Jozef Mihál
05.09.12,21:42
Dobrý deň. Potrebovala by som vedieť ako sa posudzuje krátenie dovolenky za viac ako 100 zameškaných pracovných dní, resp. vykonávanie práce aspoň 60 dní u zamestnávateľa pre vznik nároku na dovolenku v prípade zamestnanca pracujúceho v 12-hod. zmenách v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase. Posudzuje sa tento zamestnanec pre účely dovolenky ako keby pracoval 5 dní v týždni pri ustanovenom pracovnom čase, t.j. 5 x 8 hod.? To znamená, že ak je napr. PN, tak spočítam pracovné dni vrátane sviatkov podľa plánovacieho kalendára a ak PN dosiahne 100 pracovných dní dovolenku krátim a tak isto vypočítam odpracovaných 60 dní. V týchto prípadoch nepočítam v zmenách a to, že mal v týždni odpracovať napr. iba 4 12-hod. zmeny ma nezaujíma, počítam týždeň ako 5 pracovných dní.
Tak ako píšete.
enigma
07.09.12,09:07
Dobry den p. Mihal. prosim viete nam pomoct pre nas v novej situacii? chceli by sme namiesto uhrady pokuty za nezamestnanvanie ZTP zamestnancov platit sluzby zamestnancom z chranenych dielni (najradne plnenie). prosim ak zabezpecime pre zamestnanca povedzme masaz ako nahradne plnenie - je toto povazovane za benefit a teda sumu masaze musime zamestnancovi zdanit a zahrnut do vymeriavacieho zakladu na odvody?
dakujem velmi pekne
Jozef Mihál
09.09.12,19:45
Príjmy podľa § 5 ods. 7 písm. d) ZDP sú od dane oslobodené a nezahŕňajú sa ani do VZ na dovody. Sú to príjmy poskytnuté ako použitie rekreačného, zdravotníckeho, vzdelávacieho, predškolského, telovýchovného alebo športového zariadenia poskytnutého zamestnávateľom zamestnancom.

Zo znenia Vašej otázky sa javí, že poskytnutie masáže zamestnancovi, ktoré uhradí chránenej dielni zamestnávateľ, je takýmto príjmom.
medved
10.09.12,13:28
Prosila by som Vás o odpoveď, ako mám vypočítať nárok na dovolenku u učiteľky s kratším prac. časom rozvrhnutý na 3 dni v týždni a to od 1.1.2012 do 31.8.2012.
Od 1.9.2012 klasicky na 5 dní v týždni. Ročná výmera dovolenky je 45 dní. Ďakujem.
zlolen
11.09.12,08:08
Dobrý deň

Prosíme poradiť, ZC skončil PP 31.8., išiel na predčasný dochodok, ak výmer o dôchodku dostane okolo 15.11. a požiada si o odchodné, dám ho do výplaty za 11/12, musíme opravovať aj predchádzajúce mesiace 8,9,10/12 s odvodmi, rozpočítať ako nepravidelný príjem?

Ďakujeme
Jana Motyčková
11.09.12,08:15
zlolen: Predchádzajúce mesiace neopravuejte, odchodné rozpočítate na mesiace 1-8/2012 a dáte do výkazu poistného (podobne ako nepravidelný príjem).
zlolen
11.09.12,12:22
Dobrý deň

Prosíme poradiť, máme mať celozávodnú dovolenku od 17.12.12 do 17.1. 13 .
Všetci zamestnanci nemajú už toľko dovolenky, riešili by sme to neplateným voľnom v tomto roku, ak dám neplatené voľno od 17.12. do 31.12. je to aj včetne sviatkov,nemusím deliť nepl. voľno do 23.12. a nový začiatok zas zadať od 27.12.

Ďakujem
Jozef Mihál
11.09.12,12:25
Prosila by som Vás o odpoveď, ako mám vypočítať nárok na dovolenku u učiteľky s kratším prac. časom rozvrhnutý na 3 dni v týždni a to od 1.1.2012 do 31.8.2012.
Od 1.9.2012 klasicky na 5 dní v týždni. Ročná výmera dovolenky je 45 dní. Ďakujem.
Nárok na dovolenku sa určuje v týždňoch, uvedená učiteľka má nárok na 9 týždňov dovolenky. Ak si ich bude čerpať do 31.8.2012 znamená to v prepočte 3 dni dovolenky týždenne.

Ak si ich bude čerpať po 1.9.2012, bude to vlastne 5 dní za týždeň dovolenky.
Jozef Mihál
11.09.12,12:26
Dobrý deň

Prosíme poradiť, máme mať celozávodnú dovolenku od 17.12.12 do 17.1. 13 .
Všetci zamestnanci nemajú už toľko dovolenky, riešili by sme to neplateným voľnom v tomto roku, ak dám neplatené voľno od 17.12. do 31.12. je to aj včetne sviatkov,nemusím deliť nepl. voľno do 23.12. a nový začiatok zas zadať od 27.12.

Ďakujem
Je rozdiel medzi neplateným voľnom a plateným sviatkom. Preto musíte "deliť".
Jojo780
12.09.12,07:25
Dobrý deň,

chcem Vás poprosiť o radu :

zamestnanec utrpel úraz zapríčinený inou osobou 20. 6. Podľa nášho názoru strata zárobku je
rozdiel medzi priemerkou v čase, ked uraz vznikol a náhr príjmu resp. nemeocenským.

Zamestnanec však má taký názor, že v mesiaci septembri mal mať skúšky, kvôli ktorým by
postúpil na priaznivejšiu pozíciu. Tvrdí, že kvôli PN sa nemohol na tú skúšku pripravovať a teda
zatiaľ ostáva na súčasnej pozícii, žiada do straty zárobku uviesť aj zárobok, ktorý by dosahoval v novej pozícii.

Neviem nájsť právny predpis, ktorý by podrobnejšie riešil otázku straty zárobku resp. ušlého zárobku.

Ako by sa malo postupovať v uvedenom prípade ? Ď.
suklova
12.09.12,08:50
Dobrý deň, zamestnanec prečerpal dovolenku.
1/ Ponížim mu hrubú mzdu o uvedenú sumu /a tým aj odvody/?
2/ Môžem tak urobiť aj v priebehu roka /aj ked PP nebol ukončený/? alebo sa to musí riešiť neplateným voľnom?

Vopred ďakujem za odpoveď.
Jozef Mihál
12.09.12,13:16
Dobrý deň,

chcem Vás poprosiť o radu :

zamestnanec utrpel úraz zapríčinený inou osobou 20. 6. Podľa nášho názoru strata zárobku je
rozdiel medzi priemerkou v čase, ked uraz vznikol a náhr príjmu resp. nemeocenským.

Zamestnanec však má taký názor, že v mesiaci septembri mal mať skúšky, kvôli ktorým by
postúpil na priaznivejšiu pozíciu. Tvrdí, že kvôli PN sa nemohol na tú skúšku pripravovať a teda
zatiaľ ostáva na súčasnej pozícii, žiada do straty zárobku uviesť aj zárobok, ktorý by dosahoval v novej pozícii.

Neviem nájsť právny predpis, ktorý by podrobnejšie riešil otázku straty zárobku resp. ušlého zárobku.

Ako by sa malo postupovať v uvedenom prípade ? Ď.

Postupuje sa v súlade s § 84 a § 85 až 87 zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení.

Čiže ak napr. nem. poistenie zamestnanca vzniklo ešte pred rokom 2011, rozhodujúce obdobie je rok 2011 a vychádza sa z VZ dosiahnutých zamestnancom v roku 2011. Názor zamestnanca nie je v súlade so zákonom...
Jozef Mihál
12.09.12,13:19
Dobrý deň, zamestnanec prečerpal dovolenku.
1/ Ponížim mu hrubú mzdu o uvedenú sumu /a tým aj odvody/?
2/ Môžem tak urobiť aj v priebehu roka /aj ked PP nebol ukončený/? alebo sa to musí riešiť neplateným voľnom?

Vopred ďakujem za odpoveď.

http://www.porada.sk/t192568-zakonnik-prace-a-117-vratenie-nahrady-mzdy-za-dovolenku.html

Zamestnancovi strhnete sumu, ktorá mu bola vyplatená ako náhrada mzdy za dni dovolenky, ktoré prečerpal. Môžete tak urobiť okamžite potom, ako sa to zistí.
suklova
12.09.12,14:04
Ďakujem. A čo sa týka odvodov ponížim teda hrubú mzdu a tým aj odvody?
Jozef Mihál
12.09.12,14:51
Ďakujem. A čo sa týka odvodov ponížim teda hrubú mzdu a tým aj odvody?
Tento problém nie je jednoznačne riešený v zákonoch o sociálnom a zdravotnom poistení, odporúčam znížiť VZ na odvody o vrátenú neoprávnene vyplatenú náhradu mzdy za prečerpanú dovolenku.
Janiela
12.09.12,16:06
Prosím, ja by som sa rada opýtala na okruh posudzovaných osôb. Som sama so synom - polosirotou. V domácnosti žije spolu s nami moja mama. Syn je prijatý na VŠ štúdium v dennej forme. Rada by som vedela, či mamin príjem sa tiež započíta do príjmu pre výpočet štipendia? Zo zákona mi to nebolo dosť jasné.

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

prosím Vás,mohol by mi niekto poradiť?
Ďakujem
Jojo780
12.09.12,17:37
Prepáčte, v príspevku 6063 ide o tzv. nepracovný úraz... vinník nabúral do auta zamestnanca
v dôsledku čoho vznikla PN.
Jana Motyčková
13.09.12,06:49
Tento problém nie je jednoznačne riešený v zákonoch o sociálnom a zdravotnom poistení, odporúčam znížiť VZ na odvody o vrátenú neoprávnene vyplatenú náhradu mzdy za prečerpanú dovolenku.
Stanovisko SP je, že vrátená prečerpaná dovolenka je zrážkou zo mzdy až po vykonaní zrážky poistného a dane - vychádza sa z presného znenia §131 Zákonníka práce.
Ľaľa
17.09.12,10:32
Dobrý deň, prosím poradiť: zamestnanec umrel 5.9.2012, bol rozvedený z manželstva má 16 ročnú dcéru, ktorá bolo zverená bývalej manželke, po rozvode a ani v čase smrti zamestnanca s ním nežili v spoločnej domácnosti (§ 35 ZP). V spoločnej domácnosti žil zamestnanec asi mesiac s družkou. Zamestnancovi som zaslala mzdu za 8/2012 na jeho osobný účet. Z peňažného ústavu sa mzda vrátila na náš účet - zrejme účet zamestnanca je už zablokovaný (zablokovať ho mohla sestra alebo matka zamestnanca, ktorá vybavovala pohreb, ale tiež nežila v čase smrti zamestnanca s ním v spoločnej domácnosti). Môžem matke neplnoletej dcéry vyplatiť mzdu zamestnanca, alebo je potrebné počkať na dedičské konanie? Ďakujem
Ilka
18.09.12,07:03
Stanovisko SP je, že vrátená prečerpaná dovolenka je zrážkou zo mzdy až po vykonaní zrážky poistného a dane - vychádza sa z presného znenia §131 Zákonníka práce.

Mohli by ste prosím princíp výpočtu zrážky za prečerpanú dovolenku vysvetliť na konkrétnom príklade z hľadiska dane a odvodov na ZP a SP?
Máme zraziť vyplatenú náhradu za dovolenku v hrubom (t.j. ponížiť hrubú mzdu) alebo máme vychádzať z pôvodne zaplatenej náhrady, z ktorej odpočítame pomernú časť odvodov a dane, ktorá pripadá na vyplatenú náhradu za dovolenku v mesiaci kedy sme náhradu za jednotlivé čerpania vyplatili a potom takto vypočítanú "čistú náhradu za dovolenku" zrazíme z čistej mzdy?
Žiaľ mi nie je úplne jasné, čo sa myslí pod tým, že "je zrážkou zo mzdy až po vykonaní zrážky poistného a dane" a myslím, že na základe konkrétneho príkladu by to bolo jasnejšie a ľahšie pochopiteľné...
Vopred ďakujem za vysvetlenie
Jozef Mihál
18.09.12,09:52
Prepáčte, v príspevku 6063 ide o tzv. nepracovný úraz... vinník nabúral do auta zamestnanca
v dôsledku čoho vznikla PN.
V takom prípade Sociálna poisťovňa vypláca len nemocenské, nie je nárok na úrazové dávky.

Poškodený si zrejme môže nárokovať súdnou cestou odškodné od vinníka nehody, tu však už zachádzame nad rámec DRAK-a na mzdy.
Jozef Mihál
18.09.12,10:00
AD Janiela:

"Prosím, ja by som sa rada opýtala na okruh posudzovaných osôb. Som sama so synom - polosirotou. V domácnosti žije spolu s nami moja mama. Syn je prijatý na VŠ štúdium v dennej forme. Rada by som vedela, či mamin príjem sa tiež započíta do príjmu pre výpočet štipendia? Zo zákona mi to nebolo dosť jasné."

Odpoveď:

Podľa § 4 zákona č. 599/2003 Z. z. o pomoci v hmotnej núdzi

"(1) Fyzické osoby, ktoré sa spoločne posudzujú na účely posudzovania hmotnej núdze, zabezpečenia základných životných podmienok a pomoci v hmotnej núdzi, sú

a) manžel a manželka,
b) rodičia a nezaopatrené deti 3) žijúce s nimi v domácnosti, 4)
c) rodičia a ich deti do 25 rokov veku, ktoré nemajú príjem alebo majú príjem5) najviac vo výške minimálnej mzdy, 6) žijúce s rodičmi v domácnosti, 4) okrem detí, ktorým v čase evidencie uchádzačov o zamestnanie vznikol nárok na dávku v nezamestnanosti a detí, ktorým sa vypláca invalidný dôchodok podľa osobitného predpisu. 17)."

Z uvedeného vyplýva, že vo Vašom prípade spoločne posudzovanými osobami ste Vy a Váš syn. Vaša mama sa do okruhu spoločne posudzovaných osôb nezahrnie.
Jozef Mihál
18.09.12,10:05
Dobrý deň, prosím poradiť: zamestnanec umrel 5.9.2012, bol rozvedený z manželstva má 16 ročnú dcéru, ktorá bolo zverená bývalej manželke, po rozvode a ani v čase smrti zamestnanca s ním nežili v spoločnej domácnosti (§ 35 ZP). V spoločnej domácnosti žil zamestnanec asi mesiac s družkou. Zamestnancovi som zaslala mzdu za 8/2012 na jeho osobný účet. Z peňažného ústavu sa mzda vrátila na náš účet - zrejme účet zamestnanca je už zablokovaný (zablokovať ho mohla sestra alebo matka zamestnanca, ktorá vybavovala pohreb, ale tiež nežila v čase smrti zamestnanca s ním v spoločnej domácnosti). Môžem matke neplnoletej dcéry vyplatiť mzdu zamestnanca, alebo je potrebné počkať na dedičské konanie? Ďakujem

Podľa § 35 ods. 1 Zákonníka práce:

"1) Ak osobitný predpis neustanovuje inak, peňažné nároky zamestnanca jeho smrťou nezanikajú. Do štvornásobku jeho priemerného mesačného zárobku prechádzajú mzdové nároky z pracovného pomeru postupne priamo na jeho manžela, deti a rodičov, ak s ním žili v čase smrti v domácnosti. Predmetom dedičstva sa stávajú, ak týchto osôb niet."

Dcéra zamestnanca s ním nežila v spoločnej domácnosti, preto mzda zamestnanca bude predmetom dedičského konania.
Janiela
20.09.12,05:19
AD Janiela:

"Prosím, ja by som sa rada opýtala na okruh posudzovaných osôb. Som sama so synom - polosirotou. V domácnosti žije spolu s nami moja mama. Syn je prijatý na VŠ štúdium v dennej forme. Rada by som vedela, či mamin príjem sa tiež započíta do príjmu pre výpočet štipendia? Zo zákona mi to nebolo dosť jasné."

Odpoveď:

Podľa § 4 zákona č. 599/2003 Z. z. o pomoci v hmotnej núdzi

"(1) Fyzické osoby, ktoré sa spoločne posudzujú na účely posudzovania hmotnej núdze, zabezpečenia základných životných podmienok a pomoci v hmotnej núdzi, sú

a) manžel a manželka,
b) rodičia a nezaopatrené deti 3) žijúce s nimi v domácnosti, 4)
c) rodičia a ich deti do 25 rokov veku, ktoré nemajú príjem alebo majú príjem5) najviac vo výške minimálnej mzdy, 6) žijúce s rodičmi v domácnosti, 4) okrem detí, ktorým v čase evidencie uchádzačov o zamestnanie vznikol nárok na dávku v nezamestnanosti a detí, ktorým sa vypláca invalidný dôchodok podľa osobitného predpisu. 17)."

Z uvedeného vyplýva, že vo Vašom prípade spoločne posudzovanými osobami ste Vy a Váš syn. Vaša mama sa do okruhu spoločne posudzovaných osôb nezahrnie.




Pán Mihál, pekne Vám ďakujem za odpoveď.
ecompka
26.09.12,16:05
Dobrý den, prosila by som o radu ohľadne platenia odvodov. Som zamestnanec, živnosť prerušená k 30.9.2012, kartička DIČ ponechaná, lebo od 1.4.2012 sú tam prijmy z prenájmu-ako sukromná osoba. Povinnosť platiť odvody vznikla od 1.10.2012 z titulu prijmov roku 2011. Ako je to teraz z odvodmi, ked je živnosť prerušená, ale kartička DIČ ostala? Na soc.poisťovni povedali, že odvody platiť netreba, lebo živnosť je pozastavená.
Ďakujem za radu.
botuľa
27.09.12,08:01
Dobrý deň prajem... Chcela by som Vás poprosiť o radu, ohľadom príjmov z prenájmu, resp. ohľadne odvodov z nich.... Platí stále stav, že sa neplatia žiadne odvody? Vopred ďakujem za odpoveď.
Jozef Mihál
27.09.12,18:19
Dobrý den, prosila by som o radu ohľadne platenia odvodov. Som zamestnanec, živnosť prerušená k 30.9.2012, kartička DIČ ponechaná, lebo od 1.4.2012 sú tam prijmy z prenájmu-ako sukromná osoba. Povinnosť platiť odvody vznikla od 1.10.2012 z titulu prijmov roku 2011. Ako je to teraz z odvodmi, ked je živnosť prerušená, ale kartička DIČ ostala? Na soc.poisťovni povedali, že odvody platiť netreba, lebo živnosť je pozastavená.
Ďakujem za radu.

V súlade s § 21 ods. 4 prvá veta zákona 461/2003 Z. z. o soc. poistení:

"Povinné nemocenské poistenie a povinné dôchodkové poistenie samostatne zárobkovo činnej osobe zaniká vždy dňom, od ktorého nie je oprávnená na výkon alebo prevádzkovanie činnosti uvedenej v § 3 ods. 1 písm. b) a ods. 2 a 3."

...povinné poistenie zaniká dňom prerušenia živnosti, v danom prípade teda 30.9.2012.
Jozef Mihál
27.09.12,18:21
Dobrý deň prajem... Chcela by som Vás poprosiť o radu, ohľadom príjmov z prenájmu, resp. ohľadne odvodov z nich.... Platí stále stav, že sa neplatia žiadne odvody? Vopred ďakujem za odpoveď.

