olivia 47
10.10.07,20:52
ahoj........Anteka K
danovy bonus sa uctuje zvlast?........v predpise? a ked sa vyplati?
pracujem v rozpočtovke-IBEU este v DOS-ke........
a ked som uz tu prosim ta, ako zauctovat prijaty majetok - v reprodukcnej cene/asi ako darom - to sa este poradime-pripadne bude zmluva o darovani-bezodplatne..drobny hmotny do J.C-/OC/menšia ako 30.000,-...stoly,lavice,dvere,mreze,barovy pult ...take vselico..ak mas cas...v tomto pracujem cca mesiac a pol......????????
olivia 47
timejka200
24.08.09,17:50
ahoj potrebujem pomoc s winibeom nechce mi otvoriť program vypisuje mi dajakú chybu error a dajaké číslo...neviete čo to môže byť? ako si nainštalujem na mojom pc doma program winibeu mám cd inštalačné chcem vyskúšať či doma mi pôjde. lebo v ivese mi povedali ak mi doma pôjde tak bude chyba niekde vo windowse? kázali mi odništalovať frame net či ak sa to volá lenže mne t onejde nepustí to odinštalovať viete prečo? kto pomôžeč? prosímmmm...
dita17
18.09.09,11:42
Ahojte Baby! Viete mi poradiť ohľadom podpisovania dokladov, konkrétne platovného poukazu pri faktúre. Mám program WINIBEU, ale neviem kde podpisujem ja, ako účtovníčka, a kam sa podpisuje riaditeľ. Vopred ďakujem za Vaše odpovede, dúfam, že mi poradíte čím skôr, nakoľko ma čaká kontrola. S pozdravom Dita