Bodnarovaa
24.07.13,22:47
Dakujem pekne
lkk9769
30.07.13,09:26
Dobrý deň, ja by som potrebovala poradiť - ja ako spoločník konateľ - teraz som ukončila PN po roku a podala si žiadosť o invalidný dôchodok. Nie je 100% isté, že bude priznaný. Ale teraz mi zistili dalšie ochorenie takže ma čaká operácia a následná liečba min 1/2 roka. Otázka ja ako nie zamestnanec ale konateľ si po roku dávam odmenu za konateľa a ak pôjdem na operáciu po mesiaci ukončenia PN či si dať vypísať zas PN?..alebo je tam nejaká lehota po akej si môžem požiadať o novu PN prípadne ak mi bude priznaný invalidný dôchodok môžem mať aj odmenu za konateľa s odvodmi?..ďakujem za rady.
Mila123
31.07.13,20:09
Dobrý večer,
chcem sa opýtať ako to bude so zdravotným a sociálnym poisteným povinne poistenej szčo, ktorá je vo vyšetrovacej väzbe v krajine tretieho sveta? Musí si platiť aj zdravotné a od 01 07 2013 aj povinné poistenie v SP? (umelec), alebo, ako to je?
Ďakujem
bredikova
02.08.13,14:30
Prosím ako je to s nárokom na dovolenku pri 12 hodinovej pracovnej smene, má nárok na 25 dní ( už má 33 rokov) alebo na inú sumu , keďže je to 12hodinová pracovná doba? Lebo v jednej firme povedali že má nárok na 17,5 dňa, z čoho vychádzali.
zlolen
05.08.13,14:02
Dobrý deň

Prosíme poradiť, čo nám hrozí ak zamestnanec má už teraz odpracovných 420 nadčasových hodín, do konca roka ich bude viac.
Ďalšieho prijať nemôžeme. Možeme mu dať odmenu a hodiny nevykázať?

Dohoda je len ústna, treba mať od zamestnaca písomný súhlas?

Ako by ste to riešili?

Ďakujeme
Marika P
06.08.13,13:05
Dobrý deň,
som spoločník aj konateľ vo svojej sro. Zároveň mám aj pracovnú zmluvu vo svojej sro - čke a zarobím cca 50 EUR. Chcela som sa zaevidovať na úrade práce, ale mi prišlo rozhodnutie o nezaradení....Pán Mihál vravel, že po 1.5.2013 sa spoločník, ak má prac. pomer môže zaevidovať...Má úrad práce pravdu?
ErikaDP
06.08.13,13:44
Dobrý deň,
prosím o informáciu, či je možný súbeh rodičovskej dovolenky a súčasne uzatvorenie pracovného pomeru v inej firme. Pani je na rodičovskej dovolenke z inej firmy, a u nás sa chce zamestnať. Nakoľko dopredu nevieme či pracovný pomer potrvá, zaleží od ako sa zapracuje, tak má obavy ukončiť skôr pracovný pomer v pôvodnej firme , t.j. chcela by zostať nadalej na rodičovskej dovolenke v pôvodnej firme s trvajúcim pracovným pomerom a súčasne uzatvoriť pracovný pomer aj u nás a vykonávať prácu u nás. Je to možné ? Bráni tomu niečo zo Zákonníka práce aleb z hľadiska poberania rodičovského príspevku ? Má byť s danou situáciou oboznámený prvý zamestnávatel u ktorého je na rodičovskej dovolenke ?
milanr
12.08.13,06:19
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, ak uzatvoríme s našim zamestnancom, ktorý u nás pracuje na plný úväzok v pracovnom pomere ešte dohodu o vykonaní práce, koľko hodín maximálne môže ešte na dohodu odpracovať za jeden mesiac? To znamená, že pôjde o súbeh pracovného pomeru a DoVP u toho istého zamestnávateľa. Je tam nejaké obmedzenie alebo len tých 350 hodín v roku na DoVP.
erikac
15.08.13,08:41
Dobrý deň, chcem sa opýtať či má zamestnavateľ povinnosť ohlasovať 1 voľné pracovné miesto po odchode zamestnanca na Národný úrad práce , alebo inú povinnosť ? Niekedy to tak bolo. Ďakujem
rrrrr
17.08.13,14:25
Stanovisko SP je, že vrátená prečerpaná dovolenka je zrážkou zo mzdy až po vykonaní zrážky poistného a dane - vychádza sa z presného znenia §131 Zákonníka práce.

Takze z tohto vyplýva, že je hrubu nahradu za dovolenku zamestnancovi zrazim z cistej mzdy? Ak to bude niekolko euro tak ok, ale ak sa to vysplha napr. na 1000eur, cize zamestnnec z toho zaplatil dan a este to v hrubom musi vratit. Chapem to spravne? dakujem
Jana Motyčková
19.08.13,09:12
Správne.
Ale netvrdím, že to nie je možné vykladať inak. Ale takéto je stanovisko SP. Súdne rozhodnutie neexistuje, aspoň som nič nenašla.
Jana Motyčková
19.08.13,09:14
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, ak uzatvoríme s našim zamestnancom, ktorý u nás pracuje na plný úväzok v pracovnom pomere ešte dohodu o vykonaní práce, koľko hodín maximálne môže ešte na dohodu odpracovať za jeden mesiac? To znamená, že pôjde o súbeh pracovného pomeru a DoVP u toho istého zamestnávateľa. Je tam nejaké obmedzenie alebo len tých 350 hodín v roku na DoVP.
Neexistujú žiadne obmedzenia pokiaľ ide o poćty hodín pri súbeho viacerých právnych vzťahov.
magdalenaa
19.08.13,09:47
Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o skontrolovanie výpočtu mzdy - odmeňovanie mesačnou mzdou 337,70. Zamestnanec je zamenstnaný od 01.04.2013, v júli čerpal 3 dni dovolenky.
Výpočet mzdy za júl:
337,70 /22 x 19 = 291,65
náhrada za dovolenku 46,76
spolu 338,41 €
Neviem, či som správne vypočítala tých 291,65 , kedže v júli je jeden sviatok a sviatky by sa teda pri odmeňovaní mesačnou mzdou mali započítavať ako odpracované dni. /tým by vyšla mzda 278,97 + 46,76 = 325,73, to by musel byť doplatok do min. mzdy/
Tiež priemernú mzdu za dovolenku som vypočítala: 337,70 x 3 =1013,10/65 dní (62 odpracovaných + 3 dni sviatky) / 8 = 1,94826 =1,9483
Ďakujem
Jana Motyčková
21.08.13,08:31
V júli má byť mzda 337,70/23x20 = 293,66.
Náhrada za dovolenku je OK.
kremienok76
22.08.13,11:42
Zamestnanec je v spoločnosti od 01.09.2012, vzhľadom na to, že neuspokojivo plní pracovné úlohy a počas jeho zastupovania iným pracovníkom spoločnosti, firma zrazu funguje tak ako má, chceme mu dať výpoveď k 31.8.2013. Je možné mu takto, samozrejme s dvojmesačným odstupným, dať výpoveď ?
Nijako neporušoval PD, a zamestnávateľ sa chce zachovať korektne, ale nechce ho už na jeho pracovnom mieste, ani ho nie je vo firme kam preradiť.
Malo by to byť dohodou k 31.8.2013, podľa ZP §63 ods. 1 pís. b), a dostane dvojmesačné odstupné. Bude to tak v poriadku ?
Ak nebude súhlasiť musíme mu dať oficiílnu výpoveď s VD dva mesiace, a potom ešte odstupné ?
Ďakujem...
Lubinka01
23.08.13,05:01
Zamestnankyňa sprevádza prvý školský deň dieťa do materskej školy. Má nárok na platené voľno? Ďakujem
Jana Motyčková
23.08.13,06:01
Nemá .
Ľaľa
26.08.13,15:54
Dobrý deň, prosím Vás chcem si overiť informáciu k danému problému: Dcéra ukončila VŠ II. stupňa. Má 26 rokov, je evidovaná od júna 2013 ako uchádzač o zamestnanie na ÚP, žije s nami (rodičmi) v spoločnej domácnosti. Nemá žiaden príjem, poberá dávku v hmotnej núdzi 62,50 €. Sústavne si hľadá zamestnanie. Dnes bola na ÚP, kde jej bolo povedané, že má dve možnosti: 1) ako uchádzač o zamestnanie sa bude musieť hlásiť na ÚP 1x týždenne, bude naďalej poberať dávku v hmotnej núdzi a zdravotné poistenie bude za ňu hradiť štát. 2) Požiada na vyradenie z evidencie uchádzačov o zamestnanie na obdobie troch mesiacov, dávku v hmotnej núdzi bude poberať naďalej, rovnako aj zdravotné poistenie bude za ňu naďalej platiť štát, potom opäť požiada o zaradenie do evidencie uchádzačov o zamestnanie. Prosím Vás je táto druhá možnosť pravdivá? Alebo je v tom nejaký "háčik"? Podotýkam, že dcéra si hľadá sústavne zamestnanie. Veď neštudovala preto, aby brala soc.dávky, ale aby niečo v živote dosiahla. Ďakujem. (Neviem či dobre rozmýšľam, ale v prípade, že by sa zamestnala nebude mať nárok na preplácanie cestovného, môže prísť o príspevok na presťahovanie sa za prácou, niektorý zamestnávatelia vyžadujú aspoň tri mesiace evid. na ÚP, aby mohli na zamestnanca čerpať príspevok z ÚP ap. Ak sa mýlim prosím opravte ma).
Podarilo sa mi zistiť nasledovné: Pokiaľ občan poberá dávku v hmotnej núdzi a nie je evidovaný na ÚP (viď. vyššie uvedené) tak, po predložení rozhodnutia o poberaní tejto dávky na zdravotnej poisťovni zdravotné poistenie platí za neho štát.
ecompka
27.08.13,07:52
Dobrý den, dnes na stránke sociálnej poistovne pribudla informácia o nahlasovaní prerušenia pri dohodároch. Nejako ma to poplietlo. Ked dohodár nepracuje celý mesiac, ja ho mám prihlaseného celý mesiac v SP, do výkazu dávam počet kalendárnych dní v mesiaci a mzda len za odpracované dni.
Zmenilo sa v tomto niečo? Keď nemajú prácu pre dohodára, v ten den nepracuje ale prihlásený je. Jedná sa mi o sociálnu poistovnu, v zdravotnej poistovni samozrejme odhlasujem na dni, ktoré nepracoval.
Ďakujem.
Rebeka77
05.09.13,06:28
Dobrý deň,
prosím poradí mi niekto ako má postupovať zamestnávateľ a zamestnanec ak bude používať svoje súkromné vozidlo na služobné účely?
Čo z toho vyplýva pre zamestnávateľa a čo pre zamestnanca?
Ako posudzovať pri manažéroch použitie na cestu do práce a späť, použitie v mieste výkonu práce, ale aj na pracovnú cestu. Musí viesť zamestnanec knihu jázd? Je potrebné rozdielne vykazovať miesto výkonu práce a pracovnú cestu? Je možné využitie nejakého paušálu, je tento potom základom pre daň a odvody?
Je postup iný, ak vlastníkom auta nie je zamestnanec? Dakujem za akúkoľvek odpoveď, či nasmerovanie na webstránku, kde nájdem tieto informácie.
VERONIKA6
05.09.13,06:30
Dobrý deň,
prosím poradí mi niekto ako má postupovať zamestnávateľ a zamestnanec ak bude používať svoje súkromné vozidlo na služobné účely?
Čo z toho vyplýva pre zamestnávateľa a čo pre zamestnanca?
Ako posudzovať pri manažéroch použitie na cestu do práce a späť, použitie v mieste výkonu práce, ale aj na pracovnú cestu. Musí viesť zamestnanec knihu jázd? Je potrebné rozdielne vykazovať miesto výkonu práce a pracovnú cestu? Je možné využitie nejakého paušálu, je tento potom základom pre daň a odvody?
Je postup iný, ak vlastníkom auta nie je zamestnanec? Dakujem za akúkoľvek odpoveď, či nasmerovanie na webstránku, kde nájdem tieto informácie.
Pozri tu:
http://www.porada.sk/t216179-pouzitie-sukromneho-auta-na-sluzobne-ucely.html
Rebeka77
05.09.13,09:32
Pozri tu:
http://www.porada.sk/t216179-pouzitie-sukromneho-auta-na-sluzobne-ucely.html

Priznám sa, že som to prečítala, ale je to jeden veľký chaos a stále sa točia príspevky o preplatenie náhrad pri pracovných cestách. Mňa skôr zaujíma miesto výkonu práce...
zlolen
06.09.13,08:10
Dobrý deň

Prosíme Vás o radu, ZC ostal PN od 19.7., teraz 31.8. ukončil PP, mal vyplatenú odmenu, SP zisťuje či je to odmena lebo odstupné.
Ak budem mať vyplatené odstupné nemám nárok na nemocenské?
Ako dlho nedostanem nemocenské?
Ďakujem
ErikaDP
09.09.13,16:23
Dobrý deň,
prisím o vysvetlenie: Je štát platiteĺom poistného za poberateľ čiastočného invalidného dôchodcu ( pokles schopnosti 55% ), bez ohľadu na to či je alebo nie je evidovaný na úrade práce ?
Čitala som názor, že nemusí byť evidovaný na úrade práce a štát zaňho zdravotné platí. Ale nezrozumiem potom tomu že v tabuľkách výpočtov poistného na stránkach poisťovní je kategoria: SAMOPLATITEĹ so zdravotným postihnutím platí 7% poistné . Preto mám za to, že pokiaľ by nebol evidovaný na úrade práce, stane sa samoplatiteľom a má platiť 7%.
ajobs
09.09.13,16:33
Dobrý deň,
prisím o vysvetlenie: Je štát platiteĺom poistného za poberateľ čiastočného invalidného dôchodcu ( pokles schopnosti 55% ), bez ohľadu na to či je alebo nie je evidovaný na úrade práce ?
Čitala som názor, že nemusí byť evidovaný na úrade práce a štát zaňho zdravotné platí. Ale nezrozumiem potom tomu že v tabuľkách výpočtov poistného na stránkach poisťovní je kategoria: SAMOPLATITEĹ so zdravotným postihnutím platí 7% poistné . Preto mám za to, že pokiaľ by nebol evidovaný na úrade práce, stane sa samoplatiteľom a má platiť 7%.

Áno, štát je platiteľom ZP za takéhoto poistenca aj keď nie je evidovaný na ÚP, viď § 11, ods. 8, písmeno b) resp. e) zákona č.580/2004 Z.z. o zdravotnom poistení. To, čo majú ZP na svojich weboch nie je zákon, takže to treba ignorovať.
ErikaDP
09.09.13,16:36
Áno, štát je platiteľom ZP za takéhoto poistenca aj keď nie je evidovaný na ÚP, viď § 11, ods. 7, písmeno b) resp. e) zákona č.580/2004 Z.z. o zdravotnom poistení. To, čo majú ZP na svojich weboch nie je zákon, takže to treba ignorovať.
Ďakujem
ajobs
09.09.13,17:00
Ďakujem

Urobil som jednu opravu, je to odsek 8)...prepáčte.
ErikaDP
09.09.13,17:08
Urobil som jednu opravu, je to odsek 8)...prepáčte.
ďakujem na nasmerovanie na paragrafy zákona, už som to pozrela, vyzera to naozaj tak že nemusi byť evidovaný na UP. Totiž znameho tlačia z uradu prace, že načo je u nich evidovaný keď má invalidný ... no a doteraz som si myslela že je pre neho výhodné byť evidovaný aby sa nestal samoplatiteľom ...
Jana Motyčková
10.09.13,07:38
Dobrý deň,
prisím o vysvetlenie: Je štát platiteĺom poistného za poberateľ čiastočného invalidného dôchodcu ( pokles schopnosti 55% ), bez ohľadu na to či je alebo nie je evidovaný na úrade práce ?
Čitala som názor, že nemusí byť evidovaný na úrade práce a štát zaňho zdravotné platí. Ale nezrozumiem potom tomu že v tabuľkách výpočtov poistného na stránkach poisťovní je kategoria: SAMOPLATITEĹ so zdravotným postihnutím platí 7% poistné . Preto mám za to, že pokiaľ by nebol evidovaný na úrade práce, stane sa samoplatiteľom a má platiť 7%.
Samoplatiteľ so sadzbou 7% môže (mohol) nastať v 2 prípadoch :
- u osoby, ktorá má preukaz ZŤP ale nie je invalidná, t.j.nemá posudok zo SP, že má pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť nad 40%.
- podľa dnes účinného znenia, ktoré ale po 1.10.2013 už neplatí a nebude to platiť ani pre rzzp za rok 2013, sa samoplatiteľom mal stať (v rzzp) aj poistenec štátu, ak mal príjmy nad určitú hranicu.
ErikaDP
10.09.13,09:28
Samoplatiteľ so sadzbou 7% môže (mohol) nastať v 2 prípadoch :
- u osoby, ktorá má preukaz ZŤP ale nie je invalidná, t.j.nemá posudok zo SP, že má pokles schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť nad 40%.
- podľa dnes účinného znenia, ktoré ale po 1.10.2013 už neplatí a nebude to platiť ani pre rzzp za rok 2013, sa samoplatiteľom mal stať (v rzzp) aj poistenec štátu, ak mal príjmy nad určitú hranicu.
Dobrý deň,
pani Motyčková ďakujem za vysvetlenie. Neuvedomila som si rozdiel medzi tým že su osoby ktore maju ZŤP ale nemaju priznanu invaliditu. Už mi je to jasné, takže keď má posudok zo SP na invaliditu so znížením schopnosti 55%, môže sa odhlasit z uradu prace, na zdravotnej doloží posudok zo socialnej o invalidte a mal by zaňho platit poistné štát, nestane sa samoplatiteľom ( príjmy má do 140 eur mesačne, preto ani pri sučasnom znení zakona by neprekročil tú hranicu ).

Doplním ešte moju otázku - presahuje temu tekto debaty zameranej na zdravotné poistenie, ale nechcem ju opatovne zadavať v iných temach:

Pri súčasne platných zákonoch je nejaký dôvod - výhodný pre neho- prečo by mal zotrvať čiastočný invalid v evidencii nezamestnaných ?
Samozrejme ak opomeniem dovody : hladanie zamestnania a prípadné úľavy na odvodoch ktore su teraz pripravované vladou pre dlhodobonezamestnaných - možno potom ľahšie najte nejaké zamestnanie ak bude mať zamestnávateľ z toho výhoduu úľavy na odvodoch.
Koli zdravotnému nemusí byť evidovaný na UP. Ale koli buducemu starobnému dochodku tiež nie alebo ano ? štát za neho platí ako za invalida v VZ 0,3 ? T.j. pripočítavaju dsa mu roky na starobný dôchodok ? Nebude to mať vplyv ak by sa odhlasit z úradu práce ?
zlolen
10.09.13,11:07
Dobrý deň, prosíme poradiť.
Máme zamestnankyňu, u ktorej máme 1exekúciu a jednu dohodu o
zrážkach zo mzdy z PB. Ako prvá nám bola doručená dohoda o zrážkach zo mzdy a potom exekúcia. Chceme sa opýtať, či má prednosť pri zrážaní exekučný príkaz, alebo máme pokračovať v splácaní podľa dohody o zrážkach zo mzdy?
Doteraz sme dohodu dali bokom a plnili sme exekúciu.
Máme napísať exekútorovi, že exekúciu založíme do poradia pretože máme dohodu zrážkach zo mzdy ?



Ďakujeme
ajobs
10.09.13,21:55
Dobrý deň,
pani Motyčková ďakujem za vysvetlenie. Neuvedomila som si rozdiel medzi tým že su osoby ktore maju ZŤP ale nemaju priznanu invaliditu. Už mi je to jasné, takže keď má posudok zo SP na invaliditu so znížením schopnosti 55%, môže sa odhlasit z uradu prace, na zdravotnej doloží posudok zo socialnej o invalidte a mal by zaňho platit poistné štát, nestane sa samoplatiteľom ( príjmy má do 140 eur mesačne, preto ani pri sučasnom znení zakona by neprekročil tú hranicu ).

Doplním ešte moju otázku - presahuje temu tekto debaty zameranej na zdravotné poistenie, ale nechcem ju opatovne zadavať v iných temach:

Pri súčasne platných zákonoch je nejaký dôvod - výhodný pre neho- prečo by mal zotrvať čiastočný invalid v evidencii nezamestnaných ?
Samozrejme ak opomeniem dovody : hladanie zamestnania a prípadné úľavy na odvodoch ktore su teraz pripravované vladou pre dlhodobonezamestnaných - možno potom ľahšie najte nejaké zamestnanie ak bude mať zamestnávateľ z toho výhoduu úľavy na odvodoch.
Koli zdravotnému nemusí byť evidovaný na UP. Ale koli buducemu starobnému dochodku tiež nie alebo ano ? štát za neho platí ako za invalida v VZ 0,3 ? T.j. pripočítavaju dsa mu roky na starobný dôchodok ? Nebude to mať vplyv ak by sa odhlasit z úradu práce ?



Osobne sa domnievam, že evidencia na UP nemá žiaden význam pre invalida s 55% poklesom schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť. Roky evidencie na UP sa od 1.1.2004 nezapočítavajú do obdobia dôchodkového poistenia, avšak obdobie poberania ID sa mu tak či tak do tohto obdobia započíta. Takže kľudne sa môže z UP odhlásiť.
Jana Motyčková
11.09.13,09:30
Súhlasím s Ajobs.
Jana Motyčková
11.09.13,09:37
Dobrý deň, prosíme poradiť.
Máme zamestnankyňu, u ktorej máme 1exekúciu a jednu dohodu o
zrážkach zo mzdy z PB. Ako prvá nám bola doručená dohoda o zrážkach zo mzdy a potom exekúcia. Chceme sa opýtať, či má prednosť pri zrážaní exekučný príkaz, alebo máme pokračovať v splácaní podľa dohody o zrážkach zo mzdy?
Doteraz sme dohodu dali bokom a plnili sme exekúciu.
Máme napísať exekútorovi, že exekúciu založíme do poradia pretože máme dohodu zrážkach zo mzdy ?



