokov a viac.

Ak zamestnanec nastúpi v priebehu roka, napr. od 3.5., tak má nárok na pomernú časť (http://www.porada.sk/t192484-zakonnik-prace-a-101-dovolenka-za-kalendarny-rok.html)dovolenky za kalendárny rok, ak vykonával prácu aspoň 60 (pracovných) dní v kalendárnom roku.

V takomto prípade sa nárok na dovolenku (pomerná časť) (http://www.porada.sk/t192487-zakonnik-prace-a-102-dovolenka-za-kalendarny-rok-pomerna-cast-dovolenky.html) určí za každý celý kalendárny mesiac nepretržitého trvania toho istého pracovného pomeru jedna dvanástina dovolenky za kalendárny rok. Konkrétne ak nastúpi 3.5., bude to 7/12 zo 4(5? podľa veku) týždňov.

Teda 7/12 z 4 dní = 2,33 dňa. Zaokrúhlenie závisí od interného predpisu a technických možností, v danom prípade teda výsledkom budú 2 alebo 2,5 dňa dni dovolenky.

Podobne si poradíte, ak pracovný pomer skončí 10.10.

Pripomínam, že ak v danom roku neodpracuje 60 dní, postupuje sa v zmysle § 105 ZP - dovolenka za odpracované dni (http://www.porada.sk/t192544-zakonnik-prace-a-105-dovolenka-za-odpracovane-dni.html).
Jozef Mihál
13.06.12,15:58
Dobrý deň,
sú rozhodol o neplatnom skončení pracovného pomeru. Na základe mimosúdnej dohody bude zamestnancovi výplatená náhrada mzdy z neplatného skončenia pracovného pomeru + úroky z omeškania z uvedenej náhrady.
Prosím o odpoveď, či úroky z omeškania sú zdaniteľným príjmom.
Ďakujem.
Úroky z omeškania sú súčasťou náhrady mzdy a sú zdaniteľným príjmom zo závislej činnosti podľa § 5 ods. 1 písm. a) zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znp.
obecbracovce
13.06.12,18:03
Ešte dotaz k prísp.5940 resp.5943: Teda po ukončení PN by jej mala byť vyplácaná tá suma životného minima v plnej výške každý mesiac ? Alebo vyplatené nemocenské u nej nejako ovplyvní posudzovanie dávky v hmotnej núdzi? Myslím, či sa potom berie do súčtu príjmu za rok a pod.
Jozef Mihál
13.06.12,18:08
Po skončení vyplácania nemocenskej by mala mať nárok na dávku v hmotnej núdzi. Nie je to také jednoduché, UPSVaR posudzuje majetok, možnosť získania iných príjmov a samotná dávka ak aj sa poskytn,e nie je vo výške životného minima ale je to "skladačka" - ak máte čas, skúste si to pozrieť sama napr. tu:

http://www.upsvar.sk/socialne-veci-a-rodina/hmotna-nudza/davka-a-prispevky-v-hmotnej-nudzi.html?page_id=226
Dodenko
14.06.12,06:21
Zamestnanec bol PN od 23.6.2011-28.5.2012. PN bola ukončená smrťou zamestnanca. V roku 2011 mal nárok na 25 dní dovolenky + 5 dní mal z r.2010. Za rok 2012 nárok na dovolenku nemá.
Krátim mu dovolenku iba za rok 2011 za PN vo výške 2/12 a za rok 2012 nekrátim, pretože nemá nárok na dovolenku? Pri skončení PP smrťou zamestnanca mu zostáva preplatiť 5 dní dovolenky z r.2010 a 21 dní dovolenky z r.2011? Je to správne? Ďakujem.
Jozef Mihál
14.06.12,07:47
Znovu otázka k dovolenke, dovolím si preto najskôr pripomenúť, že cez značky sa dostanete k príslušným témam:

http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/dovolenka/

Najskôr - za rok 2012 nárok naozaj žiaden nie je (http://www.porada.sk/t192544-zakonnik-prace-a-105-dovolenka-za-odpracovane-dni.html), pretože zamestnanec nevykonával prácu aspoň 21 dní.

V roku 2011 odpracoval viac ako 60 dní, preto má nárok na dovolenku za kalendárny rok (http://www.porada.sk/t192484-zakonnik-prace-a-101-dovolenka-za-kalendarny-rok.html)(5 týždňov = 25 dní).

Podľa § 109 (http://www.porada.sk/t192548-zakonnik-prace-a-109-kratenie-dovolenky.html)však zamestnávateľ môže - ale nemusí - krátiť nárok na dovolenku za rok 2011, pretože zamestnanec neodpracoval viac ako 100 dní.

Pri krátení sa postupuje takto:

- za prvých 100 neodpracovaných dní o jednu dvanástinu,
- za každých ďalších 21 dní o jednu dvanástinu.

Spočítate teda neodpracované dni v roku 2011 a podľa vyššie uvedeného krátite.

Pozostalí majú nárok na preplatenie 5 dní z roka 2010 a príslušného počtu dní z roka 2011.
zlolen
14.06.12,08:03
Dobrý deň
prosíme poradiť

ZC končí PP z dôvodu nadbytočnosti 30.6., má už nárok na predčasný dôchodok, môže požiadať o odchodné do 10 dní po skončení PP, chcem sa opýtať keď požiada o odchodné a pôjde sa ešte zaevidovať na ÚP, doklad o výmere dôchodku nemám, doklad pre vypísanie VZ pre podporu mi prinesie len okolo 20-teho, mne sa môže stať, že odchodné vyplatím neprávom.

Na základe akého dokladu môžem vyplatiť odchodné, ako budem vedieť, že naozaj má priznaný predčasný dôchodok.

Ďakujem
promont maja
14.06.12,08:11
Zamestnankyňa bola od 1. 1. 2011 do 5. 2. 2011 na PNS ( 36 kalendárnych dní) a je od 27. 10. 2011 na PNS ( rizikové tehotenstvo) do 11. 5. 2012 ( 66 kalendárnych dní: rok 2011). Od 12. 5. 2012 je na materskej dovolenke, ktorá by mala skončiť 4. 1. 2013, takže v priebehu celého kalendárneho roka 2012 poberá nemocenské dávky. Jej pracovný pomer trvá od 5. 8. 2003 a je na dobu neurčitú, a 4. 1. 2011 jej vek dosiahol 33 rokov. Aká je jej výmera dovolenky?
promont maja
14.06.12,08:23
Zamestnankyňa bola od 1. 1. 2011 do 5. 2. 2011 na PNS ( 36 kalendárnych dní) a je od 27. 10. 2011 na PNS ( rizikové tehotenstvo) do 11. 5. 2012 ( 66 kalendárnych dní: rok 2011). Od 12. 5. 2012 je na materskej dovolenke, ktorá by mala skončiť 4. 1. 2013, takže v priebehu celého kalendárneho roka 2012 poberá nemocenské dávky. Jej pracovný pomer trvá od 5. 8. 2003 a je na dobu neurčitú, a 4. 1. 2011 jej vek dosiahol 33 rokov. Aká je jej výmera dovolenky?


za rok 2011 iba 20 dní
a za rok 2012 už 25 dní.......

... pre rok 2011 je doba, počas ktorej bola na PNS, t. j. dočasnej pracovnej neschopnosti pre chorobu spolu 102 kalendárnych dní ( krátenie 1/12 ..?) ... a pre rok 2012 je opäť doba dočasnej pracovnej neschopnosti v kalendárnych dňoch 132 dní ( 100 dní + 21 dní = 2/12 krátenie) ... a podľa § 109, ods. 2 sa dovolenka nekráti počas materskej dovolenky ... mala by som jej teda v roku 2011 krátiť dovolenku o 1/12 výmery dovolenky, ak týchto 102 kalendárnych dní je údaj spolu za rok, a pritom ide o dve PNS?

Pripájam resumé nášho p.konateľa: Keďže zamestnávateľ nemusí ale môže krátiť dovolenku ( pekne ďakujem p. Mihálovi odpoveď na príspevok 5948 s pripojením liniku na § 109 Zákonníka práce), rozhodol sa pre nekrátenie tejto dovolenky.
Jozef Mihál
14.06.12,08:50
Dobrý deň
prosíme poradiť

ZC končí PP z dôvodu nadbytočnosti 30.6., má už nárok na predčasný dôchodok, môže požiadať o odchodné do 10 dní po skončení PP, chcem sa opýtať keď požiada o odchodné a pôjde sa ešte zaevidovať na ÚP, doklad o výmere dôchodku nemám, doklad pre vypísanie VZ pre podporu mi prinesie len okolo 20-teho, mne sa môže stať, že odchodné vyplatím neprávom.

Na základe akého dokladu môžem vyplatiť odchodné, ako budem vedieť, že naozaj má priznaný predčasný dôchodok.

Ďakujem
Jednou z podmienok na priznanie odchodného je, aby zamestnanec požiadal o vyššie uvedený dôchodok buď ešte pred skončením pracovného pomeru alebo do desiatich pracovných dní po skončení pracovného pomeru. Vzhľadom na dobu vybavovania dôchodku v Sociálnej poisťovni je potrebné počítať s tým, že ak aj zamestanec splní podmienku včas požiadať o dôchodok, nemusí byť v deň skončenia pracovného pomeru, respektíve do desiatich pracovných dní po skončení pracovného pomeru známe, či Sociálna poisťovňa dôchodok skutočne priznala - a teda či zamestnanec splnil druhú podmienku na poskytnutie odstupného - či skutočne nadobudol nárok na dôchodok.

Pre zamestnávateľa to môže znamenať komplikáciu pri posudzovaní, či má zamestnanec na odchodné nárok. Je na zamestnávateľovi, či sa rozhodne s výplatou odchodného počkať až kým zamestnanec nezdokladuje samotné priznanie dôchodku - alebo odchodné vyplatí už pri skončení pracovného pomeru s tým, že zamestnanec preukáže, že o poskytnutie dôchodku Sociálnu poisťovňu včas požiadal. Aj v takomto prípade je však nutné vyžiadať si od zamestnanca dodatočné potvrdenie skutočnosti, že mu Sociálna poisťovňa dôchodok skutočne priznala.
Jozef Mihál
14.06.12,09:03
Zamestnankyňa bola od 1. 1. 2011 do 5. 2. 2011 na PNS ( 36 kalendárnych dní) a je od 27. 10. 2011 na PNS ( rizikové tehotenstvo) do 11. 5. 2012 ( 66 kalendárnych dní: rok 2011). Od 12. 5. 2012 je na materskej dovolenke, ktorá by mala skončiť 4. 1. 2013, takže v priebehu celého kalendárneho roka 2012 poberá nemocenské dávky. Jej pracovný pomer trvá od 5. 8. 2003 a je na dobu neurčitú, a 4. 1. 2011 jej vek dosiahol 33 rokov. Aká je jej výmera dovolenky?

V roku 2011 má nárok na dovolenku za kalendárny rok (http://www.porada.sk/t192484-zakonnik-prace-a-101-dovolenka-za-kalendarny-rok.html) v rozsahu 4 týždne, avšak len vtedy, ak splnila podmienku odpracovať aspoň 60 pracovných dní - čo splnila.