Áno, z príjmov z prenájmu sa neplatia žiadne odvody, ani sa nechystá žiadna zmena k 1.1.2013 pokiaľ ide o príjem z prenájmu a odvody.
enigma
01.10.12,12:52
Dobry den p. Mihal, prosim viete mi poradit ohladom dani? kde bude zdanitelna zamestnankyna kora: pracuje pre slovensku firmu, ma trvaly pobyt v SR ale jej centrom zaujmov je Rakusko, kde zije aj so svojou rodinou a zaroven vykonava pracu vo forme domackej prace z Rakuska. Bude danovym rezidentom Rakuska? a teda by si mala vysporiadat dane aj v rakusku?
dakujem velmi pekne
Jozef Mihál
01.10.12,13:17
Uvedená osoba má trvalý pobyt v SR, preto je v súlade s § 2 písm. d) bod 1. daňovníkom s neobmedzenou daňovou povinnosťou (rezidentom) v SR.

Predmetom dane daňovníka s neobmedzenou daňovou povinnosťou (rezidenta) je príjem (výnos) plynúci zo zdrojov na Slovensku a zo zdrojov v zahraničí.

Vzhľadom nato, že príjmy dosahuje v Rakúsku, bude si vysporiadavať príjmy v Rakúsku, zároveň podáva DP aj na Slovensku.
milanr
03.10.12,08:39
Dobrý deň, moja otázka sa týka daňového bonusu. Dcéra zamestnanca študovala v šk. roku 2010/2011 v 2. ročníku I. stupeň VŠ. V júni 2011 bola vylúčená zo štúdia, o čom urobil zamestnanec zmenu vo vyhlásení. Od júla 2011 som mu prestala vyplácať DB. Teraz v septembri mi zamestnanec predložil Potvrdenie o návšteve školy platné pre šk. rok 2012/2013, že dcéra začala študovať na tej istej VŠ, ten istý odbor opäť 2. ročník I. stupeň VŠ. Moja otázka je od kedy má nárok zamestnanec na DB. Už za mesiac september, t.j. mesiac zápisu alebo až od októbra, nakoľko podľa mňa nejde o začiatok sústavnej prípravy na povolanie, ale opakovanie ročníka. Štandardná dĺžka štúdia je 3 roky, takže ak by mal nárok na DB počas tohto opakovaného ročníka, tak od šk. r.2013/2014 počas štúdia 3. ročníka I. stupňa mu nárok na DB nevznikne z dôvodu prekročenia štandardnej dĺžky štúdia? Ďakujem.
Jozef Mihál
03.10.12,20:17
Podľa môjho názoru má nárok na DB od septembra 2012. A podľa toho čo uvádzate, od školského roka 2013/14 už nárok na DB nebude.
JankaJ
04.10.12,07:14
Dobrý deň,
mám taký istý problém ako je uvedený v príspevku č.6084. Mňa by zaujímalo, do kedy má zamestnanec nárok na DB za šk.rok 2012/2013? Do konca augusta 2013 (pretože od šk.roka 2013/2014 bude prekročená štandardná dĺžka štúdia) alebo do termínu, kedy budú v danom odbore vykonané bakalárske skúšky (nakoľko sa jedná o tretí rok štúdia)?
Ďakujem.
milanr
04.10.12,09:11
Podľa môjho názoru má nárok na DB od septembra 2012. A podľa toho čo uvádzate, od školského roka 2013/14 už nárok na DB nebude.

Ako mám posúdiť nárok na DB za mesiac september r.2012, či sa opakovanie 2. ročníka považuje za pokračovanie v štúdiu po vylúčení zo štúdia v šk. roku 2010/2011, v tomto prípade by bol rozhodujúci dátum zápisu do ročníka, nakoľko sa nejedná o začiatok sústavnej prípravy, ale len pokračovanie v štúdiu, tak DB sa uplatní až od nasledujúceho mesiaca, t.j. od októbra, lebo teraz by mal byť rozhodujúci stav k 1. dňu v mesiaci. Za začiatok sústavnej prípravy sa považoval zápis do 1. ročníka I. stupeň, vtedy sa DB uplatnil už za september. Neviem, či si to vysvetľujem správne? Ďakujem
katjab
07.10.12,20:29
Dobrý večer!
Zamestnankyňa nastupila do zamestnania po RD 5.10.2011. Pravdepodobne bude bude mať ukončený PP k 31.10.2012 u tohto zametnávateľa.
od 18.9.2012 je zametnaná na polovičný úväzok u druhého zamestnávateľa.
Z akého, resp.z akých vymeriavacích základov bude dostávať nemocenské ak k 29.10.2012 ochorie.
Jojo780
08.10.12,09:22
Prajem príjemný deň,

1. chcel by som sa opýtať na nedoplatky bývalých zamestnancov z RZZP za rok 2011
(príjem iba v jednej organizácii a odchod do starobného dôchodku...)
V mediách odznievajú nejednoznačné príspevky či vymeriavací základ za rok 2011 na ZP
tvorí aj odchodné či odstupné.

2. Môže si jeden z manželov uplatniť daňový bonus, ak je im zverené dieťa na základe právoplatného rozsudku do predosvojiteľskej starostlivosti ?

3. Prepáčte ako si vysvetliť pravdepodobný vymeriavací základ mesačný (ktoré stanovuje zamestnávateľ) ak nasleduje napr.
bezprostredne materská dovolenka po rodičovskej dovolenke ? VZ z ktorého by sa inak platilo poistné... Zamestnanci mávajú
rôzne príplatky, sviatky, odmeny, prémie, sociálny fond - to všetko tvorí VZ. Ako to aplikovať v praxi, ked sú tam rôzne
variabilné položky ?

Ďakujem veľmi pekne.
Mila123
09.10.12,07:10
Dobrý deň,

žena, ktorá poberá RP (dieťa má iba 2 roky) má možnosť nastúpiť do práce. Otázka znie, príspevok štátu do dôchodkového poistenia je 60% z priemernej mzdy, po nástupe do zamestnania o príspevok na DP príde?
Mila123
10.10.12,07:10
posúvam......
zlolen
10.10.12,07:22
Dobrý deň
Prosíme poradiť, zamestnanec má 8. lístok návštevy lekára na celý deň, hlásim SP, odhlasujem ho aj zo ZP?


Ďakujem
mariapol
10.10.12,07:25
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu. Je možné aby zamestnancovi pri posúdení jeho príjmu alebo jeho životnej úrovne, zarátali do príjmu pre určenie výšky exekučnej zrážky alebo pre určenie výšky výživného aj cestovné náhrady - diéty? Ostatné benefity zamestnávateľa verím že áno, ale cestovné náhrady? Za odpoveď ďakujem.
Jana Motyčková
10.10.12,08:31
Dobrý deň
Prosíme poradiť, zamestnanec má 8. lístok návštevy lekára na celý deň, hlásim SP, odhlasujem ho aj zo ZP?


Ďakujem
Áno (kód 2Y) .
Jana Motyčková
10.10.12,08:33
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu. Je možné aby zamestnancovi pri posúdení jeho príjmu alebo jeho životnej úrovne, zarátali do príjmu pre určenie výšky exekučnej zrážky alebo pre určenie výšky výživného aj cestovné náhrady - diéty? Ostatné benefity zamestnávateľa verím že áno, ale cestovné náhrady? Za odpoveď ďakujem.

Náhrady výdavkov pri pracovných cestách sú vylúčené z exekúcie pri exekúcii zrážkami zo mzdy, viď §69 ods2 Exekučného poriadku.
Pre ostatné exekučné spôsoby to ale zahrnuté môže byť (napr. pri prikázaní pohľadávky) a pod.
Jana Motyčková
10.10.12,08:37
Dobrý deň,

žena, ktor
Po zá poberá RP (dieťa má iba 2 roky) má možnosť nastúpiť do práce. Otázka znie, príspevok štátu do dôchodkového poistenia je 60% z priemernej mzdy, po nástupe do zamestnania o príspevok na DP príde?
Štát neplatí na dôchodkové poistenie osobe, ktorá je dôchodkovo poistená ako zamestnanec alebo szčo.
(Po 1.1.2013 to bude platiť aj pri uzatvorení dohody okrem DOBPŠ do 18 rokov).
zlolen
10.10.12,11:46
Dobrý deň
poprosime o radu, dostali sme ex. príkaz 1/3, zamestnanec je slobodný, žije s družkou a majú spolu dieťa, vyživované osoby - počítam len s dieťaťom ?

Ďakujem
Jojo780
10.10.12,19:56
Prajem príjemný deň,

1. chcel by som sa opýtať na nedoplatky bývalých zamestnancov z RZZP za rok 2011
(príjem iba v jednej organizácii a odchod do starobného dôchodku...)
V mediách odznievajú nejednoznačné príspevky či vymeriavací základ za rok 2011 na ZP
tvorí aj odchodné či odstupné.

2. Môže si jeden z manželov uplatniť daňový bonus, ak je im zverené dieťa na základe právoplatného rozsudku do predosvojiteľskej starostlivosti ?

3. Prepáčte ako si vysvetliť pravdepodobný vymeriavací základ mesačný (ktoré stanovuje zamestnávateľ) ak nasleduje napr.
bezprostredne materská dovolenka po rodičovskej dovolenke ? VZ z ktorého by sa inak platilo poistné... Zamestnanci mávajú
rôzne príplatky, sviatky, odmeny, prémie, sociálny fond - to všetko tvorí VZ. Ako to aplikovať v praxi, ked sú tam rôzne
variabilné položky ?

Ďakujem veľmi pekne.
JankaJ
11.10.12,08:51
Z čistej mzdy odpočítate nepostihnuteľnú časť iba na zamestnanca a na jeho dieťa. Družka nie je vyživovanou osobou. Na účely zrážok zo mzdy sa za vyživované osoby považuje manžel, manželka a deti povinného.
suklova
11.10.12,12:35
Dobrý deň, zamestnankyna nastupila do práce 9.10 a 9.10+10.10 riadne opracovala celý deň. Dnes sa do práce nedostavila, avšak teraz nám doniesla pn-ku, kde začiatok pn-ky je 10.10.2012. Mám jej preplatiť Pn-ku od 11.10 do 19.10 t.j.9 dní? Alebo ako mám prosím postupovať. Ved nemôžem jej ten istý den preplatiť aj smenu aj pnku nie? Vopred ďakujem za odpoveď.
zlolen
12.10.12,08:25
Dobrý deň

ZC ukončil PP 30.6.2011 dohodou, zo strany zamestnanca, dohoda je písomná a podpísaná.

Po roku sa domáha vyplatiť 4 mesačné platy podľa manažerskej zmluvy.

Je na to nárok ?

Ak to náhodou budeme musieť doplatíť, opravovať budem 6/2011 a odmenu rozpočítavaťdo predchádzajúcich mesiacov?
Nahlásiť ZP a SP tiež musím?

Ďakujem
Ľaľa
12.10.12,18:24
Prosím poradiť, žena narodená v roku 1964, bezdetná, povolanie učiteľ, je od 1.6.2006 sporiteľkou v II. pilieri dôchodkového sporenia (Winterthur, t.č.AXA), fond rastový, sa na mňa obrátila s otázkou či má zostať v II. pilieri alebo z neho vystúpiť. Poradiť neviem. Aký je Váš názor? Ďakujem za odpoveď.
rondos
13.10.12,07:28
p. Mihál, chcem sa spýtať:
dcéra má ukončenú VŠ pedagogickú odbor pedagogika a vychovávateľstvo v Nitre, zamestnala sa ako učiteľka v MŠ, je ako nekvalifikovaná, dostala pracovnú zmluvu na zastupovanie počas MD a RP. V prac. zmluve nedostala podmienku, že si musí doplniť vzdelanie do 2,3,4 alebo 5 rokov. Môže jej zamestnávateľ teraz dať výpoveď zo dňa na deň, je to jej chyba či ona porušila zákon, lebo riaditeľka jej povedala,že jej povinnosťou bolo vzdelanie si doplniť aj keď jej to OÚ ako zamestnávateľ nedal do zmluvy. Pracuje už 3 rok . Prosím o pomoc alebo aspoň na koho sa v tomto smere obrátiť.
Ďakujem za radu.
Jozef Mihál
14.10.12,20:26
Dobrý deň,
mám taký istý problém ako je uvedený v príspevku č.6084. Mňa by zaujímalo, do kedy má zamestnanec nárok na DB za šk.rok 2012/2013? Do konca augusta 2013 (pretože od šk.roka 2013/2014 bude prekročená štandardná dĺžka štúdia) alebo do termínu, kedy budú v danom odbore vykonané bakalárske skúšky (nakoľko sa jedná o tretí rok štúdia)?
Ďakujem.
Nárok na DB je dovtedy, kým trvá štandardná doba štúdia. V uvedenom prípade teda do termínu bakalárskych skúšok.
Jozef Mihál
14.10.12,20:31
p. Mihál, chcem sa spýtať:
dcéra má ukončenú VŠ pedagogickú odbor pedagogika a vychovávateľstvo v Nitre, zamestnala sa ako učiteľka v MŠ, je ako nekvalifikovaná, dostala pracovnú zmluvu na zastupovanie počas MD a RP. V prac. zmluve nedostala podmienku, že si musí doplniť vzdelanie do 2,3,4 alebo 5 rokov. Môže jej zamestnávateľ teraz dať výpoveď zo dňa na deň, je to jej chyba či ona porušila zákon, lebo riaditeľka jej povedala,že jej povinnosťou bolo vzdelanie si doplniť aj keď jej to OÚ ako zamestnávateľ nedal do zmluvy. Pracuje už 3 rok . Prosím o pomoc alebo aspoň na koho sa v tomto smere obrátiť.
Ďakujem za radu.
Prepáčte, nepoznám predpisy týkajúce sa zamestnávania učiteliek v MŠ.

Podľa Zákonníka práce, § 63 ods. 1 písm. d) bod. 1:

"1) Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď iba z dôvodov, ak

...
d) zamestnanec

1. nespĺňa predpoklady ustanovené právnymi predpismi na výkon dohodnutej práce."

Ak právne predpisy týkajúce sa zamestnávania učiteliek v MŠ stanovujú podmienku kvalifikácie, ktorú Vaša dcéra nespľňa, má zamestnávateľ právo dať jej výpoveď.
Jozef Mihál
14.10.12,20:33
Prosím poradiť, žena narodená v roku 1964, bezdetná, povolanie učiteľ, je od 1.6.2006 sporiteľkou v II. pilieri dôchodkového sporenia (Winterthur, t.č.AXA), fond rastový, sa na mňa obrátila s otázkou či má zostať v II. pilieri alebo z neho vystúpiť. Poradiť neviem. Aký je Váš názor? Ďakujem za odpoveď.
Pri príjme učiteľa a pri veku 48 rokov si netrúfam ani ja dať jednoznačnú radu. Podľa môjho názoru je to 1 : 1.
Jana Motyčková
15.10.12,06:43
Dobrý deň

ZC ukončil PP 30.6.2011 dohodou, zo strany zamestnanca, dohoda je písomná a podpísaná.

Po roku sa domáha vyplatiť 4 mesačné platy podľa manažerskej zmluvy.

Je na to nárok ?

Ak to náhodou budeme musieť doplatíť, opravovať budem 6/2011 a odmenu rozpočítavaťdo predchádzajúcich mesiacov?
Nahlásiť ZP a SP tiež musím?

Ďakujem
Či má na to nárok, to závisí od toho, čo má napísné v tej zmluve.
Ak to budete vyplácať, nebudete opravovať 6/2011, spracujete to v aktuálnom mesiaci.
Do SP zamestnanca neprihlasujete. Pre SP sa odmena rozpočíta na mesiace 1-6/2011 a uvedie sa vo Výkaze poistného za mesiac v ktorom bude príjem zúčtovaný (vyplatený). Do ZP zamestnanca prihlásite pod kódom 2Y na posledný deň mesiaca, za ktorý bude výplatná páska a príjem zahrniete do Výkazu preddavkov v tom mesiaci.
Mila123
15.10.12,07:24
Či má na to nárok, to závisí od toho, čo má napísné v tej zmluve.
Ak to budete vyplácať, nebudete opravovať 6/2011, spracujete to v aktuálnom mesiaci.
Do SP zamestnanca neprihlasujete. Pre SP sa odmena rozpočíta na mesiace 1-6/2011 a uvedie sa vo Výkaze poistného za mesiac v ktorom bude príjem zúčtovaný (vyplatený). Do ZP zamestnanca prihlásite pod kódom 2Y na posledný deň mesiaca, za ktorý bude výplatná páska a príjem zahrniete do Výkazu preddavkov v tom mesiaci.
ak by dotyčný zamestnanec mal vyplácanú napr. PvN, alebo dávku nem. poistenia, kde vy sa bral do úvahy VZ dosiahnutý v roku 2011 má nárok na ich prepočty?
zlolen
15.10.12,07:39
ZC bol pol roka na ÚP ako nezamestnaný, prepočíta sa mu aj dávka v nezamestnanosti a doplatí sa mu?
Musím vypracovať aj nový ELDP?

k odpovedi 6107

Ďakujem
Jana Motyčková
15.10.12,08:55
ad zlolen +

ak by dotyčný zamestnanec mal vyplácanú napr. PvN, alebo dávku nem. poistenia, kde vy sa bral do úvahy VZ dosiahnutý v roku 2011 má nárok na ich prepočty?
Áno, má nárok na prepočet. V prípade dávky v nezamestnanosti treba vystaviť nové opravené potvrdenie.
V každom prípade treba vystaviť nový eldp.
suklova
15.10.12,13:12
Dobrý deň, zamestnankyna nastupila do práce 9.10 a 9.10+10.10 riadne opracovala celý deň. Dnes sa do práce nedostavila, avšak teraz nám doniesla pn-ku, kde začiatok pn-ky je 10.10.2012. Mám jej preplatiť Pn-ku od 11.10 do 19.10 t.j.9 dní? Alebo ako mám prosím postupovať. Ved nemôžem jej ten istý den preplatiť aj smenu aj pnku nie? Vopred ďakujem za odpoveď.

Prosím Vás urobím správne, ak jej to vyplatím od 11.10. do 19.10. tj 9 dní?
milanr
16.10.12,07:32
Dobrý deň, chcem si iba v stručnosti overiť povinnosti zamestnávateľa pri nástupe zamestnankyne (PP na neurčitý čas) na materskú dovolenku.
Zamestnávateľ:
1. Odstúpiť Žiadosť o materské SP
2. Oznámiť SP na RLFO začiatok MD
3. Oznámiť ZP začiatok poberania materského
Zamestnankyňa:
1. Po narodení dieťaťa doručiť kópiu RL do SP aj zamestnávateľovi
2. Oznámiť narodenie dieťaťa na RLFO SP
3. Prihlásiť sa na dôchodkové poistenie do SP
Ďakujem
Jana Motyčková
16.10.12,07:36
Prosím Vás urobím správne, ak jej to vyplatím od 11.10. do 19.10. tj 9 dní?
Ak ten prvý deň PN odpracovala (PN bola vystavená až po odpracovaní dňa), vyplatíte náhradu iba za 9 dní, 2 dni 25%, 7 dní 55%.
gabriela p
16.10.12,20:04
Dobrý večer, chcem si overiť: zamestnanec nastúpil do zamestnania 5.10.2012. Dovtedy nebol nemocensky poistený. Vo februári 2013 plánuje operáciu. Rozhodujúce obdobie na zistenie DVZ pre výpočet tejto PN bude od 5.10.2012-31.12.2012? Ďakujem
Jozef Mihál
17.10.12,08:56
Nemocenské poistenie vzniklo v roku 2012 (5.10.2012), PN bude vo februári 2013.

