ola
15.12.04,14:39
Veselé príhody :)
Luna
15.12.04,15:12
Oli,je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luba
15.12.04,19:09
Humorola je príma, keď sa iba číta. Viem si to absolútne živo predstaviť, tú hrôzu, brrrrrrrrr. A ten Tvoj to na záver pekne zaklincoval! Ha!
ekin
16.12.04,07:41
olááááááá, máš fantastický dar reči....je ráno a čaka ma ťažky,preťažky den...ked mi bude najhorsie, spomeniem si na tvoje recepty a pokusim sa prežiť....bo "žobrať" o odpustenie pokuty z dan.uradu bude tiez takô volačo, ako radsej byť eskimákom...
VDAKAAAAAA
lutik
16.12.04,07:47
Skutočne veľmi vzrušujúce čítanie na dnešné ráno....
emily
16.12.04,08:00
Ola si perfektná.........
Len jedno Ti chcem vysvetliť. Aj keď neperieš, nekúpeš sa, neumývaš, skrátka nepúšťaš vodu, môžeš susedov vytopiť. To sa podarilo mne. ˇKeď mi zazvonila suseda, pozerala som na ňu, ako Ty, či spadla z Marsu veď nič nerobím. Ale omyl pretekalo mi WC. Lenže moja suseda mi to oznámila slušne, jemnúčko a večera nezhorela.........
Aňuška
16.12.04,08:24
Ola, daj sa na literárnu dráhu. Bez váhania budem tvoje knihy kupovať. Nech ťa tvoj svieži humor neopustí.
luebchenko
16.12.04,15:29
Oli teším sa že sa ti Humorola páči, už som bola rozbehnutá, že napíšem, ako sa môj pes zaradil ku porote v relácii SUPERSTAR, lenže môj osobný taxikár zavelil, že je na ceste a mám sa chystať - rozumej "okamžite sa začni obúvať, obliekať, vypni počítač a stepuj pri dverách, inak budem vrčať, čo si tu preboha celý deň robila, keď ešte teraz musíš pracovať.... veď to asi poznáte - takže zajtra. Krásny večer všetkým. Ideme na nákupy do hypersupernajmarketu (viem ja kam ma milovaný odvlečie? - inak je tiež taký technický káblovozástrčkovosúčiastkový typ) - dúfam že nedopadnem ako Ola - v tomto predvianočnom strese, kedy neviem či skôr zákazníkov, daňový úrad, či termíny zohľadňovať je to kľudne možné!
Zatiaľ sa všetci majte.
gabri
17.12.04,09:49
No, teda Ola, ja mať Tvoj talent, na účtovníctvo by som sa vybodla a nechala ho robiť Jožkovi Púčikovi. Som tu pomerne nová členka, ale Tvoje príspevky ma zaujali najviac :D
Gabri, čo sa dnes skydla, aj keď má tretry.(či aspoň bagandže)
gabri
17.12.04,10:21
tak teda pobavilo najviac-to ostatné ma poučilo najviac :D
r.galovic
17.12.04,10:34
Milá Ola, tvoj dar reči (písma) je obdivuhodný, určite si mala v škole zo slohových prác samé jednotky :D !!! A tie prirovnania ... "uhasiť vatru v hrnci" ... no proste kráááása ;) . Nechcela by si každý deň ráno takto prispievať ??? Určite by to všetkým "poraďákom" spríjemnilo pracovnú dobu. :) :) :)
luebchenko
17.12.04,11:57
Konečne sa hlásim, doteraz sa mi updateoval počítač mrcha jedna šuchtavá. Ešte netuší čo ho čaká -naletela som ja na reklamy Slovak Telekomu, súc nepoučená mojimi doterajšími skúsenosťami s nimi - a objednala som si ten superrýchly internet. To bude fičať, žiadne také leňošenie!
Oli, len ty pekne píš ďalej - pri Porade je v "po Porade" humor nutný ako soľ. Keby jeden len tie katastrofy zákonné čítal, veď by to mohlo stopy na našom duševnom zdraví zanechať.
Ale nech toľko nekecám, tu je sľúbená rodinná story.

