mandrea1
29.01.07,12:13
Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci by mi niekto nevedel poradit ako ma vyzerat tlacivo na vstupnu lekarsku prehliadku, a taktiez tlacivo na ocnu lekarsku prehliadku pre zamestnanca, ktory pracuje na pocitaci. Dakujem
Zita5
29.01.07,11:16
Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci by mi niekto nevedel poradit ako ma vyzerat tlacivo na vstupnu lekarsku prehliadku, a taktiez tlacivo na ocnu lekarsku prehliadku pre zamestnanca, ktory pracuje na pocitaci. Dakujem


Ja to riešim cez zápisník bezpečnosti práce , kde jednotlivý lekár potvrdí vstupnú, očnú ,výstupnú kontrolu . Mám to všetko v tom zápisníku . Poprípade ak by priniesol potvrdenie o zdravotnom stave , tak si to vložím do zápisníka každého jednotlivého pracovníka .
Zita5
29.01.07,12:22
Ešte dodám , že je na to aj tlačivko , predávajú ho v predajni ŠEVT , aj by som priložila, ale nepodarilo sa mi ho nájsť , možno niekto prekvapí a priloží .
Kolenčík
29.01.07,15:49
Ja by som priložil viac vzorov, ale neviem ako na to. Poraďte.
Zita5
29.01.07,16:03
Ja by som priložil viac vzorov, ale neviem ako na to. Poraďte.

Kde ich máte uložené ? V čom??
JankaO
29.01.07,16:19
Dobry den,

chcela by som sa opytat, ci by mi niekto nevedel poradit ako ma vyzerat tlacivo na vstupnu lekarsku prehliadku, a taktiez tlacivo na ocnu lekarsku prehliadku pre zamestnanca, ktory pracuje na pocitaci. Dakujem


V príspevku 38 od tancok sú tlačivá, možno si vyberiete
http://www.porada.sk/t8718-p4-lekrska-prehliadka.html