Tento nárok sa jej môže krátiť v súlade s § 109 (http://www.porada.sk/t192548-zakonnik-prace-a-109-kratenie-dovolenky.html) vtedy, ak by v roku 2011 vymeškala viac ako 100 pracovných dní.

Z uvedených údajov je zrejmé, že v roku 2011 vymeškala menej ako 100 pracovných dní.

Za rok 2011 má preto nárok na 4 týždne dovolenky.

V roku 2012 v súlade s novelou má už nárok na dovolenku za kalendárny rok v rozsahu 5 týždňov.

Znova je otázkou krátenie tohto nároku podľa § 109.

Podľa § 109 ods. 2 sa dovolenka zamestnancovi nekráti za obdobie materskej dovolenky. Pri krátení nároku tak berieme do úvahy len obdobie PN od 1.1.2012 do 11.5.2012. Za toto obdobie vymeškala (odhadom) menej ako 100 pracovných dní. Preto sa ani dovolenka za rok 2012 nekráti a má nárok na celých 5 týždňov.

Pripomínam, že ak sa dovolenka kráti podľa § 109, tak sa postupuje takto:

- za prvých 100 neodpracovaných dní sa kráti nárok o jednu dvanástinu,
- a za každých ďalších 21 dní o jednu dvanástinu.
promont maja
14.06.12,09:51
.. pekne ďakujem ... takže ide o pracovné dni a nie kalendárne dni ... maja
natcha
14.06.12,10:01
Úroky z omeškania sú súčasťou náhrady mzdy a sú zdaniteľným príjmom zo závislej činnosti podľa § 5 ods. 1 písm. a) zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znp.

Ďakujem za odpoveď. Prosím ešte o vyjadrenie, ak by náhrada mzdy a úroky z omeškania boli vyplatené podľa ust. § 99 ods. 3 OSP súdny zmier (súdom schválená aj hmotnoprávna dohoda účastníkov konania uzavretá podľa § 585 OZ v priebehu konania) schválený súdom uznesením má účinky právoplatného rozsudku a po nadobudnutí právoplatnosti je exekučným titulom.
iva
14.06.12,10:44
Dobrý deň,
prosím vás o radu ohľadom zdravotného poistenia.
Môj klient (jediný spoločník a konateľ svojej s.r.o.) bol do dnešného dňa poistencom štátu, teda študent. S.r.o.-čku založil v polovičke minulého roka, zamestnal sa v s.r.o. ako dohodár (400 eur mesačne brutto), čiže mal náklad, do fondov okrem 1,25 % SP neplatil nič.
Dnes mal štátnice, ukončil štúdium.
Predpokladám, že je potrebné, aby išiel na ZP oznámiť ukončenie štúdia. Potrebovala by som vedieť, aké má teraz možnosti ohľadom ZP. Môže sa prihlásiť ako samoplatiteľ a zároveň byť zamestnaný na dohodu ako doteraz ? Alebo je ešte taká možnosť, že sa zamestná vo svojej s.r.o. na skrátený prac.pomer napr s mesačným platom 50 eur a bude z týchto 50 eur odvádzať SP aj ZP ? Navrhovala som mu, aby sa riadne zamestnal a dal si nejakú primeranú mzdu, ale nechce ani počuť o tom, že by štátu mal platiť toľko peňazí :-((.
Vopred ďakujem.
heľo1
15.06.12,14:25
Dobrý deň. V rámci svojich schopností som nenašla tému týkajúcu sa registrácie zahraničného zamestnávateľa na Slovensku k dani zo závislej činnosti na DÚ Bratislava I. Podľa dostupných informácií by sme mali túto registráciu zrušiť do konca júna. Viete mi povedať, čo ďalej? Pretože zamestnanci na Slovensku budú naďalej pracovať. Vopred sa ospravedlňujem, ak sa pýtam v nesprávnej téme. ďakujem za odpoveď.
Jana Motyčková
15.06.12,19:17
iva :
ZP treba oznámiť ukončenie štúdia
Môže sa prihlásiť ako samoplatiteľ a ďalej robiť na dohodu - platí poistné ako doteraz.
Môže sa aj zamestnať na kratší úvazok a z príjmu z PP platiť SP aj ZP.
Môže sa aj zamestnať "normálne"....
V každom prípade aj zo zisku zaplatí zdravotné poistenie 10 percent.
viera37
18.06.12,08:16
Zamestnanec dal výpoveď podľa § 67 Zákonníka práce, zamestnávateľ s výpoveďou nesúhlasil, čo aj na výpoveď napísal. Ako má zamestnanec ďalej postupovať, aby sa vyhol príp. súdnemu konaniu?
Tweety
18.06.12,08:17
Výpoveď nepotrebuje žiaden súhlas, treba ju akceptovať. Ak sú teda prevzal, začína od 1.7. plynúť VD a po jej uplynutí PP skončí.
Jozef Mihál
18.06.12,08:36
milanr
19.06.12,12:06
Dobrý deň, potrebujem si overiť, či ešte stále platí oznamovacia povinnosť zamestnávateľa (začala platiť asi od 1.1.2011) oznámiť príslušnej zdravotnej poisťovni, že zamestnanec začal poberať starobný dôchodok (§ 11 ods. 7 písm. b) ZoZP) - zamestnanec sa stal poistencom štátu. Ak táto povinnosť stále trvá, dokedy je zamestnávateľ povinný si ju splniť ? Ďakujem
Jana Motyčková
19.06.12,12:14
Táto povinnosť trvá. Oznámiť to treba do konca nasledujúceho mesiaca po tom, čo sa stane dôchodcom., resp. keď sa to dozviete.
AnnaK
19.06.12,13:56
Výpoveď nepotrebuje žiaden súhlas, treba ju akceptovať. Ak sú teda prevzal, začína od 1.7. plynúť VD a po jej uplynutí PP skončí.

Aký je správny postup, keď firma má v OR uvedené sídlo firmy, ktoré je úplne iné, ako miesto, kde má firma skutočné priestory, v ktorých sídli a vykonáva činnosť? Adresa na výpovedi má byť podľa mňa rovnaká, ako je sídlo firmy uvedené v OR. Je chyba firmy, že neurobila zmenu sídla v OR. Ak by firma výpoveď neprevzala, platí určitá lehota, kedy sa považuje výpoveď za doručenú? Ďakujem za odpoveď.
zlolen
21.06.12,05:45
Dobrý deň
Prosíme poradiť
ZC z roku 2011 ostalo 6 dní dovolenky, od mája je PN máme info, že do konca roka sa do práce nevráti, dovolenku z roku 2011 môžem preplatiť alebo prepadne?


Zistili sme, že dovolenka z roku 2O11 pri neukončenom PP nemôže byť preplatená, ale ZC po ukončeni PN si ju može vyčerpať.
AJ keď to bude rok 2013 ?

Ďakujeme
mariapol
22.06.12,07:52
Dobrý deň, jubilejná odmena podľa ZP § 118 ods.3 sa považuje za mzdu v prípade dodržaných podmienok. Tým pádom vstupuje aj do výpočtu priemerného zárobku na pracovnoprávne účely. Vstupuje vyplatená odmena aj do základu pre výpočet povinnej tvorby sociálneho fondu?
Vopred ďakujem.
Jozef Mihál
22.06.12,09:10
Základom na určenie ročného prídelu do sociálneho fondu je súhrn hrubých miezd alebo platov zúčtovaných zamestnancom na výplatu za kalendárny rok.

Podľa § 118 ods. 3 ZP sa ako mzda posudzuje aj plnenie poskytované zamestnávateľom zamestnancovi za prácu pri príležitosti jeho pracovného výročia alebo životného výročia, ak sa neposkytuje zo zisku po zdanení alebo zo sociálneho fondu.

Z toho plynie záver: Aj odmena pri pracovnom/životnom jubileu vstupuje do základu pre výpočet povinnej tvorby sociálneho fondu.
mariapol
25.06.12,12:13
Ďakujem
Jozef Mihál
25.06.12,13:05
Dobrý deň
Prosíme poradiť
ZC z roku 2011 ostalo 6 dní dovolenky, od mája je PN máme info, že do konca roka sa do práce nevráti, dovolenku z roku 2011 môžem preplatiť alebo prepadne?


Zistili sme, že dovolenka z roku 2O11 pri neukončenom PP nemôže byť preplatená, ale ZC po ukončeni PN si ju može vyčerpať.
AJ keď to bude rok 2013 ?

Ďakujeme
Podľa § 113 ZP (http://www.porada.sk/t192557-zakonnik-prace-a-113-cerpanie-dovolenky-specialne-pripady.html) , ak si zamestnanec nemôže vyčerpať dovolenku, pretože bol uznaný za dočasne pracovne neschopného pre chorobu alebo úraz, ani do konca nasledujúceho kalendárneho roka, nevyčerpanú dovolenku mu zamestnávateľ poskytne po skončení dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca. Aj keď to v danom prípade bude až v roku 2013.
Jojo780
25.06.12,17:27
Prajem pekný deň,

úctivo pozdravujem p. Dr. Mihála znova na fóre :-)

poprosil by som Vás o vyjadrenie, či je nárok na daňový bonus v mesiaci jún 2012 ak je prerušenie štúdia v dennej forme VŠ v Českej republike od 20. 5. 2012, ako dôvod udáva zamestnanec zdravotný stav, ale v Rozhodnutí o prerušení sa to výslovne neuvádza. Uvádza sa však v ňom, že právní moc nadobudne 30. dňom odo dňa doručenia.

Ďakujem veľmi pekne
Jozef Mihál
26.06.12,08:12
Podľa stanoviska DRSR z augusta 2011 sa daňový bonus poskytne aj počas prerušenia štúdia zo zdravotných dôvodov.

Link na stanovisko DRSR: http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danovy_subjekt/pokyny_dr_sr/data/dod_2_mp_db.pdf

Preto by bolo vhodné, aby rozhodnutie o prerušení štúdia obsahovalo tento dôvod prerušenia.

Bez toho nárok na daňový bonus nie je od mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom sa štúdium prerušilo. V danom prípade podľa môjho názoru nárok na daňový bonus nie je prvýkrát za mesiac jún 2012.
Jozef Mihál
26.06.12,08:43
Aký je správny postup, keď firma má v OR uvedené sídlo firmy, ktoré je úplne iné, ako miesto, kde má firma skutočné priestory, v ktorých sídli a vykonáva činnosť? Adresa na výpovedi má byť podľa mňa rovnaká, ako je sídlo firmy uvedené v OR. Je chyba firmy, že neurobila zmenu sídla v OR. Ak by firma výpoveď neprevzala, platí určitá lehota, kedy sa považuje výpoveď za doručenú? Ďakujem za odpoveď.

Podľa § 61 ZP (http://www.porada.sk/t191892-zakonnik-prace-a-61-vypoved.html), podmienkou platnosti výpovede je, že výpoveď musí byť písomná a doručená, inak je neplatná.

Samotný pojem "Doručovanie" je definovaný v § 38 ZP.

Podľa § 38 ods. 3 ZP: "Písomnosti zamestnanca týkajúce sa vzniku zmeny a zániku pracovného pomeru alebo vzniku, zmeny a zániku povinností zamestnanca vyplývajúcich z pracovnej zmluvy alebo z dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru doručuje zamestnanec na pracovisku alebo ako doporučenú zásielku."