Ďakujeme

Keďže na dohody o zrážkach podľa §551 Občianskeho zákonníka sa vzťahuje Občiansky súdny poriadok, tak podľa môjho názoru tieto dohody majú rovnakú "váhu" ako ekeúcie a v takom prípade sa zrážky vykonávajú v poradí, v akom prišli, t.j. exekúcia nemá prednosť pred dohodou.
ErikaDP
12.09.13,07:04
Osobne sa domnievam, že evidencia na UP nemá žiaden význam pre invalida s 55% poklesom schopnosti vykonávať zárobkovú činnosť. Roky evidencie na UP sa od 1.1.2004 nezapočítavajú do obdobia dôchodkového poistenia, avšak obdobie poberania ID sa mu tak či tak do tohto obdobia započíta. Takže kľudne sa môže z UP odhlásiť.
Ajobs a pani Motyčková ,dakujem za odpoveďe k invalidovi a evidencii na UP.
obecbracovce
15.09.13,19:40
Zamestnanec našej obce bol na súkromnej dovolenke v Tatrách (išlo o dovolenku v hoteli -obec nemá svoje rekreačné zariadenie). Chcem sa opýtať, či sa mu môže niečo na túto dovolenku preplatiť aj zo SF? Ak áno – je niekde uvedené v zákone aj v akej sume? A čo k tomu treba doložiť?
U nás sa SF čerpá iba na preplatenie určitej čiastky na stravné lístky a na konci roka dostane každý zamestnanec príspevok na regeneráciu pracovnej sily. Ďakujem.
renkulka
17.09.13,07:20
Chcela by som sa spýtať, či má nárok SZČO na OČR s dieťaťom, ktoré má menší úraz, bude chodiť do školy, ale nebude poberať v škole stravu, ani nebude v družine. Len ho otec zavezie na doobedie do školy a potom späť. ďakujem.
gabriela p
17.09.13,12:12
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, akým spôsobom by sa mohol uzatvoriť pracovný pomer na výletných lodiach (EU). ide o to, že zamestnávateľ potrebuje aby zamestnanec pracoval každý druhý mesiac (1 mesiac práca na lodi, nasl. mesiac doma a opakovanie cca 8 mesiacov). Bolo by možné uzatvoriť prac.pomer na dobu určitú na jeden mesiac, potom mesiac doma a opäť pracovný pomer na dobu určitú 1 mesiac a opakovať tento postup - ako sezónne práce? Alebo by sa to mohlo riešiť v rámci "nerovnomerne rozvrhnutého pracovného času? Ďakujem
Janula1
17.09.13,12:19
Dobrý deň,
p. Motyčková, ako je to s prihlasovaním do ZP a SP, ak so zamestnancom bol ukončený pracovný pomer k 31.08.2013. Zistilo sa, že mu niečo zabudli vyplatiť. A chcú to vyplatiť až v septembrových výplatách. Už nechcú vstupovať do augustových. ďakujemj
Mimma.477
19.09.13,14:54
Zdravim kolektív Draka a prosim o vyjadrenie k nasledovnému problému:
V súkromnej ambulancii chce pani doktorka pomôct známej ziskat prax v odbore. Dotyčná by praxovala 6 mesiacov v rozsahu polovičného úväzku, ale bez nároku na odmenu - limity od zdravotných poisťovní nepustia. Po pol roku by dostala potvrdenie o praxi. (Na riadny pracovny uväzok je zamestnaná u iného zamestnávateľa).
Je takáto dohoda možná, bez rizika na strane súkromnej ambulancie?
Ďakujem.
Janiela
22.09.13,06:35
Poprosila by som o radu.
Kedy si môže výsluhový dôchodca požiadať o starobný dôchodok?
Pôjde o zvýhodnený starobný dôchodok, kedy platí vek 55, 57 rokov, počet celkových odpracovyných rokov je 25, z toho 15 alebo 20 vo vojenských službách?
ďakujem zaodpoveď.
Lubinka01
23.09.13,07:41
Dobrý deň, zamestnávateľ prepláca zamestnancom kurz angličtiny - jazykovka pošle faktúru do firmy. Je toto zdaniteľný príjem - nepeňažný - pre zamestnanca, ktorý treba zdaniť aj "zodvodniť"? Ak áno, akým paragrafom sa to rieši? Ešte dodám, že firma je zahraničná a angličtinu potrebujeme pri komunikácii so zákazníkmi, dodávateľmi, majiteľmi ... Ďakujem
Lubinka01
24.09.13,11:23
Mám pocit, že táto "drakporada" začína byť o ničom ... Info,ktoré som potrebovala, som si už zistila ...
Jozef Mihál
25.09.13,07:12
Dobrý deň, znova si Vás dovolím upozorniť na dve veci.

1. DRAK nie je primárne servisom odpovedí na Vaše otázky a nikde Vám negarantujeme, že na každú Vašu otázku dostanete odpoveď. Ak by tomu tak bolo, výška úhrady za túto službu by bola omnoho vyššia (viď konkurenčné služby, napr. Dashofer).

2. Ak zadáte Vašu otázku do tej témy, kde vecne patrí, odpovede sa dočkáte s vyššou istotou a skôr. Napríklad otázka, či preplatenie jazykového kurzu je zdaniteľným príjmom zamestnanca by "pasovala" do niektorej z daňových tém:

http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/dan-z-prijmov/


Veľmi Vás prosím, aby ste pozitívne reagovali na túto moju poznámku a pritom využívali systém značiek. Pomôžete tak sebe i ostatným pri udržiavaní poriadku a rozvíjaní tém, nie tejto nešťastnej zbernice bezprízorných otázok.
botuľa
01.10.13,08:07
Pekný deň prajem kolektívu DRAKA:-) Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o informáciu týkajúcu sa dobrovoľného nemocenského poistenia a výplaty materského... Pri výplate materského z dobrovoľného poistenia musí byť splnená podmienka 270 dní z dobrovoľného poistenia alebo táto podmienka sa splní zrátaním všetkých poistení v posledných 2 rokoch? Konkrétne takýto príklad. Zamestnaná osoba, ktorá by sa pripoistila pár dní pred nástupom na materské. Dostávala by materské zo zamestnania aj z tohto dobrovoľného poistenia?
Jozef Mihál
02.10.13,07:38
Pekný deň prajem kolektívu DRAKA:-) Chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o informáciu týkajúcu sa dobrovoľného nemocenského poistenia a výplaty materského... Pri výplate materského z dobrovoľného poistenia musí byť splnená podmienka 270 dní z dobrovoľného poistenia alebo táto podmienka sa splní zrátaním všetkých poistení v posledných 2 rokoch? Konkrétne takýto príklad. Zamestnaná osoba, ktorá by sa pripoistila pár dní pred nástupom na materské. Dostávala by materské zo zamestnania aj z tohto dobrovoľného poistenia?

Veľmi prosím, zaraďujte otázky do tém, s ktorými vecne súvisejú, vopred ďakujem.

Osoba, ktorá je zamestnaná a je povinne poistená ako zamestnanec, ak sa pár dní pred MD prihlási na dobrovoľné nem. poistenie, nebue mať nárok na materské z dobrovoľného poistenia.

V prípade súčasnej existencie dvoch nemocenských poistení sa požadovaná doba 270 dní poistenia v čase 2 rokov dozadu skúma osobitne za každé poistenie.
botuľa
02.10.13,08:19
Ďakujem za odpoveď, ospravedlňujem sa za nesprávne zaradenie.
milanr
03.10.13,08:31
Dobrý deň, potrebujem si len overiť spôsob výpočtu mzdového zvýhodnenia za nočnú prácu - minimálny mzdový nárok. Od 1.1.2013 to je 20% z 1,941 € = 0,3882 € za každú hodinu nočnej práce. Táto minimálna suma platí pre každého zamestnanca bez ohľadu na pridelený stupeň náročnosti práce? Od novely ZP 1.9.2011 sa pri výpočte mzdového zvýhodnenia za nočnú prácu už stupeň NP nezohľadňuje? Je potrebné pri výpočte vychádzať zo sumy 1,941 € (t.j. 40 hod. TPČ) alebo ustanoveného TPČ u zamestnávateľa (napr. 37,5 h = 2,0704 €)? Ďakujem.
Jozef Mihál
03.10.13,11:54
Dobrý deň, potrebujem si len overiť spôsob výpočtu mzdového zvýhodnenia za nočnú prácu - minimálny mzdový nárok. Od 1.1.2013 to je 20% z 1,941 € = 0,3882 € za každú hodinu nočnej práce. Táto minimálna suma platí pre každého zamestnanca bez ohľadu na pridelený stupeň náročnosti práce? Od novely ZP 1.9.2011 sa pri výpočte mzdového zvýhodnenia za nočnú prácu už stupeň NP nezohľadňuje? Je potrebné pri výpočte vychádzať zo sumy 1,941 € (t.j. 40 hod. TPČ) alebo ustanoveného TPČ u zamestnávateľa (napr. 37,5 h = 2,0704 €)? Ďakujem.
Pri výpočte mzdového zvýhodnenia za nočnú prácu sa nezohľadňuje stupeň náročnosti práce a 20% sa vypočítava z minimálnej mzdy za hodinu podľa zákona č. 663/2007 Z. z. o minimálnej mzde.

Pritom sa zohľadňuje výška minimálnej mzdy na hodinu s prihliadnutím na ustanovený týždenný pracovný čas.

Ak je ten 37,5 hodiny, tak 20% sa vypočíta zo sumy 2,0704 eura.

Poprosím zaraďujte otázky do témy, s ktorou vecne súvisejú, v tomto prípade je to:

http://www.porada.sk/t192662-zakonnik-prace-a-123-mzdove-zvyhodnenie-za-nocnu-pracu.html
milanr
04.10.13,06:48
Ďakujem za odpoveď a ospravedlňujem sa za nesprávne zaradenie otázky.
Mila123
05.10.13,15:31
​Dobrý deň,
osoba vykonávajúca činnosť pracovného asistenta, podľa zákona č. 5/2004 (zákon o službách zamestnanosti, § 59) takáto osoba je povinná prihlásiť sa do ZP ako platiteľ poistného (szčo) a do SP si prispieva sama alebo dobrovoľne alebo povinne, alebo nemusí - podľa podaného DP, popr. v začiatku vykonávanie činnosti).
Moja otázka znie, takáto osoba je podľa podaného DP povinná prispievať si na soc. poistenie ale v priebehu roka sa ukončí zmluva na pracovného asistenta (UP prestáva prispievať na takúto činnosť) a z PA sa stáva osobný asistent, s mesačným výkonom viac ako 140 hodín. Podľa zákona o SP štát prispieva na DP a ZP OA (nemá iný druh DP poistenia) ale ako sa bude postupovať, keď DP za predchádzajúci rok nepustí?
Ďakujem za názory
suklova
09.10.13,06:42
Zamestnanec nastupil do PP 12.8.2013 a ukončil PP 25.9.2013. Má alebo nemá nárok na 1/12 dovolenky. Splnil síce podmienku odpracovania 21 dni, ale nie v jednom mesiaci.
Mila123
09.10.13,07:02
Zamestnanec nastupil do PP 12.8.2013 a ukončil PP 25.9.2013. Má alebo nemá nárok na 1/12 dovolenky. Splnil síce podmienku odpracovania 21 dni, ale nie v jednom mesiaci.
podľa § 105 ZP platí......nie je podmienka 21 dní v mesiaci.....t.j. patrí mu 1/12 ročného nároku

§ 105
Dovolenka za odpracované dni


Zamestnancovi, ktorému nevznikol nárok na dovolenku za kalendárny rok ani na jej pomernú časť, pretože nevykonával v kalendárnom roku u toho istého zamestnávateľa prácu aspoň 60 dní, patrí dovolenka za odpracované dni v dĺžke jednej dvanástiny dovolenky za kalendárny rok za každých 21 odpracovaných dní v príslušnom kalendárnom roku.

Jozef Mihál
09.10.13,09:44
​Dobrý deň,
osoba vykonávajúca činnosť pracovného asistenta, podľa zákona č. 5/2004 (zákon o službách zamestnanosti, § 59) takáto osoba je povinná prihlásiť sa do ZP ako platiteľ poistného (szčo) a do SP si prispieva sama alebo dobrovoľne alebo povinne, alebo nemusí - podľa podaného DP, popr. v začiatku vykonávanie činnosti).
Moja otázka znie, takáto osoba je podľa podaného DP povinná prispievať si na soc. poistenie ale v priebehu roka sa ukončí zmluva na pracovného asistenta (UP prestáva prispievať na takúto činnosť) a z PA sa stáva osobný asistent, s mesačným výkonom viac ako 140 hodín. Podľa zákona o SP štát prispieva na DP a ZP OA (nemá iný druh DP poistenia) ale ako sa bude postupovať, keď DP za predchádzajúci rok nepustí?
Ďakujem za názory

Nenapísali ste dôležitú vec, a to, či ide o pracovného asistenta - zamestnanca, ktorý poskytuje pomoc zamestnancovi alebo zamestnancom, ktorí sú občanmi so zdravotným postihnutím, pri vykonávaní zamestnania a osobných potrieb počas pracovného času,

... alebo o fyzickú osobu, ktorá poskytuje pomoc samostatne zárobkovo činnej osobe, ktorá je občanom so zdravotným postihnutím, pri prevádzkovaní alebo vykonávaní samostatnej zárobkovej činnosti a pri vykonávaní jej osobných potrieb počas prevádzkovania alebo vykonávania samostatnej zárobkovej činnosti.

Predpokladám, že ie o druhý prípad.

Ak je to naozaj tak, tak pracovný asistent uzatorí zmluvu podľa § 51 obč. zákonníka s osobou, ktorej poskytuje asistenciu a prihlasuje sa na DU ako osoba s príjmami podľa § 6 ods. 2 písm. b) zákona o dani z príjmov. DU jej pridelí DIČ. Zároveň sa prihlási na ZP ako SZČO a podľa okolností platí/neplatí preddavky na ZP ako SZČO.

V prípade, že príjem za rok 2013 prekročí hranicu 4830 eur, od 1.7.2014 je povinne poistená SZČO v Sociálnej poisťovni, VZ sa určí z dosiahnutého príjmu, resp. základu dane za rok 2013.

Ak táto osoba prestane byť pracovným asistentom a prejde do režimu osobnej asistencie, stále pôjde o príjmy podľa § 6 ods. 2 pím. b) zákona o dani z príjmov, DIČ si ponechá.

Do SP sa však od 1.7.2014 neprihlási, resp. zo SP sa odhlási, čo dokumentuje v SP zmenou zmluvy a prechodom na OA - osoba s príjmami z OA do SP poistné ako SZČO neplatí.
Jozef Mihál
09.10.13,09:46
Veľmi Vás všetkých prosím, nezadávajte otázky sem, ale do témy, ktorá s Vašou otázkou aspoň ako tak súvisí. Verte, že ku každej Vašej otázke už existuje v DRAKovi téma, ktorá je pre Vašu otázku aspoň trošku vhodná.

Pomôžete tak udržať poriadok v témach a súčasne s vyššou pravdepodobnosťou a skôr dostanete odpoveď.
Mila123
09.10.13,09:47
Nenapísali ste dôležitú vec, a to, či ide o pracovného asistenta - zamestnanca, ktorý poskytuje pomoc zamestnancovi alebo zamestnancom, ktorí sú občanmi so zdravotným postihnutím, pri vykonávaní zamestnania a osobných potrieb počas pracovného času,

... alebo o fyzickú osobu, ktorá poskytuje pomoc samostatne zárobkovo činnej osobe, ktorá je občanom so zdravotným postihnutím, pri prevádzkovaní alebo vykonávaní samostatnej zárobkovej činnosti a pri vykonávaní jej osobných potrieb počas prevádzkovania alebo vykonávania samostatnej zárobkovej činnosti.

Predpokladám, že ie o druhý prípad.

Ak je to naozaj tak, tak pracovný asistent uzatorí zmluvu podľa § 51 obč. zákonníka s osobou, ktorej poskytuje asistenciu a prihlasuje sa na DU ako osoba s príjmami podľa § 6 ods. 2 písm. b) zákona o dani z príjmov. DU jej pridelí DIČ. Zároveň sa prihlási na ZP ako SZČO a podľa okolností platí/neplatí preddavky na ZP ako SZČO.

V prípade, že príjem za rok 2013 prekročí hranicu 4830 eur, od 1.7.2014 je povinne poistená SZČO v Sociálnej poisťovni, VZ sa určí z dosiahnutého príjmu, resp. základu dane za rok 2013.

Ak táto osoba prestane byť pracovným asistentom a prejde do režimu osobnej asistencie, stále pôjde o príjmy podľa § 6 ods. 2 pím. b) zákona o dani z príjmov, DIČ si ponechá.

Do SP sa však od 1.7.2014 neprihlási, resp. zo SP sa odhlási, čo dokumentuje v SP zmenou zmluvy a prechodom na OA - osoba s príjmami z OA do SP poistné ako SZČO neplatí.
Vrelá vďaka pán doktor, jedná sa o FO (druhý prípad), ešte raz ďakujem
Ľaľa
09.10.13,17:06
Prosím poradiť: Konateľ s.r.o. vykonáva funkciu na základe Zmluvy o výkone funkcie konateľa. Za výkon funkcie má vyplácanú od s.r.o.-zamestnávateľa pravidelne mesačne odmenu.
S.r.o. - zamestnávateľ má uzatvorenú Zmluvu o doplnkovom dôchodkovom sporení s ING Tatry Sympatia. 1. Môže si konateľ uzavrieť v ING Tatry Sympatia zmluvu o doplnkovom dôchodkovom sporení?
2. Môže s.r.o. -zamestnávateľ prispievať konateľovi na vyššie uvedené doplnkové dôchodkové sporenie za takých istých podmienok ako zamestnancom pracujúcich na základe pracovnej zmluvy? (čítam zákon 461/2003 o soc.pois. a nie som si celkom istá)
Ďakujem.
suklova
10.10.13,08:41
Mohli by ste prosím princíp výpočtu zrážky za prečerpanú dovolenku vysvetliť na konkrétnom príklade z hľadiska dane a odvodov na ZP a SP?
Máme zraziť vyplatenú náhradu za dovolenku v hrubom (t.j. ponížiť hrubú mzdu) alebo máme vychádzať z pôvodne zaplatenej náhrady, z ktorej odpočítame pomernú časť odvodov a dane, ktorá pripadá na vyplatenú náhradu za dovolenku v mesiaci kedy sme náhradu za jednotlivé čerpania vyplatili a potom takto vypočítanú "čistú náhradu za dovolenku" zrazíme z čistej mzdy?
Žiaľ mi nie je úplne jasné, čo sa myslí pod tým, že "je zrážkou zo mzdy až po vykonaní zrážky poistného a dane" a myslím, že na základe konkrétneho príkladu by to bolo jasnejšie a ľahšie pochopiteľné...
Vopred ďakujem za vysvetlenie

Tiež by som poprosila o vysvetlenie. Ďakujem.
ľuba
10.10.13,09:04
Dobrý deň,
potrebujem poradiť, aký termín výplaty mám stanoviť v našom prípade:
Práve u nás prebieha kontrola zo SP. V dodatkoch pracovných zmlúv mám stanovené, že: výplatným termínom je prvý pracovný deň v mesiaci, v prípade čerpania celozávodnej dovolenky sa výplatný termín posúva na prvý pracovný deň po jej ukončení.
Každý mesiac výplaty urobím, do výkazu dám aktuálny deň / napr. teraz to bolo 2.9./, hneď v ten deň odošlem výkaz a zaplatím odvody.
Oficiálne v SP máme nahlásený termín výplaty na posledný deň v mesiaci.
Kontrolórka hovorí, že dátum výplaty nahlásený v SP musí byť totožný s dátumom vyplácania mzdy. Kde v zákone je stanovená takáta povinnosť? Keď mám v SP nahlásený posledný deň v mesiaci, nemôžem výplaty robiť skôr?
Výplatu za december 2013 som robila dňa 7.1.2013, ten deň som odoslala výkaz aj zaplatila odvody. Vraj mám teraz spätne urobiť RL zamestnávateľa - zmenu a stanoviť termín decembrovej výplaty na 7.1.2013 a nasledne znovu urobiť RL - zmenu a od februára 2013 nahlásiť termín výplaty 1. deň v mesiaci. Je to tak správne? Nemôžem potom dostať pokutu za oneskorené zaslanie RL?
bea
24.10.13,12:58
Platí pre podiely na zisku za roky 2003 a staršie, že keď sa v priebehu roka 2013 rozhodne o ich vyplatení a budú aj v r. 2013 vyplatené, zdaní ich spoločnosť zrážkovou daňou 15 % a poistné do zdravotnej poisťovne nemusí odvádzať?
Jana Motyčková
24.10.13,16:23
Áno .
Bodnarovaa
24.10.13,21:17
Dobry den, chcela by som pekne poprosit , ako je to spravne. Som vseobecna lekarka a podnikala som na zaklade osobitnych predpisov. K datumu 30.6. 2013 mi na fyzicku osobu statistickym uradom bolo zrusene ICO, a to preto, že som zdravotnicku cinnost zacala vykonavat prostrednictvom s.r.o.Ale, kedže ako lekar som na danovom urade poziadala o zrušenie prideleneho DIC az 17.10.2013 a tymto datumom mi aj pridelene DIC bolo zrusene.tak.teraz mam problem ktorym datumom sa mam odhlasit na socialnej poistovni- podať odhlasku SZCO. Datum 30.6., alebo 17.10.2013? Dakujem a pekny den
bea
25.10.13,06:42
Áno .
Vďaka za rýchlu odpoveď :)
enigma
29.10.13,06:32
​Dobry den, rada by som si overila 2 situacie so starou dovolenkou:
1.a, Mam zamestnanca, ktory ma standardne narok na 5 tyzdnov dovolenky a k 31.12.2013 bude mat stav nevycerpanej dovolneky z r. 2012 23 dni, tak mu preplatim 3 dni a 20 mu prepadne.
b, V pripade keby mal stav nevycerpanej dovolenky z 2012 3 dni, preplatim mu rovnako 3 dni?