5.člen Poroty SUPERSTAR


V studený piatkový večer sme, celí nažhavení na hlboký kultúrny zážitok z ďalších výkonov Hviezdnej roty, zasadli so synom ku televízoru. Náš verný pes samozrejme spolu s nami. Svoje miesto má na koberčeku kúsok za televízorom. Pre objasnenie situácie musím trochu odbočiť a nášho psíka opísať. Je to 10-mesačné šteňa, kríženec nemeckého ovčiaka, ktorý neodolal vábeniu svojej šarmatnej susedy, rhodézskej ridgebackice.. Tento plod ich krátkodobej a neželanej lásky je veľkosťou a výzorom celá mama, objemom svalovej hmoty po tatovi a keď sa k vám natešený blíži, dá sa jeho pohyb najvýstižnejšie opísať: ...ratuj sa kto môžeš, torpédo za tebou, ...pozor kontajner v pohybe a pod. Keď sa mi dôverne oprie prednými labkami o plecia, nosy máme vis a vis, a to nie som žiaden drobček (180 cm)! Viete si predstaviť tváre ľudí a iných psíčkarov, ktorým sa dostane tej cti, že im náš havinko prejaví svoju nefalšovanú radosť zo stretnutia s nimi. Na moje ukľudňujúce výkriky „nebojte sa, to je len šteniatko“ si tí miernejší len klopkajú po čele, agresívnejší jedinci vytáčajú na mobile čísla liečebne v Pezinku či políciu... Proste radosť venčiť.

Napriek svojim rozmerom je to pubertiak celkom rozumný, mnohé veci mu môžu byť ukradnuté, šteká len vo veľmi vážnych prípadoch – napríklad pri bitke s mačkou o kus (jej) žvanca, Z tejto jeho povahovej črty sme odvodili aj jeho meno – volá sa Salám, celým menom Salámpárky.

Toľko o psíkovi, vráťme sa však k onomu piatkovému večeru.

Sedíme teda so synom pred (pes za) televízorom, sledujeme výkony nádejných popstar nášho svetlého zajtrajška a bavíme sa na nemilosrdných výrokoch poroty. Na scénu vstúpi dievčinka, niečo medzi Kristínou Agilerovou, playmate z júnového Playboya a Viktorkou z Babičky a sebavedome, z plných síl, čo mladé pľúca dajú spustí svoj .... spev (nech mi spev odpustí)? Náš dovtedy hlasno chrápajúci pes sa splašeno preberá. Pozorne načúva, odkiaľ tie zúfalé výkriky plynú. Ako zdroj nebezpečia presne identifikuje tú blikajúcu bedňu. Zvuky neustávajú, naberajú na intenzite. Pes sa dokonca postaví (to už je čo povedať, v takomto oddychovom stave už i k jeho nosu náhodou zablúdivšie kusy potravy konzumuje poležiačky!), prichádza k televízoru. Načúva najprv zozadu bedne. Zvuky pokračujú. Pes natiahne krk až vidí dianie na obrazovke. Jeho zdesený výraz by Lenka Slaná len ťažko napodobnila. Úprimný, nefalšovaný, žiadne zaplatené emócie. Budúca popstár stupňuje výkon a pes pochopi, že svojim impozantným zjavom toto nebezpečie nezaženie. Zapracuje vekom zakódovaný pud sebazáchovy a tempom svojho úniku z ohrozenej zóny náš Salám láme rekordy letnej olympiády. Pri panickom cvale prevrhne stoličku, stojan s husto navešaným čerstvo opraným prádlom a vysype kartón s nazbieraným separovaným papierovým odpadom za 3 týždne. Hnevať sme sa na neho od hurónskeho rehotu nevládali. A keby sme boli mali kameru a túto scénku nasnímali, verím že v ďalšom dieli SUPERSTAR by bola porota 5-členná.

