vrabcek1
28.06.07,12:27
Prosím poradte nejaký link, alebo dajte dobrý nápad na pozvánku - pomaturitné stretnutie.
dakujem
anmary
28.06.07,10:51
No ja som cca pred 3. týždňami dostala pozvánku na pomaturitné stretnutie po 10 tich rokoch. Presne som vedela kto za tým celým stojí, nemusela som ani čítať podpis. Bolo správne uletené, ako keby som tie konkrétne baby počula rozprávať sa cez prestávku pred rokmi. Veľmi záleží na pôvodnom kolektíve a na chápaní humoru.
vrabcek1
28.06.07,11:09
anmary to je fajn ale môj problém to nerieši:))
Orim
28.06.07,16:52
Asi ti neporadím, ale my to robíme cez stránku spolužiaci. Je to bez diakritiky.
www.spoluziaci.sk
www.spoluzaci.cz do českej sa však musíte zaregistrovať na seznam.cz. Len tak tam môžete vstúpiť.
S pozvánkami sa moc nehráme. :) idú len tým čo nemajú prístup na net.
Sú také obyčajné, povedal by som suché.

:)
mina311
28.06.07,17:38
Takisto mozem odporucit stranku spoluziakov - myslim, ze je celkom dobre spravena... a napr. nekecam len so spoluziakmi z triedy, ale aj z rocnika a skoly... - akurat smola, ze na tej nasej skole to tam nejak "nezije"... :( Ale co sa tyka pozvanok, tak to radsej posielame pozvanky postou.. pretoze za tych par rokov si viaceri pomenia maily, ale adresy trv.bydliska sa az tak velmi nemenia...
Ak to organizujes, tak drzim paste... chce to pevne nervy.. a niektorym spoluziakom sa aj tak nijak nezavdacis.. ale zalezi aj na partii... a ci vobec maju zaujem sa stretnut...
vrabcek1
10.07.07,11:00
dlhšie som tu nebola, ale chcem podakovat za odpovede:)