Iveta
05.01.05,14:46
Dobrú chuť
jarkra
05.01.05,13:56
Aj ja pridávam recept na pomazánku:

1 syr Niva, 1 balenie olomouckých syrečkov, 1 strúčik cesnaku, 1 stredná cibuľa, maslo (obyčajné alebo v tégliku, napr. Flora, Veto.. podľa chuti) a trošička piva.
Všetko pekne vymiešame v mixéri.

Možno trošku (alebo poriadne?:) ) budú jej konzumenti smrdieť, ale stojí za ochutnanie.
Majka
05.01.05,17:26
fajn,dakujem.

babenky ako miesate tie pozmazanky? predpokladam ze su to klasicke male mnozstva tak to nedavate do velkeho mixeru,resp.robotu. pouzivate na to ten rucny tycovy mixer?
Karko
04.03.05,08:36
Moja mama robí takú dobrú pomazánku z nivy :

200 g nivy, jedna kyslá smotana, 3 strúčky cesnaku (kto chce aj viac). Syr postrúhame (strúhadlo na mrkvu), pridáme roztlačený cesnak a smotanu. Hotovo.Dobrú chuť.
Luna
04.03.05,09:17
Mne asi šibe ja som to čítala ako POZNÁNKY.
Katarína STR
04.03.05,09:28
To je tá choroba z povolania. :p

Ja som si raz kúpila syr a bol po dátume spotreby. Hovorím šéfovi :
,,pán riaditeľ to je hrozné ten syn je už po dátume splatnosti,,
On sa začal rehotať a hovorí : Katarína to je tá profesionálna deformácia. :p
Kým mi to došlo. :D že som povedala namiesto dátum spotreby, dátum splatnosti, to trvalo. Nezdalo sa mi na to nič divné, že som povedala : dátum splatnosti. :D
Až neskôr som sa začala aj ja rehotať. :D
Ahoj
jess
04.03.05,11:17
ja som taký rýchly kuchár - pomazánku robím takto : do nádobky od tyč.mixéra nahádžem všetkko a potom zmixujem. Ale mám jeden postreh : dávam rozhodne Ramu, lebo keď zmixujem Veto, tak sa mi vždy oddelí voda - ble:cool:
Katarína STR
04.03.05,11:32
Aj ja dávam RAMU, s VETOM tiež nemám dobré skúsenosti.
Katarína STR
04.03.05,11:32
A ani mi VETO nechutí. Chutnejšia je RAMA. Aj keď normálne masielko je najchutnejšie.
janaGT
04.03.05,11:35
ja jedine "normálne" maslo, ostatné doslova neznášam.
jess
04.03.05,11:59
Aj ja dávam RAMU, s VETOM tiež nemám dobré skúsenosti....manžel kúpil VETo, že je lacnejšie, tak ho potom musel zgniaviť sám - fuj tejbl:o
radšej dám viac koruniek a pochutím si na tom lepšie, tiež sa to nedá rozpustiť na buchty
Lienočky
11.03.05,22:11
Aby sme vládali podnikať a účtovať a robiť podobne únavné veci, mám pre vás výživnú a veľmi chutnú pomazánku. Uvaríme suchú fazuľu úplne domäkka, pomelieme na mäsovom mlynčeku, pridáme nátierkový syr - najlepšie Bambino, posolíme a spapkáme. Ja uvarím viac fazule, pomeliem a odložím do mrazničky v malých porciách. Potom len vytiahnem a dorobím pomazánku. Dobrú chuť!
petra:-)
11.03.05,22:15
Lienočky, ale takú pomazánku môžu jesť len účtovníci a podnikatelia, čo nemajú žiadnych kolegov v kancelárii! :D :D :D
Lienočky
11.03.05,22:27
Tí, ktorí nemajú vlastnú vetrateľnú kanceláriu nemôžu zjesť pol kila! Na to som zabudla upozorniť. Ale keď si dáš jeden rožok...nemáš problém.
pyton
12.03.05,08:18
Iveta,to máš všetky tie pomazánky odskúšané a všetky ti chutia alebo to je len teória a mám si vybrať?
pyton
29.08.05,11:39
Jana Motyčková
09.09.05,12:24
ja som taký rýchly kuchár - pomazánku robím takto : do nádobky od tyč.mixéra nahádžem všetkko a potom zmixujem. Ale mám jeden postreh : dávam rozhodne Ramu, lebo keď zmixujem Veto, tak sa mi vždy oddelí voda - ble:cool:Palma sa dá tiež použiť - nesekne sa.
Tatiana
16.09.05,08:58
Moja známa robí vedúcu jedálne v internáte. Raz sme sa bavili o pomazánkach a popri tom mi povedala recept na všetky pomazánky, aké robia pre študentov na raňajky. Základom je spraviť si bešamel. Maslo-múka-mlieko alebo voda. Keď to vychladne zmixovať všetko - akú chcete práve robiť pomazánku . Maslo tam už nemusíte dávať. Vyskúšala som to a stojí to zato. Je oveľa kyprejšia, nadýchanejšia a je tej pomazány oveľa viac.
Tana74
16.09.05,14:15
Moja známa robí vedúcu jedálne v internáte. Raz sme sa bavili o pomazánkach a popri tom mi povedala recept na všetky pomazánky, aké robia pre študentov na raňajky. Základom je spraviť si bešamel. Maslo-múka-mlieko alebo voda.
Ja múku skoro vôbec nepoužívam, nerobím ani zátrepky a zápražky. Aspoň doma sa snažíme stravovať racionalnejšie.
natascha
08.11.06,13:54
Pridávam jednu veľmi chutnú.

