fluffy
23.02.07,12:01
Prosím Vás o radu k nasledovnému problému.

Urobili sme práce a poslali sme faktúry odberateľovi s termínmi splatnosti 10 dní. Po 20 dňoch nám ich vrátil s tým, že ich neuznáva a ich neuhradí.
Moja otázka znie. Existuje vraj zákon, ktorý hovorí o tom, že druhá strana sa má do 15 dní vyjadriť, ak svoj záväzok z nejakého dôvodu neuznáva. Nie som si istá, či je to v takomto znení, ale malo by to byť v takom zmysle. Kde by som to mohla nájsť?

Ďakujem za radu a prajem Vám príjemný deň.
Fluffy
Vianocka
23.02.07,11:30
Nepríjemné.
Presne to sa stalo aj nám. Pokým sme za firmu, ktorá si postupne objednávala naše služby "skákali, ako oni pískali", bolo bez problémov. Akonáhle sme vystavili faktúru za poskytnuté služby (zastupovanie na úradoch a inštitúciách na základe plnej moci, 2 mesiace vybavovačiek, jazdy naším autom, úhrada parkovného v meste, úhrada kolkov, fotokópií, telefonická komunikácia mobilom do ČR a kopa iných výdavkov a okrem toho aj spracovanie účtovníctva za 3 mesiace), odrazu nebolo nikoho, kto by si bol naše služby objednal (napriek podpísanej zmluve), nehovoriac o urážlivých meiloch.
Neočákavali sme takúto negatívnu skúsenosť, o to väčšie je naše rozčarovanie. Začali sme jednať s právnikom, ako postupovať.
Alexandra777
07.08.08,21:02
Ako môžem postupovať, ked nám boli neoprávnené vyúčtované náklady za spotrebu eletrickej energie, ktorú naša firma nespotrebovala?