Podľa § 38 ods. 4 ZP: "Povinnosť zamestnávateľa alebo zamestnanca doručiť písomnosť sa splní, len čo zamestnanec alebo zamestnávateľ písomnosť prevezme alebo len čo ju poštový podnik vrátil zamestnávateľovi alebo zamestnancovi ako nedoručiteľnú, alebo ak doručenie písomnosti bolo zmarené konaním alebo opomenutím zamestnanca alebo zamestnávateľa. Účinky doručenia nastanú aj vtedy, ak zamestnanec alebo zamestnávateľ prijatie písomnosti odmietne."

Podľa § 62 ZP (http://www.porada.sk/t191896-zakonnik-prace-a-62-vypovedna-doba.html), výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po doručení výpovede.

V danom prípade tak výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po dni, kedy pošta vrátila zamestńancovi písomnosť ako nedoručiteľnú.
zlolen
26.06.12,09:33
Dobrý deň
prosíme poradiť
ZC ukončil v našej spoločnosti PP 31.3.2012, zmulva bola predľžená do troch rokov 2x, potom pracoval u nás na DVP od 1.4.12 do 30.6.12, od 1.7.12 ho chceme zobrať do PP, ale nevieme, ako mu napísať zmluvu, začínam znova na tri roky s tromi predľženiami, alebo teraz možem urobiť PZ do 31.8.2012, to by boli tri roky na tú prvú zmluvu a 3x preľženie a potom to môžme zmeniť len na dobu neurčitú.
Ďakujeme
Jozef Mihál
26.06.12,10:09
Dobrý deň
prosíme poradiť
ZC ukončil v našej spoločnosti PP 31.3.2012, zmulva bola predľžená do troch rokov 2x, potom pracoval u nás na DVP od 1.4.12 do 30.6.12, od 1.7.12 ho chceme zobrať do PP, ale nevieme, ako mu napísať zmluvu, začínam znova na tri roky s tromi predľženiami, alebo teraz možem urobiť PZ do 31.8.2012, to by boli tri roky na tú prvú zmluvu a 3x preľženie a potom to môžme zmeniť len na dobu neurčitú.
Ďakujeme
Pozrite komentár k § 48 ZP tu:

http://www.porada.sk/t191605-zakonnik-prace-a-48-pracovny-pomer-na-urcitu-dobu.html
chudaska
27.06.12,05:43
Dobrý den, chcem sa len informovat, dcerka dovrsila 3 roky v juni 5.6.2012, zaroven som sa bola aj nahlasit na urade prace a zaroven som podala aj ziadost o davku v nezamestnanosti na SP, kde mi pracovnicka povedala, ze do 30.6.2012 som este poberatel rodicovskeho prispevku, preto narok na davku v nezamestnanosti budem mat prvykrat az za jul 2012! Mala pravdu? lebo ja uz akosi tym nasim uradnikom neverim :-))
AnnaK
27.06.12,13:47
Podľa § 61 ZP (http://www.porada.sk/t191892-zakonnik-prace-a-61-vypoved.html), podmienkou platnosti výpovede je, že výpoveď musí byť písomná a doručená, inak je neplatná.

Samotný pojem "Doručovanie" je definovaný v § 38 ZP.

Podľa § 38 ods. 3 ZP: "Písomnosti zamestnanca týkajúce sa vzniku zmeny a zániku pracovného pomeru alebo vzniku, zmeny a zániku povinností zamestnanca vyplývajúcich z pracovnej zmluvy alebo z dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru doručuje zamestnanec na pracovisku alebo ako doporučenú zásielku."

Podľa § 38 ods. 4 ZP: "Povinnosť zamestnávateľa alebo zamestnanca doručiť písomnosť sa splní, len čo zamestnanec alebo zamestnávateľ písomnosť prevezme alebo len čo ju poštový podnik vrátil zamestnávateľovi alebo zamestnancovi ako nedoručiteľnú, alebo ak doručenie písomnosti bolo zmarené konaním alebo opomenutím zamestnanca alebo zamestnávateľa. Účinky doručenia nastanú aj vtedy, ak zamestnanec alebo zamestnávateľ prijatie písomnosti odmietne."

Podľa § 62 ZP (http://www.porada.sk/t191896-zakonnik-prace-a-62-vypovedna-doba.html), výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po doručení výpovede.

V danom prípade tak výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po dni, kedy pošta vrátila zamestńancovi písomnosť ako nedoručiteľnú.

Ďakujem pán Mihál za odpoveď.
zlolen
28.06.12,09:25
Dobrý deň
Prosíme poradiť
ZC nezotrvá v PP vo výpovednej lehote v zamestnaní , v PZ máme dohodnuté a súhlasí s peňažnou zrážkou zo mzdy vo výške priemerného jednomesačného platu § 62 ods 3 ZP.

Prakticky to môžem urobiť tak, že výplatu nepošlem na účet a ostane na účte firmy, alebo zrážku musím počítať ako pri excekúcii a životné minimum mu nechať?

Ďakujem
Jozef Mihál
03.07.12,08:16
Dobrý deň
Prosíme poradiť
ZC nezotrvá v PP vo výpovednej lehote v zamestnaní , v PZ máme dohodnuté a súhlasí s peňažnou zrážkou zo mzdy vo výške priemerného jednomesačného platu § 62 ods 3 ZP.

Prakticky to môžem urobiť tak, že výplatu nepošlem na účet a ostane na účte firmy, alebo zrážku musím počítať ako pri excekúcii a životné minimum mu nechať?

Ďakujem
Áno, postupujete "ako pri exekúcií".

Vyplýva to z § 20 ods 1 a 2:

"(1) Práva a povinnosti z pracovnoprávnych vzťahov možno zabezpečiť dohodou o zrážkach zo mzdy, ručením alebo zriadením záložného práva.

(2) Uspokojenie nároku zamestnávateľa možno zabezpečiť dohodou medzi ním a zamestnancom o zrážkach zo mzdy. Dohoda sa musí uzatvoriť písomne, inak je neplatná."

Ďalej samotný § 62 ods. 8:

"(8) Ak zamestnanec nezotrvá počas plynutia výpovednej doby u zamestnávateľa, zamestnávateľ má právo na peňažnú náhradu v sume priemerného mesačného zárobku tohto zamestnanca za jeden mesiac, ak sa na tejto peňažnej náhrade dohodli v pracovnej zmluve; dohoda o peňažnej náhrade musí byť písomná, inak je neplatná.

A napokon § 131 ods. 4:

"(4) Zrážky zo mzdy podľa odsekov 1 a 2 a zrážky zo mzdy podľa § 20 ods. 2 možno vykonávať len v rozsahu ustanovenom osobitným predpisom. Pri pohľadávkach, na ktoré súd alebo správny orgán nariadil výkon rozhodnutia, spôsob vykonávania zrážok a ich poradie upravujú ustanovenia o výkone rozhodnutia zrážkami zo mzdy."

Komentár k samotným zrážkam nájdete tu:

http://www.porada.sk/t180968-zrazky-zo-mzdy.html
TOPKA
03.07.12,08:28
Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o stanovisko k vreckovému : občianske združenie (OZ)poverí výkonom práce člena združenia (športovca) na reprezentáciu Slovenska v zahraničí, prićom občianskle združenie mu chce vyplatiť aj vreckové, akým spôsobom vykonať zdanenie a zodvodnenie vreckového keď s dotyčným členom nemá OZ pracovný pomer? Mohol by s ním uzavrieť DVP resp. DoPČ, ale aj tam zdravotné poistenie je problém. Ďakujem za skorú odpoveď.
Ospravedlňujem sa, že otázku píšem aj sem ,ale dodnes mi nikto nereagoval v tématickom okruhu kam vreckové patrí, ďakujem. :-)
Jozef Mihál
03.07.12,08:30
Dobrý den, chcem sa len informovat, dcerka dovrsila 3 roky v juni 5.6.2012, zaroven som sa bola aj nahlasit na urade prace a zaroven som podala aj ziadost o davku v nezamestnanosti na SP, kde mi pracovnicka povedala, ze do 30.6.2012 som este poberatel rodicovskeho prispevku, preto narok na davku v nezamestnanosti budem mat prvykrat az za jul 2012! Mala pravdu? lebo ja uz akosi tym nasim uradnikom neverim :-))
§ 106 zákona 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení:

Poistenec nemá nárok na výplatu dávky v nezamestnanosti za dni, počas ktorých
a) má nárok na výplatu nemocenského,
b) má nárok na výplatu ošetrovného,
c) má nárok na výplatu materského,
d) sa mu vypláca rodičovský príspevok podľa osobitného predpisu.45b)

RP sa Vám vypláca až do konca mesiaca jún. Teda informácia pracovníčky SP je korektná.
Jozef Mihál
03.07.12,08:56
Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o stanovisko k vreckovému : občianske združenie (OZ)poverí výkonom práce člena združenia (športovca) na reprezentáciu Slovenska v zahraničí, prićom občianskle združenie mu chce vyplatiť aj vreckové, akým spôsobom vykonať zdanenie a zodvodnenie vreckového keď s dotyčným členom nemá OZ pracovný pomer? Mohol by s ním uzavrieť DVP resp. DoPČ, ale aj tam zdravotné poistenie je problém. Ďakujem za skorú odpoveď.
Ospravedlňujem sa, že otázku píšem aj sem ,ale dodnes mi nikto nereagoval v tématickom okruhu kam vreckové patrí, ďakujem. :-)

Vreckové podľa § 14 zákona 283/2002 Z.z. o cestovných náhradách môže zamestnancovi zamestnávateľ poskytnúť pri zahraničnej pracovnej ceste.

Za zamestnanca sa považuje na účely zákona o cestovných náhradách osoba podľa § 1 ods. 1 a 2.

A to sú:

a) zamestnanci v pracovnom pomere alebo v štátnozamestnaneckom pomere, ak osobitný predpis neustanovuje inak,
b) členovia družstiev, ak podľa stanov podmienkou členstva je aj pracovný vzťah,
c) fyzické osoby činné na základe dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, ak je to v dohode o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru dohodnuté,
d) osoby, o ktorých to ustanovuje tento zákon.

... a to sú osoby:
a) o ktorých to ustanovuje osobitný predpis,
b) ktoré sú vymenované alebo zvolené do orgánov právnickej osoby a nie sú k právnickej osobe v pracovnoprávnom vzťahu, ak im nie sú poskytované náhrady podľa písmena a),
c) ktoré plnia pre právnickú osobu alebo fyzickú osobu úlohy a nie sú k právnickej osobe alebo fyzickej osobe v pracovnoprávnom vzťahu ani v inom právnom vzťahu 1a), ak je to dohodnuté

Podľa § 1 ods. 2 písm. c) sa Vami uvedená osoba môže považovať za zamestnanca a poberať vreckové.

...dopĺňam z webu MPSVaR: "...napr. dobrovoľníci v občianskych združeniach"

http://www.employment.gov.sk/cestovne_nahrady.html
chudaska
03.07.12,11:43
§ 106 zákona 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení:

Poistenec nemá nárok na výplatu dávky v nezamestnanosti za dni, počas ktorých
a) má nárok na výplatu nemocenského,
b) má nárok na výplatu ošetrovného,
c) má nárok na výplatu materského,
d) sa mu vypláca rodičovský príspevok podľa osobitného predpisu.45b)

RP sa Vám vypláca až do konca mesiaca jún. Teda informácia pracovníčky SP je korektná.