Deň vopred namočím suchú sóju cca 1/3 z balíka 500g. Na druhý deň ju uvarím v tlakovom hrnci do mäkka. Nesolím. Potom na oleji popražím dve veľké cibule do zlatohneda. Pridám 4 kocky droždia a trošku spolu popražím. Keď droždie začne rozvoniavať, pridám 2 vajíčka a miešam, kým vajíčka nestuhnú. Do tejto "praženice" pridám uvarené soj. bôby a všetko zmixujem tyč. mixérom za tepla. Keď to trošku vychladne, tak pomazánku dochutím horčicou, soľou, MČK, atď... Podľa chuti. Dám to do chladničky vychladiť. Je toho dosť veľa a nám to chutí.
EPk
08.11.06,14:09
Lienočky, ale takú pomazánku môžu jesť len účtovníci a podnikatelia, čo nemajú žiadnych kolegov v kancelárii! :D :D :D
Kedysi v TV hovoril Bukovsky spôsob, ako variť strukoviny, aby nenafukovali.
Dať do hrnca strukovinu, zaliať vodou a nechať zovrieť 2-3 min. Potom vodu scediť (tým sa tie nafukovacie látky vyplavia), znova zaliať vodou a variť ako zvyčajne. Mne sa to osvedčilo a robím tak všetky strukoviny.
Mackovka
08.11.06,14:35
Ja používam často do pomazánok namiesto iných tukov olej (najradšej olivový alebo slnečnicový). Niekedy ručným mixérom vyšľahám olej s trochou mlieka na takú diétnu majonézu (robím takú ako základ aj na zemiakový šalát) a potom do nej pridávam ďalšie suroviny na pomazánku.
jasu
08.11.06,15:09
Ahojte papáči samých dobrôt.

Tie recepty ktoré ste uviedli vyskúšam, lobo pomazánky to ja môžem. Pridávam aj ja jeden recept, zatiaľ to u mňa vyhráva na plnej čiare. Tak ked vyskúšate dajte vedieť.
Potrebujeme:
Nátierkové maslo - bez príchutí, a keď tak len so smotanovou príchuťou
Syrokrém - akýkoľvek, najlepšie taká jedna väčšia kocka
Zelenina - paprika ( može byť niekoľko farieb), rajčiny aspon2-3, podľa veľkosti, môže byť kúsok uhorky, ale nemusí, a hlavne cesnak, kto ho má rád ako ja nemusí šetriť
soľ
Postup: Maslo rozotrieme so syrom( nepoužívajte mixér ), zeleninu všetku nakrájame na maličké kocky a cesnak tiež pokrájame, je to zdravšie ako keď sa pretláča. Pridáme k maslu a syru a premiešame. Dochutíme soľou. Netreba iné koreniny aby sa to neprekombinovalo. Možno na ozdobenie môžeme pridať pažítku.
Najlepšie je to na bielom pečive, ale kto dietuje, dá sa to spapať so všetkým, je to fajnotka.
mirka165
08.11.06,15:24
ajacik
08.11.06,20:57
ja jedine "normálne" maslo, ostatné doslova neznášam.