Rozhodujúce obdobie sa určí podľa § 54 ods. 2 písm. a) zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení:

"(2) Ak nemocenské poistenie zamestnanca vzniklo
a) v kalendárnom roku predchádzajúcom kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, a toto nemocenské poistenie trvalo najmenej 90 dní pred dňom, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky, rozhodujúce obdobie na zistenie denného vymeriavacieho základu je obdobie od vzniku nemocenského poistenia do konca kalendárneho roka predchádzajúceho kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky,"

...čiže tak ako sa pýtate, obdobie od 5.10.2012 do 31.12.2012.
Jozef Mihál
17.10.12,08:58
...k predošlej odpovedi dodatok: V NRSR je poslanecká novela zákona 461/2003, ktorou sa však môže zmeniť spôsob stanovenia RO v prípadoch, aký je uvedený v otázke.
Mila123
17.10.12,09:00
nechystá sa zmena zákona v tomto ohľade, že musí byť poistenie platené najmenej z 90 dní?
mzdypd
18.10.12,07:40
Prajem pekný deň,
Ja sa ospravedlňujem, ale neviem kde mám zadať moju otázku, možno, že som zadala do nesprávneho okienka.
Chcem sa opýtať, či je výhodnejšie počkať so žiadosťou o starobný dôchodok až na 01. 01. 2013, alebo požiadať od 08.12.2012 pri dovŕšení dôchokového veku. Príjem za rok 2012 je vyšší ako za rok 2011.
Vopred ďakujem.
Jozef Mihál
18.10.12,09:56
nechystá sa zmena zákona v tomto ohľade, že musí byť poistenie platené najmenej z 90 dní?
Áno, presne táto zmena sa chystá. Pri stanovení rozhodujúceho obdobia teda nebude dôležité, či nemocenské poistenie zamestnanca v aktuálnom zamestnaní trvalo najmenej 90 dní, ale či bolo platené najmenej 90 dní.

Inými slovami, vylúči sa obdobie, za ktoré sa poistné neplatí, napríklad obdobie PN.
Jozef Mihál
18.10.12,09:57
Prajem pekný deň,
Ja sa ospravedlňujem, ale neviem kde mám zadať moju otázku, možno, že som zadala do nesprávneho okienka.
Chcem sa opýtať, či je výhodnejšie počkať so žiadosťou o starobný dôchodok až na 01. 01. 2013, alebo požiadať od 08.12.2012 pri dovŕšení dôchokového veku. Príjem za rok 2012 je vyšší ako za rok 2011.
Vopred ďakujem.
Zatiaľ nepoznáme výšku dôchodkovej hodnoty pre rok 2013, skúste túto otázku položiť začiatkom decembra 2012.
suklova
19.10.12,07:33
Nejako sa mi nedarí zadať otázku, vopred sa ospravedlnujem asi ju zadávam zle, ale potrebujem súrne poradiť.
Zamestnancovi prišla exekúcia. Má dve zrážky zo mzdy /proficredit/. Mám tú exekúciu uprednostniť pred tými zrážkami alebo mám prerátať 1/3 a zvyšok dokplatiť na tú exekúciu? Vopred ďakujem za odpoveď.
veronikasad
19.10.12,07:58
P. Mihál, aký je Váš názor na podávanie dodatočného DP DzP FO z dôvodu uplatnenia zaplateného poistného z RZZP z titulu príjmov z § 8.

Na infolinke DR SR mi podali informáciu, že zaplatené poistné v roku 2012 je možné uplatniť ako daňový výdavok len dodatočným DP za rok 2011.
Jozef Mihál
19.10.12,08:03
P. Mihál, aký je Váš názor na podávanie dodatočného DP DzP FO z dôvodu uplatnenia zaplateného poistného z RZZP z titulu príjmov z § 8.

Na infolinke DR SR mi podali informáciu, že zaplatené poistné v roku 2012 je možné uplatniť ako daňový výdavok len dodatočným DP za rok 2011.

Je to problém. Rozumiem výkladu DRSR, zaplatené poistné v roku 2012 z príjmov za rok 2011 je výdavkom časovo súvisejúcim s rokom 2011, preto hovoria o dodatočnom DP za rok 2011.

Vzniká tak však začarovaný kruh, lebo ďalšia otázka je, že tým je znova ovplyvnené RZZP za rok 2011.

Tento problém si vyžaduje novelizáciu zákona.
veronikasad
19.10.12,08:07
Je to problém. Rozumiem výkladu DRSR, zaplatené poistné v roku 2012 z príjmov za rok 2011 je výdavkom časovo súvisejúcim s rokom 2011, preto hovoria o dodatočnom DP za rok 2011.

Vzniká tak však začarovaný kruh, lebo ďalšia otázka je, že tým je znova ovplyvnené RZZP za rok 2011.

Tento problém si vyžaduje novelizáciu zákona.
Rozmýšlala som, či tým dôvodom prečo to chcú urobiť formou dodatočného nie je zníženie vymer.základu pre zdr.poistenie. K dodatočnému DP dodatočné RZZP zrejme už poisťovne robiť nebudú.

Predpokladám, že to dodatočné DP sa týka len v prípade nedoplatkov z príjmov z § 8
suklova
22.10.12,06:53
Nejako sa mi nedarí zadať otázku, vopred sa ospravedlnujem asi ju zadávam zle, ale potrebujem súrne poradiť.
Zamestnancovi prišla exekúcia. Má dve zrážky zo mzdy /proficredit/. Mám tú exekúciu uprednostniť pred tými zrážkami alebo mám prerátať 1/3 a zvyšok dokplatiť na tú exekúciu? Vopred ďakujem za odpoveď.
Podľa mňa sú zrážky zo mzdy s 1/3 exekúciou rovnocenné nie? Teda ide podľa poradia. Je to prosím Vás tak?
milanr
22.10.12,07:07
Zamestnankyňa nastúpila na materskú dovolenku. Žiadosť o materské a RLFO s dátumom začiatku MD odoslané do SP, Oznámenie poberania MD zaslané do ZP - urobil zamestnávateľ. Zamestnankyňa po narodení dieťaťa doručí do SP kópiu rodného listu. Potrebovala by som vedieť, kto je povinný oznámiť na RLFO do SP dátum narodenia dieťa zamestnankyňa alebo má povinnosť to za ňu oznámiť jej zamestnávateľ za predpokladu, že mu predloží kópiu RL dieťaťa? Ďakujem.
Jana Motyčková
22.10.12,09:16
Nejako sa mi nedarí zadať otázku, vopred sa ospravedlnujem asi ju zadávam zle, ale potrebujem súrne poradiť.
Zamestnancovi prišla exekúcia. Má dve zrážky zo mzdy /proficredit/. Mám tú exekúciu uprednostniť pred tými zrážkami alebo mám prerátať 1/3 a zvyšok dokplatiť na tú exekúciu? Vopred ďakujem za odpoveď.
Na dohodu poďla §551 OZ sa vzťahujú ustanovenia Občianskeho súdneho poriadku o vykonávaní zrážok zo mzdy. Nikde nie je uvedené, že by exekúcie mali prednosť pred zrážkami podľa OSP alebo naopak. Poradie zrážok ustanovuje Zákonník práce, ktorý je podstatný - a ten hovorí, že poradie zrážok, ktoré prichádzajú z externého prostredia sa spravuje dňom doručenia.
Jana Motyčková
22.10.12,09:20
Zamestnankyňa nastúpila na materskú dovolenku. Žiadosť o materské a RLFO s dátumom začiatku MD odoslané do SP, Oznámenie poberania MD zaslané do ZP - urobil zamestnávateľ. Zamestnankyňa po narodení dieťaťa doručí do SP kópiu rodného listu. Potrebovala by som vedieť, kto je povinný oznámiť na RLFO do SP dátum narodenia dieťa zamestnankyňa alebo má povinnosť to za ňu oznámiť jej zamestnávateľ za predpokladu, že mu predloží kópiu RL dieťaťa? Ďakujem.
Zamestnávateľ neoznamuje do SP dátum narodenia dieťaťa.
zlolen
22.10.12,10:15
Dobrý deň
Syn zamestnanca je evidovaný na ÚP, po sobotách rozhoduje šport. podujatie, má na DVP vyplatenú odmenu 30€.
V novom roku ak bude mať len 1 sobotu takto zaplatenú bude vyradený z evidencie nezamestnaných a musí platiť ZP?
Ďakujeme
Jana Motyčková
22.10.12,11:56
Ešte do marca môže mať dohody. Od apríla by už takúto dohodu nemal mať - ale treba poćkať, čo sa schváli. Z dohody zapatí minimálne ZP a DP a možno aj nemcenské a poistenie v nezamestnanosti.
Jojo780
23.10.12,11:39
Dobrý deň,

zamestnanec si chce uplatniť daňový bonus na maloleté dieťa - postačí zápis a podpis v daňovom vyhlásení alebo treba predložiť aj kópiu rodného listu dieťaťa ?

Ďakujem.
Jozef Mihál
23.10.12,13:44
Je potrebný aj rodný list (kópia).
katjab
23.10.12,17:51
Nezamestnaná je PN v ochrannej lehote z DNP. Okrem potvrdenia o dočasnej pracovnej neschopnosti aké doklady treba odovzdať do Sociálnej poisťovne.
Soc. poistovňa žiada Čestné vyhlásenie :rolleyes:, aké?
Mila123
23.10.12,19:34
Dobrý deň, chcem sa opýtať, SZČO, pracujúci v ČR so slovenskou živnosťou k 01 10 2012 povinne poistený v SP (podľa podaného DP). Niekedy v 09/2012 sa mu stal ťažký pracovný úraz v ČR, na stavbe. Od 01 10 2012 si dal vypísať DPN s hlásením o úraze (stále je hospitalizovaný v krajskej nemocnici). Teraz pracovníčka zo SP telefonovala, že k tomu všetkému potrebuje zmluvu o dielo na prácu v ČR, živnostenský list, potvrdenie zo ZP, že nie je dlžníkom a tým, že nepracoval celý rok v ČR tak pani si pýtala aj posledné dve faktúry za vykonávané práce na Sk.
Teraz som zapochybovala, či SP nevyhodnotí pracovnú neschopnosť ako účelovú, resp. odmietne zaplatiť PN. Poprosím Vás aký je Váš názor na tento prípad. Ešte by zaujímalo mal nejakú povinnosť, aj keď nebol povinne poistený v SP, nahlásiť SP , že ide vykonávať prácu v cudzine? Ďakujem
mzdypd
24.10.12,05:26
Prajem pekný deň,
chcem sa spýtať, či bude uznaná za daňový výdavok tvorba ďalšieho prídelu do SF vo výške 0,5 %, ak u zamestnávateľa nepôsobia odborové orgány, avšak na družstvo sa nevzťahuje zákaz pôsobenia odborov? Ak je možnosť tvorby, stačí upraviť podmienky tvorby a aj poskytovania príspevkov zo sociálneho fondu vo vnútorných predpisov?
Je možnosť doúčtovať tvorbu povinného prídelu do SF na základe vnútorného predpisu do výšky 1 % aj v priebehu roka, ak družstvo v roku 2011 splnil všetky zákonom stanovené podmienky a do konca septembra 2012 mesačne tvorilo SF do výšky 0,6 %. To sa vzťahuje aj na ďalší prídel 0,5 %?

Vopred veľmi pekne ďakujem.
Jana Motyčková
24.10.12,07:23
Nezamestnaná je PN v ochrannej lehote z DNP. Okrem potvrdenia o dočasnej pracovnej neschopnosti aké doklady treba odovzdať do Sociálnej poisťovne.
Soc. poistovňa žiada Čestné vyhlásenie :rolleyes:, aké?
Asi sa treba spýtať v SP, aké čestné vyhásenie žiada.
Jana Motyčková
24.10.12,07:42
Dobrý deň, chcem sa opýtať, SZČO, pracujúci v ČR so slovenskou živnosťou k 01 10 2012 povinne poistený v SP (podľa podaného DP). Niekedy v 09/2012 sa mu stal ťažký pracovný úraz v ČR, na stavbe. Od 01 10 2012 si dal vypísať DPN s hlásením o úraze (stále je hospitalizovaný v krajskej nemocnici). Teraz pracovníčka zo SP telefonovala, že k tomu všetkému potrebuje zmluvu o dielo na prácu v ČR, živnostenský list, potvrdenie zo ZP, že nie je dlžníkom a tým, že nepracoval celý rok v ČR tak pani si pýtala aj posledné dve faktúry za vykonávané práce na Sk.
Teraz som zapochybovala, či SP nevyhodnotí pracovnú neschopnosť ako účelovú, resp. odmietne zaplatiť PN. Poprosím Vás aký je Váš názor na tento prípad. Ešte by zaujímalo mal nejakú povinnosť, aj keď nebol povinne poistený v SP, nahlásiť SP , že ide vykonávať prácu v cudzine? Ďakujem
Skôr si myslím, źe SP zisťuje, či nemal byť poistený v ČR. Aj szčo ktorý ide pracovať do iného štátu EÚ by mal toto oznámiť Sp, resp. žiada sa o vystavenie formuláru E101. Pozrite v udenenom linku stranu 14 a 15 : http://www.socpoist.sk/ext_dok-socialne-poistenie-082010/36185c

Zmluvu o dielo asi potrebuje kôli tomu, či to bol naozaj pracovný úraz, či na tej stavbe nebol načierno , resp. mimo živnosti.
Mila123
24.10.12,14:25
Skôr si myslím, źe SP zisťuje, či nemal byť poistený v ČR. Aj szčo ktorý ide pracovať do iného štátu EÚ by mal toto oznámiť Sp, resp. žiada sa o vystavenie formuláru E101. Pozrite v udenenom linku stranu 14 a 15 : http://www.socpoist.sk/ext_dok-socialne-poistenie-082010/36185c

Zmluvu o dielo asi potrebuje kôli tomu, či to bol naozaj pracovný úraz, či na tej stavbe nebol načierno , resp. mimo živnosti.

Ďakujem
Jozef Mihál
24.10.12,16:04
Prajem pekný deň,
chcem sa spýtať, či bude uznaná za daňový výdavok tvorba ďalšieho prídelu do SF vo výške 0,5 %, ak u zamestnávateľa nepôsobia odborové orgány, avšak na družstvo sa nevzťahuje zákaz pôsobenia odborov? Ak je možnosť tvorby, stačí upraviť podmienky tvorby a aj poskytovania príspevkov zo sociálneho fondu vo vnútorných predpisov?
Je možnosť doúčtovať tvorbu povinného prídelu do SF na základe vnútorného predpisu do výšky 1 % aj v priebehu roka, ak družstvo v roku 2011 splnil všetky zákonom stanovené podmienky a do konca septembra 2012 mesačne tvorilo SF do výšky 0,6 %. To sa vzťahuje aj na ďalší prídel 0,5 %?

Vopred veľmi pekne ďakujem.
Ak sa na zamestnávateľa nevzťahuje zákaz pôsobenia odborov a u zamestnávateľa odbory nepôsobia, tak zamestnávateľ nemá s kým uzavrieť kolektívnu zmluvu a nemôže podľa § 3 ods. 1 písm. b) bod 1. tvoriť sociálny fond ďalším prídelom 0,5%.

Zamestnávateľ, ktorý za predchádzajúci rok dosiahol zisk a splnil všetky daňové a odvodové povinnosti voči štátnemu rozpočtu, obci, VÚC, zdravotným poisťovniam a Sociálnej poisťovni, môže zvýšiť povinný prídel (viď vyššie bod 1.) až do výšky 1% z úhrnu hrubých miezd (platov) zúčtovaných zamestnancom na výplatu za daný rok.

V danom prípade, ak zamestnávateľ dosiahol zisk za rok 2011, môže v roku 2012 tvoriť sociálny fond až do výšky 1% z úhrnu hrubých miezd. Nezáleží pritom natom, či tak robí priebežne každý mesiac počas roka 2012 alebo nejakým iným postupným, dodatočným apod. spôsobom.

Vo Vašom prípade teda môžete doplniť SF na výšku 1% spätne od začiatku roka 2012.
mzdypd
25.10.12,05:30
DRAK je úžasná vec.

Ďakujem pekne p. Mihál aj p. Motyčkovej.
zlolen
26.10.12,06:35
Dobrý deň
Prosíme poradiť, ZC zrážame 1. 1/3 exekúciu, v poradí ďalšia 2.tiež 1/3 exekúcia, prišla nová 3. 2/3 exekúcia.
Zrážame 1. a 3. exekúciu, ak splatím 1. 1/3 exekúciu plním len 2/3 exekúciu, či ako prišli, začnem zrážať aj 2. 1/3 exekúciu.

Ďakujem
blondy
26.10.12,07:53
Na základe dohody uzatvorenej medzi zamestnávateľom a zamestnancom, sa zamestnancovi preplatia náklady na štúdium na VŠ. Takto vyplatená suma je pre zamestnanca zdaniteľným príjmom, pretože nejde o doškoľovanie, ale štúdium. Zaujímalo by ma však, či takýto vyplatený príjem zamestnancovi patrí do vymeriavacieho základu pre sociálne a zdravotné poistenie... ?
Jana Motyčková
26.10.12,08:28
Áno ide .
blondy
26.10.12,08:33
ďakujem za info, myslela som si to ...
katjab
26.10.12,10:28
Dobrý večer!
Zamestnankyňa nastupila do zamestnania po RD 5.10.2011. Pravdepodobne bude bude mať ukončený PP k 31.10.2012 u tohto zametnávateľa.
od 18.9.2012 je zametnaná na polovičný úväzok u druhého zamestnávateľa.
Z akého, resp.z akých vymeriavacích základov bude dostávať nemocenské ak k 29.10.2012 ochorie.

Nikto mi neodpovie?
botuľa
26.10.12,11:54
Dobrý deň prajem kolektívu DRAKA:-). Potrebovala by som poradiť ohľadne mojich povinností po ukončení rodičovskej dovolenky.. 13.02. 2010 sa mi narodilo dieťa, kedy som začala čerpať rodičovskú dovolenku. Od januára 2013 mi nastupuje dieťa do materskej školy... Tri roky bude mať až 13.02. 2013. Toho času nemám žiadne zamestnanie, mám len svoju s.r.o., ktorá je momentálne nečinná. Na úrad práce sa nemôžem zaevidovať, pretože som konateľkou v s.r.o. Zaujíma ma obdobie od 01.01. 2013 do 13.02.2013... Budem ešte poistencom štátu pre účely zdravotného a sociálneho poistenia? Aké povinnosti mi vyplývajú z toho, že mi dieťa nastúpi do MŠ?
bea
26.10.12,12:27
Dobrý deň,
v roku 2012 sme vyplatili dvom spoločníkom dividendy z roku 2011. Obaja sú aj zamestnancami spoločnosti a z príjmov zo zamestnania a z dividend už prekročia maximálny vymeriavací základ. (Spoločníci oznámia príjem dividend z r. 2011 do ZP)

Keď títo istí spoločníci dostanú v roku 2012 vyplatené aj dividendy z rokov 2001-2004, tak tieto priznajú v daňovom priznaní.

Myslím, že tieto dividendy sa v rzzp tiež pripočítajú k ostatným príjmom (zo mzdy zamestnanca + dividenda r. 2011 + dividendy r. 2001-2004) a vymeriavacím základom pre výpočet odvodu do ZP je maximálny vymeriavací základ z týchto príjmov. Nebude sa brať príjem z tých ďalších dividend pre nejaký dôvod, samostatne?
Nerada by som spoločníkov nesprávne informovala. Preto prosím o radu :)
Jana Motyčková
26.10.12,17:30
Dobrý večer!
Zamestnankyňa nastupila do zamestnania po RD 5.10.2011. Pravdepodobne bude bude mať ukončený PP k 31.10.2012 u tohto zametnávateľa.
od 18.9.2012 je zametnaná na polovičný úväzok u druhého zamestnávateľa.
Z akého, resp.z akých vymeriavacích základov bude dostávať nemocenské ak k 29.10.2012 ochorie.