2. zamestnankyna odchadza na matersku dovolenku od 24.12.2013. Je predpoklad, ze k 31.12.2013 bude mat 11 dni nevycerpanej dovolenky z r.2012 + 20 dni za rok 2013 (ma menej ako 33 rokov) Dovolenka z r.2013 sa jej prenasa po skonceni MD/RD, ale prenesie sa jej aj nevycerpana stara dovolenka z r. 2012 alebo prepadne?
dakujem velmi pekne za odbornu radu, pekny den
salonocka1
29.10.13,06:54
​Dobrý deň prajem,

Chcela by som sa spýtať ohľadne odvod pre dohodárov.

Zamestnávame pracovníka na Dohodu o vykonaní práce s pravidelným mes.príjmom, a je 45% invalid. Je oslobodený od odvodov do zdr. poisťovne?

A ostatné odvody sa mu odvádzajú t.j. :
Starobné, invalidné, rezervný fond, garančné , úrazové, nemocenské, poistenie v nezamestnanosti?

Mám v tom trošku chaos, potrebujem si to dať dohromady.

Vopred ďakujem .
salonocka1
29.10.13,06:56
Pekný deň prajem,

chcela by som sa spýtať, zamestnávame dohodára s pravidelným mesačným príjmom a je to už dôchodca.

Aké odvody mu odvádzam?

Na internete som našla , že sa im odvádza:
Starobné, Rezervný fond, Garančné, úrazové.

Neodvádzajú sa:
Invalidné, Nemocenské, Poistenie v nezamestnanosti, Zdravotné.

Je to takto správne?

Vopred ďakujem.

Je to hrozné s týmito dohodami. Och...
jozefIK
29.10.13,07:08
Platí ešte aj Úrazové poistenie
jozefIK
29.10.13,07:15
​Dobrý deň prajem,

Chcela by som sa spýtať ohľadne odvod pre dohodárov.

Zamestnávame pracovníka na Dohodu o vykonaní práce s pravidelným mes.príjmom, a je 45% invalid. Je oslobodený od odvodov do zdr. poisťovne?

A ostatné odvody sa mu odvádzajú t.j. :
Starobné, invalidné, rezervný fond, garančné , úrazové, nemocenské, poistenie v nezamestnanosti?

Mám v tom trošku chaos, potrebujem si to dať dohromady.

Vopred ďakujem .

Neplatí Zdravotné poistenie, Nemocenské, poistenie v Nezamestnanosti; platí Starobné, Invalidné, Úrazové. Garančné a Rezervný fond
zuzana
30.10.13,07:02
Zamestnanec chce odísť do predčasného dôchodku, ale nevie k akému dátumu je to výhodnejšie. 60 rokov bude mať v novembri 2013, jeho hrubá mzda je okolo 500€ čiže OMB bude pod 1,25.Má odísť do predčasného dôchodku 31.12.2013 alebo až 1.1.2014, čo bude pre neho výhodnejšie?
chudaska
30.10.13,07:37
Valachová Viola
04.11.13,12:56
Dobrý deň, prosím o radu. Zamestnanec je PN od 9/2013. K 31.12.2013 sa spoločnosť ruší, všetkým zamestnancom končí prac.pomer. Zamestnanec, kedže je na PN dostal návrh prerušiť PN, prevziať výpoveď, vyplatia mu odstupné a v ochrannej lehote 1/2014 znovu začať maródiť. Čo v prípade, že nepreruší PN, ako sa v takomto prípade postupuje, čo je pre neho výhodnejšie ???
​Ďakujem
alveryst
05.11.13,13:10
Dobrý deň,
Prosím o informáciu, kde sú prístupné Kolektívne zmluvy vyššieho stupňa - konkrétne ma zaujíma KZVS pre odbor cestnej nákladnej dopravy.
​Na stránke MPSVR som nič nenašla.
Ako bude prebiehať pristúpenie firiem nad 20 zamestnancov k týmto zmluvám od 01.01.2014?
Odkedy presne bude treba dodržiavať pravidlá v nich obsiahnuté?
Ďakujem pekne
bredikova
05.11.13,14:16
Prosím o radu. Dňom 4.11. mi konateľ kázal odhlásiť zamestnanca v SP že má výpoveď dohodou. Dnes som sa dozvedela, že zamestnanec si dal vypísať PN spätne od 4.11. Čo pre mňa z toho vyplýva , bez ohľadu na to, že je to zo strany zamestnanca podvod - čo mu však asi nedokážeme. Ešte by som chcela upresniť, že vlastne nemáme ani podpísanú výpoveď ( to som sa tiež dozvedela až teraz od konateľa). Ako máme prosím postupovať ak mu zamestnávateľ aj tak bude chcieť dať výpoveď . :confused:
striebro1
05.11.13,15:45
Dobry den, firma mi ma vyplatit odstupne, Zijem v rakusku, manzel v rakusku pracuje a ja som na rodicovskej dovolenke. Problemom je, ze na slovensku ma zdravotna poistovna odhlasila sama od seba, ani som nedostala o tom vyrozumenie, a teraz neviem, kam pojdu odvody z odstupneho? Mal niekto takyto pripad??? Mala by som sa kvoli vyplateniu odstupneho prihlasit na par dni do zdravotky? Ako samoplatitel? a aky to bude mat dopad v rocnom zuctovani? neviem vsak ci je to v sulade so zakonom, kedze momentalne som v rakusku pod manzelom kvazi pripoistena...
obecbracovce
07.11.13,12:04
Starosta našej obce má 60 rokov. Chcela by som sa opýtať, či má pri tomto životnom jubileu nárok na odmenu. Podotýkam, že odborovú organizáciu nemáme-platí pre nás asi kolektívna zmluva vyššieho stupňa. Prosím-poraďte. Ďakujem.
suklova
07.11.13,13:35
Zamestnanec mal tri dni v mesiaci po pol dna neplateného voľno, ktoré mu bolo nadradeným schválené. Pokiaľ viem, tak pol dna nenahlasujem ako prerušenie poistného do ZP a SP, že? Ďakujem.
suklova
08.11.13,06:57
Ak ten prvý deň PN odpracovala (PN bola vystavená až po odpracovaní dňa), vyplatíte náhradu iba za 9 dní, 2 dni 25%, 7 dní 55%.

Dobrý deň p. Motyčková. V sociálnej poisťovni mi tvrdia, že uvedený den sa nepovažuje za odpracovaný /teda aj v mesačnom výkaze nemal byť zahrnutý ako odpracovaný/. A z uvedeného dna nemal byť ani odvedený odvod do SP. Prosím Vás môžte mi poradiť o aký zákon sa môžem oprieť, aby som im to vedela vyvrátiť? Ved predsa nemôžem zamestnancovi nevyplatiť mzdu, ak danú smenu odpracoval nie? Má PN-ka prednosť pred odpracovaným dňom? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem.
ajka100
17.11.13,16:40
Dohodár v stavebnej firme má dohodnutú hodinovú mzdu. Otázka: keď ho zamestnávateľ vyšle vykonať prácu na stavbu vzdialenú od firmy 80 km- čas cesty 2 hodiny - zaplatí mu mzdu aj za 4 hodiny strávené na presune na a zo stavby? Alebo len čas vykonanej práce na danej stavbe?
Tinika
20.11.13,20:33
Neviem kam by som zadala tuto otazku, poprosila ma znama, kedze jej neviem uplne poradit poprosim o pomoc.

Nezisková organizácia, založená na poskytovanie všeobecne prospešných služieb v oblasti neformálneho vzdelávania a výchovy v odbore umenia (súkromná hudobná škola založená za týmto účelom a nevykonávajúca žiadne iné podnikateľské aktivity), má svojho štatutára = t.j. riaditeľa.
1. Na výkon funkcie riaditeľa stačí dekrét o zvolení či vymenovaní, alebo treba aj nejakú zmluvu uzavrieť?
2. V prípade, ak by štatutár chcel vyučovať, môže s ním byť uzatvorená prac. zmluva alebo dohoda o prac. činnosti? V tomto prípade by bol braný ako bežný zamestnanec, však? Kto mu podpíše zmluvu za zamestnávateľa? Budú tam dva rovnaké podpisy, t.j. Mrkvička – štatutár, Mrkvička – zamestnanec?
3. Je možná aj taká varianta, že by mal štatutár-riaditeľ živnosť a svoju výučbu pre neziskovku by fakturoval? (Riaditeľ, ktorý je štatutárom zároveň ako szčo vyfakturuje odučené hodiny neziskovke – môže to byť? Nie je to porušenie paragrafu 27 – Zákaz konkurencie v zákone o neziskovkách?)



dakujem za pomoc
Tinika
20.11.13,20:37
Neviem kam by som zadala tuto otazku, poprosila ma znama, kedze jej neviem uplne poradit poprosim o pomoc.

Nezisková
organizácia, založená na poskytovanie všeobecne prospešných služieb v
oblasti neformálneho vzdelávania a výchovy v odbore umenia (súkromná
hudobná škola založená za týmto účelom a nevykonávajúca žiadne iné
podnikateľské aktivity), má svojho štatutára = t.j. riaditeľa.
1. Na výkon funkcie riaditeľa stačí dekrét o zvolení či vymenovaní, alebo treba aj nejakú zmluvu uzavrieť?
2.
V prípade, ak by štatutár chcel vyučovať, môže s ním byť
uzatvorená prac. zmluva alebo dohoda o prac. činnosti? V tomto prípade
by bol braný ako bežný zamestnanec, však? Kto mu podpíše zmluvu za
zamestnávateľa? Budú tam dva rovnaké podpisy, t.j. Mrkvička – štatutár,
Mrkvička – zamestnanec?
3. Je možná aj taká varianta, že by
mal štatutár-riaditeľ živnosť a svoju výučbu pre neziskovku by
fakturoval? (Riaditeľ, ktorý je štatutárom zároveň ako szčo vyfakturuje
odučené hodiny neziskovke – môže to byť? Nie je to porušenie paragrafu
27 – Zákaz konkurencie v zákone o neziskovkách?)



dakujem za pomoc
Dodenko
28.11.13,07:30
Chcel by som sa spýtať ohľadne uplatnenia DPH pri došlej faktúre zo Švajčiarska.
Je pri došlej faktúre zo Švajčiarska za službu- registrácia domény- potrebné odviesť
DPH podľa § 69 zákona o DPH. Je v tomto prípade, ak je nutné odviesť DPH, nárok na
odpočet? Ďakujem.
kajanakaja
28.11.13,07:41
Pekný deň všetkým... potrebovala by som radu ohľadne článku, to znamená, že keď niekto má plat 1000€ a niekto sa rozhodne zdvihnúť o 5%, bude musieť mať 1050?http://hn.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy-117/smer-neustupil-firmy-dostanu-dalsiu-ranu-od-statu-595964 ja už tomuto prestávam naozaj rozumieť, to nás tlačia k tomu, že máme dať všetkým min.mzdu a zvyšovať podľa niekoho? a čo takto keby si ich zamestnal ten s touto lukratívnou myšlienkou?
Janiela
29.11.13,08:22
Prosím radu, ako postupovať pri zdravotnom poistení.
Študentka denného štúdia v Mexiku, sa v roku 2006 odhlásila zo zdravotného poistenia na Slovensku. V Mexiku sa na zdravotné poistenie neprihlásila. V januári plánuje zrušiť na Slovensku aj trvalý pobyt. Ako má postupovať pri prihlásení na zdravotné poistenie? 7 rokov teda nemá žiadne zdravotné poistenie. Má sa spätne prihlásiť na zdravotné poistenie na Slovensku alebo v Mexiku?
Veľmi pekne ďakujem vopred za každú radu.
Maryen
02.12.13,19:10
Prosím Vás láskavo o informáciu či zákon o povinnom zverejnovaní zmlúv vzťahuje aj na neziskovku- kultúrny zväz? Ďakujem
botuľa
03.12.13,08:04
Pekný deň prajem kolektívu DRAKA:-)

Mala by som jednu otázku ohľadne spoločníka a konateľa s.r.o. Konateľ a spoločník s.r.o. je zamestnaný vo firme B, v ktorej nefiguruje ako konateľ ani spoločník. Zároveň má pracovný pomer cca 100 EUR vo svojej firme, teda vo firme A. Ak ukončí uvedená osoba pracovný pomer vo firme B, môže sa ísť zaevidovať na Úrad práce a ak splní podmienky poberať aj podporu v nezamestnanosti? Ďakujem moc za odpoveď.
milanr
05.12.13,14:40
Dobrý deň, potrebujem len poradiť v prípade zamestnanca na skrátený týždenný pracovný čas (od 9.12.), ktorý má u nás súbežne uzatvorenú dohodu o vykonaní práce do 31.12. Do ZP sme ho prihlasovali/odhlasovali na dni, ktoré v mesiaci skutočne odpracoval.

Zamestnanec nebude mať rozvrhnutý PČ na všetky dni v týždni, pravdepodobne odrobí iba 2 - 3 dni týždenne.

SP - prihláška ako zamestnanec s pravidelným príjmom (kód 1), už prihlásená dohoda ostáva nezmenená (odhláška 31.12.), každý PV sa posudzuje samostatne.

ZP - dohodu (aj keď naďalej trvá do 31.12.) odhlásim 8.12. (kód 2D K) aj keď v období od 1.12 do 8.12. nebude na dohodu vôbec pracovať? Pracovný pomer prihlásim od 9.12 (kód 2 Z).

Aj keď zamestnanec nebude mať rozvrhnutý pracovný čas na všetky dni v týždni, bude mať v SP aj v ZP pokrytý celý kalendárny mesiac, ale s VZ, ktorý zodpovedá kratšiemu PČ? Nie je potrebné ho prihlasovať/odhlasovať v ZP ako u dohôd?

Ďakujem
Jana Motyčková
05.12.13,19:14
Ak na dohodu do 8.12. prcovať nebude, tak tamnebude figurovať ao prihlásený a preto nie je čo odhláiť. V takom prípade iba dáte 2 Z 9.12.. Pracovné pomery sa neprihlasujú/neodhlasujú ani v prípade, že pracovný čas je rozvrhnutý na menej ako 5 dní v týždni. Dôvod, prečo je to inak u dohodárov a inak u zamestnancov je neznámy.
SP OK.
milanr
06.12.13,08:02
Ďakujem za odpoveď, len som si chcela overiť, či zamestnanec pracujúci na kratší pracovný čas iba 2 dni v týždni bude v ZP prihlásený ako zamestnanec celý kalendárny mesiac, t.j. tak isto ako zamestnanec na plný úväzok a samozrejme budú na neho platiť tie isté oznamovacie povinnosti (oznamovanie DPN, MD, RD, neplatené voľno a pod.). To znamená, že sa v mesačnom výkaze bude uvádzať 30/31 KD a VZ, ktorý dosiahne.
Jana Motyčková
06.12.13,08:31
Áno .
pohodička
09.12.13,16:23
Dcéra (štátna zamestnankyňa) od dnes 9. 12. 2013 dostala od pediatra OĆR (žiadosť o ošetrovné), nakoľko sú obe deti choré, čerpať môže 7 dní na ošetrovanie člena rodiny. Keďže je to jej prvá OČR od narodenia deti, moja otázka je: Kto vyplatí ošetrovné (ak býva v okrese Humenné, pracuje na pracovisku v okrese Michalovce a zamestnávateľ je v Bratislave). Dokedy po ukončení ošetrovného musí odovzdať zamestnávateľom potvrdenú žiadosť o ošetrovné a komu a tiež ako jej bude krátená mzda (či je rozdiel oproti DPN). Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.
veronikasad
09.12.13,16:29
Dcéra (štátna zamestnankyňa) od dnes 9. 12. 2013 dostala od pediatra OĆR (žiadosť o ošetrovné), nakoľko sú obe deti choré, čerpať môže 7 dní na ošetrovanie člena rodiny. Keďže je to jej prvá OČR od narodenia deti, moja otázka je: Kto vyplatí ošetrovné (ak býva v okrese Humenné, pracuje na pracovisku v okrese Michalovce a zamestnávateľ je v Bratislave). Dokedy po ukončení ošetrovného musí odovzdať zamestnávateľom potvrdenú žiadosť o ošetrovné a komu a tiež ako jej bude krátená mzda (či je rozdiel oproti DPN). Za odpoveď veľmi pekne ďakujem.

Ošetrovné prepláca sociálna poisťovňa po dobu max. 10 kal. dní (ak potreba ošetrovania toľko trvá) vo výške 55 % denného vymeriavacieho základu. Žiadosť o ošetrovné (začiatok aj koniec) treba odovzdať zamestnávatelovi.

Rozdiel oproti DPN je v tom, že dávka je od 1. dňa vo výške 55 %.
pohodička
09.12.13,17:18
Ošetrovné prepláca sociálna poisťovňa po dobu max. 10 kal. dní (ak potreba ošetrovania toľko trvá) vo výške 55 % denného vymeriavacieho základu. Žiadosť o ošetrovné (začiatok aj koniec) treba odovzdať zamestnávatelovi.

Rozdiel oproti DPN je v tom, že dávka je od 1. dňa vo výške 55 %.

Veľmi pekne ďakujem.
kajanakaja
10.12.13,11:07
Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť ohľadne dohodárov a sviatkov. Prosím, ak má dohodár pracujúci ako zamestnanec, t.j v pracovné dni a v dochádzke napr. 01.11. sviatok, tak je to nie je prerušenie na SP, ani ZP. Rozmýšľam správne?

Ale čo v prípade, dohody o vykonaní práce od 01.11. do 30.11.. Viem, mala som ho prihlásiť až od 02.11., no nahlasovala som to skôr a vôbec som si neuvedomila sviatok :(

Ďakujem pekne.
Jana Motyčková
10.12.13,14:55
Sviatok u dohodára je pre ZP dosť problematický. Ak zamestnávateľ určil pracovný čas aj na sviatok ale vo sviatok nepracoval, lebo bol sviatok, tak by som ho zo ZP na ten deň neodhlasovala. Ak ale pracovný čas zamestnávateľ na sviatok neurčil, tak by som ho zo ZP odhlásila. Problém je, ako viete či určil, či neurčil, keď rozvrh pracovných zmien u dohodára nemusí byť písomne. Povedala by som, nechajte, ako ste urobili a neriešte to.
V SP sa prihlasuje dňom začatia dohody, ak dohoda bola uzatvorená na dobu od 1.11., tak prihláška mala byť od 1.11..
kajanakaja
11.12.13,08:06
Ďakujem p. Motyčková veľmi pekne :)
Frenči
13.12.13,12:31
Dobrý deň, prosím o radu:
Známa je na rodičovskej dovolenke (celý rok 2013), má možnosť sa zamestnať odo dňa 16.12.2013 na dobu určitú do 31.03.2014, HM je 1.400,-€/mesiac. Je tehotná, plánovaný deň nástupu na MD je 10.06.2014. V roku 2013 bola do 28.02.2013 dobrovoľne poistná.
Aká bude výška materskej, z akého VZ sa bude počítať?
Aká by bola výška materskej v prípade, že by sa pracovný pomer skončil 31.01.2014?
Aká bude výška DNP v prípade, že by ochorela ešte pred nástupom na MD?
Aká bude výška materského v prípade, že by sa od 15.12.2013 dobrovoľne pripoistila, aby mala materské vyplácané z vyššieho DVZ?


Ďakujem
Frenči
13.12.13,12:33
Dobrý deň, prosím o radu:
Zamestnanec je ma u nás pracovnú zmluvu na minimálnu mzdu celý rok 2013. Od 20.12.2013 sa zamestnáva na súbežný pracovný pomer s HM 1.100,-eur/mesiac. V januári 2014 ochorie. Po 10 dňoch náhrady príjmu nárok má nárok na nemocenskú dávku z prvého zamestnania a súčasne aj z druhého zamestnania. V akej výške?


Ďakujem
Milusa
17.12.13,08:08
RZD
Prosím o radu. Konateľ firmy s.r.o. a súčasne spoločník skončil prac.pomer v 8. mesiaci 2013, išiel na st.dôchodok. Súčasne ne je ani spoločník. Mal vyplatený podiel spoločníka, lebo miesto neho je už iný. Môže tento bývalý zamestnanec (bývalý spoločník), ktorý mal príjem len zo závislej činnosti, ale aj vyplatený podiel spoločníka, požiadať o ročné zúčtovanie dane za rok 2013 ? Lebo ako mzd. účtovníčka ani neviem, že mal vypl. podiel, len z ústneho podania.
Za odpoveď ďakujem.
suklova
18.12.13,09:59
Poprosím o radu. Zamestnávateľ má so zamestnancami uzatvorený PP s mesačnou mzdou s definíciou týždenného prac.času 40 hod. Pracuje sa podľa smien. Ak smena vyjde na sobotu alebo nedelu, ale zamestnanec neprekročí mesačný prac.fond je zamestnávateľ povinný dať zamestnancovi aj príplatok za sobotu a nedeľu?

A ako je to v prípade ak pracuje vo sviatok? Musí byť práca v sobotu a nedeľu definovaná v PZ? Zamestnanec je samozrejme o práci v sobotu a nedeľu oboznámený, nakoľko to vyplýva z otváracích hodín našich obchodov.
anna mareckova
19.12.13,12:14
Prosím o radu:
Brat ako dôchodca s dôchodkom vyšším ako 330 € má uplatnenú zníženú dávku na koncesionárske poplatky. V mesiaci december 2013 má dostať od urbáru výplatu, ktorá sa vmestí do 1 830 €. Môže si v r. 2014 podať daňové priznané /a aké?/ aby sa mu daň vrátila? Myslím že typ /A/.
Podotýkam, že v tom mesiaci, kedy bude mať vyplatenú odmenu, prihlásia ho na SP a sadzbu na koncesion. polatky zaplatí v plnej výške.

