marcelaStanakova
16.12.04,10:14
Nevie niekto z Vás , aké budú nové výkazy pre MZ od 1.1.2005 ?
Chcela by som vedieť či sa nedajú nájsť niekde na internete skúšala som www.Sociálna (http://www.Sociálna) poisťovňa.sk
KATKA H
16.12.04,14:15
Skus www.socpoist.sk
Dada
16.12.04,14:17
Myslíte, že budú nové? Podľa mňa asi nie.
brm
16.12.04,15:41
to asi aj sociálka rada vedela...
sylva
16.12.04,15:45
Dadka ja som bola pred týždňom v Soc.poisťovni a povedali mi, že tlačivá budú určite od januára 2005 nové. Dôvod - 2.pilier. Tak uvidíme, či je to pravda.Už sa teším na ten guláš. Pozdravuje Sylva
ricij
16.12.04,15:54
Nie, na školeni p. Mihála sme sa dozvedeli, že všetko zostane po starom, však Jožko?
ik-a
16.12.04,15:59
Ak by aj boli nove tlaciva, prvykrat ich pouzijes az vo februari. Takze na distribuciu ma Soc.poistovna este cas. :p
metracik2
16.12.04,16:40
male yavodz y hladiska socialnej poistovni od 1.1.2004 uy neexistuju. Netreba vsak nic kupovat, ani do zasoby, lebo od 1.5.2005 budu nove tlaciva pre socialnu poistovnu. Ak Vam nahodou chybaju tlaciva este pre rok 2004 je moznost ist si zobrat na pobocku socialnej poistovni alebo kupit v SEVTe.
ekin
16.12.04,19:38
ricij... nepostrehla som, zeby bol J.Mihal povedal,ze to bude bez zmien. Osobne som bola nedavno na socialke a vraveli mi, aby som zbytocne nebrala vela tlaciv, lebo od noveho roka budu nove...Nevraviac o tom, ze SP mení účty (to Jozef tuším spomenul) a císlo úctu je priamo na výkaze...
Hlinkovx
16.12.04,20:23
No..ja som sa pýtala u nás... a odpoveď znela.."ako to máme vedieť, či budú nové, alebo staré"
Jozef Mihál
16.12.04,21:47
Pred týždňom som bol na ..."porade"... v Sociálnej poisťovni - a bolo nám tam jasne povedané (od "vecne príslušného útvaru" SP), že mesačné výkazy poistného, vrátane prílohy, sa pre rok 2005 nemenia.

Síce sa od 1.1.2005 rozbehne II.pilier, ale - Sociálna poisťovňa, buď jej chvála, veci potlačila (viď novela zákonov o SP a II.pilieri, prijatá pred pár dňami v NR SR) tak, že zamestnávatelia ani nebudú vedieť, že II.pilier existuje a kto z jej zamestnancov sa stal sporiteľom a v ktorom fonde...Všetko na základe "starých" výkazov rieši SP.

Pozor, má byť zmena účtov SP.
Jozef Mihál
16.12.04,21:49
Silvi - v PD je také pekné rušňové depo (na Bojnickej) a pred ním je taký pekný vagónik (vedľa prechodu) kde deťom občas ukazujú model železničky. Tam sedia tí kompetentní (nie na Matice Slovenskej).
bodliak
13.05.05,12:07
...
Síce sa od 1.1.2005 rozbehne II.pilier, ale - Sociálna poisťovňa, buď jej chvála, veci potlačila (viď novela zákonov o SP a II.pilieri, prijatá pred pár dňami v NR SR) tak, že zamestnávatelia ani nebudú vedieť, že II.pilier existuje a kto z jej zamestnancov sa stal sporiteľom a v ktorom fonde...Všetko na základe "starých" výkazov rieši SP.

"Je to úloha pre zamestnávateľov, aby posielali čím skôr Sociálnej poisťovni informáciu o tom, komu má poisťovňa pripísať príspevok a v akej výške," skonštatoval Kaník. Výkazy poistného a príspevkov na dôchodkové sporenie, ktoré tieto informácie obsahujú, totiž zamestnávatelia zasielajú do SP neskôr, ako za zamestnancov zaplatia poistné.

Tak ako ? Chýba im niečo extra alebo to myslia tie štandardné tlačivá ?
alica
13.05.05,12:38
tiež som to zaregistrovala a nechápem čo tým chcel kaník povedať