V jednom zamestnaní z VZ z r.2011.
V druhom zamestnaní by mala mať nemocenské (nie náhradu príjmu) počítanú z VZ získaného v r. 2011 u iných zamestnávateľov, ako je ten, kde má tento prac. pomer.
Jana Motyčková
26.10.12,17:35
Dobrý deň,
v roku 2012 sme vyplatili dvom spoločníkom dividendy z roku 2011. Obaja sú aj zamestnancami spoločnosti a z príjmov zo zamestnania a z dividend už prekročia maximálny vymeriavací základ. (Spoločníci oznámia príjem dividend z r. 2011 do ZP)

Keď títo istí spoločníci dostanú v roku 2012 vyplatené aj dividendy z rokov 2001-2004, tak tieto priznajú v daňovom priznaní.

Myslím, že tieto dividendy sa v rzzp tiež pripočítajú k ostatným príjmom (zo mzdy zamestnanca + dividenda r. 2011 + dividendy r. 2001-2004) a vymeriavacím základom pre výpočet odvodu do ZP je maximálny vymeriavací základ z týchto príjmov. Nebude sa brať príjem z tých ďalších dividend pre nejaký dôvod, samostatne?
Nerada by som spoločníkov nesprávne informovala. Preto prosím o radu :)
Dividendy za roky do r.2003 sú zdaniteľným príjmom a daňovník ich uvádza do §8, následne ich ZP zapoćítava do rzzp so sadzbou 14%.
Ak ide o posudzovanie maximálneho VZ, nebudú sa tie dividendy posudzovať osobitne. Čiže VZ sa im vyplatením týchto dividend nezvýši, poistné sa môže zvýśiť vzhľadom na vyššiu sadzbu.
Jana Motyčková
26.10.12,17:52
Dobrý deň prajem kolektívu DRAKA:-). Potrebovala by som poradiť ohľadne mojich povinností po ukončení rodičovskej dovolenky.. 13.02. 2010 sa mi narodilo dieťa, kedy som začala čerpať rodičovskú dovolenku. Od januára 2013 mi nastupuje dieťa do materskej školy... Tri roky bude mať až 13.02. 2013. Toho času nemám žiadne zamestnanie, mám len svoju s.r.o., ktorá je momentálne nečinná. Na úrad práce sa nemôžem zaevidovať, pretože som konateľkou v s.r.o. Zaujíma ma obdobie od 01.01. 2013 do 13.02.2013... Budem ešte poistencom štátu pre účely zdravotného a sociálneho poistenia? Aké povinnosti mi vyplývajú z toho, že mi dieťa nastúpi do MŠ?
Na účely dôchodkového poistenia budete naďdalej poistencom štátu. - až do 6 rokov veku dieťaťa. Poistenie zaniká vznikom dôchodkového poistenia zo zamestnania (po novom roku aj z dohody) alebo zo szčo alebo odhlásením sa z tohoto poistenia.
Na účely zdravotného poistenia ste poistencom štátu po dobu, kedy poberáte RP - do konca februára 2013. Potom sa treba prihlásiť ako samoplatiteľ.
botuľa
28.10.12,19:38
Na účely dôchodkového poistenia budete naďdalej poistencom štátu. - až do 6 rokov veku dieťaťa. Poistenie zaniká vznikom dôchodkového poistenia zo zamestnania (po novom roku aj z dohody) alebo zo szčo alebo odhlásením sa z tohoto poistenia.
Na účely zdravotného poistenia ste poistencom štátu po dobu, kedy poberáte RP - do konca februára 2013. Potom sa treba prihlásiť ako samoplatiteľ.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
mizu24
28.10.12,19:56
Na účely dôchodkového poistenia budete naďdalej poistencom štátu. - až do 6 rokov veku dieťaťa. Poistenie zaniká vznikom dôchodkového poistenia zo zamestnania (po novom roku aj z dohody) alebo zo szčo alebo odhlásením sa z tohoto poistenia.
Na účely zdravotného poistenia ste poistencom štátu po dobu, kedy poberáte RP - do konca februára 2013. Potom sa treba prihlásiť ako samoplatiteľ.

ak by dieťa navštevalo škôlku len 4 hodiny denne, ZP by platil štát...
bea
29.10.12,08:21
Dividendy za roky do r.2003 sú zdaniteľným príjmom a daňovník ich uvádza do §8, následne ich ZP zapoćítava do rzzp so sadzbou 14%.
Ak ide o posudzovanie maximálneho VZ, nebudú sa tie dividendy posudzovať osobitne. Čiže VZ sa im vyplatením týchto dividend nezvýši, poistné sa môže zvýśiť vzhľadom na vyššiu sadzbu.

Ďakujem za odpoveď.
JM1968
30.10.12,10:53
Dobrý deň, prosím o radu, lekáreň s.r.o. dostala od farmafirmy faktúru-vyučtovanie zahr.služobnej cesty na meno zamestnanca/majiteľa s.r.o. Učtujem ako prip.položku cez DP PO, neodpočítavam DPH. Mätie ma Usmernenie k zdaňovaniu plnení poskytnutých poskytovateľovi zdrav.starostlivosti platné od 1.12.2011 (361/2011-o liekoch a 595/2003 o DzP). Neviem, či mám považovať sumu z faktúry aj za nepeň.plnenie zamestnanca a cez výplatu zdaniť a odviesť odvody. Myslím, že nie, lebo faktúru s.r.o. uhradí a náklad pripočíta k základu dane, len si chcem byť istá. Ďakujem.
zlolen
30.10.12,11:50
Dobrý deň
Prosíme poradiť, ZC pri hromadnom prepúšťaní dostanú výpoveď v decembri 2012,
budú sa riadiť starým ZP platným do 31.12.2012, alebo už novým a budú mať nárok na výpovednú dobu a odstupné?
Ďakujem
JankaJ
31.10.12,10:55
Dobrý deň
Prosíme poradiť, ZC pri hromadnom prepúšťaní dostanú výpoveď v decembri 2012,
budú sa riadiť starým ZP platným do 31.12.2012, alebo už novým a budú mať nárok na výpovednú dobu a odstupné?
Ďakujem

Podľa prechodných ustanovení výpoveď daná zamestnávateľom zamestnancovi pred 01.01.2013 a nároky, ktoré z nej vznikli, sa posudzujú podľa predpisov účinných do 31.12.2012. Takisto aj dohoda o skončení prac.pomeru uzatvorená pred 01.01.2013 a nároky, ktoré z nej vznikli, sa posudzujú podľa predpisov účinných do 31.12.2012.
Jozef Mihál
31.10.12,16:05
Dobrý deň, prosím o radu, lekáreň s.r.o. dostala od farmafirmy faktúru-vyučtovanie zahr.služobnej cesty na meno zamestnanca/majiteľa s.r.o. Učtujem ako prip.položku cez DP PO, neodpočítavam DPH. Mätie ma Usmernenie k zdaňovaniu plnení poskytnutých poskytovateľovi zdrav.starostlivosti platné od 1.12.2011 (361/2011-o liekoch a 595/2003 o DzP). Neviem, či mám považovať sumu z faktúry aj za nepeň.plnenie zamestnanca a cez výplatu zdaniť a odviesť odvody. Myslím, že nie, lebo faktúru s.r.o. uhradí a náklad pripočíta k základu dane, len si chcem byť istá. Ďakujem.

Prepáčte, na túto otázku nebudem odpovedať, súvisí s účtovnými, resp. daňovými predpismi vo veci možnosti uplatnenia výdavkov s.r.o. ako daňovo uznaných.
zlolen
02.11.12,07:02
Dobrý deň
Poprosím o radu, pracovné zmluvy, ktoré platia od 1.1.2012 alebo z roku 2011 môžem predlžovať podľa zákonníka práce platného do 31.12.2012 teda 3x.
Tretie predľženie vznikne v roku 2013, môžem predľžiť aj tretí krát, alebo sa riadim novým ZP - predľžiť len 2x a PP skončím alebo zmením na neurčito?
Ďakujem
Viera7
02.11.12,19:54
Na účely dôchodkového poistenia budete naďdalej poistencom štátu. - až do 6 rokov veku dieťaťa. Poistenie zaniká vznikom dôchodkového poistenia zo zamestnania (po novom roku aj z dohody) alebo zo szčo alebo odhlásením sa z tohoto poistenia.
Na účely zdravotného poistenia ste poistencom štátu po dobu, kedy poberáte RP - do konca februára 2013. Potom sa treba prihlásiť ako samoplatiteľ.

Dobrý večer, ja by sam sa len chcela uistiť, či na účely zdravotného poistenia je mamička poistencom štátu po dobu kedy poberá RP - do konca mesiaca, alebo presne do dovŕšenia 3 rokov veku dieťaťa, ako mi tvrdili vo VŠZP. Ďakujem
Jana Motyčková
03.11.12,13:31
Dobrý večer, ja by sam sa len chcela uistiť, či na účely zdravotného poistenia je mamička poistencom štátu po dobu kedy poberá RP - do konca mesiaca, alebo presne do dovŕšenia 3 rokov veku dieťaťa, ako mi tvrdili vo VŠZP. Ďakujem
Oba výklady sú možné.
Zákon o ZP hovorí, že poistencom štátu je osoba, ktorá poberá rodičovský príspevok, s odvolávkou na celý zákon o RP.
Zákon o RP ale presnú definícu osoby, ktorá poberá RP nemá, má len definíciu oprávnenej osoby a potom dobu poberania RP.
Oprávnená osoba má nárok na RP po dobu starostlivosti o dieťa, "dieťaťom" je dieťa do dovŕšenia 3 rokov veku (+výnimky do 6 rokov).
Ale zároveň je v zákone uvedené v §5 ods.2, že RP sa vypláca za celý kalendárny mesiac, aj keď podmienky sú splnené len časť mesiaca a v §6 ods2 - nárok na RP zaniká od prvého dňa mesiaca, ktorý nasleduje po mesiaci, v ktorom dieťa dovŕšilo vek podľa... (bežne 3 rokoy).
Ja sa skôr prikláňam k názoru - keďže nárok zaniká až po skončení mesiaca - že poberateľom RP je celý mesiac.
zlolen
05.11.12,08:35
Dobrý deň
Zamestnanec má v sobotu fexi prácu 7,5 hodiny, má nárok aj na stravný lístok?

Flexi voľno mal cez týždeň.

Ďakujem
Mila123
06.11.12,08:28
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako to bude po 01 01 2013....
ak nezamestnaný poberá dávku v nezamestnanosti a pracoval by na dohodu v mesiacoch 01-03/2013, bude táto kombinácia možná?
Ďakujem...
Jana Motyčková
07.11.12,08:42
A čo bude ako?
Bude poberať dávku v nezamestnanosti a pracovať na dohodu (do limitu)... a na čo sa pýtate?
enigma
07.11.12,13:16
dobry den p. Mihal. prosim viete mi pomoct s problem zamestnavania studentov? ich pracovne nasadenie nesmie byt vyssie ako 20 hod tyzdenne v priemere. prosim je mozne aby takyto student pracoval v jednom tyzdni 40 hod a v druhom tyzdni by nepracoval? za predpokladu ze je to mozne mal by narok na odmenu za nadcas za tych 20 hod ktore mal naviac v prvom tyzdni?
dakujem
Mila123
07.11.12,15:49
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako to bude po 01 01 2013....
ak nezamestnaný poberá dávku v nezamestnanosti a pracoval by na dohodu v mesiacoch 01-03/2013, bude táto kombinácia možná?
Ďakujem...
opravila som moju otázku, resp. doplnila.....
ďakujem.....
pdtrstenik
08.11.12,14:05
Prosila by som o radu ohľadom dovolenky: Zamestnankyňa od 1.1.12 do 15.4.12 na rodičovskej dovolenke, od 16.4.12 do 17.5.12 čerpanie Dovolenky, od 18.5.12 do 31.5.12 100% pracovný úväzok. Jún, Júl, August = 60% pracovný úväzok, od 1.9.12 do 31.12.12 = 80% pracovný úväzok, t.j. 4 dni po 8 hodín /32 hod týždenne/. Ako v takomto prípade postupovať pri výpočte nároku na Dovolenku. Dovolenku za rok 2012 ešte nečerpala. Ďakujem za vysvetlenie.
Jana Motyčková
09.11.12,09:43
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako to bude po 01 01 2013....
ak nezamestnaný poberá dávku v nezamestnanosti a pracoval by na dohodu v mesiacoch 01-03/2013, bude táto kombinácia možná?
Ďakujem...
Áno, bude to možné.
Jana Motyčková
09.11.12,09:45
dobry den p. Mihal. prosim viete mi pomoct s problem zamestnavania studentov? ich pracovne nasadenie nesmie byt vyssie ako 20 hod tyzdenne v priemere. prosim je mozne aby takyto student pracoval v jednom tyzdni 40 hod a v druhom tyzdni by nepracoval? za predpokladu ze je to mozne mal by narok na odmenu za nadcas za tych 20 hod ktore mal naviac v prvom tyzdni?
dakujem

Môže robiť jeden týždeň 40h, druhý 0, tých 20 hodín navyše nie je nadčas, je to normálny odpracovaný čas.
Festina
09.11.12,11:15
Dobrý deň, podľa §75 ods. 2 Zákonníka práce je „Pri skončení pracovného pomeru zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi potvrdenie o zamestnaní....“ Je zákonom stanovená lehota do ktorej je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi toto potvrdenie? Ak je to pri okamžitom ukončení pracovného pomeru, mám tomu rozumieť tak, že potvrdenie mám vystaviť a odovzdať zamestnancovi ihneď, teda v posledný deň trvania pracovného pomeru?

Rovnako sa jedná aj o Potvrdenie zamestnávateľa na účely nároku na dávky v nezamestnanosti, ktoré sa vydáva podľa vyššie uvedeného usmernenia. Na potvrdení sa uvádza prehľad vymeriavacích základov. Ak bol pracovný pomer ukončený okamžite napr. k 15. dňu mesiaca, mzdy sa účtujú až po ukončení mesiaca, do koľkých dní je povinný zamestnávateľ vystaviť toto potvrdenie?
iva
09.11.12,13:51
Dobrý deň,
prosím vás o odpoved´ na moju nasledovnú otázku.
Poistenec vszp je zamestnaný vo firme, kde poberá riadny mesačný plat (700 eur mesačne). Okrem toho je spolumajiteľom s.r.o.-čky, kde je jedným zo spoločníkov. Táto s.r.o. dosiahla za rok 2011 zisk. Valné zhromaždenie v apríli 2012 rozhodlo, že si spoločníci vyplatia v decembri 2012 podiely na zisku, každý vo výške 10.000 Eur.
Z tých 10.000 Eur bude potrebné zaplatiť ZP vo výške 10% ? Ak áno, tak akým spôsobom a kedy ? Je tam nejaká oznamovacia povinnosť, ktorú musí tento poistenec v decembri 2012 voči ZP splniť ?
Vopred ďakujem za odpoveď.
suklova
12.11.12,08:06
Dobrý deň, zamestnancovi prišla z pohotovosti "žiadosť o zrážky zo mzdy" je k tomu priložená aj ním podpísaná dohoda o zrážkach zo mzdy. Zamestnanec však listom požiadal o nezrážanie uvedenej zrážky /vraj to nieje exekúcia, že to zrážať nemusíme, vraj sa bol poradiť s právnikom/. Ja mu tvrdím, že na základe tohto listu sme povinný mu zrážať zo mzdy. On sa háda, že nie. Môžem Vás poprosiť o stanovistko k tomuto? Veľmi pekne ďakujem.
Jana Motyčková
13.11.12,20:44
Dobrý deň,
prosím vás o odpoved´ na moju nasledovnú otázku.
Poistenec vszp je zamestnaný vo firme, kde poberá riadny mesačný plat (700 eur mesačne). Okrem toho je spolumajiteľom s.r.o.-čky, kde je jedným zo spoločníkov. Táto s.r.o. dosiahla za rok 2011 zisk. Valné zhromaždenie v apríli 2012 rozhodlo, že si spoločníci vyplatia v decembri 2012 podiely na zisku, každý vo výške 10.000 Eur.
Z tých 10.000 Eur bude potrebné zaplatiť ZP vo výške 10% ? Ak áno, tak akým spôsobom a kedy ? Je tam nejaká oznamovacia povinnosť, ktorú musí tento poistenec v decembri 2012 voči ZP splniť ?
Vopred ďakujem za odpoveď.
Výšku dividend oznámi do ZP do 31.5.2013, oznámi sumu poníženú o 339,89. Z toho mu ZP urobí rzzp a vyčísli mu nedoplatok, ktorý bude 10 percent zo sumy dividend mínus 339,89.
Iné povinosti nemá ani on ani firma.
Jana Motyčková
13.11.12,20:46
Dobrý deň, zamestnancovi prišla z pohotovosti "žiadosť o zrážky zo mzdy" je k tomu priložená aj ním podpísaná dohoda o zrážkach zo mzdy. Zamestnanec však listom požiadal o nezrážanie uvedenej zrážky /vraj to nieje exekúcia, že to zrážať nemusíme, vraj sa bol poradiť s právnikom/. Ja mu tvrdím, že na základe tohto listu sme povinný mu zrážať zo mzdy. On sa háda, že nie. Môžem Vás poprosiť o stanovistko k tomuto? Veľmi pekne ďakujem.
Ste povinní to zrážať, je to zrážka na základe §551 Občianskeho zákonníka a na túto sa vzťahuje Občiansky súdny poriadok, čiže zrážate tretinovým systémom.
Lubinka01
14.11.12,08:36
Dobrý deň, prosím vás, aký mám použiť priemerný počet pracovných dní pre výpočet odchodného pre tento rok? Ďakujem. Mohlo by to byť takto: 261/12mesciacov = 21,75? ešte raz ďakujem
Jojo780
15.11.12,12:56
Dobrý deň,

zamestnanec zomrel 5. dňa v mesiaci. Všetky dni trvala dočasná PN z minulého obdobia. V tomto mesiaci bude mať zamestnanec vyplatenú Sociálnu výpomoc z dôvodu úmrtia a preplatenie 8 dní
tohtoročnej dovolenky. Aké odvody platí zamestnanec resp. zamestnávateľ v tomto mesiaci ?

Ďakujem

S pozdravom
TomosP
15.11.12,14:15
Převzetí společnosti - právní nástupce - jaké jsou povinnosti mzdové účetní?

Dobrý den,

společnost A "pohltí" společnost "B" a stane se jejím právním nástupcem (se všemi závazky vůči zaměstnancům). Nové pracovní smlouvy se neuzavírají, společnost A je přebírá tak jak leží a běží. Tento akt nastane v průběhu kalendářního roku.

Jaké jsou v tomto případě povinnosti mzdové účetní vůči Daňovému riaditeľstvu, Sociální pojišťovně a zdravotním pojišťovnám?

Může "nový zaměstnavatel", tedy společnost "A", převzít veškerou mzdovou agendu od zanikající společnosti "B"?

Může "nový zaměstnavatel", tedy společnost "A", poslat výkaz 580 - tedy podklady pro RZZP za rok 2012 - jednotlivým pojišťovnám za celý kalendářní rok pod svým číslem zaměstnavatele? Nebo to musí poslat zvlášť původní společnost "B" za obobí roku 2012 do svého "pohlcení", a společnost "A" až za tu část roku, kdy převzal zaměstnance původní společnosti "B"?

Obdobně pro daně :
- může nový zaměstnavatel "A" podat roční hlášení o dani za celý kalendářní rok?
- nebo je potřebné to rozdělit a část údajů pošle původní zaměstnavatel (za období do svého pohlcení)?
- může nový zaměstnavatel "A" vydat Potvrzení o příjmech svým jménem za celý kalendářní rok?