mimotemy ja mám od mala zafixované, že "živé" maslo. a najlepšie zo salaša, kde je 80% tuku, mňam :) mimotemy
janasv
08.11.06,21:09
Vynikajúca je táto:
http://recepty.atlas.cz/recept.asp?id_receptu=JRIOGRJRH&id_kategorie=JNLPMMG3


Dakujem za link. Uz som dost dlho hladala na drozdovu pomazanku recept.
Ak nezabudnem kupit drozdie, vyskusam.:p:p:p:p
marči
09.11.06,09:14
Naša rodinka má najradšej Drožďovú nátierku:

Potrebujeme: kocku droždia, olej, 1 cibuľu, trocha mlieka, strúhanku, 3-4 vajíčka, maslo a soľ

Na oleji opražím cibuľku, pridám droždie, nechám ho rozpustiť a miešam, kým nezačne hustnúť. Potom pridám asi za hrsť strúhanky, krátko ju opražím a zalejem malým množstvom mlieka (len toľko, aby vsiaklo do strúhanky). Pridám vajíčka, osolím a miešam, kým sa vajíčka neupražia. Odstavím z ohňa a ešte do teplej nátierky primiešam maslo.

Je vynikajúca, teda nám chutí. Ja s menšou dcérkou by som ju vedela aj 5x denne...! :D
Cecilia
13.11.06,12:31
Ahojte papáči samých dobrôt.

Tie recepty ktoré ste uviedli vyskúšam, lobo pomazánky to ja môžem. Pridávam aj ja jeden recept, zatiaľ to u mňa vyhráva na plnej čiare. Tak ked vyskúšate dajte vedieť.
Potrebujeme:
Nátierkové maslo - bez príchutí, a keď tak len so smotanovou príchuťou
Syrokrém - akýkoľvek, najlepšie taká jedna väčšia kocka
Zelenina - paprika ( može byť niekoľko farieb), rajčiny aspon2-3, podľa veľkosti, môže byť kúsok uhorky, ale nemusí, a hlavne cesnak, kto ho má rád ako ja nemusí šetriť
soľ
Postup: Maslo rozotrieme so syrom( nepoužívajte mixér ), zeleninu všetku nakrájame na maličké kocky a cesnak tiež pokrájame, je to zdravšie ako keď sa pretláča. Pridáme k maslu a syru a premiešame. Dochutíme soľou. Netreba iné koreniny aby sa to neprekombinovalo. Možno na ozdobenie môžeme pridať pažítku.
Najlepšie je to na bielom pečive, ale kto dietuje, dá sa to spapať so všetkým, je to fajnotka.

Robím to podobne, ešte pridám strúhaný tvrdý syr a tatársku omáčku /podľa chuti/, soľ nedávam, lebo trvdý syr je dosť slaný.
sybila3
01.12.06,13:19
My sme minule kúpili avokádo, že skúsime, tak sme ho aj vyhodili vôbec nám nechutilo. A ako som hľadala recepty som natrafila na Avokádovú pomazánku a je fakt dobrá:

AVOKADOVA POMAZANKA

SUROVINY
2 avokáda, 1 malá paradajka pokrájaná na kocky, 1/2 cibule pokrájanej na malé kúsky, 1 strúčik roztlačeného cesnaku, 1 polievková lyžica citrónovej šťavy, štipka soli

POSTUP
Avokádo ošúpte a odstráňte z neho kôstku. Dužinu roztlačte vidličkou na kašu. Zmiešajte s ostatnými ingredienciami. Nechajte v chlade 30 minút postáť a natierajte na celozrnný chlieb.
Dobrú chuť
mysimis
01.12.06,13:28
Ja robím avokádovú nátierku nasledovne: avokádo /väčšie alebo 2 malé/ olúpem a dužinu roztlačím vidličkou, pridám 4 lyžice pochúťkovej smotany a 4 strúčiky cesnaku, soľ, korenie a nátierka je hotová.
sybila3
03.12.06,18:25
Vyskúšam, môže to byť dobré.
jaja99
03.12.06,18:46
Robím FALOŠNÚ TRESKU - je aj v príspevku č. 1 od Ivety. Je fakt dobrá.

Ak máte viac času vyskúšajte HUSACIU PEČIENKU. Príprava je jednoduchá, len ju treba piecť.