Ďakujem za skorú odpoveď a prajem príjemné prežitie vian. sviatkov a veľa zdravia a spokojnosti do nového roku
Mila123
19.12.13,13:54
Podľa novely zákona o službách zamestnanosti č.5/2004 Z.z. v platnom znení od 1.5.2013 môže byť na ÚP evidovaný spoločník, aj konateľ, ak je
súčasne zamestnancom spoločnosti a jeho príjem nedosahuje 75% sumy životného minima. Vtip je totiž v tom, že ak je takýto spoločník či
konateľ súčasne zamestnancom, neposudzuje sa ako SZČO, a teda má nárok na evidovanie na ÚP a aj na podporu (ak samozrejme spĺňa kritériá na jej
priznanie). je toto tvrdenie mojej známej správne???? Ďakujem
Bonjo
19.12.13,16:03
Dobrý deň - prosím o radu k príspevkom zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie od 1.1.2014
V zmysle novely § 13 ods. 3 zákona č. 650/2004 Z. z. o doplnkovom dôchodkovom sporení, je zamestnávateľ povinný platiť príspevky vo výške minimálne 2 % pre zamestnancov, ktorí vykonávajú práce podľa § 2 ods. 2 písm. b)zákona č. 650/2004 Z. z. o dds.
 
Z akého základu má zamestnávateľ vypočítať a odviesť príspevok v prípade zamestnanca - študenta vykonávajúceho práce na základe dohody o brigádnickej práci študenta, ktorý si uplatňuje výnimku z platenia poistného na dôchodkové poistenie vo výške 159 €:
a) dôchodkovo poistený (príjem 160 €), VZ pre sociálne poistenie = 160-159, t.j VZ = 1 € bude základ pre výpočet 2 % príspevku zamestnávateľa na dds.
b) bez dôchodkového poistenia (príjem do 159 €), základ pre výpočet 2 % príspevku zamestnávateľa na dds zo zúčtovaného príjmu je 159 €?

Ďakujem za odpoved.
Jana Motyčková
19.12.13,17:03
Poprosím o radu. Zamestnávateľ má so zamestnancami uzatvorený PP s mesačnou mzdou s definíciou týždenného prac.času 40 hod. Pracuje sa podľa smien. Ak smena vyjde na sobotu alebo nedelu, ale zamestnanec neprekročí mesačný prac.fond je zamestnávateľ povinný dať zamestnancovi aj príplatok za sobotu a nedeľu?

A ako je to v prípade ak pracuje vo sviatok? Musí byť práca v sobotu a nedeľu definovaná v PZ? Zamestnanec je samozrejme o práci v sobotu a nedeľu oboznámený, nakoľko to vyplýva z otváracích hodín našich obchodov.
V Zákonníku práce neexistuje povinnosť dávať príplatok za prácu vo sobotu a nedeľu. Ak máte takýto príplatok dohodnutý v interných mzdových predpisoch alebo v kolektívnej zmluve, treba sa riadiť tým, čo tam je dohodnuté.
Jana Motyčková
19.12.13,17:04
Podľa novely zákona o službách zamestnanosti č.5/2004 Z.z. v platnom znení od 1.5.2013 môže byť na ÚP evidovaný spoločník, aj konateľ, ak je
súčasne zamestnancom spoločnosti a jeho príjem nedosahuje 75% sumy životného minima. Vtip je totiž v tom, že ak je takýto spoločník či
konateľ súčasne zamestnancom, neposudzuje sa ako SZČO, a teda má nárok na evidovanie na ÚP a aj na podporu (ak samozrejme spĺňa kritériá na jej
priznanie). je toto tvrdenie mojej známej správne???? Ďakujem

Tvrdenie je správne, len treba o tom pesvedčiť ÚP.
Jana Motyčková
19.12.13,17:14
Dobrý deň - prosím o radu k príspevkom zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie od 1.1.2014
V zmysle novely § 13 ods. 3 zákona č. 650/2004 Z. z. o doplnkovom dôchodkovom sporení, je zamestnávateľ povinný platiť príspevky vo výške minimálne 2 % pre zamestnancov, ktorí vykonávajú práce podľa § 2 ods. 2 písm. b)zákona č. 650/2004 Z. z. o dds.
 
Z akého základu má zamestnávateľ vypočítať a odviesť príspevok v prípade zamestnanca - študenta vykonávajúceho práce na základe dohody o brigádnickej práci študenta, ktorý si uplatňuje výnimku z platenia poistného na dôchodkové poistenie vo výške 159 €:
a) dôchodkovo poistený (príjem 160 €), VZ pre sociálne poistenie = 160-159, t.j VZ = 1 € bude základ pre výpočet 2 % príspevku zamestnávateľa na dds.
b) bez dôchodkového poistenia (príjem do 159 €), základ pre výpočet 2 % príspevku zamestnávateľa na dds zo zúčtovaného príjmu je 159 €?

Ďakujem za odpoved.

Správne :) .
Milusa
22.12.13,15:57
RZD
Prosím o radu. Konateľ firmy s.r.o. a súčasne spoločník skončil prac.pomer v 8. mesiaci 2013, išiel na st.dôchodok. Súčasne ne je ani spoločník. Mal vyplatený podiel spoločníka, lebo miesto neho je už iný. Môže tento bývalý zamestnanec (bývalý spoločník), ktorý mal príjem len zo závislej činnosti, ale aj vyplatený podiel spoločníka, požiadať o ročné zúčtovanie dane za rok 2013 ? Lebo ako mzd. účtovníčka ani neviem, že mal vypl. podiel, len z ústneho podania.
Za odpoveď ďakujem.

Prosím, môžete mi na túto otázku dať odpoved?
zhv
02.01.14,09:12
Môže konateľ vo svojej firme - zastupovať zamestnanca bez pracovnej zmluvy??
Bude celý deň predávať v butiku.Je to jednosobova sro a konatel je zároveň aj študentom???
ďakujem
Jana Motyčková
07.01.14,10:23
Môže konateľ vo svojej firme - zastupovať zamestnanca bez pracovnej zmluvy??
Bude celý deň predávať v butiku.Je to jednosobova sro a konatel je zároveň aj študentom???
ďakujem

http://www.porada.sk/t230162-zmeny-v-zakone-o-nelegalnej-praci-od-1-11-2013-a.html
milanr
09.01.14,15:26
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť v tomto prípade.

Zamestnanec skončil pracovný pomer 31.12.2013. Začiatkom januára požiadal sociálnu poisťovňu o priznanie predčasného starobného dôchodku od 01.01.2014. Má zamestnanec nárok na odchodné v zmysle § 76a Zákonníka práce? Predčasný starobný dôchodok začne poberať od 1.1.2014, t.j. až po skončení pracovného pomeru, ale požiada oň do 10 dní po skončení pracovného pomeru? Ďakujem
para
11.01.14,11:07
Prosím skúsených poraďákov o vyjadrenie názoru ako chápu znenie § 50 k zákona o zamestnanosti. /príspevok na podporu udržania pracovných miest/



Za - eľ v písomnej dohode so zástupcami zamestnancov, na základe ktorej po dohode s úradom na prechodné obdobie obmedzí svoju prevádzkovú činnosť tak, že nebude zamestnancom prideľovať prácu v rozsahu najmenej 6% a najviac 20% ustanoveného týždenného pracovného času.



Mesačná výška príspevku je 50% z náhrady mzdy poskytnutej zamestnancovi, 50) najviac 50% z priemernej mzdy zamestnanca v hospodárstve Slovenskej republiky za prvý až tretí štvrťrok kalendárneho roka, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom sa príspevok poskytuje.

Na stránke ÚP majú nasledovný výpočet:



priem.hod.zárobok za.ca x počet neodpr.hodín náhrada mzdy /§142 ods.4 ZP x náhr. mzdy 60% x 50% = výška príspevku z UP /pre r.2013 je max.prísp. 391€/

To znamená, že ak je ustanov týžd.prac. čas 40 hod. môže byť náhrada z titulu prekážok v práci max. 8 hod. týždenne, alebo 32 hod. mesačne.

Z uvedeného vzorca na výpočet príspevku mi vyplýva, že pokiaľ príspevok neprekročí za mesiac 391 € UP príspevok ÚP uhradí ? Aký máte názor na uvedené ?
botuľa
14.01.14,13:25
Citujem z článku: Zmeny v zákone o nelegálnej práci

Spoločnosť s ručením obmedzeným - práca spoločníka alebo konateľa

Závislá práca nie je práca spoločníka vo vlastnej s.r.o. - pri takejto práci neexistuje vzťah nadriadenosti zamestnávateľa a podriadenosti zamestnanca (spoločník nemôže sám seba "úkolovať"). Výkon funkcie konateľa alebo iného štatutárneho zástupcu rovnako nie je závislou prácou - takáto funkcia sa vykonáva podľa Obchodného zákonníka.
Ak však napríklad konateľ s.r.o. vykonáva v s.r.o. inú prácu, ktorá nesúvisí s funkciou konateľa, tak tu už ide o závislú prácu pri ktorej musí mať uzatvorenú pracovnú zmluvu alebo dohodu.





Z toho vyplýva, že spoločník môže naďalej bezodplatne vykonávať činnosť

a nebude sa to považovať za závislú prácu?

Ďakujem moc
zlolen
17.01.14,11:00
Dobrý deň

Prosíme Vás, pre dohodárov máme vystaviť aj zápočtový list?
Doteraz sme to nerobili.

Ďakujem
TomosP
21.01.14,11:12
Odpracované dni pro dovolenku - zkrácený úvazek

podle § 144a ods. 4 platí pro zisťovanie nároku na dovolenku

Na zistenie, či sú splnené podmienky vzniku nároku na dovolenku, sa posudzuje zamestnanec, ktorý je zamestnaný po určený týždenný pracovný čas, akoby v kalendárnom týždni pracoval päť pracovných dní, aj keď jeho pracovný čas nie je rozvrhnutý na všetky pracovné dni v týždni. To platí aj na zistenie počtu dní na účely krátenia dovolenky okrem neospravedlnenej neprítomnosti v práci.

Otázka : platí to i pro zaměstnance se zkráceným úvazkem?

(omlouvám se, jazykově se mi pletou slovenské pojmy "ustanovený" a "určený" pracovný čas)
chudaska
22.01.14,19:32
Dobrý den, známa pracuje, a byva spolu s manzelom vo Velkej Britanii, minuly rok v aprili ziskala potvrdenie,ze je rezident Velkej Britanie...na Slovensku ma rodicov,ale nezdrziava sa tu 183 dní, ma v Anglicku uz aj dieta...tu na Slovensku prenajima byt, doteraz sme podavali dan. priznanie tu na SR,ale kedze od minuleho roka ma toto potvrdenie,ako ma postupovat, ma nahlasit tu V SR,ze je rezidentom VB a vrati karticku s DIC? len este mame problem, vo VB je zdanovacie obdobie od marca do marca...my sme podavali prijmy za rok 2012...ma podat tu V SR priznanie do konca marca 2013 -cize za 3 mesiace, alebo ich ma udat uz v dan. priznaní v Anglicku? Ďakujeme za pomoc...nevieme sa z toho nejako vymotat.
katka s.
30.01.14,11:32
Dobrý deň. Prosím Vás môže dať zamestnávateľ zamestnancovi výpoveď podľa § 63, ods. 1, písm. d)1 - zamestnanec nesplňa predpoklady ustanovené právnymi predpismi na výkon dohodnutej práce?
Zamestnanec ukončil dlhodobú PN a so zamestnávateľom sa dohodol na skončení PP. Ale nechce mať v dokladoch výpoveď dohodou, že nedostane dávky. Môže sa takáto výpoveď dať k určitému dňu? Ďakujem.
Jana Motyčková
30.01.14,16:09
A aké predpokaldy ustanovené právnymi predpismi nespĺňa?
A aké dávky nedostane?
denabal
31.01.14,09:48
Dobry den,
chcela by som so sa spytat na materske SZČO (povinne poistena 7 rokov, t.j. podmienka 270 dni splnena, poistne z minim. vymer. zakladu,predpokladany nastup na MD august 2014).
1. Ako si vypocita predpokladane materske? Viem ze 65% z VZ, avsak z ktoreho r.?
2. Je mozne zvysit si materske zamestnanim sa na pracovny pomer, dohodu, pripadne dobrovolne sa poistit - ak ano, ake minimalne odvody musi platit a ako sa to odzrkadli na vyske materskeho?
3. Ak chce poberat materske, musi pozastavit zivnost na toto obdobie (t.j. zatvorit prevadzku, prepustit zamestnancov, odhlasit ERP, ...), alebo je mozny aj subeh? A ake su jej povinnosti co sa tyka odvodov do SP a ZP?
4. Prechod z materskej na rodicovsku dovolenku? Je mozne poberat RD a mat zivnost a sucasne aj prijmy z tejto zivnosti?
Dakujem
Jana Motyčková
31.01.14,14:27
1. z r.2103
2. Ak iné poistenie nemala, tak len tak, že zruší alebo preruší živnosť, následne sa zamestná s vyšším príjmom a pred nástupom na MD bude mať zo zamestnania zaplatených aspoň 90 dní. Ak živnosť zrušit neche, a nemala v minulosti iné poistenie, tak sa zvýšiť materská nedá.
3. Živnosť môže bežať. Počas poberania materského neplatí poistné do SP a preddavky do ZP. V ZP, ak bude mať príjem, poistné sa dorieši v rzzp.
4. Rodičovská dovolenka, ak mám používať presné pojmy existuje len u zamestnancov. Keď prestane poberať materské, môže poberať rodičovský príspevok. (rodičovský príspevok nie je rodičovská dovolenka). Na RP má nárok, ale čo bude v r.2015 za to dnes neručím. Ak bude vykonávať živnosť popri poberaní RP, platí poistné do SP. Ak by činnosť nevykonávala, môže prerušiť poistenie v SP, potom poistné do SP neplatí. Ale zase treba počkať, čo bude v r.2015.
denabal
05.02.14,07:34
Dakujem velmi pekne.
zlolen
05.02.14,08:12
Dobrý deň
Dostala sa k nám informácia, že dávka 601 - hlásenie zamestnávateľa o začiatku a konci PN, OČR ... do ZP je zrušené.
ZP nám to nepotvrdila, ale pre istotu poprosíme o radu aj Vás.

Ďakujeme
denabal
05.02.14,10:36
Dobry den,
chcela by som sa spytat ako rozumieme dohodu so zastupcami zamestnancov, pre ucely ZP (§ 87a, §142 ods.4).
V ustanoveni § 11a sa uvadza, ze "Zástupcovia zamestnancov sú príslušný odborový orgán, zamestnanecká rada alebo zamestnanecký dôverník". Dalej v § 233 je definovane ze zamestnanecká rada je orgán, ktorý zastupuje všetkých zamestnancov zamestnávateľa a môže pôsobiť u zamestnávateľa, ktorý zamestnáva najmenej 50 zamestnancov. V ods. 4 sa pise, ze zamestnanecká rada má právo spolurozhodovať formou dohody alebo formou udelenia predchádzajúceho súhlasu len ak pracovné podmienky alebo podmienky zamestnávania, pri ktorých sa vyžaduje spolurozhodovanie zamestnaneckej rady alebo zamestnaneckého dôverníka, neupravuje kolektívna zmluva.
1. Je mozne uzatvorit so zastupcami zamestnancov (zamest. rada, dovernik)dohodu v zmysle §142 ods 4 (prekazky na strane zamestnavatela za predpokladu presneho vymedzenia v dohode a vyplatenie 60% nahrady mzdy)?
2. Je mozne uzatvorit so zastupcami zamestnancov (zamest. rada, dovernik)dohodu v zmysle §87a - o zavedeni konta pracovneho casu?
3. V pripade, ze predmetne dohody by boli platne, je mozny ich subeh?

Pytam sa, lebo mame dohody so zamest. radou pisomne uzatvorene, avsak na stranke OZ KOVO je usmernenie, v kt. sa uvadza, ze: "Konto pracovného času môže zamestnávateľ zaviesť len po dohode so zástupcami zamestnancov v kolektívnej zmluve alebo osobitnej dohode so zástupcami zamestnancov. Dohoda nemôže byť nahradená jednostranným rozhodnutím zamestnávateľa alebo dohodou so samotnými zamestnancami. Zamestnávateľ, u ktorého nepôsobia zástupcovia zamestnancov, nemôže zaviesť konto pracovného času. Iné formy zastúpenia zamestnancov na pracovisku (zamestnanecká rada alebo zamestnanecký dôverník) nedisponujú právnou subjektivitou, nemôžu vstupovať do žiadnych právnych vzťahov, uzatvorená dohoda o konte pracovného času s takýmito formami zastúpenia zamestnancov na pracovisku je s najväčšou pravdepodobnosťou neplatná."
enigma
14.02.14,08:18
dobry den mozem mat otazku ohladom skoncenia pracovneho pomeru dohodou? odovadala som dohodu zamestnavatelovi s tym ze som na nej uviedla aby sa mi vyjadrili ci s dohodou suhlasia do 7 dni. no moj zamestnavatel sa nevyjadril ani nijak nereaguje. viem ze lehota ktoru som uviedla v ziadosti nie je uvedena v zakone.

prosim ako mozem postupovat teraz ked neviem vlastne na com som.

dakujem
suklova
19.02.14,09:19
Dobrý deň, zamestnali sme poberateľa čiastočného invalidného dôchodku 45%. Je to prosím Vás tak, že na ZP platí zamestnávateľ 5% a zamestnanec 2% a do SP platí normálne všetky odvody. Je to prosím Vás tak? Ďakujem.
kajanakaja
20.02.14,08:27
Dobrý deň,

potrebovala by som si overiť situáciu ohľadne doplatenia daňového bonusu. Zamestnanec si vo vyhlásení podpísal ukončenie poberania daňového bonusu k 01.07.2013. K žiadosti však doložil potvrdenie z UPSVR, že prídavok na dieťa bol vyplatený ešte za mesiace júl, august 2013, čiže dodatočne žiada doplatiť 2 mesiace. Podotýkam, že sa jedná o štúdium na vysokej škole. Je uvedený doklad nadradený? ďakujem pekne.
Jana Motyčková
20.02.14,10:04
Dobrý deň, zamestnali sme poberateľa čiastočného invalidného dôchodku 45%. Je to prosím Vás tak, že na ZP platí zamestnávateľ 5% a zamestnanec 2% a do SP platí normálne všetky odvody. Je to prosím Vás tak? Ďakujem.
Áno .
kosina
25.02.14,17:38
dobry den, prosim o radu - upresnenie, co sa tyka odvodov.
poberam rodicovsky prispevok /11mes.dieta/,
som konatelom sro - bez naroku na odmenu za vykon funkcie a mam pracovny pomer na 4,5h denne v tej istej sro, ktoreho predmetom nie je vykon funkcie konatela.
Mam platit vsetky odvody do SP, ako bezny zamestnanec, okrem GP? A do zdavotnej poistovne tiez tak?
kosina
26.02.14,08:10
dobry den, prosim o radu - upresnenie, co sa tyka odvodov.
poberam rodicovsky prispevok /11mes.dieta/,
som konatelom sro - bez naroku na odmenu za vykon funkcie a mam pracovny pomer na 4,5h denne v tej istej sro, ktoreho predmetom nie je vykon funkcie konatela.
Mam platit vsetky odvody do SP, ako bezny zamestnanec, okrem GP? A do zdavotnej poistovne tiez tak?





zabudla som dodat, ze som jediny spolocnik tej sro
Jana Motyčková
26.02.14,09:31
dobry den, prosim o radu - upresnenie, co sa tyka odvodov.
poberam rodicovsky prispevok /11mes.dieta/,
som konatelom sro - bez naroku na odmenu za vykon funkcie a mam pracovny pomer na 4,5h denne v tej istej sro, ktoreho predmetom nie je vykon funkcie konatela.
Mam platit vsetky odvody do SP, ako bezny zamestnanec, okrem GP? A do zdavotnej poistovne tiez tak?


Áno .
zlolen
03.03.14,08:27
Dobrý deň
Pán Mihál, veľmi pekne Vás prosím o radu.
V roku 2009 sme za 1-2 nemali vyplatenú mzdu, boli sme riešený cez GF.
Vystavila som tak potvrdenie aj na DU aj ZP, nezapočítala som január a február.
Teraz po 5 rokoch prišiel bývalý zamestnanec s reklamáciou, že potvrdenie na ZP je nesprávne, výkaz nesúhalsí s preddavkami ....
ZP mi teraz povedala, že tie 2 mesiace tam mali byť zarátané, nie vylúčené.
Prosím Vás nevedeli by ste mi poradiť na čo by som sa mohla odvolať, také potvrdenia boli vystavené pre všetých, kto si robil sám RZ.