Díky, TomosP.
AnnaK
18.11.12,19:13
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť s problémom, ktorý sa týka viacerých oblastí. Manžel odchádza dočasne pracovať do USA. Manželka by išla na niekoľko mesiacov za ním aj s dieťaťom. Ona by v USA nepracovala. Uvažujeme o dvoch možnostiach:

1. V čase pobytu by mala v súčasnom pracovnom pomere neplatené voľno, takže by mala prerušené sociálne poistenie a zdravotné poistenie by si musela platiť sama. Neviem ale vôbec, ako by to vlastne bolo so zdravotným poistením. Nemôže byť poistená v dvoch krajinách súčasne.

2. Ukončila by pracovný pomer v SR, ale v čase neprítomnosti v SR by poberala pravidelne každý mesiac odmenu konateľa (je spoločník aj konateľ s.r.o.) a platila by teda aj povinné poistné z odmeny konateľa na Slovensku. Išlo by o pravidelný príjem, ako by to ale bolo so zdravotným poistením?

Ďakujem Vám vopred za každú dobrú radu.
enigma
19.11.12,09:05
Dobry den, prosim mam trivialnu otazku, chcem si len potvrdit spravnost. ak si zamestnanec cerpa za nadcasy nahradne volno za odpracovane nadcasy v tom pripade mu za toto nahradne volno patri odmena vo vyske priemernej mzdy? alebo len vo vyske mzdy?
dakujem
Jana Motyčková
19.11.12,17:43
Vo výške mzdy.
TomosP
20.11.12,15:41
Příjmy daněné srážkou

Dobrý den, chci se ubezpečit :
- platí stále, že i přeplatek z RZZP, který vyplácí zaměstnavatel (jedná se tedy o příjem ze závislé činnosti - vrácené pojistné na zdr. pojištění), je daněný zálohou na daň?

- příjmy ze závislé činnosti již nejsou daněny srážkou. Jaké jiné příjmy, které mohou být zúčtovány ve vyplatě (vyplaceny spolu se mzdou), jsou daněny srážkovou daní? Jsou vůbec takové? Třeba honoráře?

Díky, T.
pdtrstenik
21.11.12,07:20
Prosila by som o radu ohľadom dovolenky: Zamestnankyňa od 1.1.12 do 15.4.12 na rodičovskej dovolenke, od 16.4.12 do 17.5.12 čerpanie Dovolenky, od 18.5.12 do 31.5.12 100% pracovný úväzok. Jún, Júl, August = 60% pracovný úväzok, od 1.9.12 do 31.12.12 = 80% pracovný úväzok, t.j. 4 dni po 8 hodín /32 hod týždenne/. Ako v takomto prípade postupovať pri výpočte nároku na Dovolenku. Dovolenku za rok 2012 ešte nečerpala. Ďakujem za vysvetlenie.
Pomôžete mi prosím?
KŠÚ Košice
21.11.12,13:22
Je možné zmeniť zložku platu napr. osobný príplatok po zhodnotení pracovného výkonu spätne za mes.september, pracovný výkon vyhodnotíme v októbri a platový dekrét vystavíme s aktuálnym októbrovým dátumom ktorého účinnosť dáme od 1.9.2012.
Jozef Mihál
23.11.12,07:30
Spätné vystavenie platového dekrátu je v rozpore s ustanoveniami Zákonníka práce, najmä § 119 a § 43.
Jozef Mihál
23.11.12,07:45
Ad veronikapallova.

Píšete:

Prosila by som o radu ohľadom dovolenky: Zamestnankyňa od 1.1.12 do 15.4.12 na rodičovskej dovolenke, od 16.4.12 do 17.5.12 čerpanie Dovolenky, od 18.5.12 do 31.5.12 100% pracovný úväzok. Jún, Júl, August = 60% pracovný úväzok, od 1.9.12 do 31.12.12 = 80% pracovný úväzok, t.j. 4 dni po 8 hodín /32 hod týždenne/. Ako v takomto prípade postupovať pri výpočte nároku na Dovolenku. Dovolenku za rok 2012 ešte nečerpala. Ďakujem za vysvetlenie.

Odpoveď:

Pracovný pomer trval celý rok. Zamestnankyňa vykonávala prácu aspoň 60 dní.

Preto má nárok na dovolenku za kalendárny rok p (http://www.porada.sk/t192484-zakonnik-prace-a-101-dovolenka-za-kalendarny-rok.html)odľa § 101.

V súlade s § 109 sa musí zvážiť krátenie dovolenky (http://www.porada.sk/t192548-zakonnik-prace-a-109-kratenie-dovolenky.html).

V uvedenom prípade sa dovolenka môže krátiť za dobu rodičovskej dovolenky.

Dovolenka sa kráti nasledovne:

- za prvých 100 neodpracovaných dní o jednu dvanástinu,
- za každých ďalších 21 dní o jednu dvanástinu.

Od 1.1.2012 do 15.4.2012 zrejme ide o menej ako 100 neodpracovaných dní, ak je to skutočne tak, dovolenka sa v uvedenom prípade krátiť nemôže a zamestnankyňa má v závislosti od veku nárok na buď 4 alebo 5 týždňov dovolenky.

Ak bude v mesiacoch november, december 2012 dovolenku čerpať, nie je rozhodujúce, že aktuálne má úväzok 4 dni x 8 hodín týždenne. V jej prípade 1 týždeň dovolenky = 4 pracovné dni.
Jozef Mihál
23.11.12,08:02
Příjmy daněné srážkou

Dobrý den, chci se ubezpečit :
- platí stále, že i přeplatek z RZZP, který vyplácí zaměstnavatel (jedná se tedy o příjem ze závislé činnosti - vrácené pojistné na zdr. pojištění), je daněný zálohou na daň?

- příjmy ze závislé činnosti již nejsou daněny srážkou. Jaké jiné příjmy, které mohou být zúčtovány ve vyplatě (vyplaceny spolu se mzdou), jsou daněny srážkovou daní? Jsou vůbec takové? Třeba honoráře?

Díky, T.

Áno, stále podľa § 5 ods. 1 písm. i) zákona 595/2003 Z. z. o dani z príjmov platí, že príjem zo závislej činnosti je aj "...vrátené poistné zo zaplateného poistného na verejné zdravotné poistenie...", zdaňuje sa preddavkovo.

Avšak pozor, ak ide o preplatok z ročného zúčtovania, ktoré poistencovi vráti priamo jeho zdravotná poisťovňa, zdaňuje sa zrážkovou daňou podľa § 43 ods. 3 písm. j).

Príjmy zo závislej činnosti sa zrážkovou daňou nezdaňujú.

"Vo výplate" sa hypoteticky môže objaviť autorský honorár, zdanený zrážkovou daňou podľa § 43 ods. 3 písm. h), čiže: "...príjem autorov za príspevky do novín, časopisov, rozhlasu alebo televízie...".
milanr
23.11.12,08:44
Dobrý deň, zamestnávateľ poskytne bývalému zamestnancovi, ktorý skončil pracovný pomer v júli 2012 v decembri 2012 zo sociálneho fondu nepeňažný príjem vo forme darčekovej poukážky. Bude hodnota poukážky vstupovať do vymeriavacieho základu pre platenie poistného do ZP a SP a je potrebné ju zdaniť? Je potrebné tohto zamestnanca prihlásiť do registra poistencov SP a do ZP v decembri 2012? Ďakujem za odpoveď.
Jana Motyčková
24.11.12,20:19
Ide o zdaniteľný príjem. Pre SP je takýto príjem vylúčený z VZ, ale vstupuje do VZ pre zdravotné poistenie. Do ZP ho treba prihlásiť kódom 2Y na posledný deň mesiaca, za ktorý je príjem zúčtovaný.
Jojo780
26.11.12,11:32
Prepáč

zamestnanec zomrel 5. dňa v mesiaci. Týchto 5 dní ešte trvala PN. V rámci mesiaci bude mať zamestnanec vyplatenú Sociálnu výpomoc z dôvodu úmrtia a preplatenie 8 dní
tohtoročnej dovolenky. Aké odvody platia zamestnanec a zamestnávateľ za tento mesiac ?

Ďakujem veľmi pekne

S pozdravom
Jana Motyčková
26.11.12,19:12
Z príjmu sa odvedie úrazové poistenie a zdravotné poistenie.
Bodnarovaa
26.11.12,20:36
Dobrý deň chcela by som pekne poprosiť, keďže stanoviska sa rozchádzajú, aj keď to nie je k zákonniku práce. Pracovala som nepretžite 7 rokov a teraz môj zamestnávateľ skončil činnosť, tak som sa prvýkrát ocitla na úrade prace v juli 2012. Rozviazanie prac.pomeru 7. júla potom som ochorela a od 13.7. som do 5.11. bola prace neschopná. Prijem od januára do júla som mala 18326,65 eur. Prosim ako sa počíta dávka v nezamestnanosti a čo s tými 5 dnami za jul, mám nárok nič som nedostala, žiadne rozhodnutie ani peniaze.Ako sa to počíta.Ďakujem
zlolen
28.11.12,10:16
Dobrý deň
Zamestnannec porušil pracovnú disciplínu - alkohol na pracovisku, skúška pozitívna.
Pracovisko opustil a išiel domov. Na druhý deň poslal PN.
Možem ho prepustiť len po ukončení PN?
Je tam nejaká lehota, ak bude PN dlhšia ako 2 mesiace anuluje sa záznam za hrubé porušnie pracovnej disciplíny a musíme ho zamestnávať?

Prosíme poradiť ak máte aj takéto skúsenosti, ďakujeme.
brikina
28.11.12,10:27
Dobrý den,
chcela by som sa spýtať na povinnosť vyčerpať dovolenku. Do zamestnania som sa vrátila po RD dňa 1.10.2012. Nárok na dovolenku z minulých rokov som mala 22.5 dňa a pri predpoklade, že budem pracovať bez PN-ky do 31.12.2012, tak nárok na tento rok mám 11.5 dňa. Spolu 34 dní.
Moja otázka znie, či je potrebné a nutné vyčerpať dovolenku - a ak áno, tak akú - aby mi neprepadla. Ak do konca tohto roka vyčerpám len 5 dní dovolenky, môže mi prejsť do budúceho roka 29 dní dovolenky?
Ďakujem za vašu odpoveď
Ľaľa
28.11.12,16:38
Prosím potvrdiť či si správne vysvetľujem: Pre posúdenie nároku na dovolenku sa podľa §144a ako výkon práce posudzuje aj doba, keď zamestnanec nepracuje pre prekážky v práci - konkrétne sa mi jedná o dobu, keď bol zamestnanec na lekárskom vyšetrení sám so sebov a priniesol potvrdenie o tom. Konkrétny prípad: zamestnanec nepretržite zamestnaný celý rok 2012, práceneschopný bol od 29.1.2012 do 30.9.2012 (klasická PN-ka, nie pracovný úraz). Zameškal teda 176 pracovných dní z dôvodu PN.V I/2012 odpracoval 20 dní, v X.2012 odpracoval 20 dní, v XI.2012 odpracoval 17 dní, 1 deň bol na vyšetrení so sebov=náhradná doba pre účely posúdenia nároku na dovolenku, 1 deň mal dovolenku=náhradná doba,1 deň bol sviatok=náhradná doba, 2 dni sprevádzal na vyšetrenie rodinného príslušníka=nepočíta sa do náhradnej doby pre posúdenie nároku na dovolenku, celkom teda započítam do výkonu práce (vrátane náhradných dôb) 60 dní a zamestnanec bude mať za rok 2012 z dôvodu krátenia dovolenky pre PN ( Celkový nárok 30 dní /12 mesiacov= 2,5 dňa x 4 dvanástiny) nárok na dovolenku 20 dní. Ďakujem
UZP
29.11.12,08:46
Chcela by som poprosiť o radu. Dividendy zo zisku z účtovných období 2000 - 2003, vyplatené v roku 2011 sú predmetom vymeriavacieho základu pre odvod poistného na verejné zdravotné poistenie? Ďakujem.
Jana Motyčková
30.11.12,19:25
Keďže tieto dividendy sú zdaniteľným príjmom v §8, a základ dane z §8 je vymeriavacím základom z ostatných príjmov, zddravotná poisťovňa z nich poistné zráža. Zároveň je na tento problém niekoľko súdnych podaní - lebo je to sporné.
Zuzanak1
03.12.12,09:57
Dobrý deň,
chcela by som Vás poprosiť o vyjadrenie sa k určitým typom zmlúv, čo z každej z nich vyplýva, aké odvody, daň a či vôbec môže byť uzatvorená s platnosťou k 31.12.2012 ešte.
Zamestnanec zamestnaný na Pracovnú zmluvu, uzavrie z tým istým zamestnávateľom :
1.) Zmluvu o dielo
2.) Príkaznú zmluvu
3.) Mandátnu zmluvu

Ďakujem.
ivanabel
04.12.12,08:35
Dobrý deň, mám zamestnanca s uzavretou pracovnou zmluvou na určitý čas do 31.12.2012. Obnoviť zmluvu po novom roku nechceme, čiže pracovný pomer skončí toho 31.12.2012. Musím mu dať aj dopredu vedieť /ústne alebo písomne/, že neobnovíme zmluvu alebo mu stačí posledný deň oznámiť, že s ním končíme. Je tam nejaký termín oznámiť mu to?
enigma
04.12.12,12:51
dobry den. prosim viete mi pomoct? zamestnanec si vycerpal vsetku dovolenku,a potom mal absencie. po scitani absencii to vychadza na 11 dni, o tento pocet dni by sme mu chceli kratit dovolenku. otazka je: mozeme nejakym sposobom kratit dovolenku ak si vycerpal vsetku na ktoru mu vznikol narok? je mozne mu to dat napriklad ako zrazku alebo ak si takyto zamestnanec vycerpal dovolenku stane sa nepostihnutelnym?
dakujem
saman
05.12.12,12:43
Dobry den,
dividendy zo zisku za r. 2011 vyplatene v r. 2013 budu podliehat 10% zdravotnemu poisteniu a max. VZ bude po starom 27.684,00 alebo po novom 94 320,00 ???Dakujem.
Jana Motyčková
05.12.12,19:29
10 percent a maximum bude zrejme 47160 € (alebo 28296 €?) v súbehu s ostatnými VZ. Samostatnú tému k dividendám priparavím čo najskôr, ale sama si to musím dojasniť - resp. musím si to dojasniť s MZ.
anna mareckova
06.12.12,06:58
Pekný deň, chcela by som sa spýtať jednu vec ohľadne čerpania 2% prijatých za obdobie roka 2011. Sme občianske združenie - folklórna skupina zachovanie kultúrnych hodnôt a v r. 2011 sme sa nestihli zaregistrovať na prijatie 2 %. Požiadali sme iného prijímateľa 2% - neziskovú organizáciu, ktorá s tým súhlasila. V stanovách má uvedené o.i. aj to, že môže poskytnúť prostriedky na zachovanie kult. hodnôt. Vzhľadok k tomu, že už len do konca roka 2012 sa môžu vyčerpať 2 % z roku 2011. my ako FS sme nahrali CD s piesňami /ľudovými/ a požiadali sme túto nezisk. org. na poskyntnutie fin.príspevku na uhradenie nákladov spojených s s touto nahrávkou. Ona nám to odmietla dať s tým, že nahráv. a robenie CD nosiča nie je spojené so zachovaním kult. dedičstva. Ako ich presevdčiť, že nemajú pravdu?
Prosím o skorú odpoveď, za ktorú vopred dakujeme - FS
hotová
06.12.12,09:26
Dobrý den, máme vo firme zamestnankyňu, ktorá je dlhodobo PN /13 mesiacov/ a PN stále trvá. V novembri nám priniesla lekársky posudok podľa ktorého nemôže vykonávať prácu podľa pracovnej zmluvy. Dnes nám bol doručená žiadosť o okamžité skončenie pracovneho pomeru, v ktorej žiada o vyplatenie dvoch odstupných platov. Do zamestnania nenastupila, ani nepriniesla potvrdenie o ukončení PN, preto jej z našej strany nebola ponuknutá iná práca. Chceli by sme vedieť ako máme postupovať v tomto prípade a či sme povinní vyplatiť jej odstupné platy, ak sme stále ochotní jej ponuknuť iné vyhovujúcejšie pracovné zaradenie. Ďakujem
zlolen
07.12.12,09:05
Dobrý deň
Pani Motyčková, prosím poradiť, zamestnanec má 1/3 ex., prišla ako prvá, druhá ex. je 2/3, zostatok bol na nej ešte tento mesiac 15€. Exekúciu mám vypočítanú
81€ na 1. 1/3 ex., 81€ na 2. 2/3 ex.
Chcem sa opýtať na 2/3 ex. pošlem 15€, zostatok 66 môžem poslať na 2/3 ex. ktorá je v poradí a ešte sa neplnila?

Alebo tento mesiac mám 1/3 - 81€ , 2/3 - 15.
Druhú v poradí 2/3 exekúciu začnem riešiť až vo výplate za mesiac december.
Neviem či môžem zrážať 3 exekúcie v nov. vyplate.

Ďakujem
veronikasad
09.12.12,23:19
Je to problém. Rozumiem výkladu DRSR, zaplatené poistné v roku 2012 z príjmov za rok 2011 je výdavkom časovo súvisejúcim s rokom 2011, preto hovoria o dodatočnom DP za rok 2011.

Vzniká tak však začarovaný kruh, lebo ďalšia otázka je, že tým je znova ovplyvnené RZZP za rok 2011.

Tento problém si vyžaduje novelizáciu zákona.
Dobrý deň p. Mihál,
vraciam sa k problematike uplatnenia zaplateného zdr.poistenia z RZZP za rok 2011 pri príjmoch z § 8. Došlo k nejakej zmene zákona, je potrebné podávať dodatočné DP za rok 2011 ?
mariapol
10.12.12,09:06
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu. Kolegyňa je tehotná, termín pôrodu má 15.04.2013. Zamestnaná je v našej firme od roku 2005. 01.11.2012 mala neplatené voľno z dôvodu prečerpania dovolenky. Z akého obdobia sa jej bude rátať VZ na určenie výšky MD, za prepdpokladu že po prerušení bude mať 90 dní plateného nemocenského poistenia. Bude to celý rok 2012, alebo od 02.11.2012 do 31.12.2012. Za odpoveď vopred ďakujem.
zlolen
10.12.12,09:15
Dobrý deň
Prosím poradiť, zamestnávateľ nebude pridelovať pracu zamestnancom od 13.12. do 21.12., budú dostávať náhradu mzdy 60%, ak pôjdem 2 dni k lekárovi v tomto období, mám nárok
na praragraf alebo paragraf mi neplatí?

PN mi prerušuje 60% režim?


Ďakujem
veronikasad
11.12.12,10:54
Dobrý deň p. Mihál,
vraciam sa k problematike uplatnenia zaplateného zdr.poistenia z RZZP za rok 2011 pri príjmoch z § 8. Došlo k nejakej zmene zákona, je potrebné podávať dodatočné DP za rok 2011 ?
posúvam
Jana Motyčková
11.12.12,19:45
Dobrý deň
Pani Motyčková, prosím poradiť, zamestnanec má 1/3 ex., prišla ako prvá, druhá ex. je 2/3, zostatok bol na nej ešte tento mesiac 15€. Exekúciu mám vypočítanú
81€ na 1. 1/3 ex., 81€ na 2. 2/3 ex.
Chcem sa opýtať na 2/3 ex. pošlem 15€, zostatok 66 môžem poslať na 2/3 ex. ktorá je v poradí a ešte sa neplnila? Takto

Alebo tento mesiac mám 1/3 - 81€ , 2/3 - 15.
Druhú v poradí 2/3 exekúciu začnem riešiť až vo výplate za mesiac december.
Neviem či môžem zrážať 3 exekúcie v nov. vyplate.