Prajem pekný víkend a veľa humoru pri vianočnom upratovaní.
luebchenko
17.12.04,14:46
To Ola: Býva v rodinnom dome na Devíne - až budeš mať cestu za kultúrnohistorickými pamätihodnosťami, daj vedieť, môžte sa staviť presvedčiť sa na vlastné oči, že som neklamala. Prípadne sa môžem pokúsiť pripojiť jeho aktuálne foto - už mám superrýchly internet - nechcite vedieť, ako ma pripájali! O pripojení firmy na superrýchly DSL internet pripravujem novú story (na výstrahu všetkým optimistom, ktorí naletia na reklamu Slovak Telecomu). Tá foto by mala byť v prílohe - je to môj prvý pokus, ak tam bude nejaká blbosť, sory. Krásny víkend
luebchenko
17.12.04,14:55
Preboha, čo som to tam urobila? Aj ja chcem mať také malé obrázky! Kde je chyba, čo robiť Pomóóóc.
Hlinkovx
17.12.04,14:58
ľubi...nič...to len Richard zariadil..aby sa obrázky..otvárali hneď...
a ináč darmo..raz je ten tvoj "salám" veľký..tak neviem, ako ho chceš strčiť na malý obrázok...
vladan
17.12.04,15:18
Ľubka, sa nehnevaj, ale celé si to tu "dodrbala"! :D :D :D
luebchenko
17.12.04,15:39
Veď ja by som to aj oddr..la, ak smiem a ak mi poviete ako. Veď tu jačím že pomóóóc. Skúsim hlasnejšie :POMÓÓÓC
Hlinkovx
17.12.04,16:36
Veď ja by som to aj oddr..la, ak smiem a ak mi poviete ako. Veď tu jačím že pomóóóc. Skúsim hlasnejšie :POMÓÓÓCĽubi...skús ten obrázok spakovať!! ..a tak ho prilepiť....bude to jednoduchšie
Zuzka
17.12.04,17:41
Dievčence, nasmiala som sa do sýtosti, ste SUPER :D :D :D
vladan
17.12.04,18:00
Ľubi: ale je takýýýý krááááásny;)
Daska
17.12.04,18:08
:p je prekrasny, moje detiska vykrikuju, ze aj oni chcu takeho, http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
luebchenko
17.12.04,18:34
Stačí skrížiť nemcekého ovčiaka s rodézskou ridgebackicou.... a nachystať si veľa lásky a rôznych zbytočností na trhanie (obzvlášť miluje kochlíky, kýbel s bioodpadom, staré kreslá, prádlo na šnúre, rolky s WC papierom a všetko, čo pred ním nestihneme z terasy schovať a nie je pribetónovanéhttp://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif)
luebchenko
17.12.04,18:48
No nie som SUPER?!!!! Zmenšila som! (tuto mi čosi postpubertálne za chrbtom vykrikuje, že mám napísať že s jeho (synovou) pomocou - tak ANO: s pomocou syna!!! - chlapi ješitní). I tak som SUPER. A naučím sa to ešte nakoniec nedobrovoľne http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Zuzka
17.12.04,19:08
Si veru SUPER!! a ten Tvoj psík (psisko:D) je nádherný. A vďaka nemu sa kadečo naučíš robiť s obrázkami. :)
luebchenko
20.12.04,11:42
Dnes ráno som hodila očkom pohľad pod stôl, kde náš psíček plnil povel "ľahni". Pre nepsíčkarov: na tento poveľ si pes má ľahnúť tak, že sa bruchom dotýka zeme, predné laby natiahnuté pred sebou, hlava hore, prípadne, ak je to na dlhšie, môže si hlavu položiť na laby.
Čo myslíte ležalo u nás pod stolom? Čosi veľké chlpaté sa tam rozvaľovalo na chrbte, laby rozvalené do všetkých svetových strán, ňufák presne zameraný smerom na zdroj možného žvanca - čiže na mňa - chystajúcu si raňajky, a pozoroval, či mu dačo náhodou "nekvapne do huby".