Ďakujem
promont maja
03.03.14,12:39
Poprosím o radu: práve spracuvávam daňové priznanie typu A pre študenta a zisťujem, že si uplatnil úľavu na odvodoch u troch zamestnávateľov v priebehu troch mesiacov roku 2013 ... ide o dohody z brigádnickej činnosti ... následne mám tieto skutočnosti aj telefonicky overené priamo v pobočke Sociálnej poisťovne ... nakoľko je ochotný zamestnávateľ, ktorý je mojím klientom, celú túto záležitosť vyriešiť k spokojnosti práve tohto študenta, čiže doplatiť a vziať "vinu" naseba, poprosím o radu, ako s tým naložiť ... existuje možnosť prihlásiť dodatočne na dôchodkové poistenie? ... napr. prihlásením a následným odhlásením: typ 11? ... alebo mi radíte podať opravné registračné listy, resp. písomne požiadať Sociálnu poisťovňu o zmenu z typu 9 na typ 7? ... následne podať opravné mesačné výkazy ... a poistné doplatiť? ...
Jana Motyčková
04.03.14,08:00
Dodatočne na DP sa dohlasuje typom 11, ale či je to možné po skonćení dohody, to treba vyskúšať, alebo spýtať sa na SP. Následne samozrejme podať opravné výkazy a doplatiť.
Zároveň upozorňujem, že po 1.11.2013 neskoré oznámenie aj typu 11 je nelegálnym zamestnávaním, zamestnávateľ berie na seba riziko pokuty od 2000 vyššie.
kajanakaja
04.03.14,16:29
Neviem koho prosiť o radu, ale kedy môžeme vyhotoviť príkaznú zmluvu, aby išlo o príležitostný príjem oslobodený do 500 €? Neplatiť odvody, daň? Dá sa to vôbec? Dostala som takú otázku, no nikdy neviem nájsť adekvátnu odpoveď. Jediné čo viem, že nesmie spĺňať znaky závislej činnosti.. a stačí, keď nespĺňa jeden znak? Budem povďačná za každú radu, link...
Jana Motyčková
05.03.14,07:39
Ktorý jeden znak?
Príjmom zo závislej činnosti je príjem (citujem zo zákona o dani z príjmu) "... z obdobného vzťahu, v ktorom je daňovník pri výkone práce pre platiteľa príjmu povinný dodržiavať pokyny alebo príkazy paltiteľa príjmu."
kajanakaja
05.03.14,08:10
Napr. v pracovnom čase určeného zamestnávateľom. Dúfam, že aspoň toto som dobre pochopila na školení p. Mihála :( Ak nie, opravte ma prosím. Ak nespĺňa aspoň jeden znak závislej, nejde o závislú prácu...
Jana Motyčková
05.03.14,12:30
Mýlite si závislu prácu a závislú činnosť (a sa Vám nedivím), to sú dva rôzne pojmy. Závislá práca je definovaná v Zákonníku práce a má viac znakov, napr. aj v pracovnom čase určenom zamestnávateľom a musí byť vykonávaná v pracovnom pomere alebo na dohodu (na takú prácu nemôžete uzatvoriť príkaznú zmluvu vôbec). Závislá činnosť je širší pojem, je definovaná v Zákone o dani z príjmu, a je to to, čo som vyššie citovala + ďalšie činnosti vymedzené v §5.
Ak chcete príjem na príkaznú zmluvu zdaniť v §8 (oslobodenie 500 €), tak musí ísť o jednorazový, náhodný príjem a nesmie to byť závislá činnosť.
kajanakaja
05.03.14,13:42
Hej, priznávam sa dobrovoľne :) Veľmi pekne Vám ďakujem za vysvetlenie, aj keď neviem ako si to zapamätám.
Jozef Mihál
05.03.14,17:07
Neviem koho prosiť o radu, ale kedy môžeme vyhotoviť príkaznú zmluvu, aby išlo o príležitostný príjem oslobodený do 500 €? Neplatiť odvody, daň? Dá sa to vôbec? Dostala som takú otázku, no nikdy neviem nájsť adekvátnu odpoveď. Jediné čo viem, že nesmie spĺňať znaky závislej činnosti.. a stačí, keď nespĺňa jeden znak? Budem povďačná za každú radu, link...

Citujem z "Daňových a odvodových tipov II (2013)", škoda že ich nemáte, tak aspoň takto:

Kapitola 1.5. PRÍJMY Z PRÍLEŽITOSTNÝCH ČINNOSTÍ

Podľa § 9 ods. 1 písm. g) zákona o dani z príjmov, od dane je oslobodený príjem podľa § 6 ods. 3 a § 8 ods. 1 písm. a), ak úhrn týchto príjmov za rok 2013 nepresiahne 500 eur a príjem podľa § 8 ods. 1 písm. d) až f), ak úhrn týchto príjmov znížený o výdavok podľa § 8 ods. 5 a 7 za rok 2013 nepresiahne 500 eur.

Príjmy z príležitostných činností podľa § 8 ods. 1 písm. a) sú tak oslobodené od dane do výšky 500 eur ročne. Ak úhrn príjmov z príležitostných činností daňovníka presiahne 500 eur, zdaní sa čiastka presahujúca 500 eur.

Typickým príkladom príjmov z príležitostných činností sú jednorazové, neopakujúce sa príjmy dosiahnuté na základe rôznych zmlúv podľa Občianskeho zákonníka, najmä tzv. nepomenovaných zmlúv podľa § 51 Občianskeho zákonníka a zmlúv o dielo.

Pritom treba rešpektovať:

• platiteľ príjmu si môže započítať vyplatený príjem do výdavkov v súlade s § 2 písm. i) zákona o dani z príjmov, podľa ktorého daňovým výdavkom je výdavok (náklad) na dosiahnutie, zabezpečenie a udržanie príjmov preukázateľne vynaložený daňovníkom, resp. podľa § 19 zákona o dani z príjmov,
• o príležitostnú činnosť nejde v prípade, ak takúto činnosť vykonáva daňovník sústavne, dlhšie obdobie,
• jednoznačne nejde o príležitostnú činnosť, ak ide o závislú činnosť v zmysle § 5 zákona o dani z príjmov - daňovník je povinný pri výkone práce pre platiteľa príjmu dodržiavať pokyny alebo príkazy platiteľa príjmu - napr. daňové úrady pri kontrolách považujú príjem na základe príkazných zmlúv za príjem zo závislej činnosti podľa § 5 zákona o dani z príjmov,
• o príležitostnú činnosť nejde ani v prípadoch, kedy sa príjem má správne zdaniť podľa § 6 ods. 1,2 alebo 4 zákona o dani z príjmov – ak ide o príjem z podnikania a inej samostatnej zárobkovej činnosti – napríklad pri činnosti sprostredkovateľov finančných produktov alebo pri príjmoch za diela, ktoré sú predmetom ochra- ny podľa Autorského zákona – a tu si zároveň treba uvedomiť povinnosť registrácie daňovníka s príjmami podľa § 6 ods. 1, 2 resp. 4 na daňovom úrade a to v lehote do konca kalendárneho mesiaca po uplynutí mesiaca, v ktorom na území Slovenskej republiky začal vykonávať inú samostatnú zárobkovú činnosť.
enad
06.03.14,06:57
Dobrý deň,



prosím Vás otázku k uplatňovaniu §145 ZP.

Ide o to, že zamestnávateľ zrušil firemné autá a zamestnancom dáva k výplate nejakú sumu za používanie vlastného auta. Túto sumu nezdaňuje a ani neplatí daň z motorových vozidiel, nakoľko účtovníčka tvrdí, že uplatňuje §145 ZP, kedy zamestnávateľ platí zamestnancovi za používanie vlastných prostriedkov k výkonu práce. Tento druh príjmu je podľa §5 ods5, pís,f oslobodený od dane.... Je to správne?

Ďakujem
Jozef Mihál
06.03.14,14:15
Dobrý deň,



prosím Vás otázku k uplatňovaniu §145 ZP.

Ide o to, že zamestnávateľ zrušil firemné autá a zamestnancom dáva k výplate nejakú sumu za používanie vlastného auta. Túto sumu nezdaňuje a ani neplatí daň z motorových vozidiel, nakoľko účtovníčka tvrdí, že uplatňuje §145 ZP, kedy zamestnávateľ platí zamestnancovi za používanie vlastných prostriedkov k výkonu práce. Tento druh príjmu je podľa §5 ods5, pís,f oslobodený od dane.... Je to správne?

Ďakujem

Podľa § 5 ods. 5 písm. f) zákona o dani z príjmov, predmetom dane nie je náhrada za používanie vlastného náradia, zariadenia a predmetov potrebných na výkon práce podľa osobitného predpisu, (§ 145 Zákonníka práce) ak výška náhrady je určená na základe kalkulácie skutočných výdavkov.

Čiže možné to je a je to aj správne, dôležitá je kalkulácia skutočných výdavkov.

V tejto súvislosti pripomínam § 34 zákona č. 283/2002 o cestovných náhradách:

"Náhrady podľa tohto zákona možno paušalizovať. Pri výpočte paušálnej sumy zamestnávateľ vychádza z priemerných podmienok rozhodujúcich na poskytovanie náhrad zamestnancovi alebo skupine zamestnancov. Ak sa zmenia podmienky, za ktorých sa paušálna suma určila, je zamestnávateľ povinný túto sumu preskúmať a upraviť. Pri výpočte paušálnej sumy je zamestnávateľ povinný prihliadať na zákonné nároky zamestnanca, ako aj na jeho oprávnené záujmy."
kajanakaja
06.03.14,15:26
Veľmi pekne ďakujem aj Vám p. Mihál, čo by som si bez Vás odborníkov počala ;)
enad
06.03.14,15:46
Podľa § 5 ods. 5 písm. f) zákona o dani z príjmov, predmetom dane nie je náhrada za používanie vlastného náradia, zariadenia a predmetov potrebných na výkon práce podľa osobitného predpisu, (§ 145 Zákonníka práce) ak výška náhrady je určená na základe kalkulácie skutočných výdavkov.

Čiže možné to je a je to aj správne, dôležitá je kalkulácia skutočných výdavkov.

V tejto súvislosti pripomínam § 34 zákona č. 283/2002 o cestovných náhradách:

"Náhrady podľa tohto zákona možno paušalizovať. Pri výpočte paušálnej sumy zamestnávateľ vychádza z priemerných podmienok rozhodujúcich na poskytovanie náhrad zamestnancovi alebo skupine zamestnancov. Ak sa zmenia podmienky, za ktorých sa paušálna suma určila, je zamestnávateľ povinný túto sumu preskúmať a upraviť. Pri výpočte paušálnej sumy je zamestnávateľ povinný prihliadať na zákonné nároky zamestnanca, ako aj na jeho oprávnené záujmy."

Dobrý deň,

Ok, to chápem. Zamestnávateľ však nemá žiadnu kalkuláciu reálnych nákladov. Ale nemal by zamestnávateľ platiť Daň z motorových vozidiel?

Ďakujem Vám veľmi pekne :-)
Jozef Mihál
06.03.14,17:29
Dobrý deň,

Ok, to chápem. Zamestnávateľ však nemá žiadnu kalkuláciu reálnych nákladov. Ale nemal by zamestnávateľ platiť Daň z motorových vozidiel?

Ďakujem Vám veľmi pekne :-)

Nie je to síce mzdárska téma a nie som tam doma, ale pokiaľ viem, tak v takomto prípade by zamestnávateľ skutočne mal platiť daň z mot. vozidiel.

A ak zamestnávateľ nemá reálnu kalkuláciu paušálnej náhrady, tak to je v rozpore so zákonom a takýto príjem zamestnanca by sa mal zdaniť.
promont maja
08.03.14,20:08
Poprosím o radu: práve spracuvávam daňové priznanie typu A pre študenta a zisťujem, že si uplatnil úľavu na odvodoch u troch zamestnávateľov v priebehu troch mesiacov roku 2013 ... ide o dohody z brigádnickej činnosti ... následne mám tieto skutočnosti aj telefonicky overené priamo v pobočke Sociálnej poisťovne ... nakoľko je ochotný zamestnávateľ, ktorý je mojím klientom, celú túto záležitosť vyriešiť k spokojnosti práve tohto študenta, čiže doplatiť a vziať "vinu" naseba, poprosím o radu, ako s tým naložiť ... existuje možnosť prihlásiť dodatočne na dôchodkové poistenie? ... napr. prihlásením a následným odhlásením: typ 11? ... alebo mi radíte podať opravné registračné listy, resp. písomne požiadať Sociálnu poisťovňu o zmenu z typu 9 na typ 7? ... následne podať opravné mesačné výkazy ... a poistné doplatiť? ...



Dodatočne na DP sa dohlasuje typom 11, ale či je to možné po skonćení dohody, to treba vyskúšať, alebo spýtať sa na SP. Následne samozrejme podať opravné výkazy a doplatiť.
Zároveň upozorňujem, že po 1.11.2013 neskoré oznámenie aj typu 11 je nelegálnym zamestnávaním, zamestnávateľ berie na seba riziko pokuty od 2000 vyššie.

... tá zmena typu 11 by bola vlastne počas dohody ( .. dohoda počas celého kalendárneho roku 2013 ) = t. j. vlastnú žiadosť študenta ( napr. s dátumom 30. 6. 2013), s tým že si tento študent v predmetných troch mesiacoch odvodovú úľavu nebude uplatňovať ... ? ...

... je síce pravda, že chybu urobil sám študent ( uplatnil si odvodovú úľavu pri troch dohodách o brigádnickej činnosti ..) a nie jeho zamestnávateľ ... ale ako potom toto celé dať na správnu mieru? ... viete poradiť? ... inak pekne ďakujem za reakciu ..
lefa
09.03.14,12:17
Dobry den,

prosim o vysvetlenie.

Zamestnanec je dlhodobo praceneschopny. Od 5/2012 doteraz.

Do 5/2013 poberal nemocenske- vtedy skoncila podporna doba. Praceneschpnost stale trva. V 9/2013 skoncila podporna doba-teda 52 tyz. od zaciatku poslednej PN-ky.

Je poberatel CID a doterajsiu pracu uz nebude moct vykonavat poskonceni PN-ky zo zdravotnych dovodov.

Ma poberatel CID narok na davku v nezamestnanosti?

V ktorom najpozdejsom mesiaci splni este podmienku naroku na davku v nezamestnanosti?

Zakon hovori ze narok je: cit. v posledných troch rokoch pred zaradením do evidencie nezamestnaných občanov bol poistený v nezamestnanosti najmenej dva roky (730 dní).

Ktore obdobie sa este pocita do obdobia 730 dni za posledne 2 roky?

Dakujem za radu.
Jozef Mihál
09.03.14,20:10
Dobry den,

prosim o vysvetlenie.

Zamestnanec je dlhodobo praceneschopny. Od 5/2012 doteraz.

Do 5/2013 poberal nemocenske- vtedy skoncila podporna doba. Praceneschpnost stale trva. V 9/2013 skoncila podporna doba-teda 52 tyz. od zaciatku poslednej PN-ky.

Je poberatel CID a doterajsiu pracu uz nebude moct vykonavat poskonceni PN-ky zo zdravotnych dovodov.

Ma poberatel CID narok na davku v nezamestnanosti?

V ktorom najpozdejsom mesiaci splni este podmienku naroku na davku v nezamestnanosti?

Zakon hovori ze narok je: cit. v posledných troch rokoch pred zaradením do evidencie nezamestnaných občanov bol poistený v nezamestnanosti najmenej dva roky (730 dní).

Ktore obdobie sa este pocita do obdobia 730 dni za posledne 2 roky?

Dakujem za radu.

Predpokladám, že zamestnanec ešte nedovŕšil dôchodkový vek. Ak je to tak, potom:

Po skončení zamestnania má ako poberateľ ČID nárok na dávku v nezamestnanosti.

Na otázku "v ktorom najpozdejšom mesiaci" neviem odpovedať, keďže jej nerozumiem. Nárok má ak sa po skončení pracovného pomeru zaeviduje na úrade práce a bude súčasne platiť, že posledných troch rokoch pred zaradením do evidencie nezamestnaných na úrade práce bol poistený v nezamestnanosti najmenej dva roky.

Pozor na to, že pri dlhotrvajúcej PN, sa po uplynutí 52 týždňa PN povinné poistenie v nez. prerušilo až do skončenia PN (resp. do skončenia pracovného pomeru) a táto doba sa do požadovaných 2 rokov poistenia nezapočítava.

Skúsim príklad.

Ako píšete, v 9/2013 uplynulo 52 týždňov trvania PN, teda odvtedy je povinné poistenie prerušené.

Ak by napr. PP skončil v 6/2014, tak ak sa pozrieme na 3 roky dozadu, vidíme:

7/2011 - začiatok 3-ročného obdobia, PP beží, poistenie beží
9/2013 - začalo prerušenie poistenia, dovtedy ubehli 2 roky a 2(3) mesiace
6/2014 - končí PP
7/2014 - evidencia na UPSVaR - nárok na dávku je, pretože v čase 7/2011 - 7/2014 bol 2 roky a 2(3) mesiace poistený.
lefa
10.03.14,07:30
Dakujem pekne za vysvetlenie,uz rozumiem.
Jana Motyčková
10.03.14,07:38
... tá zmena typu 11 by bola vlastne počas dohody ( .. dohoda počas celého kalendárneho roku 2013 ) = t. j. vlastnú žiadosť študenta ( napr. s dátumom 30. 6. 2013), s tým že si tento študent v predmetných troch mesiacoch odvodovú úľavu nebude uplatňovať ... ? ...

... je síce pravda, že chybu urobil sám študent ( uplatnil si odvodovú úľavu pri troch dohodách o brigádnickej činnosti ..) a nie jeho zamestnávateľ ... ale ako potom toto celé dať na správnu mieru? ... viete poradiť? ... inak pekne ďakujem za reakciu ..
Ako to urobiť bez hrozby pokuty neviem.
mapope
10.03.14,11:23
Zamestnankyňa skončila PP 28. 02. 14 dohodou v zmysle § 60ZP. Porušila však mlčanlivosť a zamestnávateľ jej nechce vyplatiť mzdu. Má na to nárok? Alebo musí byť spísaná dohoda o zrážkach zo mzdy?
ďakujem
Lucia
Jozef Mihál
10.03.14,11:42
Zamestnankyňa skončila PP 28. 02. 14 dohodou v zmysle § 60ZP. Porušila však mlčanlivosť a zamestnávateľ jej nechce vyplatiť mzdu. Má na to nárok? Alebo musí byť spísaná dohoda o zrážkach zo mzdy?
ďakujem
Lucia

Myslím že nevyplatenie mzdy nie je možné. Sankcie za porušenie povinnosti zachovávať mlčanlivosť by mal zamestnávateľ riešiť inak, najmä možnosťou skončenia pracovného pomeru, resp. okamžitého skončenia pracovného pomeru.
kajanakaja
10.03.14,16:31
Dobrý deň, poprosila by som o radu ako postupovať, keď uzatvoríme so zamestnancom pracovnú zmluvu a on odlieta na pracovnú cestu do "tretej" krajiny a už teraz je zrejmé, že to bude viac ako 183 dní v roku. Vopred ďakujem veľmi pekne za pomoc.
Jozef Mihál
10.03.14,20:18
Dobrý deň, poprosila by som o radu ako postupovať, keď uzatvoríme so zamestnancom pracovnú zmluvu a on odlieta na pracovnú cestu do "tretej" krajiny a už teraz je zrejmé, že to bude viac ako 183 dní v roku. Vopred ďakujem veľmi pekne za pomoc.

.... je plná sezóna RZD a DP, preto Vás poprosím, skúste si potrebné info naštudovať na webstránke Sociálnej poisťovne, link:

http://www.socpoist.sk/praca-v-zahranici/48755s
kajanakaja
10.03.14,21:14
Ďakujem za link p. Mihál, chápem "sezónu", len práve na ňu chcem byť pripravená o rok.
lefa
11.03.14,11:47
Dobry den.

Zmluva o dielo podla par. 536 a nasl. Obchodneho zakonnika medzi Obcianskym zdruzenim a fyzickou osobou- nasim zamestnancom.Prijem bol 490,00 €.

Mozeme urobit rocne zuctovanie dane bez tohoto prijmu, alebo si musi zamestnanec sam urobit danove priznanie?

Dakujem,pekny den.
mapope
11.03.14,13:09
Dobrý deň
kolegyňa je na rodič. dovolenke, dieťa bude mať 3 roky v 06/14, chcela by sa vrátiť do práce, ale zamestnávateľ jej ponúka prácu na doma.. Nemala by dostať prácu podľa pracovnej zmluvy, keď v pracovnej zmluve nie je dohodnutá domáca práca, mala by chodiť kancelárie? Takisto aj s úväzkom, ponúka jej zamestnávateľ prácu na 6 hodín / denne a v pracovnej zmluve má dohodnutý pracovný čas 8 hodín / denne..
ďakujem za odpoveď
Lucia
SKRBA
11.03.14,13:21
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu ako postupovať v prípade spätného priznania starobného dôchodku dohodára. Pán u nás pracuje od 10/2013 na dohodu. Dnes mi doniesol potvrdenie o priznaní dôchodku spätne od 9.6.2012. Ako mám vysporiadať odvody za minulý a tento rok ( ZP,SP a DU)? Do ZP a SP poslať za jednotlivé mesiace 10-12/2013 a 1/2014 opravné výkazy a žiadať o vrátenie. A čo v prípade DÚ? Potvrdenie o príjme za rok 2013 sme už vystavili. Je potrebné poslať opravné potvrdenie o príjme? Alebo tento príjem z preplatokov sa zahrnie do potvrdenia o príjme za rok 2014? Ďakujem za každú dobrú radu. Nikdy som sa s takýmto prípadom nestretla.
Jozef Mihál
11.03.14,13:38
Dobry den.

Zmluva o dielo podla par. 536 a nasl. Obchodneho zakonnika medzi Obcianskym zdruzenim a fyzickou osobou- nasim zamestnancom.Prijem bol 490,00 €.

Mozeme urobit rocne zuctovanie dane bez tohoto prijmu, alebo si musi zamestnanec sam urobit danove priznanie?

Dakujem,pekny den.

Ak je možné uvedený príjem považovať za príležitostný príjem podľa § 8 ods. 1 písm. a), tak takýto
príjem je do sumy 500 eur oslobodený od dane (za správne zaradenie príjmu zodpovedá daňovník, nie Vy ako zamestnávateľ). V takom prípade môžete vykonať RZD samozrejme bez takéhoto príjmu.

Ak by šlo o príjem podľa § 6 ods. 2 písm. b), zamestnanec si musí podať DP typ B.
Jozef Mihál
11.03.14,13:43
Dobrý deň
kolegyňa je na rodič. dovolenke, dieťa bude mať 3 roky v 06/14, chcela by sa vrátiť do práce, ale zamestnávateľ jej ponúka prácu na doma.. Nemala by dostať prácu podľa pracovnej zmluvy, keď v pracovnej zmluve nie je dohodnutá domáca práca, mala by chodiť kancelárie? Takisto aj s úväzkom, ponúka jej zamestnávateľ prácu na 6 hodín / denne a v pracovnej zmluve má dohodnutý pracovný čas 8 hodín / denne..
ďakujem za odpoveď
Lucia

Mala by sa vrátiť na svoje pôvodné miesto a vykonávať prácu podľ doterajšej zmluvy, zamestnávateľ je povinný jej toto miesto počas RD držať a ak na toto miesto dočasne zaradil iného zamestnanca, zamestnankyňa po RD sa musí zaradiť naspäť. V tom je zmysel inštitútu RD v Zákonníku práce, ochrana zamestnankyne - matky.