Ďakujem
Odpoveď v texte.
Jana Motyčková
11.12.12,19:45
Dobrý deň, chcem poprosiť o radu. Kolegyňa je tehotná, termín pôrodu má 15.04.2013. Zamestnaná je v našej firme od roku 2005. 01.11.2012 mala neplatené voľno z dôvodu prečerpania dovolenky. Z akého obdobia sa jej bude rátať VZ na určenie výšky MD, za prepdpokladu že po prerušení bude mať 90 dní plateného nemocenského poistenia. Bude to celý rok 2012, alebo od 02.11.2012 do 31.12.2012. Za odpoveď vopred ďakujem.
Celý rok 2012.
brikina
12.12.12,17:50
Dobrý den,
chcela by som sa spýtať na povinnosť vyčerpať dovolenku. Do zamestnania som sa vrátila po RD dňa 1.10.2012. Nárok na dovolenku z minulých rokov som mala 22.5 dňa a pri predpoklade, že budem pracovať bez PN-ky do 31.12.2012, tak nárok na tento rok mám 11.5 dňa. Spolu 34 dní.
Moja otázka znie, či je potrebné a nutné vyčerpať dovolenku - a ak áno, tak akú - aby mi neprepadla. Ak do konca tohto roka vyčerpám len 5 dní dovolenky, môže mi prejsť do budúceho roka 29 dní dovolenky?
Ďakujem za vašu odpoveď

posúvam...
TomosP
15.12.12,10:27
Novela zákona 462/2003 - omezení DVZ pro náhradu příjmu při PN

V návrhu novely zákona 462/2003, přijatém NRSR dne 27.11.2012, se ustanovuje omezení DVZ pro náhradu příjmu shora - cituji :

(7) Denný vymeriavací základ určený podľa odsekov 5 a 6 nesmie byť vyšší, ako denný vymeriavací základ určený z 1,5 násobku všeobecného vymeriavacieho základu16) platného v kalendárnom roku, ktorý dva roky predchádza kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie náhrady príjmu.

Otázka :

Všeobecný VZ je hodnota určená na kalendářní rok.

Jak postupovat při omezení úhrnu VZ na NP (dělence), pokud pro PV začínající během roku 2013 je doba trvání RO v kalendářních dnech? (a některé jsou ještě vyloučené nebo přerušené)?
Nebo se má omezit až vypočtený DVZ - ale jak stanovit u hodnoty stanovené na kalendářní den její maximum odvolávkou na hodnotu platnou pro kalendářní rok?

Díky.
jozefIK
15.12.12,15:26
Novela zákona 462/2003 - omezení DVZ pro náhradu příjmu při PN

V návrhu novely zákona 462/2003, přijatém NRSR dne 27.11.2012, se ustanovuje omezení DVZ pro náhradu příjmu shora - cituji :

(7) Denný vymeriavací základ určený podľa odsekov 5 a 6 nesmie byť vyšší, ako denný vymeriavací základ určený z 1,5 násobku všeobecného vymeriavacieho základu16) platného v kalendárnom roku, ktorý dva roky predchádza kalendárnemu roku, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie náhrady príjmu.

Otázka :

Všeobecný VZ je hodnota určená na kalendářní rok.

Jak postupovat při omezení úhrnu VZ na NP (dělence), pokud pro PV začínající během roku 2013 je doba trvání RO v kalendářních dnech? (a některé jsou ještě vyloučené nebo přerušené)?
Nebo se má omezit až vypočtený DVZ - ale jak stanovit u hodnoty stanovené na kalendářní den její maximum odvolávkou na hodnotu platnou pro kalendářní rok?

Díky.

Podobnú otázku som zadal v téme:
http://www.porada.sk/t204778-p4-ako-to-bude-s-odvodmi-z-dohody-o-brigadnickej-praci-studentov.html

viď otázka v #32 a odpoveď od p. Motyčkovej #33
katjab
18.12.12,10:07
Dobrý deň!
SZČO povinne nie je poistená. Dobrovoľne nemocenské poistenie si platila z maximálneho vymeriavacieho základu celý rok 2011, ktoré sa je zo zákona skončilo niekedy v októbri 2012. V januári má určený termín operácie. V prípade, keď sa prihlási v januári na DNP z minima cca týždeň pred operáciou bude dostávať nemocenské? a v akej výške ?
Jana Motyčková
19.12.12,10:43
Nárok na nemocenské bude, dávka bude určená z VZ 393 €.
Valachová Viola
19.12.12,12:29
Dobrý deň
Konateľ je v roku 2013 11 mesiacov zdravotne poistený na Slovensku a jeden mesiac je zdravotne poistený v Česku. Tento mesiac, keď má zdravotné poistenie v Česku dostane vyplatené dividendy. Aké má povinnosti voči zdravotnej poisťovni, musí odviesť odvody, ako sa to posudzuje ??
Ďakujem
veronikasad
19.12.12,12:36
Dobrý deň p. Mihál,
vraciam sa k problematike uplatnenia zaplateného zdr.poistenia z RZZP za rok 2011 pri príjmoch z § 8. Došlo k nejakej zmene zákona, je potrebné podávať dodatočné DP za rok 2011 ?

Prikladám stanovisko DR SR :

Kompetenčné centrum finančných operácií Banská Bystrica Vám na základe Vašej žiadosti oznamuje nasledovné:
V súlade s ustanoveniami zákona č. 580/2004 Z.z. o zdravotnom poistení v znení neskorších predpisov (ďalej len zákon o zdravotnom poistení) sa s účinnosťou od 01.01.2011 povinne platí poistné na zdravotné poistenie aj zo zdaniteľných príjmov zahŕňaných medzi ostatné príjmy podľa § 8 zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov (ďalej len zákon o dani z príjmov). Toto poistné sa platí až v nasledujúcom zdaňovacom období na základe ročného zúčtovania zdravotného poistenia vykonávaného príslušnou zdravotnou poisťovňou z podaného daňového priznania za predchádzajúce zdaňovacie obdobie (v roku 2012 z podaného daňového priznania za rok 2011). Zaplatené poistné je uznaným výdavkom, nakoľko sa platí povinne podľa zákona o zdravotnom poistení. Keďže ide o povinne platené poistné, ktoré sa platí až v zdaňovacom období, v ktorom už daňovník príjem, s ktorým platenie poistného súvisí nepoberá (napr. príjem podľa § 8 zákona o dani z príjmov), DAŇOVNÍK SI TENTO VÝDAVOK UPLATNÍ V DODATOČNOM DAŇOVOM PRIZNANÍ ZA ZDAŇOVACIE OBDOBIE, V KTOROM MU PRÍJEM PLYNUL. T.j. v danom prípade v dodatočnom daňovom priznaní za rok 2011.
Podľa § 50 ods. 10 zákona o dani z príjmov PODIEL ZAPLATENEJ DANE poukázaný správcom dane prijímateľovi NEMOŽNO UPRAVOVAŤ, ak sa dodatočne zistí, že daňová povinnosť daňovníka bola iná.
Ak sa dodatočne zistí, že daňová povinnosť daňovníka je NIŽŠIA, ako bola daňová povinnosť, z ktorej bol poukázaný podiel zaplatenej dane v prospech prijímateľa, preplatok na dani, ktorý v takomto prípade daňovníkovi vznikne, sa zníži o rozdiel medzi sumou poukázanou prijímateľovi a sumou zodpovedajúcou podielu zaplatenej dane z upravenej daňovej povinnosti (§ 50 ods. 10 zákona o dani z príjmov).
Uvedený postup je uvedený v príklade č. 10 metodického postupu vypracovaného DR SR BB zverejneného na webovej stránke FR SR www.financnasprava.sk, sekcia daňová, v časti daňové informácie, pokyny a iné predpisy, daň z príjmov FO (PO), pridané po 1.1.2010, Pokyn DR SR na uplatňovanie § 50 zákona č. 595/2003 o dani z príjmov Z.z. v znení neskorších predpisov od 1. januára 2010.

Mgr. Bibiana Hricková
Kontaktné centrum podpory
Kompetenčné centrum finančných operácií
Banská Bystrica

Váš dopyt:

Dobrý deň,
prosím o informáciu akým spôsobom uplatniť vo VOZD nedoplatok z RZZP za rok 2011, ktorý bol uhradený v roku 2012, pri príjmoch z § 8. Ide o starobného dôchodcu. Môže, resp. musí podať dodatočné DP DzP FO za rok 2011 ? V roku 2012 nebude mať príjmy z § 8.

V riadnom DP za rok 2011 daroval aj 2 % dane. Aký dopad bude mať príp.podanie DDP DzP FO za rok 2011, ak z tohto dôvodu sa základ dane, a tým aj 2 % dane znížia ? Ako má daňovník postupovať ?

Ďakujem za skorú odpoveď.
Jana Motyčková
19.12.12,12:55
Dobrý deň
Konateľ je v roku 2013 11 mesiacov zdravotne poistený na Slovensku a jeden mesiac je zdravotne poistený v Česku. Tento mesiac, keď má zdravotné poistenie v Česku dostane vyplatené dividendy. Aké má povinnosti voči zdravotnej poisťovni, musí odviesť odvody, ako sa to posudzuje ??
Ďakujem
Ak v deň, keď sú osobe dividendy vyplatené nie je osoba zdravotne poistená v SR, tak na tieto dividendy sa naše zdravotné poistenie nevzťahuje, čiźe neoznamuje tieto divividendy do ZP.
Bodnarovaa
01.01.13,21:58
Dobry den, s prianim vsetkeho dobreho prosim o radu.Som nezamestnana od novembra a kedze mi nechodia peniaze tak som sa pytala a zistaila som ze som mala podat ziadost o davku v nezamestnansti.Tu podavam az teraz, priznaju mi davky spatne od kedy mi doslo rozhodnutie o zaradeni o uchadzaca z uradu prace? Dakujem
Valachová Viola
04.01.13,06:18
Dobrý deň, zaujímalo by ma, za akých podmienok môžu pracovať na dohodu (pravidelný, nepravidelný prijem) evidovaní nezamestnaní, bez toho, aby ich vyradili z evidencie úradu práce a aby sa nestali samoplatitelia na zdravotnú poisťovňu.
Ďakujem
Anka z KE
07.01.13,11:40
Dobrý deň, pán Mihál,

Chcela by som vás poprosiť o radu v nasledujúcom prípade - aký typ tlačiva Dp pouziť pre kombinovaný príjem a ako správne vypočítať odvody:
Dcéra má okrem príjmu zo závislej činnosti aj príjem z Autorskej zmluvy ( preklady ) od 04/2012) cca vo výške 2000 EUR za rok 2012. Uplatní si paušálne výdavky vo výške 40 % na príjem z autorskej zmluvy. Mala požiadať na DU o DIČ a musí sa prihlásiť ako SZČO v Zdravotnej a Sociálnej poisťovni? Zdravotnej poisťovni odvedie ešte 14 % z tohto príjmu? Vopred ďakujem za pomoc.
pdtrstenik
07.01.13,12:53
Prosím o vysvetlenie: Zamestnankyňa je na PN od 05. 12. 2011, PN stále trvá. Za rok 2011 má nárok na 16 dní dovolenky. Ako mám postupovať? Vo výplate za december jej preplatím 5 dní dovolenky a ostatná jej prepadne alebo jej do roku 2013 prejde 16 dní, pretože si ju nemohla vyčerpať ani do konca r. 2012 z dôvodu PN.
Alebo môžem použiť § 113 ods.4 ZP a počkám, kým ukončí PN?
Ďakujem za odpoveď!
Lubinka01
08.01.13,08:20
Žena je na rodičovskej dovolenke. Od januára nastupuje na polovičný úväzok - na 4 dni do týždňa po 5 hodín. Má naďalej nárok na rodičovský príspevok?
SPECTRUM
08.01.13,09:14
Ako správne vypočítať hrubú mzdu zamestnanca, keď je odmeňovaný mesačnou mzdou 700,00 €, priemerný hodinový zárobok platný od 1.10. -31.12.2012 je 5,0000 /hodina.
Pomôžte mi vypočítať mzdu za mesiac december 2012.
Zamestnanec čerpal riadnu dovolenku - 5 dní
Mesiac december 2012 - plánovací kalendár 18 + 3 sviatky = 21,0 dní
Úväzok zamestnanca je 40,00 týždenný, t.j. 8,00 hodín denne.
Jana Motyčková
08.01.13,10:16
Dobrý deň, zaujímalo by ma, za akých podmienok môžu pracovať na dohodu (pravidelný, nepravidelný prijem) evidovaní nezamestnaní, bez toho, aby ich vyradili z evidencie úradu práce a aby sa nestali samoplatitelia na zdravotnú poisťovňu.
Ďakujem

Podmienky vykonávania práce na dohodu u evidovaných nezamestnaných sa k 1.1.2013 nemenili. Stále platí, že príjem z dohody nesmie mesčne presiahnuť 143,40 €.
http://www.porada.sk/t195823-zmena-zivotneho-minima-k-1-7-2012-a-s-tym-suvisejuce-zmeny.html
Jana Motyčková
08.01.13,10:17
Žena je na rodičovskej dovolenke. Od januára nastupuje na polovičný úväzok - na 4 dni do týždňa po 5 hodín. Má naďalej nárok na rodičovský príspevok?

Áno .
Jana Motyčková
08.01.13,10:20
Ako správne vypočítať hrubú mzdu zamestnanca, keď je odmeňovaný mesačnou mzdou 700,00 €, priemerný hodinový zárobok platný od 1.10. -31.12.2012 je 5,0000 /hodina.
Pomôžte mi vypočítať mzdu za mesiac december 2012.
Zamestnanec čerpal riadnu dovolenku - 5 dní
Mesiac december 2012 - plánovací kalendár 18 + 3 sviatky = 21,0 dní
Úväzok zamestnanca je 40,00 týždenný, t.j. 8,00 hodín denne.
Mzda : 700/21 x 16 (sviatok je platený mzdou, ak v kolektívnej zmluve nemáte uvedené inak)
Náhrada mzdy za dovolenku : 5x8 x 5,00 (5 dní po 8 hodín po 5 €)
SPECTRUM
08.01.13,12:58
My máme prevádzku - predajňu otvorenú denne - pondelok až nedeľa od 9,00 do 21,00 hod. 12,00 hodinová zmena aj s prestávkou- čistá 11,50 hodiny. Zamestnanci sú odmeňovaní mesačnou mzdou. Aký budú mať stanovený týždenný pracovný čas? A čo sviatky - keď nemali otvorené - počítať do fondu pracovného času? Koľko zamestnancov budem potrebovať na predajňu?
umb
08.01.13,13:00
Dobrý deň,
prosíme Vás o informáciu ohľadne zdravotného poistenia.
Radi by sme vedeli, ako sa postupuje pri odvode do zdravotného poistenia u občana Slovenskej republiky, ktorý má hlavný pracovný pomer v Rakúsku a 50% pracovný úväzok na Slovensku.
U rakúskeho zamestnávateľa má vystavený európsky formulár E105.
Správna komisia pre sociálne zabezpečenie migrujúcich pracovníkov v Sociálnej poisťovni mu vystavila formulár E101.
Kde sa má odvádzať zdravotné poistenie z príjmu na Slovensku?

Ďakujeme
Jana Motyčková
08.01.13,13:47
No a čo mu napísali v tom formulári E101?
umb
09.01.13,06:48
p.Motyčková posielame Vám v e-mail kópiu formulára E 101
zlolen
09.01.13,12:51
Dobrý deň
Prosím Vás o radu či je správne príhlásený dohodár.
DVP pre st. dôchodcu od 1.1.2013 do 31.05.2013 na 60 hodín mesačne.
Príhlásila som ho ako pravidelný príjem
Iný zamestnanec, bude mať každý mesiac DVP na 20 hodín, vždy ohraničený jeden týždeň.
Prihlásila som ho ako nepravidelný príjem.
Táto druhá DVP bude trvať v 4 mesiacoch, mohla by byť aj na pravidelný príjem?
Ak sa pýtam veci, čo ste už vysvetlili, prepáčte.

Ďakujem
Lubinka01
14.01.13,09:16
Dobrý deň, zamestnankyna bola na neplatenom voľne ale splnila podmienky na vyplatenie 13.platu, ktorý sme jej v novembrovej výplate vyplatili. Zo ZP nám volali, že sme nemali odviezť odvod na ZP na Slovensku ale do Nemecka, keďže ona počas neplateného voľna bola v Nemecku zamestnaná. To sme ale nevedeli, keďže zamestnankyňa nás o tom neinformovala. Poradili by ste nám, čo máme robiť? Poslať odvod do Nemecka? ... ďakujem za odpoveď
JankaJ
14.01.13,10:20
Dobrý deň
Prosím Vás o radu či je správne príhlásený dohodár.
DVP pre st. dôchodcu od 1.1.2013 do 31.05.2013 na 60 hodín mesačne.
Príhlásila som ho ako pravidelný príjem
Iný zamestnanec, bude mať každý mesiac DVP na 20 hodín, vždy ohraničený jeden týždeň.
Prihlásila som ho ako nepravidelný príjem.
Táto druhá DVP bude trvať v 4 mesiacoch, mohla by byť aj na pravidelný príjem?
Ak sa pýtam veci, čo ste už vysvetlili, prepáčte.

Ďakujem

To, či dohodára prihlásite ako pravidelný alebo nepravidelný príjem závisí od toho, ako má v dohode stanovené vyplácanie odmeny. Ak z dohody vyplýva, že odmena bude vyplácaná mesačne, tak sa jedná o pravidelný príjem.
Candy
14.01.13,13:01
Dobrý deň,
dobrovoľné príspevky do 2.piliera budú znižovať mesačný základ dane alebo sa vysporiadajú až v ročnom zúčtovaní dane resp. daňovom priznaní?
Ako a či budú znižovať aj vymeriavací základ na ZP?
JankaJ
14.01.13,13:08
Dobrý deň,
od 01.01.2013 je nočnou prácou, za ktorú patrí mzdové zvýhodnenie práca, vykonávaná medzi 22. a 6. hodinou. Má na mzdové zvýhodnenie nárok aj zamestnanec jednozmennej prevádzky, ktorý každý deň nastupuje do práce 5.45 hod, resp. 5.50 hod?
Ďakujem.
Jojo780
15.01.13,09:35
Dobrý deň,

chcel by som sa opýtať z čoho vypočíta Sociálna poisťovňa nemocenské,

ak zamestnankyňa bola celý rok 2011 na rodičovskej dovolenke a táto je trvala až do marca

2012. Od apríla 2012 má vymeriavací základ, je v evidenčnom stave. Od decembra 2012 je

dočasne práceneschopná.

Ďakujem veľmi pekne.
enigma
17.01.13,10:53
dobry den, prosim viete mi poradit ohladom naroku na matersku? zena je na materskej a chcela by pracovat na dohodu o vykonani prace, je to mozne? v socialnej poistovni mi potvrdili, ze moze pracovat na dohodu aj napriek tomu, ze od 1.1.2013 sa z dohody o vykonani prace platia odovody a takyto dohodar je prihlaseny do Soc. poistovne.
dakujem velmi pekne za radu, nerada by som aby prislo k strate naroku na matersku.
koalko
17.01.13,17:59
Berie sa do príjmu manželky náhrada príjmu počas PN, ktorú poberala po celý rok,na uplatnenie nezdaniteľnej čiastky?
chudaska
17.01.13,19:45
Berie sa do príjmu manželky náhrada príjmu počas PN, ktorú poberala po celý rok,na uplatnenie nezdaniteľnej čiastky?

ano, ak si chce uplatnit nezdanitelnu ciastku na manzelku manzel!!
zlolen
18.01.13,11:41
Dobrý deň

Zamestnanec ukončil PP 30.12., PN nebol, odpracoval viac ako 60 dní, pracocal celý rok, je starší ako 33 rokov, nárok na dovolenku dostal 23 dní.