Tu je recept:

SUROVINY:
40 dkg bravčovej pečene
12-14 dkg bravčovej masti
3-4 vajcia
1 lyžička soli
1 lyžička vegety
1 kyslá smotana

POSTUP: Pečienku pokrájať a rozmixovať a pridať ostatné suroviny a opäť rozmixovať. Formu na srnčí chrbát vyložiť alobalom alebo mikroténovým sáčkom a hmotu tam vyliať. Formu vložiť do pekáča s vodou (aby siahala do polovice formy) a piecť 50 minút. Dať trochu vychladnúť, vyklopiť a nechať stuhnúť.
JE TO FANTASTICKÉ. CHUŤOVO AKO HUSACIA PEČIENKA.
marči
04.12.06,13:11
Moja mamina tiež robieva Falošnú husaciu pečienku, recept je veľmi podobný tomu predchádzajúcemu :

FALOŠNÁ HUSACIA PEČIENKA

40 dg kuracích pečienok
4 vajcia
1 šľahačková smotana
2 dl kačacieho tuku
1 PL vegety

Uvedené prísady zmiešame, dobre rozmixujeme a rozdelíme do dvoch mikroténových sáčkov. ( Tie sáčky pre istotu dvojmo !) Pevne ich zviažeme a vložíme do hrnca so studenou vodou a 2 hodiny varíme na najslabšom plameni.
Po vychladnutí sa dá krájať alebo jednoducho natrieť na chlebík.

Je výborná, vyskúšajte ! :)
matafe
06.12.06,13:51
Aj ja pridám jeden recept a to na rybaciu pomazánku, do ktorej vôbec nedávam maslo.

RYBACIA POMAZÁNKA

Suroviny : 3 zemiaky, 1 konzerva sardiniek v oleji, 1 cibuľka, 1 lyžička horčice, citrónova šťava

Postup : Očistené, na kocky pokrájené zemiaky uvaríme v osolenej vode. Zemiaky scedíme a roztlačíme ich. Pridáme najskôr olej so sardiniek a potom sardinky, nadrobno nakrájanú cibuľu, lyžičku horčice a zopar kvapiek citronovej šťavy. Všetko spolu vymiešame a necháme vychladnúť.

Natierame na chlebík a môžme ozdobiť paprikou a paradajkou.
bv_alexandra
20.01.07,10:23
Prispejem aj ja jednou rybacou:
suroviny:
1konzerva sardiniek
1 malá cibuľla
lyžica horčice
soľ,korenie - podľa chuti
1 celé originál MASLO

Rybky rozmixujeme, pridáme cibulu a lyžicu horčice znovu pomixujeme a nakoniec pridáme maslo, ktoré nie je stuhnuté. Všetko to poriadne rozmixujeme, dosolíme, dokoreníme, každý podľa svojej chuti a môžme papať.

PS: túto pomazánku milujem. Robieval nám ju kedysi doma môj ocino, a nikdy sme sa jej nevedeli dojesť. :)
Marianna01
20.01.07,11:18
Pridám jednu vynikajúcu, ale hoooodne nezdravú pomazánku:

Škvarková

pomelieme väčšie množstvo škvariek na mäsovom mlynčeku (čím viac, tým lepšie), zároveň zomelieme aj 1-2 veľké cibule, podľa množstva škvariek (tak na 3/4 kg ide jedna veľká), pridáme 3-4 lyžice horčice, soľ, mleté čierne korenie. Poriadne zamiešame, necháve vychladiť aspoň 1-2 hod, aby chute spolu zrástli. Natierať na mäkký, čerstvý chlebík - mňam.
Strýčko, ktorý má vysoký cholesterol a dáva si naň naozaj pozor, po tom, čo ochutnal túto pomazánku vyhlási - kašlem na cholesterol a poriadne sa najedol :D. čo to s tým cholesterolom nakoniec spravilo neviem, ale strýkovi sa nič nestalo. ;)
marči
03.03.07,16:03
Dnes mi došli tieto recepty, tak vám ich ponúkam .

Dobrú chuť ! :)
andi
04.03.07,17:17
Aj ja Vám pridám moju škvarkovú pomazánku.Je veľmi oblúbená aj deťmi,aspoň moje to majú radi.
škvarky zomliem na mäsovom mlynčeku,pridám 1 väčšiu cibulu, a pridám ešte natvrdo uvarené vajíčka taktiež zomleté asi tolko koľko je tých škvarkov.Toto zmiešam pridám 2 lyžice horčice a soľ podla chuti.Potom to dám aspoň na dve hodiny do chladničky.Dobrú chuť Vám prajem.