Preradenie na inú pozíciu resp. prácu je možné len dodatkom v pracovnej zmluve, s čím musí zamestankyňa súhlasiť. Rovnako so zmenou úväzku musí súhlasiť.
Jozef Mihál
11.03.14,13:47
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu ako postupovať v prípade spätného priznania starobného dôchodku dohodára. Pán u nás pracuje od 10/2013 na dohodu. Dnes mi doniesol potvrdenie o priznaní dôchodku spätne od 9.6.2012. Ako mám vysporiadať odvody za minulý a tento rok ( ZP,SP a DU)? Do ZP a SP poslať za jednotlivé mesiace 10-12/2013 a 1/2014 opravné výkazy a žiadať o vrátenie. A čo v prípade DÚ? Potvrdenie o príjme za rok 2013 sme už vystavili. Je potrebné poslať opravné potvrdenie o príjme? Alebo tento príjem z preplatokov sa zahrnie do potvrdenia o príjme za rok 2014? Ďakujem za každú dobrú radu. Nikdy som sa s takýmto prípadom nestretla.

Pokiaľ ide o dane, keďže k vráteniu preplatkov z odvodov sa uskutoční v roku 2014 tak sumy vrátené za rok 2013 v roku 2014 sa považuje za príjem zo závislej činnosti podľa § 5 ods. 1 písm. i) zákona o dani z príjmov.

Toto poistné započítate k zdaniteľnému príjmu za mesiac, v ktorom sa uskutoční vrátenie.
mapope
12.03.14,11:35
poprosím o radu:
zamestnávateľ nemá pre zamestnancov prácu, môže využiť § 142 ods. 4 ZP - že zamestnanci budú dostávať náhradu mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW)60% ich priemerného zárobku , lebo im zamestnávateľ nepridelil prácu? U zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov, je možné spísať dohodu aj s jednotlivými pracovníkmi. Ak nie, ako treba postupovať, budú dostávať 100ˇ% priemerného zárobku?
ďakujem
LJ
milanr
12.03.14,13:02
Dobrý deň, potrebujeme poradiť v takomto prípade:



zamestnanec bol dlhodobo DPN, dňom skončenia DPN (3.3.2014) skončil aj pracovný pomer. V poslednej mzde za marec mu budeme ešte doplácať nejaký príjem (náhrada za nevyčerpanú dovolenku). Nakoľko v marci už nepracoval, mal vylúčenie platiť SP z dôvodu DPN. Takže z vyplateného príjmu zaplatí zamestnávateľ iba ÚP? VZ na ostatné druhy SP bude 0,- €? ZP zaplatí zamestnanec aj zamestnávateľ z vyplateného príjmu?

Ďakujeme za odpoveď.
Jozef Mihál
12.03.14,20:47
Dobrý deň, potrebujeme poradiť v takomto prípade:



zamestnanec bol dlhodobo DPN, dňom skončenia DPN (3.3.2014) skončil aj pracovný pomer. V poslednej mzde za marec mu budeme ešte doplácať nejaký príjem (náhrada za nevyčerpanú dovolenku). Nakoľko v marci už nepracoval, mal vylúčenie platiť SP z dôvodu DPN. Takže z vyplateného príjmu zaplatí zamestnávateľ iba ÚP? VZ na ostatné druhy SP bude 0,- €? ZP zaplatí zamestnanec aj zamestnávateľ z vyplateného príjmu?

Ďakujeme za odpoveď.

Tak ako si odpovedáte, si odpovedáte správne. Za marec 2014 sa odvádza do SP len poistné na úrazové poistenie, (http://www.porada.sk/urazove-poistenie#__AUTOKW)iné p (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW)oistenia sa neplatia, VZ na iné p (http://www.porada.sk/ine#__AUTOKW)oistenia je nulový.

Do zdravotnej poisťovne sa platia preddavky vypočítané z vyplateného príjmu až do výšky max. mesačného VZ 4025 eur.
Jozef Mihál
12.03.14,20:51
poprosím o radu:
zamestnávateľ nemá pre zamestnancov prácu, môže využiť § 142 ods. 4 ZP - že zamestnanci budú dostávať náhradu mzdy (http://www.porada.sk/mzdy)60% ich priemerného zárobku , lebo im zamestnávateľ nepridelil prácu? U zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov, je možné spísať dohodu aj s jednotlivými pracovníkmi. Ak nie, ako treba postupovať, budú dostávať 100ˇ% priemerného zárobku?
ďakujem
LJ
Nie môže, zamestnávateľ musí pri prestojoch z viny zamestnávateľa vyplácať zamestnancom náhradu mzdy v (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) súlade s § 142 Zákonníka práce.

O nepriaznivé poveternostné vplyvy zrejme nejde - a u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov - preto náhrada mzdy [B (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW)]musí byť poskytnutá vo výške 100% priemernej mzdy[/B (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW)].

S jednotlivými zamestancami nie je možná dohoda na nižšom percente priemernej mzdy.
promont maja
13.03.14,10:07
Poprosím o radu:


28-ročná žena, rozvedená, dve deti: 1. dieťa narodené v r. 2006, 2. dieťa narodené 24.06.2013, žijúca so svojim exmanželom v spoločnej domácnosti.

Exmanžel pracuje na TPP celý rok. Starostlivosť o deti (http://www.porada.sk/deti) vykonávajú obaja rodičia, akoby neboli rozvedení.

Žena príjem z TPP za rok 2013 - 1223,38 eur (odpracované I., II. a časť III. mesiaca r. 2013), poistné uhradené: SP - 114,93 eur, ZP - 48,92 eur.
ČZD - 1059 eur,
úhrn preddavkov na daň 49,47 eur,
nezdaniteľná časť na daňovníka 3735,84 eur za mesiace 1-12
zamestnávateľom vyplatený d. bonus vo výške 63,09 eur (v potvrdení uvedené za kal. mesiace 1-12)
od III. do VI. 2013 - vyplatené nemocenské, a od VI. do XII. 2013 - vyplatené materské (http://www.porada.sk/materske) - dokopy v celkovej výške 3 773,10

Má povinnosť podať DP? Môže si za "zvyšné" mesiace uplatniť daňový bonus (http://www.porada.sk/danovy-bonus) otec detí? Alebo ako to v rámci rodiny čo najlepšie zvládnuť s daňovým bonusom? Ďakujem.
promont maja
13.03.14,10:17
... tá zmena typu 11 by bola vlastne počas dohody ( .. dohoda počas celého kalendárneho roku 2013 ) = t. j. vlastnú žiadosť študenta ( napr. s dátumom 30. 6. 2013), s tým že si tento študent v predmetných troch mesiacoch odvodovú úľavu nebude uplatňovať ... ? ...

... je síce pravda, že chybu urobil sám študent ( uplatnil si odvodovú úľavu pri troch dohodách o brigádnickej činnosti ..) a nie jeho zamestnávateľ ... ale ako potom toto celé dať na správnu mieru? ... viete poradiť? ... inak pekne ďakujem za reakciu ..



Ako to urobiť bez hrozby pokuty (http://www.porada.sk/pokuty) neviem.

.. ďakujem ...

... rozmýšľala som ešte nad otázkou ... ak by to neriešil zamestnávateľ, nakoľko tu riziko je, a chybu tak či tak urobil študent, keď si uplatnil tzv. odvodovú úľavu on sám ... ako by postupovala Sociálna poisťovňa? ... pretože po právnej stránke má každý zo zamestnávateľov papiere v poriadku ... čo si o tom myslíte? ... doplatiť poistné by nebol určite problém ... napr. ak by sám študent písomne požiadal poisťovňu o nápravu, resp. opravu? ... ako by bol sankcionovaný ? ... bola by pokuta v inej výške?
Jozef Mihál
13.03.14,20:22
28-ročná žena, rozvedená, dve deti: 1. dieťa narodené v r. 2006, 2. dieťa narodené 24.06.2013, žijúca so svojim exmanželom v spoločnej domácnosti.

Exmanžel pracuje na TPP celý rok. Starostlivosť o deti (http://www.porada.sk/deti) vykonávajú obaja rodičia, akoby neboli rozvedení.

Žena príjem z TPP za rok 2013 - 1223,38 eur (odpracované I., II. a časť III. mesiaca r. 2013), poistné uhradené: SP - 114,93 eur, ZP - 48,92 eur.
ČZD - 1059 eur,
úhrn preddavkov na daň 49,47 eur,
nezdaniteľná časť na daňovníka 3735,84 eur za mesiace 1-12
zamestnávateľom vyplatený d. bonus vo výške 63,09 eur (v potvrdení uvedené za kal. mesiace 1-12)
od III. do VI. 2013 - vyplatené nemocenské, a od VI. do XII. 2013 - vyplatené materské (http://www.porada.sk/materske) - dokopy v celkovej výške 3 773,10

Má povinnosť podať DP? Môže si za "zvyšné" mesiace uplatniť daňový bonus (http://www.porada.sk/danovy-bonus) otec detí? Alebo ako to v rámci rodiny čo najlepšie zvládnuť s daňovým bonusom? Ďakujem.

Žena má brutto zdaniteľný príjem nepresahujúci 1867,94 eura, preto nemusí podať DP. V danom prípade ak by DP podala dobrovoľne, resp. ak by jej zamestnávateľ vykonal RZD, vrátia sa jej preddavky na daň v plnej sume - teda 49,47 eura.

Otec detí (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) si môže uplatniť DB na deti (http://www.porada.sk/deti#__AUTOKW) za mesiace 3-12/2013, nakoľko ako píšete, žil aj po rozvode s deťmi v spoločnej domácnosti.
MADELEIN
14.03.14,12:35
Dobrý deň. chcela by som sa opýtať, či sa dá nejakým spôsobom vylepšiť materské. Ide o reťazový pôrod, pracovný pomer trvá. Nástup na 1. MD 24.12.2011, pôrod 12.01.2012, materská (http://www.porada.sk/materska) 37 týždňov do 8.8.2012, vtedy nástup na rodičovskú. Predpokladaný nástup na 2.MD 28.8.14, alebo 6.9.14 pôrod pravdepodobný 18.10. VZ pre výpočet druhej materskej bude ten istý, čo pri prvej? Bolo by možné uzavrieť ďalší pracovný pomer kvôli zvýšeniu materského? Alebo by to ovplyvnilo výšku aktuálneho rodičovského? V roku 2013 odpracovala na dohodu o vykonaní práce asi 2 mesiace s odmenou 200 €/mes. Ďakujem (tento dotaz som dala v téme, ale ostal bez reakcie)
Jozef Mihál
15.03.14,08:38
Dobrý deň. chcela by som sa opýtať, či sa dá nejakým spôsobom vylepšiť materské. Ide o reťazový pôrod, pracovný pomer trvá. Nástup na 1. MD 24.12.2011, pôrod 12.01.2012, materská (http://www.porada.sk/materska) 37 týždňov do 8.8.2012, vtedy nástup na rodičovskú. Predpokladaný nástup na 2.MD 28.8.14, alebo 6.9.14 pôrod pravdepodobný 18.10. VZ pre výpočet druhej materskej bude ten istý, čo pri prvej? Bolo by možné uzavrieť ďalší pracovný pomer kvôli zvýšeniu materského? Alebo by to ovplyvnilo výšku aktuálneho rodičovského? V roku 2013 odpracovala na dohodu o vykonaní práce asi 2 mesiace s odmenou 200 €/mes. Ďakujem (tento dotaz som dala v téme, ale ostal bez reakcie)
V príslušnej téme už máte odpoveď, poprosím o trpezlivosť a udržiavanie poriadku v DRAK-ovi.
magdalenaa
15.03.14,13:14
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť:
Spoločnosť s.r.o. na prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy, na vydanie licencie potrebuje splniť zákonom stanovené požiadavky/ odborná spôsobilosť, finančná spoľahlivosť, vlastníctvo vozidiel, technická základňa.../. Spoločnosť má všetko splnené, okrem odbornej spôsobilosti, tzv. odbornú spôsobilosť vedúceho dopravy.
Konateľ (http://www.porada.sk/konatel#__AUTOKW) nemá osvedčenie o odbornej spôsobilosti a tu by som sa chcela spýtať akou formou by to malo byť, ak by túto odbornú spôsobilosť splnil, dokladoval osobou, ktorá má platné osvedčenie. Podľa mňa by malo ísť o zamestnanca v pracovnom pomere, prípadne na základe dohody o vykonaní práce/týmto nie som si istá/. No, ale včera mi konateľ (http://www.porada.sk/konatel#__AUTOKW) poslal návrh zmluvy osoby, ktorá má osvedčenie o odbornej spôsobilosti v oblasti cestnej nákladnej/osobnej dopravy. Ide o ZMLUVU O POSKYTNUTÍ SLUŽBY v zmysle § 51 Občianskeho zákonníka, v tomto znení:
Objednávateľ – spoločnosť s.r.o.
Poskytovateľ – osoba s osvedčením
Predmet a účel zmluvy: Poskytovateľ sa zaväzuje vykonávať pre objednávateľa službu vedúceho dopravy v nákladnej cestnej doprave v rozsahu kontroly dopravných zmlúv a dokladov, kontrolu postupov v oblasti bezpečnosti, podľa nariadenia rady ES č.1071/2009 za účelom splnenia podmienky odbornej spôsobilosti na výkon povolania (http://www.porada.sk/povolania#__AUTOKW) prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy.
Doba platnosti: Poskytovateľ sa zaväzuje vykonávať v dobe od ......... na dobu neurčitú činnosti podľa pokynov, v rozsahu minimálne 10 hodín týždenne. Zmluva môže byť ukončená dohodou zmluvných strán, alebo výpoveďou Výpovedná lehota je mesiac od doručenia výpovede.
Prosím Vás o radu, keďže by som chcela, aby bolo všetko v poriadku. Ďakujem
Jozef Mihál
15.03.14,19:56
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť:
Spoločnosť s.r.o. na prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy, na vydanie licencie potrebuje splniť zákonom stanovené požiadavky/ odborná spôsobilosť, finančná spoľahlivosť, vlastníctvo vozidiel, technická základňa.../. Spoločnosť má všetko splnené, okrem odbornej spôsobilosti, tzv. odbornú spôsobilosť vedúceho dopravy.
Konateľ (http://www.porada.sk/konatel#__AUTOKW) nemá osvedčenie o odbornej spôsobilosti a tu by som sa chcela spýtať akou formou by to malo byť, ak by túto odbornú spôsobilosť splnil, dokladoval osobou, ktorá má platné osvedčenie. Podľa mňa by malo ísť o zamestnanca v pracovnom pomere, prípadne na základe dohody o vykonaní práce/týmto nie som si istá/. No, ale včera mi konateľ (http://www.porada.sk/konatel#__AUTOKW) poslal návrh zmluvy osoby, ktorá má osvedčenie o odbornej spôsobilosti v oblasti cestnej nákladnej/osobnej dopravy. Ide o ZMLUVU O POSKYTNUTÍ SLUŽBY v zmysle § 51 Občianskeho zákonníka, v tomto znení:
Objednávateľ – spoločnosť s.r.o.
Poskytovateľ – osoba s osvedčením
Predmet a účel zmluvy: Poskytovateľ sa zaväzuje vykonávať pre objednávateľa službu vedúceho dopravy v nákladnej cestnej doprave v rozsahu kontroly dopravných zmlúv a dokladov, kontrolu postupov v oblasti bezpečnosti, podľa nariadenia rady ES č.1071/2009 za účelom splnenia podmienky odbornej spôsobilosti na výkon povolania (http://www.porada.sk/povolania#__AUTOKW) prevádzkovateľa cestnej nákladnej dopravy.
Doba platnosti: Poskytovateľ sa zaväzuje vykonávať v dobe od ......... na dobu neurčitú činnosti podľa pokynov, v rozsahu minimálne 10 hodín týždenne. Zmluva môže byť ukončená dohodou zmluvných strán, alebo výpoveďou Výpovedná lehota je mesiac od doručenia výpovede.
Prosím Vás o radu, keďže by som chcela, aby bolo všetko v poriadku. Ďakujem

K tomuto právnemu problému, vzťahujúcemu sa na prevádzovanie nákladnej cestnej dopravy, Obchodný zákonník a Občiansky zákonník, sa neviem vyjadriť.

Z povahy veci sa mi javí, že by malo ísť (a to dosť zásadne) o pracovný pomer, hoci na kratší pracovný čas.
Ľaľa
16.03.14,20:14
K tomuto právnemu problému, vzťahujúcemu sa na prevádzovanie nákladnej cestnej dopravy, Obchodný zákonník a Občiansky zákonník, sa neviem vyjadriť.

Z povahy veci sa mi javí, že by malo ísť (a to dosť zásadne) o pracovný pomer, hoci na kratší pracovný čas..

My sme mali podobný problém, ako opisujete vo svojej otázke a myslím, že na krajskom odbore dopravy nám poradili, ten spôsob, aký uvádza pán Mihál, že takúto osobu musíme prijať do pracovného pomeru a zamestnať ju na kratší pracovný čas - trebárs na výkon činnosti v pracovnom pomere 1 hodinu týždenne. Musí to byť pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy. Nemôže to byť ani DOVP ani DoPČ.
Jozef Mihál
16.03.14,21:57
Ďakujem za Vašu pripomienku a praktickú skúsenosť.
mapope
17.03.14,08:05
Prosím o radu:
Vyhotovujem daňové priznanie (http://www.porada.sk/danove-priznanie#__AUTOKW) typu B, ide o daňovníka, ktorý mal príjem zo závislej činnosti a príjem zo zmlúv o dielo. Tento rok mi priniesol aj potvrdenie o výške nepeňažného plnenia.. , do ktorej kolonky, príp. tabuľky DP by som tento príjem z nepeňažného plnenia, aby sa zdanil, mala doplniť prosím?

Ďakujem
Lucia J.
milanr
17.03.14,10:21
Dobrý deň, máme otázku k minimálnemu mzdovému nároku za nočnú prácu v prípade zamestnanca pracujúceho na kratší týždenný pracovný čas (polovičný úväzok). Platí aj v jeho prípade, že má nárok na mzdové zvýhodnenie vo výške minimálne 0,4046 € / hodinu, alebo v jeho prípade máme upraviť mzdové zvýhodnenie podľa dĺžky kratšieho pracovného času?
Jana Motyčková
17.03.14,12:00
Zo zákona platí najmenej 0,4046 €, ale môže byť aj viac.
Jana Motyčková
17.03.14,12:02
Prosím o radu:
Vyhotovujem daňové priznanie (http://www.porada.sk/danove-priznanie#__AUTOKW) typu B, ide o daňovníka, ktorý mal príjem zo závislej činnosti a príjem zo zmlúv o dielo. Tento rok mi priniesol aj potvrdenie o výške nepeňažného plnenia.. , do ktorej kolonky, príp. tabuľky DP by som tento príjem z nepeňažného plnenia, aby sa zdanil, mala doplniť prosím?

Ďakujem
Lucia J.
To nepenažné plnenie je za čo? Ak je to nepeňažné plnenie zo zmluvy o dielo (býva pri zmluvách podľa autorského zákona), pripočítate to do toho r., kde dávate zmluvu o dielo.
Mila123
17.03.14,13:04
Prosím o radu:
Vyhotovujem daňové priznanie (http://www.porada.sk/danove-priznanie#__AUTOKW) typu B, ide o daňovníka, ktorý mal príjem zo závislej činnosti a príjem zo zmlúv o dielo. Tento rok mi priniesol aj potvrdenie o výške nepeňažného plnenia.. , do ktorej kolonky, príp. tabuľky DP by som tento príjem z nepeňažného plnenia, aby sa zdanil, mala doplniť prosím?

Ďakujem
Lucia J.



týka sa to zákona č. 578/2004 z.z. o poskytovateľoch zdravot. starostl. ......?

ak áno, príjem patrí do § 8, ods. 1 pís l (laco) ZDP
Alena Knoblochová
17.03.14,13:25
Dobrý deň,
zamestnávateľ poskytol zamestnancovi v roku 2013 bezúročnú návratnú pôžičku splatnú podľa splátkového kalendára, ktorú do konca roka vrátil. Pri spracovaní ročného zúčtovania dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) za rok 2013 bude fiktívny úrok zdaniteľným príjmom zamestnanca?, alebo z titulu prijatia návratnej pôžičky nevzniká zamestnancovi daňová povinnosť?
Vďaka za odpoveď.
Alena Knoblochová
17.03.14,13:40
Dobrý deň,
zamestnávateľ poskytol zamestnancovi v roku 2013 bezúročnú návratnú pôžičku splatnú podľa splátkového kalendára, ktorú do konca roka vrátil. Pri spracovaní ročného zúčtovania dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) za rok 2013 bude fiktívny úrok zdaniteľným príjmom zamestnanca?, alebo z titulu prijatia návratnej pôžičky nevzniká zamestnancovi daňová povinnosť?
Vďaka za odpoveď.
nika101
17.03.14,15:26
Dobrý deň chcela by som sa opýtať či si môžem uplatniť stratu za rok 2013 v roku 2013 skončila s podnikanim a vychádza jej platiť daň za rok 2013 strata bola v roku 2008

Ďakujem
janasim
17.03.14,17:51
Môže doktorant denného štúdia pracovať na DoBPš (http://www.porada.sk/dobps#__AUTOKW) vek do 25 rokov?
ivanam
18.03.14,11:01
Môže firma uzatvoriť mandátnu zmluvu s fyzickou osobou, ktorá nemá pridelené DIČ? Plynú z toho nejaké povinnosti pre firmu voči ZP, SP a daňovému úradu ?
Ďakujem za radu.
uctoeva
18.03.14,13:29
Dobrý deň má nárok na odpočitateľnú položku podnikateľ fyzická osoba účtujúca v PÚ? Ked robím daňové piznanie tak mi o túto položku neznižuje daň.
Ďakujem
Jozef Mihál
18.03.14,15:02
Dobrý deň,
zamestnávateľ poskytol zamestnancovi v roku 2013 bezúročnú návratnú pôžičku splatnú podľa splátkového kalendára, ktorú do konca roka vrátil. Pri spracovaní ročného zúčtovania dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) za rok 2013 bude fiktívny úrok zdaniteľným príjmom zamestnanca?, alebo z titulu prijatia návratnej pôžičky nevzniká zamestnancovi daňová povinnosť?
Vďaka za odpoveď.