ďakujem, pán Mihál
olga84
03.07.12,23:18
Dobrý deň. Zamestnanec dostal výpoveď z nadbytočnosti. V ochrannej lehote išiel na PN a po uplynutí PN sa išiel zaevidovať na úrad práce. Po ukončení PPV počas PN uplatnil na súde neplatnosť skončenia pracovného pomeru. Na úrade práce ho nechceli zaevidovať, pretože si uplatnil na súde neplatné skončenie pracovného pomeru a tak mu pracovný pomer trvá naďalej. Ale on už má ukončený PPV, je odhlásený z poisťovní. Iný zamestnanec sa išiel po ukončení PPV zaevidovať a potom podal neplatnosť skončenia prac. pomeru. Jeho zaevidovali a vyplácajú mu dávku v nezamestnanosti. Je to správne zo strany úradu práce? Veď prredsa ten človek musí mať nejaký príjem, súd sa môže ťahať aj rok. Ďakujem za odpoveď.
Jozef Mihál
05.07.12,17:22
Podľa § 34 ods. 3 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti sa podľa § 34 odseku 2 sa postupuje aj pri zaradení do evidencie uchádzačov o zamestnanie u občana, ktorý vedie so zamestnávateľom súdny spor o neplatnosť skončenia pracovného pomeru.

Inými slovami, aj občan, ktorý dostal výpoveď, pracovný pomer sa výpoveďou skončil, má pri dodržaní ostatných podmienok právo na zaradenie do evidencie uchádzačov o zamestnanie - aj keď vedie so zamestnávateľom súdny spor o neplatnosť skončenia pracovného pomeru.

Podľa § 36 ods. 1 písm. o) zákona č. 5/2004 Z. z. Úrad práce vyradí uchádzača o zamestnanie z evidencie uchádzačov o zamestnanie dňom nadobudnutia právoplatnosti rozsudku o neplatnosti skončenia pracovného pomeru.
chudaska
06.07.12,11:54
Dobrý den, chcem sa iba informovat, szco mal jedneho zamestnanca na dohodu o vyk. prace, dohoda skoncila k 30.6.2012, teraz momentalne nema ziadneho zamestnanca, ale planuje mozno na pomoc zamestnat od septembra niekoho na vypomoc znova na dohodu o vyk. prace..zamestnanca odhlasil na RL FO, len teraz nevie,ci sa ma aj on ako zemestnavatel odhlasit na tie dva mesiace a tiez na dan. urad oznamit,ze uz nebude platcom dane zo zavislej cinnosti, alebo ci moze podat aj nulove mesacne vykazy?
veronikasad
06.07.12,12:22
Dobrý den, chcem sa iba informovat, szco mal jedneho zamestnanca na dohodu o vyk. prace, dohoda skoncila k 30.6.2012, teraz momentalne nema ziadneho zamestnanca, ale planuje mozno na pomoc zamestnat od septembra niekoho na vypomoc znova na dohodu o vyk. prace..zamestnanca odhlasil na RL FO, len teraz nevie,ci sa ma aj on ako zemestnavatel odhlasit na tie dva mesiace a tiez na dan. urad oznamit,ze uz nebude platcom dane zo zavislej cinnosti, alebo ci moze podat aj nulove mesacne vykazy?
§ 231
Povinnosti zamestnávateľa
Na začiatok (http://www.porada.sk/t16136-zakon-o-socialnom-poisteni-od-01-01-2012-a.html#hore)

(1) Zamestnávateľ je povinný

a) prihlásiť sa do registra zamestnávateľov vedeného príslušnou pobočkou do ôsmich dní odo dňa, v ktorom začal zamestnávať aspoň jedného zamestnanca, a odhlásiť sa z tohto registra do ôsmich dní odo dňa, v ktorom nezamestnáva už žiadneho zamestnanca,
chudaska
06.07.12,12:31
cize odhlasit a potom znova prihlasit a tiez aj na dan. urade oznamit,ze uz od 1.7.2012 nezamestnáva zamestnancov,cize prestava byt platcom dane zo zav. cinnosti. Vdaka !
veronikasad
06.07.12,12:33
cize odhlasit a potom znova prihlasit a tiez aj na dan. urade oznamit,ze uz od 1.7.2012 nezamestnáva zamestnancov,cize prestava byt platcom dane zo zav. cinnosti. Vdaka !
§ 67 Postup pri registrácii


(9) Ak nastanú zmeny skutočností uvedených pri registrácii podľa odseku 2 okrem odseku 2 písm. a) siedmeho bodu a písm. b) piateho bodu vrátane zmien, ktoré majú za následok zrušenie registrácie k niektorej dani, oznámi to daňový subjekt správcovi dane v lehote do 30 dní odo dňa, keď nastali, alebo požiada o zrušenie registrácie. V tejto lehote predloží daňový subjekt správcovi dane aj osvedčenie o registrácii, ak je potrebné nahlásené zmeny zapísať do osvedčenia o registrácii. Ak daňový subjekt nesplní oznamovaciu povinnosť riadne a včas, príslušné zmeny v registri vykoná správca dane z úradnej moci, hneď ako zistí rozhodujúce skutočnosti.
Jojo780
06.07.12,12:51
Dobrý deň,

poprosil by som o vyjadrenie nasledujúcemu :

zamestnávateľovi bol predložený právoplatný rozsudok, ktorým súd schválil dohodu rodičov
a zveril dieťa do starostlivosti matke a zaviazal otca platiť výživné vo výške 350 EUR mesačne,
čo mu však v praxi nevychádza.

Môže si otec uplatniť daňový bonus na dieťa, keďže matka je na rodičovskej dovolenke ?

Ď. veľmi pekne
Jozef Mihál
09.07.12,18:34
Ak nežijú v spoločnej domácnosti (z uvedeného sa javí, že nežijú), nemôže si otec dieťaťa uplatniť nárok na daňový bonus.
milanr
10.07.12,11:12
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, ako správne vyplniť ELDP v nasledovnom prípade. Člen predstavenstva s vyplácanou pravidelnou mesačnou odmenou bol u nás zároveň zamestnaný v pracovnom pomere. Pracovný pomer skončil ale členom predstavenstva ostal aj naďalej. Je potrebné po skončení pracovného pomeru odovzdať SP ELDP s údajmi iba za pracovný pomer? Keď skončí výkon funkcie člena predstavenstva, tak odovzdám ELDP s údajmi iba za tento právny vzťah? Nie je podstatné, že tieto dva právne vzťahy bežali istú dobu súbežne? Ďakujem za odpoveď.
matuma
11.07.12,07:41
Dobrý deň, prosím o radu. Študent ukončil v r. 2012 strednú školu, je prijatý na vysokú školu. Chce si založiť s.r.o.. Ak by s.r.o. založil v auguste má to vplyv na rodinné prídavky a daňový bunus? Alebo má radšej počkať do septembra? Nemám v tom úplne jasno. Ďakujem.
Jozef Mihál
16.07.12,19:38
Tu je dôležitý zákon č. 600/2003 Z.z. o prídavku na dieťa.

Prídavok sa poskytuje na nezaopatrené dieťa.

Podľa § 3 ods. 1 písm a) nezaopatrené dieťa je aj dieťa, ak sa sústavne pripravuje na povolanie štúdiom.

Podľa § 4 ods. 1 písm. a) sústavná príprava dieťaťa na povolanie je aj štúdium na strednej škole okrem štúdia popri zamestnaní, kombinovaného štúdia a štúdia jednotlivých vyučovacích predmetov.

Podľa § 4 ods. 4 písm. a) sústavná príprava dieťaťa na povolanie je aj obdobie bezprostredne nadväzujúce na skončenie štúdia na strednej škole, najdlhšie do konca školského roka, v ktorom dieťa skončilo štúdium na strednej škole.

Podľa § 4 ods. 4 písm. b) sústavná príprava dieťaťa na povolanie je aj obdobie od konca školského roka, v ktorom dieťa skončilo štúdium na strednej škole, do zápisu na vysokú školu vykonaného najneskôr v októbri bežného roka, v ktorom dieťa skončilo štúdium na strednej škole.

Podľa § 4 ods. 6 písm a) sústavná príprava dieťaťa na povolanie nie je obdobie uvedené v odseku 4 písm. a) alebo jeho časť, ak dieťa v tomto období vykonáva zárobkovú činnosť s výnimkou dohody o brigádnickej práci študentov, dohody o vykonaní práce alebo ak dieťa bolo zaradené do evidencie nezamestnaných občanov hľadajúcich zamestnanie.

Podľa § 3 ods. 4 zárobková činnosť podľa tohto zákona je činnosť, ktorá zakladá nárok na príjem zdaňovaný podľa osobitného predpisu s odkazom na § 5 a 6 ods. 1, 2 a 5 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov.

Z toho vyplýva, že nárok na prídavok na dieťa (a rovnako aj na daňový bonus) je aj v prípade, ak si dieťa po skončení strednej školy a pred začatím štúdia na VŠ založí s.r.o. - ak nebude v tejto s.r.o. poberať príjem zo závislej činnosti okrem príjmu na dohodu.
Jojo780
17.07.12,17:32
Dobrý deň,

poprosil by som Vás o vyjadrenie :

1 zamestnanec poslal zamestnávateľovi doklad o tom až po uzávierke, že jeho dieťa sa zamestnalo od 1.6. čiže je tam preplatok na daňovom bonuse. Je možné danový bonus
vyrovnať hned v nasledujúcom kalendárnom mesiaci ? Zákon o dani z príjmov pozná
aj sankčný úrok ... v § 40... Tiež by sa to malo aplikovať ? Ď.

2. Evidenčný list DP - treba na EL DP rozlišovať aj jednotlivé napočítané nemoci z predchádzajúcich období ? Metodické usmernenie Soc. poisťovne totiž hovorí len o PN nad 52 týždnov resp. OČR od 11. dňa.

Zamestnankyňa bola dočasne práceneschopná od 17. 9. 2010 - 9. 10. 2010,
od 27.10.2010 - 23.10.2011,
od 1. 3. 2012 - 16. 3. 2012,
od 10. 4. 2012 -

Pri vykazovaní na EL DP, mali by sa započítať predchádzajúce PN - akým spôsobom ?

Ďakujem veľmi pekne
Naposledy upravil Jojo780 : Dnes at 22:03.
enigma
18.07.12,15:48
dobry den p. Mihal, mozem vas poprosit o potvrdenie mojej spekulacie? zamestnakyna dostala vypoved 2 mesiace na to otehotnela. narok na matersku nema lebo nie je poistena v case ziadosti o matersku. ak by sa takato zamestnakyna zamestnala co i len na 2 mesiace potom ukonci pracovny pomer - bude mat narok na matersku lebo sa na nu vztahuje ochranna 8 mesacna doba (splna podmienku 270 poistenia za 2 roky). prosim je moje domnienka spravna?
dakujem velmi pekne
Jozef Mihál
18.07.12,19:26
Áno, uvažujete správne.