Je to správne, myslíme si že má nárok na 25 dní.


Ďakujeme
veronikasad
18.01.13,12:26
Dobrý deň

Zamestnanec ukončil PP 30.12., PN nebol, odpracoval viac ako 60 dní, pracocal celý rok, je starší ako 33 rokov, nárok na dovolenku dostal 23 dní.

Je to správne, myslíme si že má nárok na 25 dní.


Ďakujeme
Je to správne, má nárok len na 11/12 ročného nároku, lebo prac.pomer za december netrval celý mesiac.
zlolen
18.01.13,13:16
Dobrý deň
ZC mal v roku 2011 za 1,2 vyplácaný predčasný dochodok, odpočitatľnú položku sme uplatnili len pri RZ ( rozdiel), prosíme poradiť ako to urobiť za rok 2012, odpočtateľnú položku sme uplatňovali celý rok, od augusta poberá starobný riadny dôchodok, má nárok na celoročný odpočet na daňovníka za rok 2012?

Ďakujeme
Gabika75
19.01.13,14:24
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či existuje nejaké odškodnenie úrazu zo sociálnej poisťovne, ktorý sa stal mojmu 9 ročnému synovi pri detskej hre. Kamarát mu pichol palicou do oka a poranil mu oko. Má trvalé následky. Lekár nám poradil, aby sme sa informovali v soc poistovni, že vraj niečo také existuje.
ďakujem za odpoveď
kajanakaja
19.01.13,17:49
Dobrý večer,
poprosila by som o radu. Ak zamestnávateľ ukončil PP 31.12.12 s posledným zamestnancom, je povinnosťou oznámiť to DU? Informovala som sa telefonicky na poradenskej linke, odpoveď znela netreba. Teraz som sa však s hrôzou dočítala, že je to povinnosťou do 15 dní. Z-ľ nekončí svoje podnikanie, je pravdepodobné, že zamestnanci ešte budú. Prosím poradte, čo teraz spraviť. Ľutujem, že som poslúchla pracovníčku DU :( Hrozí tu sankcia? Vopred ďakujem.
Jana Motyčková
20.01.13,09:07
Dobrý deň
ZC mal v roku 2011 za 1,2 vyplácaný predčasný dochodok, odpočitatľnú položku sme uplatnili len pri RZ ( rozdiel), prosíme poradiť ako to urobiť za rok 2012, odpočtateľnú položku sme uplatňovali celý rok, od augusta poberá starobný riadny dôchodok, má nárok na celoročný odpočet na daňovníka za rok 2012?

Ďakujeme
Ak k 1.1.2012 nepoberal predčasný starobný dôchodok má nárok na celoročnú nezdaniteľnú časť.
Jana Motyčková
20.01.13,09:08
Dobrý deň, chcem sa opýtať, či existuje nejaké odškodnenie úrazu zo sociálnej poisťovne, ktorý sa stal mojmu 9 ročnému synovi pri detskej hre. Kamarát mu pichol palicou do oka a poranil mu oko. Má trvalé následky. Lekár nám poradil, aby sme sa informovali v soc poistovni, že vraj niečo také existuje.
ďakujem za odpoveď
O ničom takom neviem.
ErikaDP
20.01.13,09:35
Dobrý večer,
poprosila by som o radu. Ak zamestnávateľ ukončil PP 31.12.12 s posledným zamestnancom, je povinnosťou oznámiť to DU? Informovala som sa telefonicky na poradenskej linke, odpoveď znela netreba. Teraz som sa však s hrôzou dočítala, že je to povinnosťou do 15 dní. Z-ľ nekončí svoje podnikanie, je pravdepodobné, že zamestnanci ešte budú. Prosím poradte, čo teraz spraviť. Ľutujem, že som poslúchla pracovníčku DU :( Hrozí tu sankcia? Vopred ďakujem. Treba sa odregistrovať z evidencie pre daň z príjmu zo zavislej činnosti ( daňovník ktorý ma všeobecnu registráciu na DU sa v registračnej prihláške registroval pre jednotlive druhy daní ( a jedna z nich mohla byť aj daň z príjmu zo závislej činnosti), kým máš tento druh dane zaregistrovaný treba podavat mesačné prehľady o dani, aj keď nulové, lebo môžeš predpokladať že niekoho zamestnáš v blízkej dobe, tak sa neodregistruješ. Ale ak nepredpokladaš že niekoho v blizkej dobe zamestnáš, tak sa možeš rozhodnuť že zrušíš registráciu pre tento druh dane. A od nasledujuceho mesiaca už nemusíš podavať mesačné prehľady, ale potom nezabudni na ročné hlásenie. T.j. treba písomne poslat na DU žiadosťo zrušenie registrácie pre túto kokrétnu daň z o zavislej činnosti.

Pozor, v socialnej poistovni je to inak, ak si k 31.12.2012 odhlasila posledneho zamestnanca, tak musiˇš odhlasit na registračnom liste aj zamestnávateľa, aj v tom prípade ak si napr, k 2.1.2013 prihlásila nocého zamestnaca, lebo socialka chce odhlasit zamestnávatela ak je aj čo len jeden deň bez zamestnacov.
kajanakaja
20.01.13,11:18
Ďakujem veľmi pekne za radu. SP som odhlásila, len ZP a DU mi zostal "otvorený". Čiže ak budem posielať prehľady nulové, neporušila som nič. Padol mi kameň zo srdca...A ak by sme celý rok nezamestnali žiadneho zamestnanca a rozhodneme sa zrušiť registráciu napr. k 31.12.03 bude to v poriadku?
ErikaDP
20.01.13,11:33
Ďakujem veľmi pekne za radu. SP som odhlásila, len ZP a DU mi zostal "otvorený". Čiže ak budem posielať prehľady nulové, neporušila som nič. Padol mi kameň zo srdca...A ak by sme celý rok nezamestnali žiadneho zamestnanca a rozhodneme sa zrušiť registráciu napr. k 31.12.03 bude to v poriadku? Hmm.. rok to neviem ... Totiž zakon o sprave dani hovorí, že ak dôjde k zmene skutočností v registrácii daňovníka, najmä ak zanikne daňova povinnosť pri niektorom druhz dani treba to oznámiť v lehote do ... nevie teraz či 15 alebo 30 dní ... t.j. ak rok rok nebudem zamestnavat tak zanikla či nezanikla moja povinnost pri tejto dani ... Vo sovjej odpovedi som myslela skor na sutuaciu že lehota je prešvohnutá o par dní, t.j. ak som odhlasila posledneho zamestnanca 31.12. a dnes je 20.1.2013, tak ešte sa da uvažova´t o tom že v januári ešte nevieme na isto či zamestnam, alebo nezamestnam v bliskej dobe niekoho ... ale ak doba bude bežať, tak ťažko asi presvedčím DU že stale uvažujem o zamestnavaní a celý rok som to nezrealizovala ... t.j. ak blízkej dobe nemienim niekoho zamestnat, tal by som asi odregistrovala na DU ...
erikac
21.01.13,07:04
Dobrý den, zamestnankyna je na RD od 19.12.2012, PN nebola, riadny viacročný pracovný pomer. Ako vypočítať narok na dovolenku? Patrí jej celých 25 dní?
Ľaľa
26.01.13,21:23
Prosím poradiť, zamestnanec 28 ročný požiadal ING Tatry Sympatia o vyplatenie odstupného. Dávka mu bola priznaná ku dňu 2.10.2012. Výška dávky v oznámení o priznaní odstupného je uvedená po zdanení v zmysle zákona 595/2003 Z.z. o dani z príjmov. 1.Môže tento zamestnanec požiadať zamestnávateľa o vykonanie RZ dane za rok 2012, keď v roku 2012 mal len príjmy z pracovného pomeru a vyššie uvedené odstupné z doplnkového dôchodkového sporenia? 2.Alebo musí sám podať daňové priznanie a uviesť v ňom aj príjem z dôchodkového sporenia? 3. Je povinný si zvýšiť základ dane podľa § 11 ods. 9 až 11 - tzv. dodanenie? (Myslím, že nie, ale nie som si istá). Ďakujem
blcha
28.01.13,12:31
Dobrý deň,
som súdny znalec a súčasne zamestnanec. Dňa 15.1.2013 mi skončila materská dovolenka a od 16.1.2013 som na rodičovskej dovolenke. Nie je mi jasné, ako mám platiť preddavky do ZP a poistné na SP ako SZČO.
Pracovníčka v SP mi poradila, aby som nahlásila prerušenie živnosti. Ja však nechcem, aby ma vyčiarkli zo zoznamu znalcov, obnovenie licencie tiež nie je jednoduché. Vopred však neviem, či a koľko posudkov budem tento rok mať. Môže sa stať, že ani jeden.
Musím aj v tomto prípade platiť do SP poistné z minimálneho vymeriavacieho základu? Môžem si prerušiť poistenie a prihlásiť sa až vtedy, keď budem mať reálnu prácu - napr. na tri dni?
Činnosť znalca vykonávam na základe objednávky - napríklad zo súdu alebo polície. Vypracovanie posudku nemôžem odmietnuť ani presunúť na iný termín.
Zdravotné poistenie ma trápi menej, keďže podlieha ročnému zúčtovaniu.
milanr
28.01.13,15:49
Dobrý deň, súrne potrebujem poradiť, ako posudzuje sociálna poisťovňa dočasnú pracovnú neschopnosť zamestnanca z viacerých právnych vzťahov. Napr.: zamestnanec s pravidelným príjmom vo firme A a súčasne zamestnaný vo firme B tiež ako zamestnanec s pravidelným príjmom. Môže si takýto zamestnanec nechať vypísať PN-ku a uplatniť si nárok na náhradu príjmu a nemocenské iba vo firme A?Ďakujem.
Jana Motyčková
28.01.13,15:53
ad blcha:
V SP treba prehlásiť, že činnosť szčo nevykonávaš počas poberania rodičovského príspevku - potom sa ti prerušuje poistenie nemusíš platiť poistné do SP. Prehlásiť sa to nedá spätne, čiže treba to čo najskôr a za obdobie od 16.1. do podania čestného prehlásenia bude treba poistné doplatiť. Ak ti príde práca nahlásiš, že znovu vykonávaš činnosť szčo, začneš platiť poistné, a tak dokola. Netreba to ale asi preháňať a nerobiť to každé tri dni. Pri vyššom príjme by som sa trošku obávala, čo by to mohlo robiť pre platenie poistného od 1.7.2014 (VZ = základ dane+poistné, deleno 1,6 ale hlavne deleno počet mesiacov vykonávaia činnosti szčo v r.2013).
Ak si v r.2012 nemala príjem (obrat) vyšší ako 4716 €, tak od 1.7.2013 nebudeš povinne poistená v SP, a potom by to už bolo jedno (čestné prelásenie by som ale asi radšej ukončila).

V ZP treba platiť preddavky z Vz = základ dane z r. 2011 + zdravotné a sociálne poistenie; deleno 1,9 deleno počet mesiacov podnikania v r.2011. Nevzťahuje sa na teba minimálny základ, čiže môže ti vyjsť preddavok aj nižší ako 55,02 € mesačne. V rzzp za rok 2013 sa potom zúčtujú preddavky z poistným, ktoré sa spoćíta podobným vzorcom z roku 2013. Ak VZ bude nižší ako 2918,70 (radšej by som tam ešte dala rezervu cca 200 €, kôli tomu, že neviem ako sa bude posudzovať tá materská), vypočíta sa poistné zo skutočného VZ, ak bude vyšší, tak najmenej z VZ cca 4716/365x350.
Ak nepredpokladáš príjem a nechceš platiť preddavky môžeš skúsiť požiadať ZP o odpustenie platenia preddavkov.
Jana Motyčková
28.01.13,15:56
Dobrý deň, súrne potrebujem poradiť, ako posudzuje sociálna poisťovňa dočasnú pracovnú neschopnosť zamestnanca z viacerých právnych vzťahov. Napr.: zamestnanec s pravidelným príjmom vo firme A a súčasne zamestnaný vo firme B tiež ako zamestnanec s pravidelným príjmom. Môže si takýto zamestnanec nechať vypísať PN-ku a uplatniť si nárok na náhradu príjmu a nemocenské iba vo firme A?Ďakujem.

Teoretiky môźe, v tom prípade by SP vo firme B zisťovala, čo počas PN zamestnanec v tejto firme pracoval a akú prácu vykonával. Ak pracoval, následne by posudkový lekár posúdil, či tým nebol porušený liečebný režim. Ak bol porušený liečebný režim, PN by nepreplatil.
obecbracovce
28.01.13,18:42
Existuje niekde zoznam štátov s ktorými má Slovensko uzatvorenú zmluvu o zamedzení dvojitého zdanenia? Ide mi o známeho, ktorý celý rok pracoval vo Švajčiarsku v nemocnici, kde samozrejme aj býva- či má podávať daňové priznanie u nás alebo tam, alebo či má nejakú povinnosť voči DU alebo poisťovniam u nás na Slovensku? Ďakujem.
milanr
29.01.13,07:20
Teoretiky môźe, v tom prípade by SP vo firme B zisťovala, čo počas PN zamestnanec v tejto firme pracoval a akú prácu vykonával. Ak pracoval, následne by posudkový lekár posúdil, či tým nebol porušený liečebný režim. Ak bol porušený liečebný režim, PN by nepreplatil.

Ďakujem za odpoveď.
Ešte pre doplnenie: V prípade, že má počas DPN zamestnanec vyplatený príjem vo firme B sociálna poisťovňa mu nevyplatí ani nemocenské, na ktoré má nárok z firmy A? Alebo musí najprv posudkový lekár posúdiť, či porušil liečebný režim a až následne SP rozhodne o priznaní nemocenského. Ide mi o to, či zamestnanec môže byť vo firme A uznaný za DPN a poberať nemocenské a vo firme B počas DPN poberať príjem? Ďakujem.
JankaJ
30.01.13,07:32
Dobrý deň,
od 01.01.2013 je nočnou prácou, za ktorú patrí mzdové zvýhodnenie práca, vykonávaná medzi 22. a 6. hodinou. Má na mzdové zvýhodnenie nárok aj zamestnanec jednozmennej prevádzky, ktorý každý deň nastupuje do práce 5.45 hod, resp. 5.50 hod?
Ďakujem.

Vie mi, prosím, niekto poradiť?
JankaJ
30.01.13,07:36
Existuje niekde zoznam štátov s ktorými má Slovensko uzatvorenú zmluvu o zamedzení dvojitého zdanenia? Ide mi o známeho, ktorý celý rok pracoval vo Švajčiarsku v nemocnici, kde samozrejme aj býva- či má podávať daňové priznanie u nás alebo tam, alebo či má nejakú povinnosť voči DU alebo poisťovniam u nás na Slovensku? Ďakujem.

Zoznam je zo stránky Finančného riaditeľstva.
blcha
30.01.13,11:12
Ešte raz k súdnemu znalcovi na RD. Dobre chápem sociálne poistenie? Platím iba za dni, na ktoré sa prihlásim - na ktoré mám prácu. V nasledujúcom roku sa mi však vymeriavací základ prepočíta, akokeby som pracovala celý rok. Napríklad ak budem poistená jeden deň, splním podmienku výšky príjmu, tak vymeriavací základ bude 365 x dosiahnutý príjem ?
Jana Motyčková
30.01.13,16:32
Nie, vymeriavací základ pre SP bude základ dane + zaplatené poistné, deleno 1,6 deleno 1 mesaic vykonávania činnosti.
zlolen
02.02.13,14:19
Dobrý deň
prosíme poradiť, ZC ukončil PP 30.11., dal si žiadosť o RZ, za rok 2012 mal vyšší príjem ako 3644 €, v decembri sa im narodilo 2. dieťa, môžeme mu doplatiť DB na 1. dieťa na celý rok ( má 3 roky) a na 2. dieťa za decmber?
Žije s družkou, v RL je otcom obidvoch detí.

Ďakujem
Ľaľa
03.02.13,16:53
Prosím poradiť, zamestnanec 28 ročný požiadal ING Tatry Sympatia o vyplatenie odstupného. Dávka mu bola priznaná ku dňu 2.10.2012. Výška dávky v oznámení o priznaní odstupného je uvedená po zdanení v zmysle zákona 595/2003 Z.z. o dani z príjmov. 1.Môže tento zamestnanec požiadať zamestnávateľa o vykonanie RZ dane za rok 2012, keď v roku 2012 mal len príjmy z pracovného pomeru a vyššie uvedené odstupné z doplnkového dôchodkového sporenia? 2.Alebo musí sám podať daňové priznanie a uviesť v ňom aj príjem z dôchodkového sporenia? 3. Je povinný si zvýšiť základ dane podľa § 11 ods. 9 až 11 - tzv. dodanenie? (Myslím, že nie, ale nie som si istá). Ďakujem
Prosím poradí mi niekto? Ďakujem.
zlolen
04.02.13,08:00
Dobrý deň
ZC končí PP 30.4., má nárok na 7 dní návštevy lekára a 7 dní sprevádzanie rod. príslušníka?
Dostala som odpoveď, že je to na uvážení ZĽ a može dať len alikvotnú čiastku.
Neviete mi poradiť?

Ďakujem
Jozef Mihál
04.02.13,14:54
Dobrý deň
ZC končí PP 30.4., má nárok na 7 dní návštevy lekára a 7 dní sprevádzanie rod. príslušníka?
Dostala som odpoveď, že je to na uvážení ZĽ a može dať len alikvotnú čiastku.
Neviete mi poradiť?

Ďakujem

K Zákonníku práce máme vypracovaný kompletný komentár, vrátane § 141:

http://www.porada.sk/t192955-zakonnik-prace-a-141-dolezite-osobne-prekazky-v-praci.html

Nárok je na 7 dní + 7 dní sprevádzanie rodinného príslušníka.

Len ak pracovný pomer začne (nie skončí!) v priebehu roka, zamestnávateľ môže nárok krátiť. Viď horeuvedená téma.
Jozef Mihál
04.02.13,15:01
Prosím poradiť, zamestnanec 28 ročný požiadal ING Tatry Sympatia o vyplatenie odstupného. Dávka mu bola priznaná ku dňu 2.10.2012. Výška dávky v oznámení o priznaní odstupného je uvedená po zdanení v zmysle zákona 595/2003 Z.z. o dani z príjmov. 1.Môže tento zamestnanec požiadať zamestnávateľa o vykonanie RZ dane za rok 2012, keď v roku 2012 mal len príjmy z pracovného pomeru a vyššie uvedené odstupné z doplnkového dôchodkového sporenia? 2.Alebo musí sám podať daňové priznanie a uviesť v ňom aj príjem z dôchodkového sporenia? 3. Je povinný si zvýšiť základ dane podľa § 11 ods. 9 až 11 - tzv. dodanenie? (Myslím, že nie, ale nie som si istá). Ďakujem.

Odstupné z DDS je príjem zdanený podľa § 7 ods. 1 písm. d).

Podľa § 43 ods. 3 písm. e) je tento príjem zdanený zrážkovou daňou.

V takomto prípade je možné zamestnancovi vykonať RZD.

Povinnosť tzv. "dodanenia" už nie je.
Jozef Mihál
04.02.13,15:16
Dobrý deň
prosíme poradiť, ZC ukončil PP 30.11., dal si žiadosť o RZ, za rok 2012 mal vyšší príjem ako 3644 €, v decembri sa im narodilo 2. dieťa, môžeme mu doplatiť DB na 1. dieťa na celý rok ( má 3 roky) a na 2. dieťa za decmber?
Žije s družkou, v RL je otcom obidvoch detí.