Áno, tzv. fiktívny úrok je zdaniteľný príjem zamestnanca.

Ak nebol zahrnutý do zdaniteľného príjmu už pri výpočte preddavkov, zamestnávateľ ho zahrnie do zdaniteľného príjmu v ročnom zúčtovaní.

Upozorňujem však, že uvedený príjem zároveň vstupuje aj do VZ zamestnanca na sociálne poistenie (http://www.porada.sk/socialne-poistenie#__AUTOKW) a na zdravotné poistenie.
Jozef Mihál
18.03.14,15:04
Môže doktorant denného štúdia pracovať na DoBPš (http://www.porada.sk/dobps#__AUTOKW) vek do 25 rokov?

Áno, môže.

Zákonník práce (http://www.porada.sk/zakonnik-prace#__AUTOKW) nijako neobmedzuje možnosť práce na dohodu študentovi denného štúdia VŠ v závislosti od toho, či študuje na I., II. alebo III. stupni VŠ.

Jediné odmedzenie je dané (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) vekom (26 r.).
Jozef Mihál
18.03.14,15:06
Môže firma uzatvoriť mandátnu zmluvu s fyzickou osobou, ktorá nemá pridelené DIČ? Plynú z toho nejaké povinnosti pre firmu voči ZP, SP a daňovému úradu ?
Ďakujem za radu.

Áno, môže uzavrieť mandátnu zmluvu s FO, ktorá nemá DIČ.

Ďalšie daňové a odvodové povinnosti závisejú od toho, či v zmysle § 5 zákona o dani z príjmov ide o závislú činnosť.

Podľa § 5 ods. 1 písm. a) príjmami zo závislej činnosti sú príjmy zo súčasného alebo z predchádzajúceho pracovnoprávneho vzťahu, služobného pomeru, štátnozamestnaneckého pomeru alebo členského pomeru, alebo z obdobného vzťahu, v ktorom je daňovník pri výkone práce pre platiteľa príjmu povinný dodržiavať pokyny alebo príkazy platiteľa príjmu, ako aj príjmy za prácu žiakov a študentov v rámci praktického vyučovania.
Jozef Mihál
18.03.14,15:08
Dobrý deň má nárok na odpočitateľnú položku podnikateľ fyzická osoba účtujúca v PÚ? Ked robím daňové piznanie tak mi o túto položku neznižuje daň.
Ďakujem

Ak ide o základ dane (http://www.porada.sk/zaklad-dane#__AUTOKW) zistený z príjmov podľa § 6 ods. 1 a 2, základ dane (http://www.porada.sk/zaklad-dane#__AUTOKW) sa zníži o nezdaniteľné časti, bez ohľadu na spôsob účtovania.
kajab
19.03.14,08:55
Firma objednala a následne kúpila v 02/2014 lístky na divadelné predstavenie zo sociálneho fondu. Predstavenie sa uskutoční 03/2014. Má sa to zdaniť v mzde danému zamestnancovi v 02/2014 alebo v 03/2014 alebo to vôbec nepodlieha zdaneniu ani to nevstupuje do VZ na poistné? Audítorka nám povedala, že to sa nezdaňuje, lebo to objednala a kúpila firma. Zdaňuje sa to len vtedy, keby zamestnanec prišiel a dal preplatiť lístok z divadla, že bol na masáži, cvičiť a pod. ďakujem
Olga65
19.03.14,10:05
Dobrý deň,
môžem Potvrdenie o zaplatení dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) z príjmov... na účely poukázania 2% vystaviť i v mesiaci apríl?
Na školení sme mali, že toto potvrdenie sa vystavuje v lehote na vykonanie RZD, t.j. do 31.3.2014, čo sa mi zdá proti logike, nakoľko nedoplatok na dani strhnem síce zamestnancovi v mzde za 3/2014, ale mzda by mi z účtu mala odísť 12.4.2014, čo je podľa mňa dátum zrazenia nedoplatku zamestnancovi. A ja nemôžem predsa vystaviť potvrdenie 31.3.2014 a uviesť dátum zrazenia nedoplatku 12.4.2014 (veď ak mi mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) neodídu v tento deň??). Pozerala som § 39 ods.7, kde je uvedená povinnosť zamestnávateľa vystaviť potvrdenie, ale nie je tam termín, z čoho mi vyplýva, že eventuelne môžem vystaviť i v mesiaci apríl.
A druhá otázka, ešte stále platí, že v prípade ak je preplatok na dani, tak sa dátum vysporiadania dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) do potvrdenia uvádza 31.3.2014?
Ďakujem a prajem pekný deň.
Jozef Mihál
19.03.14,12:37
Firma objednala a následne kúpila v 02/2014 lístky na divadelné predstavenie zo sociálneho fondu. Predstavenie sa uskutoční 03/2014. Má sa to zdaniť v mzde danému zamestnancovi v 02/2014 alebo v 03/2014 alebo to vôbec nepodlieha zdaneniu ani to nevstupuje do VZ na poistné? Audítorka nám povedala, že to sa nezdaňuje, lebo to objednala a kúpila firma. Zdaňuje sa to len vtedy, keby zamestnanec prišiel a dal preplatiť lístok z divadla, že bol na masáži, cvičiť a pod. ďakujem

Podľa § 5 ods. 7 písm. d) je od dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) oslobodený príjem poskytnutý ako použitie rekreačného, zdravotníckeho, vzdelávacieho, predškolského, telovýchovného alebo športového zariadenia poskytnutého zamestnávateľom zamestnancom; rovnako sa posudzuje aj takéto plnenie poskytnuté manželovi (manželke) zamestnanca a deťom, ktoré sa na účely tohto zákona považujú za vyživované osoby (§ 33) tohto zamestnanca alebo jeho manželky (manžela).

V uvedenom prípade ide o divadelné predstavenie, čiže to "nevidíme" v citovanom ustanovení zákona.

Ide o zdaniteľný príjem zamestnanca, poskytnuté to bude v marci 2014 (vtedy bude predstavenie), zahrniete to do príjmu za 3/2014.
Jozef Mihál
19.03.14,12:48
Dobrý deň,
môžem Potvrdenie o zaplatení dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) z príjmov... na účely poukázania 2% vystaviť i v mesiaci apríl?
Na školení sme mali, že toto potvrdenie sa vystavuje v lehote na vykonanie RZD, t.j. do 31.3.2014, čo sa mi zdá proti logike, nakoľko nedoplatok na dani strhnem síce zamestnancovi v mzde za 3/2014, ale mzda by mi z účtu mala odísť 12.4.2014, čo je podľa mňa dátum zrazenia nedoplatku zamestnancovi. A ja nemôžem predsa vystaviť potvrdenie 31.3.2014 a uviesť dátum zrazenia nedoplatku 12.4.2014 (veď ak mi mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) neodídu v tento deň??). Pozerala som § 39 ods.7, kde je uvedená povinnosť zamestnávateľa vystaviť potvrdenie, ale nie je tam termín, z čoho mi vyplýva, že eventuelne môžem vystaviť i v mesiaci apríl.
A druhá otázka, ešte stále platí, že v prípade ak je preplatok na dani, tak sa dátum vysporiadania dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) do potvrdenia uvádza 31.3.2014?
Ďakujem a prajem pekný deň.

Podľa § 39 ods. 7 zákona o dani z príjmov zamestnávateľ je povinný na žiadosť zamestnanca vystaviť aj potvrdenie o zaplatení dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) na účely § 50.

Ak si môžem dovoliť svoje subjektívne hodnotenie, uvedené ustanovenie je značne nepresné, pretože v prvom rade v odseku 7 nie je jasne určené, že táto povinnosť sa týka len zamestnávateľa, ktorý zamestnancovi vykonal ročné zúčtovanie - to však vyplýva de facto z kontextu.

A z kontextu vyplýva aj to, že zamestnávateľ by tak mal urobiť okamžite pri vykonaní ročného zúčtovania - teda do 31. marca. Nie je to však jednoznačne stanovené.

K samotnému potvrdeniu resp. dátumu kedy bola daň zrazená resp zaplatená, ide o dátum do 30.4., dokedy by mal byť nedoplatok zaplatený (§ 38 ods. 7).
TSLADA
19.03.14,13:15
Dobrý deň,
prosím o Váš názor - je potrebné vysporiadať daňový bonus (http://www.porada.sk/danovy-bonus#__AUTOKW) zamestnankyni (zraziť), keď syn ukončil štúdium 1. roč. VŠ na jednej fakulte a od septembra pokračoval v štúdiu na inej fakulte, znova v 1. ročníku. Avšak na potvrdení o ukončení je trvanie štúdia od 1.9.2012 do 22.7.2013. Ako je to s daňovým bonusom za august?
Ďakujem za odpoveď.
kosina
20.03.14,07:42
Dobrý deň:

Spoločník (http://www.porada.sk/spolocnik#__AUTOKW) pri vzniku s.r.o. - vložil väčšiu čiastku svojich zdanených
/dobre zdanených / peňazí do s.r.o. - nákup výrobného zariadenia,
tie ale nestačili a keď s.r.o. chcela úver od banky , banka nesúhlasila s tým,

aby s.r.o. vykazovala záväzok voči spol., tak sa jednoducho preúčtovala na 413
Teraz je ale opačná situácia, a spoločník (http://www.porada.sk/spolocnik#__AUTOKW) by si chcel vybrať časť pôžičky spať.
Otázka: ak by si spoločník (http://www.porada.sk/spolocnik#__AUTOKW) chcel vybrať pôžičku - je to
zdanitelný príjem? -môže si uplatniť nejaký daň. výdavok ??
milanr
20.03.14,13:53
Dobrý deň, naša otázka sa týka vyplnenia "Ročného výkazu o plnení povinného podielu zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím za rok 2013", ktorý sa predkladá ÚPVaR do 31.03.2014. Aký priemerný evidenčný počet zamestnancov máme správne uviesť vo výkaze? Priemerný evidenčný počet vo fyzických osobách alebo priemerný evidenčný počet prepočítaný na plne zamestnaných (t.j. zohľadňujúci zamestnancov pracujúcich na kratší pracovný čas)? Ročný výkaz sa odvoláva na Metodické vysvetlivky k výkazu Práca (http://www.porada.sk/praca#__AUTOKW) 2-04, ale v ňom sú uvedené oba výpočty. Ďakujeme.
Jozef Mihál
20.03.14,14:01
Dobrý deň,
prosím o Váš názor - je potrebné vysporiadať daňový bonus (http://www.porada.sk/danovy-bonus#__AUTOKW) zamestnankyni (zraziť), keď syn ukončil štúdium 1. roč. VŠ na jednej fakulte a od septembra pokračoval v štúdiu na inej fakulte, znova v 1. ročníku. Avšak na potvrdení o ukončení je trvanie štúdia od 1.9.2012 do 22.7.2013. Ako je to s daňovým bonusom za august?
Ďakujem za odpoveď.

Za august 2013 nárok na DB nie je - dieťa v tom čase neštudovalo.
TSLADA
21.03.14,10:15
Dobrý deň,
zamestnankyňa si chce uplatniť nezdaniteľnú časť na manžela, od 1.1. do 18.4. bol nezamestnaný, evidovaný na ÚP a zároveň poberal aj peňažný príspevok na opatrovanie od marca, v apríli sa zamestnal na hlavný pracovný pomer a zároveň ďalej poberal peňažný príspevok na opatrovanie. Má nárok na nezdaniteľnú časť 12 mes. alebo iba 4 mes. počas evidencie na ÚP?
Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Jozef Mihál
21.03.14,12:26
Dobrý deň,
zamestnankyňa si chce uplatniť nezdaniteľnú časť na manžela, od 1.1. do 18.4. bol nezamestnaný, evidovaný na ÚP a zároveň poberal aj peňažný príspevok na opatrovanie od marca, v apríli sa zamestnal na hlavný pracovný pomer a zároveň ďalej poberal peňažný príspevok na opatrovanie. Má nárok na nezdaniteľnú časť 12 mes. alebo iba 4 mes. počas evidencie na ÚP?
Veľmi pekne ďakujem za pomoc.


Poprosím o zaraďovanie otázok do tém, kam obsahovo patria, v tomto prípade sem:

http://www.porada.sk/t209444-nezdanitelna-cast-zakladu-dane-na-manzelku-manzela-za-rok-2013-a.html

K veci:

Nárok na uplatnenie NČ na manžela je vtedy, resp. za mesiace, kedy manžel splnil najmenej jednu zo štyroch nových podmienok, v danom prípade súčasne resp. postupne počas celého roka spĺňal podmienku:

- evidencie na UPSVaR,
- poberania peň. príspevku na opatrovanie.

Nárok je za 12 mesiacov.
Olga65
24.03.14,07:16
Podľa § 39 ods. 7 zákona o dani z príjmov zamestnávateľ je povinný na žiadosť zamestnanca vystaviť aj potvrdenie o zaplatení dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) na účely § 50.

Ak si môžem dovoliť svoje subjektívne hodnotenie, uvedené ustanovenie je značne nepresné, pretože v prvom rade v odseku 7 nie je jasne určené, že táto povinnosť sa týka len zamestnávateľa, ktorý zamestnancovi vykonal ročné zúčtovanie - to však vyplýva de facto z kontextu.

A z kontextu vyplýva aj to, že zamestnávateľ by tak mal urobiť okamžite pri vykonaní ročného zúčtovania - teda do 31. marca. Nie je to však jednoznačne stanovené.

K samotnému potvrdeniu resp. dátumu kedy bola daň zrazená resp zaplatená, ide o dátum do 30.4., dokedy by mal byť nedoplatok zaplatený (§ 38 ods. 7).

Ďakujem za odpoveď. A po niekoľkých pokusoch sa mi podarilo dovolať na finančné riaditeľstvo, kde odpoveď znela: "zamestnávateľ má čas vystaviť Potvrdenie o zaplatení dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) pre účely § 50 do konca apríla tak, aby zamestnanec si stihol podať vyhlásenie do 30.04.2014."
milanr
24.03.14,08:41
Dobrý deň Olga65, chcem sa v tejto súvislosti opýtať, k vyplneniu r.05 Potvrdenia o zaplatení dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) v prípade, že zamestnancovi vyšiel z RZD preplatok. Uvádza sa na tomto riadku dátum 31.03.2014 alebo r.05 ostáva prázdny, lebo sa viaže na r.04, ktorý hovorí iba o vysporiadaní daňového nedoplatku? Takže v prípade, že zamestnanec mal z RZD preplatok, tak na r.04 dáme 0,- € a r.05 ostane prázdny? Ďakujeme.
eva6459
24.03.14,15:19
Zamestnanci budú čerpať neplatené voľno, jeden dva týždne, druhý 9 týždňov. Ako je to s platením poistného počas neplateného voľna ? Zamestnancov treba odhlásiť a potom znova prihlásiť do ZP a SP ? Sociálne poistenie (http://www.porada.sk/socialne-poistenie#__AUTOKW) neplatia a zdravotné musia zaplatiť ako samoplatitelia ?

Aký je rozdiel medzi tým, či čerpajú neplatenú voľno menej ako mesiac alebo viac ako kalendárny mesiac ?
Jojo780
24.03.14,18:38
Prepáčte ja sa chcem opýtať na určenie priemernej čistej hodinovej mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) resp. priemernej čistej mesačnej mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) z dôvodu účasti na súdnom pojednávaní. Je tu poznámka na súdnom predvolaní - po odpočítaní dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) z príjmu - dá sa aplikovať štandardne postup v zmysle ZP alebo sa tu myslí niečo špeciálne ? Ide o zamestnakynu pracujúcu v 36 hod. pracovnom čase. Ďakujem.
Jozef Mihál
24.03.14,21:07
Prepáčte ja sa chcem opýtať na určenie priemernej čistej hodinovej mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) resp. priemernej čistej mesačnej mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) z dôvodu účasti na súdnom pojednávaní. Je tu poznámka na súdnom predvolaní - po odpočítaní dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) z príjmu - dá sa aplikovať štandardne postup v zmysle ZP alebo sa tu myslí niečo špeciálne ? Ide o zamestnakynu pracujúcu v 36 hod. pracovnom čase. Ďakujem.

Postupujete podľa § 134 ods. 9 Zákonníka práce:

"(9) Ak sa na účely výpočtu peňažných plnení vychádza podľa všeobecne záväzných právnych predpisov z priemerného mesačného čistého zárobku zamestnanca, tento zárobok sa zisťuje z priemerného mesačného zárobku odpočítaním súm poistného na sociálne poistenie (http://www.porada.sk/socialne-poistenie#__AUTOKW), príspevku na doplnkové dôchodkové sporenie, preddavku poistného na zdravotné poistenie (http://www.porada.sk/zdravotne-poistenie#__AUTOKW) a preddavku na daň z príjmov (http://www.porada.sk/dan-z-prijmov#__AUTOKW) fyzických osôb vypočítaných podľa podmienok a sadzieb platných pre zamestnanca v mesiaci, v ktorom sa tento zárobok zisťuje."
mapope
25.03.14,12:18
Dobrý deň,
študent má uzatvorenú dohodu o brigádnickej práci študentov v úhrne asi 500,- eur /2013 a pracoval aj na základe zmluvy o dielo v úhrne 1000,- eur. Má si podať daňové priznanie? Bude platiť aj zdravotné poistenie (http://www.porada.sk/zdravotne-poistenie#__AUTOKW) zo zmluvy o dielo pri RZZP?
Ďakujem
LJ
Jozef Mihál
25.03.14,13:10
Dobrý deň,
študent má uzatvorenú dohodu o brigádnickej práci študentov v úhrne asi 500,- eur /2013 a pracoval aj na základe zmluvy o dielo v úhrne 1000,- eur. Má si podať daňové priznanie? Bude platiť aj zdravotné poistenie (http://www.porada.sk/zdravotne-poistenie#__AUTOKW) zo zmluvy o dielo pri RZZP?
Ďakujem
LJ
Príjem v súčte nepresiahol 1867,97 eura, nemusí podávať DP. Ak ho nepodá, zdravotné poistenie (http://www.porada.sk/zdravotne-poistenie#__AUTOKW) z príjmov zo zmluvy o dielo platiť nebude - a naopak.
mapope
27.03.14,10:12
Dobrý deň
spoločnosť A zanikla zlúčením so spoločnosťou B dňom 03.07.2013. Podám hlásenie o vyúčtovaní dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) zo závislej činnosti za r. 2013, ale ako mám toto hlásenie podať, keď neexistuje elektronická väzba na spoločnosť A s daňový úradom? Môžem toto hlásenie poslať aj v listinnej forme za A spoločnosť na DU?
ďakujem
LJ
Jozef Mihál
27.03.14,10:22
Dobrý deň
spoločnosť A zanikla zlúčením so spoločnosťou B dňom 03.07.2013. Podám hlásenie o vyúčtovaní dane (http://www.porada.sk/dane#__AUTOKW) zo závislej činnosti za r. 2013, ale ako mám toto hlásenie podať, keď neexistuje elektronická väzba na spoločnosť A s daňový úradom? Môžem toto hlásenie poslať aj v listinnej forme za A spoločnosť na DU?
ďakujem
LJ
Neviem pomôcť, odporúčam konzultácie na DU.
milanr
31.03.14,06:49
Dobrý deň, naša otázka sa týka vyĺňania novej rubriky "kalendárne dni vylúčených dôb" v prílohe Mesačného výkazu poistného a príspevkov pre sociálnu poisťovňu. Týka sa uvedená rubrika zamestnankýň, ktoré sú na rodičovskej dovolenke do 3 rokov veku dieťaťa podľa Zákonníka práce? Je potrebné ich uvádzať v prílohe MV (dátum narodenia dieťaťa + trvá, resp. deň dovŕšenia 3 rokov veku dieťaťa?). Uvedené sa týka iba žien narodených do 31.12.1984? Ďakujeme za odpoveď.
Jozef Mihál
31.03.14,08:32
Dobrý deň, naša otázka sa týka vyĺňania novej rubriky "kalendárne dni vylúčených dôb" v prílohe Mesačného výkazu poistného a príspevkov pre sociálnu poisťovňu. Týka sa uvedená rubrika zamestnankýň, ktoré sú na rodičovskej dovolenke do 3 rokov veku dieťaťa podľa Zákonníka práce? Je potrebné ich uvádzať v prílohe MV (dátum narodenia dieťaťa + trvá, resp. deň dovŕšenia 3 rokov veku dieťaťa?). Uvedené sa týka iba žien narodených do 31.12.1984? Ďakujeme za odpoveď.

Poprosím, o tomto probléme sa diskutuje v téme:

http://www.porada.sk/t226129-p7-komentar-k-schvalenej-novele-zakona-o-socialnom-poisteni-k-1-11-2013-1-1-2014-1-1-2015-a.html
milanr
31.03.14,10:45
Ďakujem za upozornenie, problém je už správne zaradený.
kajanakaja
01.04.14,10:04
[QUOTE=Jozef Mihál;478657]Citujem § 37 ods. 3 zákona č.98/1995 Z.z. o Liečebnom poriadku:

"Dočasná pracovná neschopnosť sa začína dňom, keď ju lekár (http://www.porada.sk/lekar#__AUTOKW) zistil. Ak má zamestnanec zmenu už odpracovanú, začína sa nasledujúcim pracovným dňom.



Dobrý deň,



prosím Vás platí to ešte pri pracovnom úraze, časť dňa odpracovaná, zachytila som, že je to na výbere zamestnávateľa, čo je pre zamestnanca výhodnejšie, len nemôžem nič k uvedenému nájsť.