8-mesačná ochranná lehota sa uplatní vtedy, ak zamestnankyňa otehotnie ešte v čase, kedy bola nemocensky poistená, teda v čase, kedy ešte bola zamestnaná.

V uvedenom prípade zamestnankyňa otehotnela až po skončení zamestnania. Avšak ak by sa teraz (ako tehotná) zamestnala hoci na krátky čas, tak po skončení nového (krátkotrvajúceho) zamestnania má podľa § 32 ods. 2 písm. b) zákona 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení ochrannú lehotu plných 8 mesiacov. A bude mať nárok na materské.

Rozhodujúce obdobie pre výpočet materského bude rok 2011.
mariapol
19.07.12,07:22
Dobrý deň, chcela by som sa informovať ako to je teraz v roku 2012 s dokrorandmi.
Aké odvody platí, kde musí byť prihlásený. Vlastne všetko čo je užitočné vedieť. Vopred ďakujem.
Jozef Mihál
19.07.12,18:51
Jojo780
22.07.12,20:02
Dobrý deň,

poprosil by som Vás o vyjadrenie :

1 zamestnanec poslal zamestnávateľovi doklad o tom až po uzávierke, že jeho dieťa sa zamestnalo od 1.6. čiže je tam preplatok na daňovom bonuse. Je možné danový bonus
vyrovnať hned v nasledujúcom kalendárnom mesiaci ? Zákon o dani z príjmov pozná
aj sankčný úrok ... v § 40... Tiež by sa to malo aplikovať ? Ď.

2. Evidenčný list DP - treba na EL DP rozlišovať aj jednotlivé napočítané nemoci z predchádzajúcich období ? Metodické usmernenie Soc. poisťovne totiž hovorí len o PN nad 52 týždnov resp. OČR od 11. dňa.

Zamestnankyňa bola dočasne práceneschopná od 17. 9. 2010 - 9. 10. 2010,
od 27.10.2010 - 23.10.2011,
od 1. 3. 2012 - 16. 3. 2012,
od 10. 4. 2012 -

Pri vykazovaní na EL DP, mali by sa započítať predchádzajúce PN - akým spôsobom ?

Ďakujem veľmi pekne
Naposledy upravil Jojo780 : 18.07.12 at 21:41.
Jojo780
22.07.12,20:03
-
Jojo780
22.07.12,20:06
-
Jojo780
22.07.12,20:08
-
Jana Motyčková
23.07.12,07:36
2. Evidenčný list DP - treba na EL DP rozlišovať aj jednotlivé napočítané nemoci z predchádzajúcich období ? Metodické usmernenie Soc. poisťovne totiž hovorí len o PN nad 52 týždnov resp. OČR od 11. dňa.

Zamestnankyňa bola dočasne práceneschopná od 17. 9. 2010 - 9. 10. 2010,
od 27.10.2010 - 23.10.2011,
od 1. 3. 2012 - 16. 3. 2012,
od 10. 4. 2012 -

Pri vykazovaní na EL DP, mali by sa započítať predchádzajúce PN - akým spôsobom ?

Ďakujem veľmi pekne
Naposledy upravil Jojo780 : 18.07.12 at 21:41.
Do ELDP sa uvádzajú iba obdobia, kedy poberala nemocenské - tieto obdobia sa uvádzajú len v kalendárnych dňoch vylučiteľných dôb a to len u osôb narodených pred 1.1.1985. Neuvádzajú sa tu dni poberania náhrady pri PN, čiže prvých 10 dní PN. Uvádza sa úhrn týchto dní za všetky PN v príslušnej dobe trvania poistenia.
Po 52 týždňoch trvania PN alebo po 10.dni ošetrovania sa poistenie prerušuje, čiže v tomto prípade sa uvádza dátum ukončenia poistenia a po návrate z PN sa dáva do ELDP nový riadok s dátumom začiatku poistenia.
V uvedenom prípade by teda malo byť :
2010 : (asi) od 1.1.2010 do 31.12.2010, kal.dni vyl. dôb : 13 z prvej PN +56 dní z druhej PN (prvých desať dní z každej PN do vyl.dôb nejde)
2011 : od 1.1. do 31.12. (PN netrvala viac ako 52 t., nedošlo k prerušeniu), kal. dni vyl.dôb - všetky dni, kedy poberala nemocenské (nebolo to do 23.10., asi len do 2.10.).
2012 : od 1.1. do .... , kal. dni vyl. dôb : za prvú PN započítaných 6 dní, za druhú ešte nevieme.
viera37
23.07.12,11:03
Zamestnanec dal výpoveď 15. 6.2012 a do zamestnania viac nenastúpil. Zamestnávateľ na jeho výpoveď nereagoval a ani nevyplatil mzdu za prácu v mesiaci jún.
Ako má zamestnanec postupovať, aby mal právoplatne ukončený pracovný pomer a dostal zaplatené za vykonanú prácu?
veronikasad
26.07.12,14:45
Dnes si "dopisujem" s ústredím SP kvoli tomuto problému.

P. Mihál, aký je prosím Váš názor na dátum ukončenia poistenia SZČO :

Dobrý deň,
prosím o informáciu akým dňom zaniká povinné poistenie SZČO v SP ak :

- dňa 1.6.2012 ukončil živnostenské podnikanie (rozhodnutie ŽU)
- dňa 6.6.2012 odovzdal kartičku DIČ na DU
- rozhodnutie o ukončení registrácie na DU nadobudlo právoplatnosť 24.7.2012

Povinná registrácia platitela v SP zaniká 1.6.2012 alebo až 24.7.2012 ?

PS : SZČO za rok 2011 dosiahla príjem pre povinnú registráciu, takže jej registrácia v prípade trvania poistného k 30.6.2012 nezanikla. Odhláška na RL FO bola podaná do 8 dní od skončenia podnikania.
Mila123
27.07.12,08:11
Dobrý deň,

chcela by som zistiť, či je povinnosť uhrádzať platby poistného v nezamestnanosti pre SZČO (povinne poistenú na nemocenské a dôchodkové poistenie a dobrovoľne poistenú na PvN) ak je na PN? Ďakujem
Mila123
28.07.12,16:49
nikto?
Jozef Mihál
28.07.12,16:51
Vydržte prosím.
Jozef Mihál
29.07.12,18:37
Dobrý deň,

chcela by som zistiť, či je povinnosť uhrádzať platby poistného v nezamestnanosti pre SZČO (povinne poistenú na nemocenské a dôchodkové poistenie a dobrovoľne poistenú na PvN) ak je na PN? Ďakujem
Podľa § 140 ods. 4 zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení, dobrovoľne nemocensky poistená osoba, dobrovoľne dôchodkovo poistená osoba, dobrovoľne poistená osoba v nezamestnanosti nie je povinná platiť poistné na nemocenské poistenie, poistné na dôchodkové poistenie a poistné na poistenie v nezamestnanosti ani v období, počas ktorého sa jej poskytuje nemocenské.

V uvedenom ustanovení nie je jednoznačne určené, či ide o nemocenské z dobrovoľného nemocenského poistenia alebo o nemocenské z povinného nemocenského poistenia zamestnanca alebo o nemocenské z povinného nemocenského poistenia SZČO.

Podľa výkladu tohto ustanovenia Sociálnou poisťovňou musí ísť o osobu, ktorá je dobrovoľne nemocensky poistená a poskytuje sa jej nemocenské z dobrovoľného nemocenského poistenia.

To znamená, že ak ide o SZČO, ktorej sa poskytuje nemocenské len z povinného nemocenského poistenia SZČO a je súčasne dobrovoľne poistená v nezamestnanosti, musí platiť poistné na poistenie v nezamestnanosti aj v takomto období.
Jojo780
30.07.12,07:42
Dobrý deň,

poprosil by som Vás o vyjadrenie :

zamestnanec poslal zamestnávateľovi doklad o tom až po uzávierke, že jeho dieťa sa zamestnalo od 1.6. čiže je tam preplatok na daňovom bonuse. Je možné danový bonus
vyrovnať hned v nasledujúcom kalendárnom mesiaci ?

Zákon o dani z príjmov pozná aj sankčný úrok ... v § 40... Tiež by sa to malo aplikovať ? Ď.
promont maja
30.07.12,11:58
Zamestnanec s pravidelným príjmom požiadal svojho zamestnávateľa v rozmedzí 16 kalendárnych dní o neplatené voľno. Zamestnávateľ oznámil Sociálnej poisťovni začiatok a koniec prerušenia poistenia počas obdobia, kedy bude zamestnanec na neplatenom voľne, a zároveň zaslal jeho zdravotnej poisťovni Oznámenie zamestnávateľa ( dávka 601 - elektronicky) s uvedením začiatku a ukončenia neplateného voľna ( kód 2Y). Zamestnanec sa prihlásil na toto obdobie ako dobrovoľne poistená osoba v súvislosti so zdravotným poistením. Potrebovali by sme poznať odpoveď na naše otázky:
1. .. či sú týmto splnené všetky povinnosti zo strany zamestnanca, či zamestnávateľa... ?.
2. Ak by bol zamestnanec ochotný uhradiť dobrovoľné dôchodkové poistenie za toto obdobie ( 16 kalendárnych dní), je to možné ..?
Jozef Mihál
30.07.12,15:10
Dobrý deň,

poprosil by som Vás o vyjadrenie :

zamestnanec poslal zamestnávateľovi doklad o tom až po uzávierke, že jeho dieťa sa zamestnalo od 1.6. čiže je tam preplatok na daňovom bonuse. Je možné danový bonus
vyrovnať hned v nasledujúcom kalendárnom mesiaci ?

Zákon o dani z príjmov pozná aj sankčný úrok ... v § 40... Tiež by sa to malo aplikovať ? Ď.Zákon č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, § 36 ods. 7:

"(7) Ak dôjde v priebehu zdaňovacieho obdobia k zmene podmienok rozhodujúcich na priznanie daňového bonusu, zamestnanec je povinný oznámiť tieto skutočnosti písomne, napríklad zmenou vo vyhlásení podľa odseku 6 zamestnávateľovi, ktorý je platiteľom dane, 122) u ktorého si daňový bonus uplatňuje, najneskôr posledný deň kalendárneho mesiaca, v ktorom zmena nastala. Zamestnávateľ, ktorý je platiteľom dane, 122) poznamená zmenu na mzdovom liste zamestnanca."

Podľa Vášho vyjadrenia zamestnanec túto svoju povinnosť porušil.

§ 40 ods. 4:

"(4) Ak zamestnávateľ, ktorý je platiteľom dane, 122) zavinením zamestnanca
a) daň nezrazil alebo zrazil v nesprávnej výške, zrazí ju vrátane príslušenstva do troch rokov od konca zdaňovacieho obdobia, v ktorom došlo k jej nesprávnej zrážke alebo v ktorom nebola zrazená vôbec,
b) daňový bonus priznal a vyplatil vo vyššej sume, ako je ustanovené týmto zákonom, vyberie ho vrátane príslušenstva od zamestnanca zvýšením preddavku na daň alebo dane do troch rokov od konca zdaňovacieho obdobia, v ktorom došlo k jeho nesprávnemu uplatneniu."