Fyzikálne zákony o príťažlivosti zapracovali na gambách maznáčika rodiny, takže inak príťažlivý pes, vyzeral s odhaleným mohutným chrupom naruby ako kríženec psa baskervilského s kostolným netopierom. Strach a hrôza.Mať foťák tak tento záber môžem používať proti zlodejom, mravcom, malým deťom chodiacim na cukor a možno aj na premožených úradníkov. Ale inak celkom poslúcha, samozrejme len dovtedy, kým nestretne dačo zaujímavejšie ako je vlastná panička jačiaca akési nezáživné povely. Udržať ho ešte dokážem, faktom je, že sme háravú fenku doteraz nestretli. Aj v spore o to, komu patrí "krmivo" na stole zatiaľ vyhrávame http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. Len ho treba včas, varovným výkrikom značnej intenzity, zabrzdiť ešte pred tým, než zaparkuje nosom rovno v tanieri (viď foto). Je to proste miláčik. Vďaka nemu budeme asi mať ako jediný v Devíne "biele" Vianoce. Z trávnika pred domom sa mi zatiaľ nepodarilo odstrániť obsah jeho posledného (asi 3-ho) vankúšika! Najviac ma trápi, že pre neho ešte nemám darček na Vianoce. Neviete, kde by som dostala nejaké pečené prasa so zľavou?
anka1
10.02.05,14:17
Veselé príhody :)
Ľudkovia pomoc!!!! Načom sa tak dobre bavíte????
ola
10.02.05,14:41
anka1, na tomto:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=3894
asi, ja už sama neviem.
Ale bolo to presťahované do Humorola-veselé príhody, lebo do receptov na varenie to nepatrilo... tak, tak
Beba
23.02.05,20:49
:p To je život...
Beba
23.02.05,20:57
;) Aj toto je život... :p A už idem domov. Snívať o niečom skutočne peknom. Že je po daňovom-tá nádherná predstava.
hubatá
29.12.13,08:06
Milý Freude! Ako vysoko študovaný psychológ poznáš síce psychiku krásnych holek, ale nepoznáš psychiku h****a.......
ex
29.12.13,10:40
myslím,že toto do receptov ale absolútne nepatrí a bolo by to treba odstrániť...
willma
29.12.13,11:11
myslím,že toto do receptov ale absolútne nepatrí a bolo by to treba odstrániť...
V tomto chlieviku sa to nachádza od roku 2004 a nikomu to neprekáža skoro 10 rokov a taký recept na zdravie a úsmev je tiež recept - tak prečo nie :D
pmajap
01.01.14,13:53
Darebný Pinky v darčekovom balení
lujza.j
01.01.14,14:16
pekná cica
Mila123
01.01.14,14:18
pekná cica
i my máme doma takúto......ale o čosi viac pruhovaného "šarkana"......
pavol54
01.01.14,14:46
Darebný Pinky v darčekovom balení
mám takú jednu a zrazu vyrobila COPY až tri kusy potvora jenna.
pmajap
01.01.14,15:06
Darebný Pinky v darčekovom balení
mám takú jednu a zrazu vyrobila COPY až tri kusy potvora jenna.

COPY nebude, už len vysoko spieva, eunuch darebný to je
pavol54
01.01.14,15:10
Darebný Pinky v darčekovom balení
mám takú jednu a zrazu vyrobila COPY až tri kusy potvora jenna.

COPY nebude, už len vysoko spieva, eunuch darebný to je
chúďa takto ho však by ti dali ochrancovia za jeho utrpenie
pmajap
01.01.14,15:25
pmajap
07.01.14,14:18
pomoc v núdzi :)
http://m.ruvr.ru/data/2013/12/27/1310535984/8EPA.jpg