Ďakujem pekne.
SPECTRUM
02.04.14,07:44
Zamestnankyňa bola od 24.1.2014-31.3.2014 práceneschopná. Má odpracované len 1.1.14-23.1.2014 t.j. 17 pracovných dní. Od 1.4.2014 je s ňou ukončený pracovný pomer. Domnievam sa správne, že nemá nárok na dovolenku za odpracované dni za rok 2014 ? Dakujem
Jozef Mihál
02.04.14,11:57
Zamestnankyňa bola od 24.1.2014-31.3.2014 práceneschopná. Má odpracované len 1.1.14-23.1.2014 t.j. 17 pracovných dní. Od 1.4.2014 je s ňou ukončený pracovný pomer. Domnievam sa správne, že nemá nárok na dovolenku za odpracované dni za rok 2014 ? Dakujem
Má v roku 2014 odpracovaných len 17 pracovných dní, čiže nie je tam aspoň 21 pracovných dní. Preto nemá nárok na dovolenku za rok 2014.
mapope
04.04.14,11:18
Dobrý deň,
poprosím o radu:
Zamestnanec pracuje na základe dohody o vykonaní práce, ide o nepravidelný príjem na účely ZP, pretože dohoda síce bola uzatvorená od 20.03.14 do 05.04.14, ale mzda je vyplatená až v mzde za 04/2014. Za aké dni môžem nahlásiť na účely ZP túto dohodu na zdravotnú poisťovňu? Za skutočne odpracované dni alebo Z a K posledný deň dohody? Možno mám v tom trošku chaos...
ďakujem
LJ
Jana Motyčková
04.04.14,13:07
Do ZP prihlasujete doodárov na dni, kedy skutočne vykonávajú činnosť. Iba ak tie dni neviete určiť, prihlasujete na posledný deň mesiaca, za ktorý je príjem zúćtovaný. Pri dohodách ale musíte viesť evidenciu pracovného času, resp. vykonanej práce - takže túto informáciu máte. Oznamovaciu povinnosť si stačí splniť po skončení mesiaca.
To prihlasovanie na posledný deň je pri nepravidelných príjmoch v prípadoch, kedy nie sú presne určené a evidované dni práce, napr. konatelia, príkazné zmluvy a pod.
ErikaDP
05.04.14,11:17
Dobrý deň,

prosím o radu: je možné vyplatiť podiel na zisku spoločníkovi v čase keď je táto osoba súčasne na PN (http://www.porada.sk/pn#__AUTOKW) ako zamestnanec ? Spoločník (http://www.porada.sk/spolocnik#__AUTOKW) s majetkovou účasťou vo svojej sročke je súčasne aj zamestnancom s pracovným pomerom v tejto sročke. Momentálne je na dlhodobej PNke, dostáva nemocenské dávky. Chce si vyplatit podiel na zisku za rok 2013 . V mesiaci vyplatenia podielu sro zrazí zdravotné poistenie (http://www.porada.sk/zdravotne-poistenie#__AUTOKW) z dividendy (http://www.porada.sk/dividendy#__AUTOKW) a zašle zdravotnej poistovni výkaz platiteľa dividend.

Otázka: môže v čase PNky dosiahnuť takýto druh príjmu ( vyplatené dividendy (http://www.porada.sk/dividendy#__AUTOKW)), nebude to mať negatívny vplyv na nárok na vyplácanie nemocenských dávok ? Alebo treba radčej s výplatou dividend počkať až po skončení PNky ?

Ďakujem
Jana Motyčková
06.04.14,12:26
Dobrý deň,

prosím o radu: je možné vyplatiť podiel na zisku spoločníkovi v čase keď je táto osoba súčasne na PN (http://www.porada.sk/pn#__AUTOKW) ako zamestnanec ? Spoločník (http://www.porada.sk/spolocnik#__AUTOKW) s majetkovou účasťou vo svojej sročke je súčasne aj zamestnancom s pracovným pomerom v tejto sročke. Momentálne je na dlhodobej PNke, dostáva nemocenské dávky. Chce si vyplatit podiel na zisku za rok 2013 . V mesiaci vyplatenia podielu sro zrazí zdravotné poistenie (http://www.porada.sk/zdravotne-poistenie#__AUTOKW) z dividendy (http://www.porada.sk/dividendy#__AUTOKW) a zašle zdravotnej poistovni výkaz platiteľa dividend.

Otázka: môže v čase PNky dosiahnuť takýto druh príjmu ( vyplatené dividendy (http://www.porada.sk/dividendy#__AUTOKW)), nebude to mať negatívny vplyv na nárok na vyplácanie nemocenských dávok ? Alebo treba radčej s výplatou dividend počkať až po skončení PNky ?

Ďakujem
Samozrejme môže, nemá to źiaden vplyv na nemocenské dávky.
eva6459
06.04.14,13:28
So zamestnancom bude rozviazaný pracovný pomer. Má prečerpanú dovolenku, preto musí vrátiť náhradu vo výške 210,60 (v hrubom). Keby mal príjem tak ten znížime o 210,60, ale v poslednom zúčtovaní mzdy (http://www.porada.sk/mzdy#__AUTOKW) nebude mať žiaden príjem. Ako máme vysporiadať vrátenie náhrady za prečerpanú dovolenku? Prosím vysvetliť vo vzťahu k zamestnancovi, sociálnej poisťovni, zdravotnej poisťovni aj daňovému úradu. Za odpoveď ďakujem.
mapope
08.04.14,08:45
Dobrý deň,
omylom som neprihlásila dohodára na Sociálnu poisťovňu v 03/14, prišla som na to v 04/14, tak som ho prihlásila od 01.04.14 do 07.04.14, spracovala somu mu mzdu za 04/14 a sumu, ktorá mu vyšla v čistom, tak mu ju chcem vyplatiť ako zálohu v 04/14. Poistné na SP a ZP bude platené až s ďalším poistným zrazených zo miezd za 04/14, t.z. na budúci mesiac. Moja otázka znie, či mám zaplatiť preddavok na daň zo závislej činnosti (http://www.porada.sk/dan-zo-zavislej-cinnosti#__AUTOKW) do 5 dní odo dňa vyplatenia zálohy alebo sumu môžem poukázať s daňou za ostatných zamestnancov za 04/14? Keby som to zaplatila teraz, možno na DU budú mať z toho chaos, prečo im prichádzajú 2 platby..
ďakujem za radu
LJ
elesta
08.04.14,10:06
Dobrý deň, mám mať dohodára z ČR, ktorý mi doniesol formulár A1, podľa ktorého podlieha českým právnym predpisom.V dohode má určené, že zarobí 720 €. My ako zamestnávateľ nie sme registrovaný v Čechách. Prosím poraďte mi, či sa musíme registrovať a aké sú moje povinnosti. Je to súrne Veľmi pekne ďakujem za každú pomoc.
Jozef Mihál
08.04.14,10:30
Postupujete podľa českých právnych predpisov, s čím bližšie neviem pomôcť. Pravdepodobne sa pri tak vysokom príjme budete musieť registrovať ako zamestnávateľ v ČR (soc. a zdr. poistenie (http://www.porada.sk/poistenie#__AUTOKW)) a platiť tam poistné.
ErikaDP
08.04.14,12:52
Samozrejme môže, nemá to źiaden vplyv na nemocenské dávky.
Ďakujem pani Motyčková za odpoveď ohladen vyplaty dividend počas PN (http://www.porada.sk/pn#__AUTOKW)
mapope
09.04.14,09:03
Zamestnanec je vo výkone väzby, nemáme však o tom žiaden doklad. Môžeme s ním skončiť okamžite pracovný pomer z dôvodu hrubého porušenia pracovnej disciplíny z dôvodu absencie? Pretože v súčasnej dobe má v podstate neospravedlnenú neprítomnosť v práci..
Ďakujem za ochotu.
LJ
Jozef Mihál
09.04.14,09:58
Zamestnanec je vo výkone väzby, nemáme však o tom žiaden doklad. Môžeme s ním skončiť okamžite pracovný pomer z dôvodu hrubého porušenia pracovnej disciplíny z dôvodu absencie? Pretože v súčasnej dobe má v podstate neospravedlnenú neprítomnosť v práci..
Ďakujem za ochotu.
LJ
Bol odsúdený? Ak áno, začo? Viď § 68 ods. 1 Zákonníka práce.
mapope
09.04.14,11:27
Bol odsúdený? Ak áno, začo? Viď § 68 ods. 1 Zákonníka práce.

Nebol ešte odsúdený, len je vo vyšetrovacej väzbe... ale má absenciu a nemôže sa s ním skončiť PP z dôvodu absencie - § 68 ods. 1 písm. b) ZP?

Ď.
LJ
calgary
10.04.14,13:34
Pekný deň, zaujímal by ma Váš názor ako postupovať v prípade že nás ako zamestnávateľa vyzve pobočka zdravotnej poisťovne na opravu Mesačných výkazov za obdobie roka 2013 z dôvodu, že evidujú u nášho bývalého dohodára poberanie dôchodku. Voči nám si však dohodár oznamovaciu povinnosť nesplnil, t.j. nemáme vedomosť a ani doklad o tom, že by akýkoľvek druh dôchodku poberal. Priestorom na opravy (http://www.porada.sk/opravy) odvodov bolo kedysi pre zamestnávateľa RZZP (http://www.porada.sk/rzzp), teraz keď ho vykonáva Zdravotná poisťovňa, nie je práve ona oprávnená takúto opravu v rámci neho vykonať? A naopak je podľa zákona Zamestnávateľ povinný urobiť opravu na základe oznámenia ZP, hoci oznamovacia povinnosť je v tomto prípade na Zamestnancovi?
Nejde o konkrétny jeden prípad, ide o to, ako v takej situácii postupovať. Ďakujem za pomoc.
enad
12.04.14,08:28
Dobrý deň,



musia mať zamestnanci na výplatnej páske uvedený výsledok ročného zúčtovania? resp., ktorý riadok tam musí byť uvedený? Stačí výsledok zúčtovania dane, alebo musia byť uvedené všetky položky (výsledok zúčtovania daňového bonusu a zamestnaneckej prémie).

Ide o to, že dodávateľ softu z CZ tvrdí, že stačí ak je na páske uvedený výsledok zúčtovania dane a to ostatné považuje za zákaznícku špecialitu a požaduje úpravu výplatnej pásky zaplatiť.

Ešte jedna otázka, môžu byť mzdové listy v českom jazyku? Firma je Slovenská a teda mám za to, že všetky dokumenty majú byť v úradnom jazyku SK.



Ďakujem
Jozef Mihál
14.04.14,09:56
Nebol ešte odsúdený, len je vo vyšetrovacej väzbe... ale má absenciu a nemôže sa s ním skončiť PP z dôvodu absencie - § 68 ods. 1 písm. b) ZP?

Ď.
LJ

Ale tak ako píšete, Vy viete, že je vo vyšetrovacej väzbe, túto informáciu máte. Preto by som bol opatrný a zamestnancovi okamžitú výpoveď nedal.
katjab
23.04.14,08:26
Dobrý deň!

Zamestnanec v roku 2012 v 2. polroku bol práceneschopný. V mesiaci november, počas práceneschopnosti dostal vyplatenú odmenu za úspešné vykonanú prácu za I. polrok, ako aj polovicu 13. platu.

Otázka: Mohol mať vyplatenú odmenu ako aj polovicu 13. platu počas PN?

Ak áno na základe akého §?

Môže zamestnávateľ žiadať naspäť vyplatenú odmenu v apríli 2014?
Amanda
28.04.14,09:24
Dobrý deň, pán Mihál, budeme zamestnávať pracovníka, ktorý je dlhodobo evidovaný na úrade práce - 5 rokov. Chceme ho prijať bez odvodovej úľavy .Môžeme ho hneď prihlásiť na riadny pracovný pomer, alebo musíme využiť odvodovú úľavu? Ďakujem za odpoveď, Oľga
mapope
30.04.14,09:38
Dobry den pan Mihal,


zamestnankyna požiadala o adopciu dietatka, ktore je už u nej v domacnosti na navstevnom pobyte, ale adopcia zatial neprebehla (a zrejme to este potrva 4, 5 mesiacov, kym si dieta osvoja). Zamestnankyna si zatial cerpa dovolenku, len nevieme co dalej urobit. Zvazovali sme cerpanie neplateneho volna, len nevieme, ake dosledky by to malo pri vypocte materskej dovolenky. Taktiež co so zdravotnou poistovnou? dakujem za radu, ako postupovat. Andrea
Lubinka01
30.04.14,10:54
Dobrý deň, zamestnanec nestihol do dnešného dňa doručiť daňovému úradu Vyhlásenie pre 2 %. Keďže je 30/4 môže ho poslať doporučene poštou? ďakujem
TOPKA
01.05.14,19:41
Poprosím o radu, členom výkonného výboru bola na zasadnutí schválená odmena. Jedná sa o nepravidelný príjem. Členovia boli prihlásení ako zamestnanci s nepravidelným príjmom. Dátum prihlásenia mi je jasný, ale čo s dátumom odhlásenia? Funkcia člena trvá. Za Vaše odpovede vopred ďakujem.
mapope
02.05.14,08:00
poprosím o radu:
zamestnanec pracuje krátky, dlhý týždeň, t.z. že pracuje nerovnomerne po, ut, piatok, sobotu, nedeľu a ďalší týždeň stredu, štvrtok. Podľa § 85 ZP ods. 5 neviem, či má mať pracovný čas 38 a 3/4 týždenne príp. 37 a 1/2 hod. týždenne.
ďakujem
LJ
chudaska
02.05.14,15:35
dobrý den, vedeli by ste mi poradit, obc. zdruzenie - ako riesit odmeny pre zahranicnych lektorov
Budeme mat 3 lektorky z Islandu.
Ak to uctovat? ked su zo zahranicia. Aby sme neopomenuli nejake poplatky, dane...
Realne pridu ako samostatne, zamestnane osoby. Na Slovensku povedu mesiac nejaky kurz, ako to poriesit?
Frenči
05.05.14,09:34
Dobrý deň,
zamestnali sme pracovníčku od 16.12.2013, zároveň poberá rodičovský príspevok, riadne pracovala, odvodové povinnosti zamestnávateľa sme si plnili včas, od 22.04.2014 táto zamestnankyňa nastúpila na materskú dovolenku. Avšak zo sociálnej poisťovni volali, že nemá v zamestnaní odpracovaných 270 dní a materskú jej zamietajú, ale rozhodnutie zašlú až doručením rodného listu dieťaťa. Je tento postup správny?
SKRBA
06.05.14,09:22
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na postup pri určení náhrady mzdy pre neplatnom skončení pracovného pomeru. Zamestnancovi bola daná výpoveď k 31.12.2012. Podal na súd žalobu na neplatné skončenie PP. Súd rozhodol o neplatnosti skončenia PP a zamestnancovi budeme vyplácať náhradu mzdy za 12 mesiacov t.j. od 12.11.2012 do 12.11.2013. Neviem si poradiť s úrčením rozhodného obdobia na určenie hodinového priemerného zárobku. Je to obdobie 3Q/2012? v tomto období mal hodinový priemer 4,51 eur. Je správne keď pri výpočte náhrady mzdy za obdobie 12.11.2012 do 12.11.2013 budem postupovať tak, že priemernú hodinová mzdu z RO ( teda 3q/201) výnásobím priemerným počtom pracovných hodín pripadajúcich na 1 mesiac v roku - 173,92 hod. x 12 mesiacov ( 4,51 x 173,92 x 12 = 9412,55 eur. Mám z toho zmätok. Ďakujem vopred za radu
ILJIN SLOVAKIA
06.05.14,14:45
Dobrý deň,



chcela by som sa spýtať aká je odvodová povinnosť osoby, ktorá je bezvládna, poberá plný invalidný dôchodok a zároveň poberá doživotnú úrazovú rentu vyplácanú súkromnou poisťovňou? Má povinnosť z tejto renty odvádzať odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne ako z príjmu? Ak áno, má nárok na zníženú sadzbu z dôvodu invalidity? Môže si táto osoba v daňovom priznaní uplatniť daňový bonus na daňovníka? Ďakujem.
suklova
22.05.14,12:10
Zamestnancovi došla exekúcia. Na exekúcii je vyčíslena suma pohľadávky a trov exekúcie. Je tam uvedené, že úhradu máme robiť v pomere 24%trovy a 76% pohľadávky. Môže to takto exekútor určiť? To mám každý mesiac prerátať 24 a 76% a takto mu to zasielať? Nemá si to prerozdeliť exekútor sám z tej sumy, ktorú mu zašlem? Ďakujem.
Jana Motyčková
22.05.14,13:01
Ak Vám to tak určil exekútor, tak to tak robíte. Ale je zákonná možnosť poslať celú sumu exekútorovi a on "vykoná výplatu" oprávneným. Exekútora treba ale informovať, že postupujete takto.
Kristina27
23.05.14,09:30
Dobrý deň, zamestnanec nastúpil do HPP 4.4.2014. Aký má nárok na dovolenku, ak za celý rok je 20 dní? 20 : 12 x 9 = 15 dní alebo 20 : 12 x 8 = 13 dní /matematické zaokrúhľovanie/.

Ďakujem.
Jana Motyčková
26.05.14,06:41
Ak začiatok PP bol až štvrtého, tak sa nárok počíta len za 8 mesiacov.
fasia
29.05.14,08:19
Dobrý deň,



chcem veľmi poprosiť o informáciu. Už som písala aj na finančnú správu no do dnešného dňa mi neprišla odpoveď. Zaujíma ma výpočet dane zo závislej činnosti. Dostala sa mi do rúk výplatná páska, kde zamestnávateľ zamestnancovi vyrátal daň:



Základ dane - daňový bonus x 19% = daň zo závislej činnosti



Čistú mzda mu vyšla následovne:



Hrubá mzda - odvody do poisťovní - táto upravená daň zo závislej činnosti + daňový bonus = čistá mzda



Nezdá sa mi to správne, preto by som vás chcela veľmi poprosiť o stanovisko.



Ďakujem veľmi pekne.
Kristina27
29.05.14,08:49
Ak začiatok PP bol až štvrtého, tak sa nárok počíta len za 8 mesiacov.



Ďakujem, len upresňujem pre ostatných, čo budú čítať, že 20:12*8 = 13,333 = 13,5 dňa dovolenky. /od 0,25 do 0,75 sa zaokrúhľuje na pol dňa/



:)
Kristina27
29.05.14,08:54
FASIA:



hrubá mzda - odvody = určitá suma - nezdaniteľné minimum 316,94 = základ dane, z toho sa počíta 19% daň

daňový bonus sa pripočítava k čistej mzde a potom ti vyjde až mzda k výplate.

príklad:

HM 700 eur - odvody 93,80 = 606,20 - 316,94 = 289,26 základ dane, z toho je 19% 54,95 daň

ešte raz: 700 - 93,80 - daň 54,95 + DB na 1 dieťa 21,41 = k výplate 572,66 eur
fasia
29.05.14,09:06
Ďakujem veľmi pekne,



takže výpočet majú nesprávny, budem ich o tom informovať.
anny
29.05.14,09:31
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, vopred veľmi pekne ďakujem. V roku 2009 dala organizácia výpoveď zamestnancovi. Ten to dal na súd. Dnes nám prišlo uznesenie zo súdu. Schválil sa súdny zmier. Skončenie pp výpoveďou je neplatné. Organizácia aj zamestnanec sa dohodli, že pracovný pomer skončil v roku 2009. Organizácia je povinná zaplatiť zamestnancovi určitú sumu na účet. Nikde v uznesení sa nehovorí o náhrade mzdy. Chcem sa spýtať či môžme zamestnancovi zaplatiť uvedenú výšku celú a vôbec nebudeme počítať odvody ani preddavok na daň. Vyjadrenie nášho právnika je, že to nie je náhrada mzdy, pretože sa skutočne pracovný pomer skončil v roku 2009 a čiastka ktorú sme povinný zaplatiť je na základe súdneho rozhodnutia.
fasia
02.06.14,12:15
Dobrý deň,



poprosím vás a pomoc. Dostala sa mi do rúk pracovná zmluva, ktorá je uzatvorená od 20.02.2013 do 31.03.2015. Pracovný pomer je uzatvorený na dlhšie ako 2 roky, čo Zákonník práce nedovoľuje. Berie sa teda HPP, akoby bol uzatvorený na dobu neurčitú? Potrebujeme mať ešte urobený dodatok, kde bude uvedené, že HPP je na dobu neurčitú?



Ďakujem vám veľmi pekne.
mapope
03.06.14,08:47
Dobrý deň
máme zamestnancov, ktorí sú zamestnaní v hoteli. Nemajú stravné lístky, ale stravujú sa teda v práci a neviem, či kalkulácia hodnoty stravy pre zamestnanca môže byť aj v nižšej sume ako 3,- eur na 1 SL keby im bol poskytnutý.. Konkrétne ich strava je v hodnote 2,60 / 1 obed.
ď.
LJ
Ľubica2
05.06.14,07:19
Dobrý deň,
člen okrskovej volebnej komisie (Voľby do Európskeho parlamentu) s trvalým pobytom v SR nie je zdravotne poistený v SR. Ako uviedol zdržiava sa v Rakúsku. Za činnosť člena OVK mu vyplácame odmenu 42,92 €, z ktorej sa platia preddavky do zdravotného poistenia. Nakoľko nie je prihlásený ani v jednej zdravotnej poisťovni v SR nemáme kam poslať odvody. Podlieha tento príjem odvodom do ZP v zahraničí a plynú z toho pre nás ako zamestnávateľa nejaké povinnosti ?
Ďakujem.
Jana Motyčková
05.06.14,07:47
Po správnosti by mal žiadať o vystavenie formuláru A1 - určenie príslušnosti k právnym predpisom. Ak má príjem v Rakúsku, určia mu príslušnosť k Rakúsku a potom by sa poistné z tohoto malo platiť podľa rakúskych predpisov. Ja by som to asi nechala tak, ZP by som nezrážala a neodvádzala.
Ľubica2
05.06.14,08:21
Ďakujem. Nechcem, aby sme mali neskôr nejaké problémy a jedná sa o príspevok štátu na financovanie výdavkov spojených s voľbami do EP, ktoré musíme vyúčtovať. Uvedený člen OVK ani nevie v akej zahraničnej ZP je poistený, lebo ževraj stratil preukaz.