Vašou povinnosťou je daňový bonus vyrovnať do troch rokov po 31.12.2012. Ponáhľať sa nemusíte, ale túto povinnosť máte. Pokiaľ ide o potenciálny úrok z omeškania podľa § 156 zákona č. 563/2009 Z.z. o správe daní (daňový poriadok), jeho suma s určitosťou neprekročí 10 eur, preto sa v súlade s § 156 ods. 6 písm. b) nevyrubí.
Jozef Mihál
30.07.12,15:24
Dnes si "dopisujem" s ústredím SP kvoli tomuto problému.

P. Mihál, aký je prosím Váš názor na dátum ukončenia poistenia SZČO :

Dobrý deň,
prosím o informáciu akým dňom zaniká povinné poistenie SZČO v SP ak :

- dňa 1.6.2012 ukončil živnostenské podnikanie (rozhodnutie ŽU)
- dňa 6.6.2012 odovzdal kartičku DIČ na DU
- rozhodnutie o ukončení registrácie na DU nadobudlo právoplatnosť 24.7.2012

Povinná registrácia platitela v SP zaniká 1.6.2012 alebo až 24.7.2012 ?

PS : SZČO za rok 2011 dosiahla príjem pre povinnú registráciu, takže jej registrácia v prípade trvania poistného k 30.6.2012 nezanikla. Odhláška na RL FO bola podaná do 8 dní od skončenia podnikania.

§ 21 ods. 4 zákona č. 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení:

"(4) Povinné nemocenské poistenie a povinné dôchodkové poistenie samostatne zárobkovo činnej osobe zaniká vždy dňom, od ktorého nie je oprávnená na výkon alebo prevádzkovanie činnosti uvedenej v § 3 ods. 1 písm. b) a ods. 2 a 3. Povinné nemocenské poistenie a povinné dôchodkové poistenie samostatne zárobkovo činnej osobe, ktorá nemá oprávnenie na výkon alebo prevádzkovanie činnosti uvedenej v § 3 ods. 1 písm. b) a ods. 2 a 3, zaniká dňom zrušenia registrácie podľa osobitného predpisu.8)"

V danom prípade ide o zánik živnostenského podnikania.

Zákon č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní definuje zánik živnostenského oprávnenia v § 57 nasledovne:

"(1) Živnostenské oprávnenie zaniká

a) smrťou fyzickej osoby (živnostníka), ak nepokračujú v živnosti dedičia alebo správca dedičstva; oprávnenie však zanikne najneskôr uplynutím lehoty uvedenej v § 13 ods. 5,
b) zánikom právnickej osoby, ak nejde o prípady podľa § 14 a 15,
c) uplynutím času, ak živnostenské oprávnenie bolo vydané na určitý čas,
d) rozhodnutím živnostenského úradu o zrušení živnostenského oprávnenia podľa § 58,
e) ak to ustanoví osobitný zákon,
f) uplynutím lehoty povoleného prechodného alebo trvalého pobytu podnikateľa alebo jeho zrušením,
g) dňom uvedeným v oznámení o ukončení podnikania; to neplatí, ak živnostenský úrad začal konanie o zrušení živnostenského oprávnenia podľa § 58 ods. 1 písm. C) alebo § 58 ods. 2 písm. a).

(2) Úmrtím fyzickej osoby (živnostníka) nezaniká jeho živnostenské oprávnenie, ak v prevádzkovaní živnosti pokračuje pozostalý manžel za podmienok ustanovených v § 13.

(3) Ak v oznámení podľa odseku 1 písm. g) nie je uvedený neskorší deň, živnostenské oprávnenie zanikne dňom nasledujúcim po dni doručenia oznámenia o ukončení podnikania živnostenskému úradu. Oznámenie o ukončení podnikania možno vziať späť najneskôr v deň, ktorý predchádza dňu zániku živnostenského oprávnenia.

atď."

V danom prípade je určujúce rozhodnutie živn. úradu o zrušení živn. oprávnenia. To je datované k 1.6.2012 a tento dátum je preto dňom zániku povinného nem. a dôch. poistenia danej osoby.

Rozhodnutie o ukončení registrácie na DÚ je určujúce napríklad pre SZČO - autorov.
veronikasad
30.07.12,15:27
§ 21 ods. 4 zákona č. 461/2003 Z.z. o sociálnom poistení:

"(4) Povinné nemocenské poistenie a povinné dôchodkové poistenie samostatne zárobkovo činnej osobe zaniká vždy dňom, od ktorého nie je oprávnená na výkon alebo prevádzkovanie činnosti uvedenej v § 3 ods. 1 písm. b) a ods. 2 a 3. Povinné nemocenské poistenie a povinné dôchodkové poistenie samostatne zárobkovo činnej osobe, ktorá nemá oprávnenie na výkon alebo prevádzkovanie činnosti uvedenej v § 3 ods. 1 písm. b) a ods. 2 a 3, zaniká dňom zrušenia registrácie podľa osobitného predpisu.8)"

V danom prípade ide o zánik živnostenského podnikania.

Zákon č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní definuje zánik živnostenského oprávnenia v § 57 nasledovne:

"(1) Živnostenské oprávnenie zaniká

a) smrťou fyzickej osoby (živnostníka), ak nepokračujú v živnosti dedičia alebo správca dedičstva; oprávnenie však zanikne najneskôr uplynutím lehoty uvedenej v § 13 ods. 5,
b) zánikom právnickej osoby, ak nejde o prípady podľa § 14 a 15,
c) uplynutím času, ak živnostenské oprávnenie bolo vydané na určitý čas,
d) rozhodnutím živnostenského úradu o zrušení živnostenského oprávnenia podľa § 58,
e) ak to ustanoví osobitný zákon,
f) uplynutím lehoty povoleného prechodného alebo trvalého pobytu podnikateľa alebo jeho zrušením,
g) dňom uvedeným v oznámení o ukončení podnikania; to neplatí, ak živnostenský úrad začal konanie o zrušení živnostenského oprávnenia podľa § 58 ods. 1 písm. C) alebo § 58 ods. 2 písm. a).

(2) Úmrtím fyzickej osoby (živnostníka) nezaniká jeho živnostenské oprávnenie, ak v prevádzkovaní živnosti pokračuje pozostalý manžel za podmienok ustanovených v § 13.

(3) Ak v oznámení podľa odseku 1 písm. g) nie je uvedený neskorší deň, živnostenské oprávnenie zanikne dňom nasledujúcim po dni doručenia oznámenia o ukončení podnikania živnostenskému úradu. Oznámenie o ukončení podnikania možno vziať späť najneskôr v deň, ktorý predchádza dňu zániku živnostenského oprávnenia.

atď."

V danom prípade je určujúce rozhodnutie živn. úradu o zrušení živn. oprávnenia. To je datované k 1.6.2012 a tento dátum je preto dňom zániku povinného nem. a dôch. poistenia danej osoby.

Rozhodnutie o ukončení registrácie na DÚ je určujúce napríklad pre SZČO - autorov.

Žiaľ, SP má iný názor

Od 1.1.2011 už nie je rozhodujúce, či má alebo nemá samostatne zárobkovo činná osoba živnostenské oprávnenie. S účinnosťou od 1. januára 2011 sa za samostatne zárobkovo činnú osobu na účely sociálneho poistenia považuje fyzická osoba, ktorá dovŕšila 18 rokov veku a je registrovaná v súvislosti so zárobkovou činnosťou, ktorá zakladá dosahovanie príjmu z podnikania a z inej samostatnej zárobkovej činnosti podľa § 6 ods. 1 a 2 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov. Z uvedeného vyplýva, že registrovaná ste boli až do 24.7.2012.

S pozdravom





Zuzana Sárkányová





Informačno-poradenské centrum





Odborný poradca






Jozef Mihál
30.07.12,15:40
Definícia SZČO citovaná v stanovisku SP je v poriadku, je to § 5 zákona.

Pokiaľ ide o vznik povinného nem. a dôch. poistenia SZČO, tam takisto niet pochybností (§ 21 ods 1 a 2).

Zánik povinného nem. a dôch. poistenia SZČO, definovaný v § 21 ods. 4, je definovaný osobitne pre SZČO, ktorá má oprávnenie na výkon alebo prevádzkovanie činnosti a osobitne pre SZČO, ktorá takéto oprávnenie nemá.

"O tom" je prvá a druhá veta v § 21 ods. 4. Čiže nemôžem súhlasiť so stanoviskom SP.
enigma
31.07.12,12:19
Dobry den p. Mihal. prosim mohli by ste nas usmernit ohladom § 63 ods.1 pism.d bod 4. Zamestnanec neuspokojivo plni pracovne ulohy - dostane upozornenie kde ho vyzveme na odstranenie v priebehu 1.mesiaca. Po mesiaci skonstatujeme ze sa zlepsil. Ale po uplynuti tyzdna opetovne neplni svoje ulohy dostatocne - mozeme s tymto zamestnancom ukoncit pracovny pomer? kedze sme ho pisomne v priebehu 2 mesiacov upozornili na neplnenie uloh? alebo mu musime dat nove upozornenie a cakat ci toto upozornenie splnil alebo nie? dakujeme
veronikasad
31.07.12,13:31
Definícia SZČO citovaná v stanovisku SP je v poriadku, je to § 5 zákona.

Pokiaľ ide o vznik povinného nem. a dôch. poistenia SZČO, tam takisto niet pochybností (§ 21 ods 1 a 2).

Zánik povinného nem. a dôch. poistenia SZČO, definovaný v § 21 ods. 4, je definovaný osobitne pre SZČO, ktorá má oprávnenie na výkon alebo prevádzkovanie činnosti a osobitne pre SZČO, ktorá takéto oprávnenie nemá.

"O tom" je prvá a druhá veta v § 21 ods. 4. Čiže nemôžem súhlasiť so stanoviskom SP.
SP trvá na svojom stanovisku, len nechápem, ak teda poistenie trvá po zrušení živ.oprávnenia, prečo netrvá od 2.6., ale vznikne nanovo od 1.7.2012 (príjem vo výške 12-násobku min.VZ za rok 2011 bol prekročený).
--------

Vašu záležitosť sme opätovne posúdili s pracovníkmi metodiky odboru výberu poistného. Sociálna poisťovňa trvá na správnosti stanoviska, ktoré Vám poskytla pobočka Sociálnej poisťovne aj informačno-poradenské centrum Sociálnej poisťovne, ústredie. Povinnosť opätovne sa prihlásiť v Sociálnej poisťovni na povinné sociálne poistenie Vám od 1. júla 2012 do 24. júla 2012 vznikla. Toto stanovisko je nemenné.

S pozdravom





Zuzana Sárkányová





Informačno-poradenské centrum





Odborný poradca
eva6459
01.08.12,05:57
Aké odvody sa platia z odstupného, ktoré sme povinní poskytnúť na základe súdneho rozhdnutia, keď pracovný pomer skončil 30.11.2011 a odstupné vyplatíme v auguste 2012 ?
Jojo780
06.08.12,09:31
Dobrý deň,

zamestnanec v pracovnom pomere vo firme so sídlom v Slovenskej republike sa zdržiava pracovne 15 rokov v zahraničí (Francúzsko).

Dotaz : Ako máme postupovať pri odvodoch do fondov a zároven ako postupovať pri ročnom
zúčtovaní dane.