Ďakujem

Áno, mal príjem podľa § 5 najmenej vo výške 6-násobku minimálnej mzdy (1963,20 eura), má nárok na doplatenie DB za celý rok 2012 na obe deti.
Anik
05.02.13,14:02
Dobrý deň
potrebovala by som radu 70 ročná dôchodkyňa sa ma pýtala, že má nízky dôchodok či si môže na základe toho požiadať o jeho prepočítanie.
Myslím, že starobný dôchodok jej bol vypočítaný ešte pred rokom 1994. Za radu ďakujem.
zlolen
06.02.13,10:27
Dobrý deň

Prosíme poradiť, študent opakuje 2.ročník 2.stupňa na VŠ, daňový bonus môže byť priznaný aj na mesiace 7,8 - obdobie prázdnin?
Ďakujem
Dianka
06.02.13,10:43
Dobrý deň, poprosím o radu.
Zamestnancova dcéra (24 rokov v roku 2012) má prerušené štúdium na VŠ zo zdravotných dôvodov - ročník 1. podľa zákona 131/2002 o vysokých školách.
Mám doklad o povolení prerušenia od 30.1. do 31.8.2012.
Dcéra je však od 04/2012 zamestnaná ako riadny zamestnanec v jednej firme.
Môžem mu priznať daňový bonus za celý rok, ak mi donesie prerušenie aj od 1.9.2012 do 31.12.2012?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Jozef Mihál
06.02.13,10:47
Dobrý deň
potrebovala by som radu 70 ročná dôchodkyňa sa ma pýtala, že má nízky dôchodok či si môže na základe toho požiadať o jeho prepočítanie.
Myslím, že starobný dôchodok jej bol vypočítaný ešte pred rokom 1994. Za radu ďakujem.
Otázka nad rámec DRAK-a ale pokiaľ viem, takéto niečo možné nie je.
Jozef Mihál
06.02.13,10:58
Dobrý deň

Prosíme poradiť, študent opakuje 2.ročník 2.stupňa na VŠ, daňový bonus môže byť priznaný aj na mesiace 7,8 - obdobie prázdnin?
Ďakujem

Áno, môže.

Pozor ale, nárok na DB zanikne v momente, kedy štúdium na vysokej škole podľa študijného programu presiahne štandardnú dĺžku.
Jozef Mihál
06.02.13,11:01
Dobrý deň, poprosím o radu.
Zamestnancova dcéra (24 rokov v roku 2012) má prerušené štúdium na VŠ zo zdravotných dôvodov - ročník 1. podľa zákona 131/2002 o vysokých školách.
Mám doklad o povolení prerušenia od 30.1. do 31.8.2012.
Dcéra je však od 04/2012 zamestnaná ako riadny zamestnanec v jednej firme.
Môžem mu priznať daňový bonus za celý rok, ak mi donesie prerušenie aj od 1.9.2012 do 31.12.2012?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

V období, kedy je štúdium prerušené, nie je nárok na DB.

Poprosím všeobecne: skúste využívať systém značiek na hľadanie informácií, konkrétne k DB:

http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/danovy-bonus/
Dianka
06.02.13,11:02
Ale zo zdravotných dôvodov má prerušené...Ďakujem.
Jozef Mihál
06.02.13,11:03
Dôvod prerušenia štúdia nie je podstatný.

Viď § 6 ods. 6 písm. b) zákona č. 600/2003 Z. z. o prídavku na dieťa.
Dianka
06.02.13,11:15
Ďakujem pán Mihál, len som teraz trošku v šoku, lebo zo školenia mám informáciu, ktorú vyslovene prízvukovala prednášajúca, že: citujem z materiálov "podľa zákona o prídavku na dieťa sústavná príprava dieťaťa na povolanie nie je obdobie, v ktorom sa štúdium prerušilo, s výnimkou prerušenia štúdia zo zdravotných dôvodov, kedy sa daňový bonus poskytne aj v prípade prerušenia štúdia".
Jozef Mihál
06.02.13,11:26
Beriem späť.

Podľa zákona č. 600/2003 Z. z. o prídavku na dieťa, § 3 ods. 1:

"(1) Nezaopatrené dieťa podľa tohto zákona je dieťa do skončenia povinnej školskej dochádzky, najdlhšie do dovŕšenia 25 rokov veku, ak

a) sa sústavne pripravuje na povolanie štúdiom alebo
b) sa nemôže sústavne pripravovať na povolanie štúdiom, alebo vykonávať zárobkovú činnosť pre chorobu alebo úraz."

Preto, ak dôvodom prerušenia štúdia na VŠ bola choroba alebo úraz, je nárok na DB aj za mesiace, kedy bolo štúdium prerušené.

V uvedenom prípade skutočne má zamestnanec právo na DB za celý rok 2012, ak spĺňa ďalšie podmienky (príjem atď.).
Dianka
06.02.13,11:34
Ďakujem, tak to tu máme všetci aspoň do detailov vysvetlené, že prečo :-).
botuľa
06.02.13,12:17
Dobrý deň prajem. Mám na Vás otázku ohľadne študenta vysokej školy - denného štúdia. Má založenú živnosť a popri nej chce pracovať na dohodu o brigádnickej práci študentov - do hranice 155 EUR. Mne sa to zdá v poriadku, ale predsa by som sa chcela poradiť, či tam nevznikne nejaký problém s odvodmi.... Ďakujem veľmi pekne
Jozef Mihál
06.02.13,13:36
To, že má založenú živnosť, nie je problém.

Podstatné je, že je študent denného štúdia VŠ, nemá ešte 26 rokov - tým pádom môže pracovať na DoBPŠ a môže využiť výnimku z dôchodkového poistenia.
botuľa
06.02.13,15:20
To, že má založenú živnosť, nie je problém.

Podstatné je, že je študent denného štúdia VŠ, nemá ešte 26 rokov - tým pádom môže pracovať na DoBPŠ a môže využiť výnimku z dôchodkového poistenia.

Ďakujem pekne, p. Mihál.
milanr
11.02.13,14:02
Dobrý deň, člen DR, ktorý za výkon funkcie poberal pravidelnú mesačnú odmenu, skončil výkon funkcie a prihlásil sa na ÚPSVaR do evidencie nezamestnaných. Je zamestnávateľ povinný vystaviť mu v zmysle § 231 ods, 1 písm. l) zákona o sociálnom poistení doklad "Potvrdenie zamestnávateľa na účely nároku na dávku v nezamestnanosti" s uvedením VZ, z ktorých platil poistné v nezamestnanosti, aj keď nešlo o pracovný pomer? Ak áno, ako má zamestnávateľ uvedené tlačivo správne vyplniť stačí uviesť, že nešlo o pracovný pomer? Ďakujem.
levandula
11.02.13,14:11
Zamestnanec je Egypťan a u nás pracuje od 06/2012 a v 07/2012 sa mu narodil v Egypte synček.Daňový bonus na dieťa bude mať až po príchode dieťaťa na územie SK? Na Slovensko príde jeho manželka aj so synčekom v priebehu tohto roka a na sociálke mi povedali, že na rodinné prídavky bude mať nárok až keď bude mať diaťatko povolenie k pobytu na našom území a on sa preukáže, že je zamestnancom.Ďakujem pekne za pomoc
Jozef Mihál
11.02.13,16:44
Dobrý deň, člen DR, ktorý za výkon funkcie poberal pravidelnú mesačnú odmenu, skončil výkon funkcie a prihlásil sa na ÚPSVaR do evidencie nezamestnaných. Je zamestnávateľ povinný vystaviť mu v zmysle § 231 ods, 1 písm. l) zákona o sociálnom poistení doklad "Potvrdenie zamestnávateľa na účely nároku na dávku v nezamestnanosti" s uvedením VZ, z ktorých platil poistné v nezamestnanosti, aj keď nešlo o pracovný pomer? Ak áno, ako má zamestnávateľ uvedené tlačivo správne vyplniť stačí uviesť, že nešlo o pracovný pomer? Ďakujem.
Potvrdenie mu musíte vystaviť, keďže bol poistený v nezamestnanosti.

Priznám sa, že logike vyznačovania možností

- pracovný pomer
- DoPČ
- DoVP

nerozumiem, keďže tam chýbajú ďalšie možnosti - ako napríklad štatutár s pravidelným príjmom. Na poslednú otázku tak neviem odpovedať.
Jozef Mihál
11.02.13,16:49
Zamestnanec je Egypťan a u nás pracuje od 06/2012 a v 07/2012 sa mu narodil v Egypte synček.Daňový bonus na dieťa bude mať až po príchode dieťaťa na územie SK? Na Slovensko príde jeho manželka aj so synčekom v priebehu tohto roka a na sociálke mi povedali, že na rodinné prídavky bude mať nárok až keď bude mať diaťatko povolenie k pobytu na našom území a on sa preukáže, že je zamestnancom.Ďakujem pekne za pomoc

Na úrade práce soc. vecí a rodiny Vás správne informovali, že nárok na prídavok na dieťa je len v prípade trvalého alebo prechodného pobytu dieťaťa na Slovensku (§ 7 ods. 1 zákona 600/2003).

Podmienky na priznanie daňového bonusu sú však trochu odlišné. Podmienka trvalého alebo prechodného pobytu na Slovensku sa nevyžaduje.

Nárok na DB tak má od narodenia dieťaťa, od 07/2012.
levandula
12.02.13,12:33
Ďakujem veľmi pekne za rýchlu a stručnú odpoveď.
milanr
12.02.13,14:14
Potvrdenie mu musíte vystaviť, keďže bol poistený v nezamestnanosti.

Priznám sa, že logike vyznačovania možností

- pracovný pomer
- DoPČ
- DoVP

nerozumiem, keďže tam chýbajú ďalšie možnosti - ako napríklad štatutár s pravidelným príjmom. Na poslednú otázku tak neviem odpovedať.

Ďakujem za odpoveď, neostáva mi nič iné iba tlačivo upraviť, pracovný pomer prečiarknúť a dopísať výkon funkcie člena DR (zamestnanec s PP), keď tam iná možnosť uvedená nie je.
Jojo780
12.02.13,18:19
Prepáčte, zamestnanec chce, aby mu zamestnávateľ mesačne odvádzal 2 percentá mesačne do DSS (2. pilier). Otázka : ako to uviesť - zadefinovať (z čoho) v dohode o zrážkach medzi zamestnávateľom a zamestnancom. Ďakujem pekne.
Jozef Mihál
13.02.13,08:25
Podľa § 131 ods. 3 Zákonníka práce: "Ďalšie zrážky zo mzdy, ktoré presahujú rámec zrážok uvedených v odsekoch 1 a 2, môže zamestnávateľ vykonávať len na základe písomnej dohody so zamestnancom o zrážkach zo mzdy, alebo ak povinnosť zamestnávateľa vykonávať zrážky zo mzdy a iných príjmov zamestnanca vyplýva z osobitného predpisu."

Podľa § 26 ods. 3 zákona č. 43/2004 Z. z. o starobnom dôchodkovom sporení, za zamestnanca odvádza dobrovoľné príspevky jeho zamestnávateľ, ak sa na tom so zamestnancom dohodol.


Výšku dobrovoľného príspevku si dohodne sám zamestnanec s dôchodkovou správcovskou spoločnosťou v zmluve o starobnom dôchodkovom sporení, viď § 21 ods. 4 a § 64 ods. 6 písmeno f) zákona č. 43/2004 Z. z.

Samotný dobrovoľný príspevok sa platí priamo do dôchodkovej správcovskej spoločnosti.

Zamestnanec má voči zamestnávateľovi povinnosti uvedené v § 65 ods. 1 zákona č. 43/2004 Z.z.

Ak zamestnanec žiada zamestnávateľa o odvádzanie dobrovoľných príspevkov, je povinný informovať ho aj o svojom záväzku platiť dobrovoľné príspevky a preukázať mu všetky skutočnosti potrebné na odvádzanie dobrovoľných príspevkov. Ak zamestnanec nesplní povinnosť podľa predchádzajúcej vety, zamestnávateľ nie je povinný odvádzať dobrovoľné príspevky za zamestnanca.

Na druhej strane, podľa § 65 ods. 5 zákona č. 43/2004 Z. z. ak zamestnanec požiada svojho zamestnávateľa, aby za neho odvádzal dobrovoľné príspevky, je zamestnávateľ povinný so zamestnancom o tom uzatvoriť písomnú dohodu a je povinný spolu s každou platbou zasielať dôchodkovej správcovskej spoločnosti rozpis dobrovoľných príspevkov odvedených do tejto dôchodkovej správcovskej spoločnosti za jeho zamestnancov v takom členení, aby bolo možné identifikovať platbu podľa § 95 ods. 1; podrobnosti môže ustanoviť všeobecne záväzný právny predpis, ktorý vydá ministerstvo.

Z uvedeného vyplýva, že ak o to zamestnaec zamestnávateľa požiada, zamestnávateľ má povinnosť odvádzať za zamestnanca dobrovoľné príspevky na starobné dôchodkové sporenie (za predpokladu, že zamestnanec si splní povinnosti podľa § 65 ods. 1 zákona č. 43/2004 Z.z. Musí sa súčasne so zamestnancom dohodnúť na zrážke zo mzdy.

Iinformácie k dobrovoľným príspevkom vrátane vzoru dohody o zrážkach zo mzdy nájdete napr. tu:

http://www.axa.sk/dochodkove-sporenie/starobne-dochodkove-sporenie/obsah/dobrovolne-prispevky/

alebo tu:

http://www.ingdss.sk/informacie-zamestnavatelov/
Ksena
13.02.13,08:30
Prosím, započítava sa do príjmu manželky aj poskytnutý paušálny príspevok podľa
§ 52a ods.3 zákona 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti?
Jozef Mihál
13.02.13,08:39
Príspevky podľa zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti nie sú štátne sociálne dávky.

Takéto príspevky sa započítavajú do tzv. vlastného príjmu manželky.
Ksena
13.02.13,08:52
Ďakujem za rýchlu odpoveď.
Bodnarovaa
17.02.13,21:53
Dobry den, chcela by som poprosit zamestnanec je Slovák, ktorý v Čechách pracuje od 03/2012, resp. či má daňové priznanie podať v Čechách?
Ak ho bude musieť podať na Slovensku? a co zdravotne poistenie, oplati sa aj z hladiska odvodov podat na Slovensku zamestnanec je starobny dochodca. Dakujem
Jozef Mihál
18.02.13,08:07
Zamestnanec si musí vysporiadať svoje povinnosti v ČR i v SR.

V ČR podáva daňové priznanie z príjmov dosiahnutých v ČR, respektíve za neho urobí zamestnávateľ RZD.

V SR podáva daňové priznanie zo všetkých príjmov (SR, ČR).

Zdravotné poistenie pravdepodobne platí v ČR ("pravdepodobne" uvádzam preto, lebo nepíšete ako pracuje v ČR - ak je zamestnanec v ČR, je zdravotne poistený ako zamestnanec v ČR, na Slovensku nie je zdravotne poistený).
Jojo780
18.02.13,09:41
Dobrý deň,

ak zamestnanec mal v roku 2012 viac pracovných pomerov v tej istej spoločnosti, uvedú
sa súhrnné hodnoty na jeden doklad potvrdenia o príjmoch FO zo záv. činnosti ? Ď. pekne.
Jozef Mihál
18.02.13,10:13
Áno, v takomto prípade zamestnávateľ vydá zamestnancovi jediné potvrdenie so súčtom príslušných údajov (z viacerých prac. pomerov, resp. viacerých príjmov zo závislej činnosti).
Jojo780
18.02.13,11:40
K príspevku 6288 a 6289.

Prepáčte, ak si zamestnanci chcú prispievať vo "výške 2 percentá" na DSS cez zamestnávateľa, nie je nám jasné, na základe ktorého právneho predpisu stanoviť či to majú byť 2 percentá
z hrubej mzdy alebo z vymeriavacieho základu na dôchodkové poistenie prípadne z čiastkového
základu dane... ? V uvedenej otázky by sme potrebovali mať jasno, aby to programátori vedeli
zapracovať do mzdového softvéru. Ďakujem.
Jozef Mihál
18.02.13,11:48
enigma
18.02.13,15:43
dobry den, prosim vedeli by ste mi pomoct? mame mamicku na rodicovskej dovolenke, ktora sa vracia po cca 8 rokoch do prace. ma velky pocet naakumulovanej dovolenky a radi by sme jej prikazat cerpanie dovolenky hned po prichode z rodic dovolenky. prosim, je mozne zamestnankyni poslat list este pocas rodicovskej dovolenky ze jej nariadujeme cerpanie dovolenky odo dna nastupu z RD? alebo prikazanie dovolenky moze prebehnut az po jej fyzickom navrate z RD do prace? dakujem velmi pekne
Jozef Mihál
18.02.13,19:30
Zamestnávateľ môže určiť čerpanie dovolenky (§ 111 ods. 1 Zákonníka práce) v čase, kedy je zamestnankyňa na rodičovskej dovolenke.

Čerpanie dovolenky je zamestnávateľ povinný oznámiť zamestnancovi aspoň 14 dní vopred. Toto obdobie môže byť výnimočne skrátené so súhlasom zamestnanca (§ 111 ods. 5).

Už z uvedeného ustanovenia je zrejmé, že ak si má zamestnankyňa čerpať dovolenku od prvého dňa po návrate z RD, musí jej zamestnávateľ oznámiť čerpanie dovolenky najmenej 14 dní pred koncom RD.
katjab
18.02.13,21:00
Nezamestnaný občan na aký balík dobrovoľného poistenia má sa prihlásiť, keď momentálne čaká na termín operácie a aby dostal aspoň minimálne nemocenské. Zo zamestnania v posledných dvoch rokoch má 270 dní poistenia na nemocenskom poistení.
Stačí deň pred operáciou sa prihlásiť na celý balík z minimálneho vymeriavacieho základu?
veronikasad
18.02.13,21:05
Nezamestnaný občan na aký balík dobrovoľného poistenia má sa prihlásiť, keď momentálne čaká na termín operácie a aby dostal aspoň minimálne nemocenské. Zo zamestnania v posledných dvoch rokoch má 270 dní poistenia na nemocenskom poistení.
Stačí deň pred operáciou sa prihlásiť na celý balík z minimálneho vymeriavacieho základu?
Stačí balík poistenia bez poistenia v nezamestnanosti - prihlášku treba doručiť pred začiatkom PN-ky. Nezabudnúť na odhlásenie posledným dňom PN-ky, nedá sa odhlásiť spätne.
Anez
20.02.13,07:21
Dobrý deň, prosím o radu v nasledovnom prípade. Zamestnanec je slobodný, má nezaopatrené dieťa, s matkou dieťaťa nežijú v spoločnej domácnosti. Údajne ale má vydané predbežné opatrenie ohľadom striedavej starostlivosti o syna. Matka dieťaťa poberá prídavok na dieťa a on si chcel uplatniť daňový bonus. Údajne sa takto s matkou dieťa dohodli. Naším zamestnancom je od 09/2012 a vzhľadom na skutočnosť, že nežijú v spoločnej domácnosti nevyplácala som mu daňový bonus. K ročnému zúčtovaniu dane mi ale priniesol potvrdenie o príjme za rok 2012 od bývalého zamestnávateľa, z ktorého vyplýva, že daňový bonus poberal. Má teda nárok na daňový bonus na nezaopatrené dieťa? Ako správne postupovať v takomto prípade, keďže mu budem vykonávať ročné zúčtovanie dane? Ďakujem veľmi pekne za Vašu odpoveď.