Ďakujem.
Jana Motyčková
06.08.12,09:36
Pre odvody je podstatné miesto výkonu práce, nie sídlo spoločnosti. Takže odvody do Francúzska podľa francúzskych predpisov.
Jana Motyčková
06.08.12,09:39
Aké odvody sa platia z odstupného, ktoré sme povinní poskytnúť na základe súdneho rozhdnutia, keď pracovný pomer skončil 30.11.2011 a odstupné vyplatíme v auguste 2012 ?
Jeto príjem po skončení pracovného pomeru. Do ZP zamestnanca prihlásite na posledný deň v mesiaci a odvdiete ZP. Pre SP príjem po skončení poistenia sa rozpočítava na mesiace trvania poistenia v poslednom kal.roku, kedy poistenie trvalo. Čiže príjem rozpočítate na obdobie od 1.1.2011, resp. od posledného vzniku poistenia v r.2011 do 30.11.2011. Idú z toho všetky odvody do SP, vykazuje sa to vo Výkaze poistného (podobne ako nepravidelný príjem).
TOPKA
06.08.12,11:27
Dobrý deň, mala by som otázku ku kontu pracovného času. Zamestnanec k 01.07.2012 prešiel na konto pracovného času so 40 hodinovým týždenným pracovným časom. Mesiac júl má 168 hodín a 8 hodín sviatok, zamestnanec odpracoval 150 hodín, 40hodín mal dovolenku.... moja otázka čo so sviatkom- preplatiť,nepreplatiť a čo s hodinami navyše , považujeme ich za prácu nadčas, alebo sú to hodiny vrámci konta. Ďakujem za skorú odpoveď.
zlolen
10.08.12,07:47
Dobrý deň

prosíme poradiť, máme predsedu predstavenstva bez nároku na odmenu, poistený na SP a ZP je u svojho hlavného zamestnávateľa, bol na zahraničnej pracovnej ceste
od nás, kde dostal vreckové, na obdobie keď dostal vreckové musím ho prhlásiť na SP a ZP ?


Môžem na to obdobie mať pre neho DVP ?



Ďakujem
certik
14.08.12,06:25
Ak chceme so zamestnancom uzavrieť PZ, na základe ktorej by bol odmeňovaný hodinovou mzdou - bolo by to možné bez ustanovenia týždenného pracovného času - koľko hodín odpracuje toľko sa mu zaplatí, napr. FPČ bude 168 hodín a on odpracuje len 45 hodín.... asi to nebude správne, prosím vás o radu ako to riešiť v takýchto prípadoch. (dohodou to zamestnávateľ riešiť nechce)
Ďakujem
Jozef Mihál
15.08.12,17:15
V pracovnej zmluve musí byť uvedený pracovný čas. A to buď ustanovený pracovný čas alebo kratší pracovný čas.

V uvedenom prípade to bude kratší pracovný čas.

Po dohode so zamestnancom môže byť pracovný čas rozvrhnutý nerovnomerne. Je možné využiť aj pružný pracovný čas.
Jozef Mihál
15.08.12,17:17
Dobrý deň

prosíme poradiť, máme predsedu predstavenstva bez nároku na odmenu, poistený na SP a ZP je u svojho hlavného zamestnávateľa, bol na zahraničnej pracovnej ceste
od nás, kde dostal vreckové, na obdobie keď dostal vreckové musím ho prhlásiť na SP a ZP ?


Môžem na to obdobie mať pre neho DVP ?

Ďakujem
Vreckové je zdaniteľný príjem zo závislej činnosti.

Preto v čase, kedy mal predseda predstavenstva na vreckové nárok, mal byť prihlásený v SP a ZP.

Dohoda o vykonaní práce môže ale nemusí byť.
Jozef Mihál
15.08.12,17:29
Dobrý deň, mala by som otázku ku kontu pracovného času. Zamestnanec k 01.07.2012 prešiel na konto pracovného času so 40 hodinovým týždenným pracovným časom. Mesiac júl má 168 hodín a 8 hodín sviatok, zamestnanec odpracoval 150 hodín, 40hodín mal dovolenku.... moja otázka čo so sviatkom- preplatiť,nepreplatiť a čo s hodinami navyše , považujeme ich za prácu nadčas, alebo sú to hodiny vrámci konta. Ďakujem za skorú odpoveď.
Predpokladám, že zamestnanec vo sviatok nepracoval, pretože sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň. Preto mu patrí za sviatok náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.


Podstatou "konta pracovného času" je to, že zamestnávateľ môže rozvrhnúť pracovný čas tak, že v prípade väčšej potreby práce zamestnanec odpracuje viac hodín ako je jeho ustanovený týždenný pracovný čas a v prípade menšej potreby práce zamestnanec odpracuje menej hodín ako je jeho ustanovený týždenný pracovný čas alebo prácu nebude vykonávať vôbec.

Ak Vami uvádzané odpracované hodiny boli hodinami odpracovanými v rámci rozvrhu pracovného času (s tým, že zamestnávateľ určil vyšší počet hodín), tak tieto hodiny sa nepreplácajú ale budú kompenzované neskôr, kedy zamestnanec pri menšej potrebe práce odpracuje hodín menej.

Ak ale šlo o hodiny odpracované nad vopred rozvrhnutý pracovný čas, ide o prácu nadčas, ktorú treba príslušným spôsobom honorovať.

Malý príklad:

Zamestnávateľ vopred rozvrhol pracovný čas za mesiac júl na 189 hodín (9 hodín denne). Zamestnanec odpracoval 11 dní, 10 dní mal dovolenku. Za 11 dní odpracoval 100 hodín. 99 hodín odpracoval v rámci "konta", 1 hodinu mal nadčas.
Marikaby
17.08.12,17:17
V r.2009 pracovník požiadal o priznanie starobného dôchodku (25 rokov odpracovaných
v I.skupine). Soc. poisťovňa mu uznala iba 16 rokov v tejto skupine a začala vyplácať
predčasný starobný dôchodok. V r.2011 bolo vyplácanie zastavené, keďže pracovník
naďalej pracuje.
Moja otázka:
Ak pracovník vráti celú sumu predčasného starobného dôchodku sociálnej poisťovni (rovnako ako poistenci v II. dôchodkovom pilieri), urobí mu sociálna poisťovňa nový výpočet starobného dôchodku (bez krátenia) ak splní ostatné podmienky na jeho poberanie?

Ďakujem za odpoveď.
Jojo780
20.08.12,09:07
Dobrý deň,

prosím chcel by som sa opýtať :

1. Manželia boli zaviazaní spoločne a nerozdielne platiť exekúciu. Manželovi (nášmu zamestnancovi) sa zráža zo mzdy. Manželstvo sa ale rozviedlo. Predpokladám, že
obaja platia teraz exekúciu nadalej bez možnosti znížiť sumu zrážky na manžela / ku...
Predpokladám správne ?

2. zamestnanec je v pracovnom pomere vo firme so sídlom v Slovenskej republike sa zdržiava pracovne 15 rokov v zahraničí (Francúzsko). Ako postupovať pri ročnom zúčtovaní dane (odvodov) ?

3. Student ukončil štúdium po prvom ročníku VŠ 10. 7. 2012. Od septembra 2012 znova bude študovať tento odbor na tej istej škole. Ako je to s daňovým bonusom ?

Ďakujem veľmi pekne.
marek32
22.08.12,12:18
Dobrý deň,
zamestnanec má pracovný čas 8 hodín denne. Jeden celý deň neodpracuje, pretože 2 hodiny čerpá náhradné voľno (za nadčas) a 6 hodín čeprá pracovné voľno bez náhrady mzdy.

Aké povinnosti má zamestnávateľ voči zdravotnej a sociálnej poisťovni ?
zlolen
23.08.12,08:42
Dobrý deň
Prosíme Vás, musí zamamestnankyňa písomne oznámiť svojmu zamestnávateľovi začiatok rodičovskej dovolenky?

Ďakujem
Jojo780
23.08.12,17:40
Zlolen - u nás vo firme musí požiadať o poskytnutie RD a príslušný zamestnanec
s pracovnoprávnou kompetenciou to schvaľuje (formálne).
Jozef Mihál
23.08.12,17:48
Dobrý deň
Prosíme Vás, musí zamamestnankyňa písomne oznámiť svojmu zamestnávateľovi začiatok rodičovskej dovolenky?

Ďakujem

http://www.porada.sk/t194020-zakonnik-prace-a-166-materska-dovolenka-a-rodicovska-dovolenka.html

...Na požiadanie zamestnankyne (zamestnanca) je zamestnávateľ po skončení materskej dovolenky povinný poskytnúť rodičovskú dovolenku až do dňa, v ktorom dieťa dovŕši tri roky veku.

...

Oznámenie nároku zamestnávateľovi

Nástup na materskú dovolenku a rodičovskú dovolenku musí zamestnankyňa a zamestnanec písomne oznámiť zamestnávateľovi. A to najmenej jeden mesiac vopred.

Rovnako najmenej jeden mesiac vopred sa musí oznámiť predpokladaný deň prerušenia, skončenia alebo zmien týkajúcich sa nástupu, prerušenia a skončenia materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky.
Analytik1
24.08.12,07:57
Dobrý deň, chcem sa spýtať ako správne zaokrúhliť náhradu mzdy pre zamestnancov odmeňovaných podľa zákona 553/2003 Z. z. - o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Náhrada mzdy sa má zaokrúhliť matematicky, alebo na eurocent nahor, alebo pomerná časť funkčného platu za odpracovanú dobu a náhrada mzdy musia sa rovnať sume stanoveného funkčného platu? Ďakujem
Jana Motyčková
24.08.12,09:59
Časti jednotlivých zložiek platu pri neodpracovaní celého mesiaca sa zaokrúhľujú na eurocent nahor (§27 ods.3).
Môj názor je, že suma častí f.p. a náhrady mzdy (pomernej časti f.p.) sa nemusí rovnať funkčnému platu.
Mila123
25.08.12,10:42
Dobrý deň pán poslanec,
v prvom rade konštatujem, že táto vládna garnitúra chce "zlikvidovať" vysokoškolákov a to aj takým spôsobom, že bude vyplácať DB do 19. roku života nezaopatreného dieťaťa, pre mňa ako pre matku dvoch študujúcich dcér je to do neba volajúca nespravodlivosť...........

a potom sa nečudujme, že sa robia "podvody" so sociálnymi štipendiami študentov VŠ, tým, že majú súdne rozhodnutia na určenie výživného od oboch rodičov.....(v tomto prípade nemajú rodičia nárok na DB, ale dieťa poberá štipendium cca 250 €), nebude takýchto "štipendistov" , po zmene zákona o DB pribúdať? ?

pán minister Čaplovič sa "vyhrážal", že urobí s tým poriadok, preto sa pýtam,
je nejaká zmena oproti predchádzajúcemu roku v poskytovaní sociálneho štipendia? Ďakujem.....
Jozef Mihál
25.08.12,11:05
Sme síce mimo témy mzd. účtovníctva, ale pre Vašu informáciu, ministerstvo školstva vydalo Vyhlášku č. 227/2012 Z. z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 102/2006 Z. z. o priznávaní sociálneho štipendia študentom vysokých škôl v znení vyhlášky č. 396/2008 Z. z.

Touto vyhláškou sa snaží minister Čaplovič potlačiť špekulácie pri priznávaní sociálnych štipendií.

Vyhlášku nájdete na Portáli právnych predpisov tu: https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialHome.aspx?instEID=-1&matEID=5131&langEID=1&tStamp=20120824125915787


...a komentár tlačovej agentúry napríklad tu: http://spravy.pravda.sk/caplovic-chce-zastavit-spekulantov-so-socialnymi-stipendiami-pbb-/sk_domace.asp?c=A120608_144523_sk_domace_p29
Mila123
25.08.12,14:33
ďakujem za úplné informácie pán poslanec......
veronikasad
25.08.12,15:04
Sme síce mimo témy mzd. účtovníctva, ale pre Vašu informáciu, ministerstvo školstva vydalo Vyhlášku č. 227/2012 Z. z., ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva školstva Slovenskej republiky č. 102/2006 Z. z. o priznávaní sociálneho štipendia študentom vysokých škôl v znení vyhlášky č. 396/2008 Z. z.

Touto vyhláškou sa snaží minister Čaplovič potlačiť špekulácie pri priznávaní sociálnych štipendií.

Vyhlášku nájdete na Portáli právnych predpisov tu: https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialHome.aspx?instEID=-1&matEID=5131&langEID=1&tStamp=20120824125915787


...a komentár tlačovej agentúry napríklad tu: http://spravy.pravda.sk/caplovic-chce-zastavit-spekulantov-so-socialnymi-stipendiami-pbb-/sk_domace.asp?c=A120608_144523_sk_domace_p29

P. Mihál, študentom zo sociálne slabých rodín nárok na sociálne štipendium vznikne - tí nepotrebujú meniť trvalé bydlisko, ani žiadať o výživné.

Ak niekto donesie rozhodnutie súdu o priznaní výživného 10€, ako sa píše v predch.odkaze (keď je stanovené minimálne výživné), poriadok treba začať robiť na súdoch, ktoré v takomto prípade výživné (zazobaným) rodičom stanovujú. Nie všetkých vysokoškolákov hodiť do jedného vreca a rodičom zobrať "žobračenku" zvanú daňový bonus. Sama som financovala vysokoškolské štúdium dvoch dcér - viem o čom píšem.
Janiela
27.08.12,06:33
Prosím, ja by som sa rada opýtala na okruh posudzovaných osôb. Som sama so synom - polosirotou. V domácnosti žije spolu s nami moja mama. Syn je prijatý na VŠ štúdium v dennej forme. Rada by som vedela, či mamin príjem sa tiež započíta do príjmu pre výpočet štipendia? Zo zákona mi to nebolo dosť jasné.

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
veronikasad
27.08.12,06:34
Po obdržaní výsledkov RZZP za rok 2011 sa na Porade "množia" dotazy dôchodcov a zamestnancov, ktorým ZP vyrubila nedoplatok za výhry uvedené v § 8 DP. Je možné si o toto zaplatené poistné do ZP znížiť základ dane v roku 2012 ( v RZD alebo DP za rok 2012) ? Ak ano, pripočítava sa u zamestnancov k poistnému zo zamestnania ?
Jojo780
27.08.12,10:20
Dobrý deň,

súd zrušil vyživovaciu povinnosť 90,00 EUR voči odporkyniam odo dňa právoplatnosti rozsudku
t. j. od 23. 8. V zmysle uvedeného - posledná zrážka zo mzdy na výživné mala byť za mesiac 7/2012? Ďakujem.
Jana Motyčková
27.08.12,13:17
Ad Jojo : myslím si, že posledná zrážka má byť zo mzdy, ktorá bola vyplatená do 23.8., čo je pravdepodobne mzda za júl.
chudaska
31.08.12,12:29
dobrý den, moja mama pracuje v skolstve -robi upratovacku na skole....na 13.9. je vraj ohlaseny strajk...na jeden den ich chce skola odhlasit aj zo zdravotnej aj zo soc. poistovne, co to znamena pre moju mamu? musi sa v zdravotnej poistovni na tento jeden den prihlasit a zaplatit si to? velmi sa jej do toho nechce,ale ked si chcela zobrat dovolenku,tak vraj nemoze....zvlastne pravidla :-(
Jana Motyčková
31.08.12,12:59
Ak ju zamestnávateľ odhlási, bude sa musieť prihlásiť do ZP na deň ako samoplatiteľ, ak nie je invalid, dôchodca a pod. . A samozrejme zaplatiť.
zlolen
04.09.12,10:57
Dobrý deň

Prosíme poradiť, zamestnanec je predvolaný ako svedok, voľno má ospravedlnené ale bez náhrady mzdy.
Odhlasujem ho na ten deň zo SP a ZP?


Ďakujem
Jana Motyčková
04.09.12,11:15
Ak je to celý deň, treba ho odhlásiť.
fue
04.09.12,11:46
Prosím Vás o radu. Zamestnanec sa so zamestnávateľom dohodli, že pracovný pomer skončí 31.8.2012 bez uvedenia dôvodu. Zamestnanec však chce jednomesačné odstupné a zamestnávateľ mu je ho ochotný vyplatiť. Spadá to pod §76 ods. 8 - Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi odstupné aj v iných prípadoch ako podľa odsekov 1 a 4. Je toto odstupné u zamestnávateľa daňovým nákladom z hľadiska dani z príjmu. Aby to nebolo ešte jednoduché v čase od 27.8.2012 do 2.9.2012 je tento zamestnanec na OČR - kedy mu končí PP 31.8.2012 alebo až 2.9.2012 keď mu skončí OČR. Z dôvodu OČR bol odhlásený zo ZP 27.8.2012. Treba ho odhlasiť zo ZP aj z dôvodu PP k 31.8.2012 a z ukončenia OČR ho už odhlasovať netreba alebo treba ???? Ak má vôbec nárok na to odstupné a zamestnávateľ s ním chce hneď v septembri uzavrieť dohodu o vykonaní práce nemusí toto odstupné vrátiť ????( alebo sa to vzťahuje iba na situáciu ak by bol opäť prijatý na trvalý PP ??? Asi veľmi komplikované ale verím, že určite niekto poradí....
zlolen
05.09.12,07:33
Dobrý deň
Prosíme poradiť
Zamestnankyňa je na rodičovskom príspevku, nepracuje, dieťa dala do súkromných jaslí, chce požiadať o preplatenie poplatku za jasle, je nejaká možnosť?

Vieme ešte toľko, rod. príspevok si zoberie muž na seba, ona si zaplatí ZP a pôjde žiadať o preplatenie príspevku za jasle, v práci v stave ešte stále je, PP trvá.

Toto obdobie pre ňu bude ako samoplatiteľ?
Treba ešte niečo platiť do SP, musí túto skutočnosť nahlasovať zamestnávateľovi?

Ďakujeme
milanr
05.09.12,12:23
Dobrý deň. Potrebovala by som vedieť ako sa posudzuje krátenie dovolenky za viac ako 100 zameškaných pracovných dní, resp. vykonávanie práce aspoň 60 dní u zamestnávateľa pre vznik nároku na dovolenku v prípade zamestnanca pracujúceho v 12-hod. zmenách v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase. Posudzuje sa tento zamestnanec pre účely dovolenky ako keby pracoval 5 dní v týždni pri ustanovenom pracovnom čase, t.j. 5 x 8 hod.? To znamená, že ak je napr. PN, tak spočítam pracovné dni vrátane sviatkov podľa plánovacieho kalendára a ak PN dosiahne 100 pracovných dní dovolenku krátim a tak isto vypočítam odpracovaných 60 dní. V týchto prípadoch nepočítam v zmenách a to, že mal v týždni odpracovať napr. iba 4 12-hod. zmeny ma nezaujíma, počítam týždeň ako 5 pracovných dní.
Jozef Mihál
05.09.12,19:33
Prosím Vás o radu. Zamestnanec sa so zamestnávateľom dohodli, že pracovný pomer skončí 31.8.2012 bez uvedenia dôvodu. Zamestnanec však chce jednomesačné odstupné a zamestnávateľ mu je ho ochotný vyplatiť. Spadá to pod §76 ods. 8 - Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi odstupné aj v iných prípadoch ako podľa odsekov 1 a 4. Je toto odstupné u zamestnávateľa daňovým nákladom z hľadiska dani z príjmu. Aby to nebolo ešte jednoduché v čase od 27.8.2012 do 2.9.2012 je tento zamestnanec na OČR - kedy mu končí PP 31.8.2012 alebo až 2.9.2012 keď mu skončí OČR. Z dôvodu OČR bol odhlásený zo ZP 27.8.2012. Treba ho odhlasiť zo ZP aj z dôvodu PP k 31.8.2012 a z ukončenia OČR ho už odhlasovať netreba alebo treba ???? Ak má vôbec nárok na to odstupné a zamestnávateľ s ním chce hneď v septembri uzavrieť dohodu o vykonaní práce nemusí toto odstupné vrátiť ????( alebo sa to vzťahuje iba na situáciu ak by bol opäť prijatý na trvalý PP ??? Asi veľmi komplikované ale verím, že určite niekto poradí....

Áno, v uvedenom prípade je odstupné daňovo uznaný výdavok.

Ak PP skončí dohodou, môže skončiť aj počas trvania OČR.

Zo ZP ho treba odhlásiť z dôvodu ukončenia PP k 31.8.2012.

Odstupné by musel vrátiť, iba ak by sa znova zamestnal na PP.
Jozef Mihál
05.09.12,19:41
Dobrý deň
Prosíme poradiť
Zamestnankyňa je na rodičovskom príspevku, nepracuje, dieťa dala do súkromných jaslí, chce požiadať o preplatenie poplatku za jasle, je nejaká možnosť?

Vieme ešte toľko, rod. príspevok si zoberie muž na seba, ona si zaplatí ZP a pôjde žiadať o preplatenie príspevku za jasle, v práci v stave ešte stále je, PP trvá.

Toto obdobie pre ňu bude ako samoplatiteľ?
Treba ešte niečo platiť do SP, musí túto skutočnosť nahlasovať zamestnávateľovi?

Ďakujeme

Nerozumiem, chce požiadať o preplatenie poplatku za jasle zamestnávateľa? Ak áno, žiadny takýto nárok vyplývajúci zo Zákonníka práce neexistuje, možné to je len ak by zamestnávateľ s takýmto postupom súhlasil.

Zrejme ale myslíte na príspevok na starostlivosť o dieťa, ako štátnu sociálnu dávku. O tú môže požiadať na UPSVaR s tým, že výška tejto dávky je do výšky poplatku za jasle, max. však do výšky 230 eur. Pritom však stratí nárok na rodičovský príspevok (ona i manžel).

Čiže môže si vybrať - RP alebo príspevok na starostlivosť o dieťa.

Aj v prípade, že dá dieťa do jaslí a v zamestnaní je na rodičovskej dovolenke (teda nepracuje), nie je samoplatiteľ, ale platí za ňu do ZP štát podľa § 11 ods. 8 písm. j) zákona 580/2004 Z. z. o zdravotnom poistení.

Do SP netreba nič platiť ani netreba nič nahlasovať zamestnávateľovi.