Hlinkovx
17.02.05,19:45
tu je ten sľúbený recept...
Zuzka
17.02.05,18:46
Silvi :D:D:D, to je pre staršie kuchárky, ktoré potrebujú okuliare :D:D:D:D:D
Hlinkovx
17.02.05,18:48
Silvi :D:D:D, to je pre staršie kuchárky, ktoré potrebujú okuliare :D:D:D:D:Dzuzka..a čo takto..?!?! :D:D:D:D:D..teraz to zase nikto neprečíta
Zuzka
17.02.05,18:49
Panebože, ako to mám, teraz čítať, tie okuliare mi nestačia, musím bežať po lupu:D:D:D:
Zuzka
17.02.05,18:51
Tak to nechaj, sľub si splnila, uvidíš čo na to nedočkavé kuchárky povedeia. :D:D:D

Kým som dopísala príspevok, tak recept zmizol :D, kde si ho dala :D

No nechaj to tak, aspoň sa nebudú môcť vyhovárať, že dačo zle prečítali :D

Pekne si to nakoniec upravila. Si šikulka :) :p
Hlinkovx
17.02.05,18:59
Zuzka...na tretí pokus...ale úspešne.......ja som totiž moc lenivý človek...takže sa mi to predpisovať nechce...ale nasmiala som sa pri tvojich komentároch teda statočne!
Zuzka
17.02.05,19:01
Pochopila som, že písať sa Ti nechce, tak to radšej upravuješ. Ja som sa teda tiež dobre zasmiala, až mi slzy tiekli. :D:D:D:

Recept vyskúšam, určite bude chutiť! :) Zaujímavé, že ho máš v češtine, čisto maďarský recept, predbehla si úniu? :D
Lucy
17.02.05,19:15
Recept super, len mysliš si, že mladšie ročníky budú rozumieť češtine???http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif Ak začne čítať, tak šmarí kapustu, keď príde na to, čo to je zelí do pračky, pridá Palmex a potom Azurit a môže sa praťhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Zuzka
17.02.05,19:18
Silvi, ja doporučujem recept preložiť do originálu:D:D:D - hat Kolozsváru :D:D:D
Hlinkovx
17.02.05,20:45
Počúvajte Zuzka a Lucy ! :D:D
komentáre..máte pekné..ak sa Vám nepáči...tak to dám preč...
kto nerozumie..nech sa na mňa obráti...preložím mu to
a keďže ako vidím..aj tak nemáte robotu..tak to môžete prepísať a aj preložiť ...
pre mňa za mňa aj do hotentótštiny
:D:D:D....prajem Vám tu zajtra peknú zábavu!
Zuzka
17.02.05,20:49
Joj, len to nie, len to tu pekne nechaj. :p Ako potom navarím? Myslíš, že som śa ten recept už stihla naučiť naspamäť: :D:D:D
.. a Ty zajtra nebudeš na Porade? Klub Ti dal voľno:D:D:D
Hlinkovx
21.02.05,07:29
Ahoj Zuzka..veru nebola som v piatok v robote...no či mi dal klub voľno alebo nedal..:confused: jednoducho som musela..:p ...no..a prečo by si ho už nemala vedieť naspamäť..ja ho robím roky..a furt ho neviem :D:D:D:D...tak aspoň niekto by sa ho naučil :D:D :p
luebchenko
21.02.05,09:42
Silvi, vyrábali sme tú koložvárku na etapy - ja som v prestávke medzi superstar a vyhodnotením všetko povarila, nakrájala, podusila, nachystala a tak... potom, keďže bolo neskoro tak som to odložila a v sobotu som išla do robotky, tak som dala synovi inštrukcie, ako to má do misy naložiť, ochutiť a zapiecť a výsledok je SUPROVÝ. Máš ďalšie také dobroty? :p
Hlinkovx
21.02.05,11:06
Ľubi..som rada..že Ti chutilo...dobrôt je kopec....len ja som lenivý človek na písanie..a skenovať celú kuchárku sa mi nechce...:D:D
emily
21.02.05,12:27
Silvi, výsledok je SUPROVÝ. Máš ďalšie také dobroty? :pPripájam sa k chválam, práve som dojedla obed od včera...a ešte furt to bolo super :D
eluša
21.10.07,06:22
Pre slabovidiacich gurmánov koložvár kapuszta /som originál stredoslovák/ jeden návod : keď si otvoríš priložený recept a myšou klikneš v ľavom hornom rohu, tak sa Ti zjaví ponuka 3 ikón a zároveň v pravom dolnom rohu sa ukáže taká ikona, na ktorú keď klikneš a text si dáš na celú plochu, okuliare ihneď zahodíš a zháňaš ingrediencie. Mňam
Marína
21.10.07,07:18
Ja roky rokúce varím takúto http://www.porada.sk/548884-post29.html koložvársku kapustu. Mňam.:D
Rozalka
21.10.07,08:22
Pre slabovidiacich gurmánov koložvár kapuszta /som originál stredoslovák/ jeden návod : keď si otvoríš priložený recept a myšou klikneš v ľavom hornom rohu, tak sa Ti zjaví ponuka 3 ikón a zároveň v pravom dolnom rohu sa ukáže taká ikona, na ktorú keď klikneš a text si dáš na celú plochu, okuliare ihneď zahodíš a zháňaš ingrediencie. Mňam
Počas čítania príspevku som očakávala, že po stlačení ikony PC vypľuje pekáč s upečenou koložvárskou kapustou. :rolleyes:
Rozalka
21.10.07,08:24
Ja roky rokúce varím takúto http://www.porada.sk/548884-post29.html koložvársku kapustu. Mňam.:D
Toto je najleeeeeeeeepšia koložvárska z receptov, ktoré som si tu prečítala.
Aproro, koložvárska: vedeli ste, že Causescu zakázal používanie názvov rumunských miest v inom ako rumunskom jazyku? Keby ten zákaz stále platil, naša pochúťka by sa volala
cluj-napocaiská kapusta.
Eulalia
21.10.07,11:25
Toto je najleeeeeeeeepšia koložvárska z receptov, ktoré som si tu prečítala.
Aproro, koložvárska: vedeli ste, že Causescu zakázal používanie názvov rumunských miest v inom ako rumunskom jazyku? Keby ten zákaz stále platil, naša pochúťka by sa volala
cluj-napocaiská kapusta.
Nech by sa volala akokoľvek, vždy by mi rovnako chutila:--- Milujem všetky jedlá z kyslej kapusty:---
Marína
22.10.07,18:11
Toto je najleeeeeeeeepšia koložvárska z receptov, ktoré som si tu prečítala.
Aproro, koložvárska: vedeli ste, že Causescu zakázal používanie názvov rumunských miest v inom ako rumunskom jazyku? Keby ten zákaz stále platil, naša pochúťka by sa volala
cluj-napocaiská kapusta.
Ďakujem Rozalka. :)
rozum
24.08.10,10:53
Chcem sa spýtať, musí byť kapusta podusená alebo môže byť aj surová? ĎAKUJEM:confused:
Tweety
24.08.10,10:53
Chcem sa spýtať, musí byť kapusta podusená alebo môže byť aj surová? ĎAKUJEM:confused:
Ja nedusím, apropo, zaradím ju ihneď aj do tohtotýždňového jedálnička, už dávno som ju nerobila.
rozum
24.08.10,10:55
Ja nedusím.

Dávaš surovú kyslú kapustu?Skúsim a ďakujem.
buchač
24.08.10,10:55
Ja nedusím.

...škrtíš ???...rukami , alebo inou pomôckou ??? :rolleyes:
Tweety
24.08.10,10:58
...škrtíš ???...rukami , alebo inou pomôckou ??? :rolleyes:
Veď som napísala, že nedusím.:---
vema
24.08.10,12:02
Ja robím koložvársku kapustu z mletého bravčového mäsa /lopatka/. Pomleté mäsko porestujem na cibulke, pridám papriku mletú a korenie. Keď sa šťava vydusí, dám vrstvu podusenej kyslej kapusty, na to polovicu ryže, potom všetko mäsko, na to druhú polovicu ryže a na záver kapustu. Zalejem sladkou smotanou a zapečiem v rúre do ružova. Veľmi nám to chutí.
rodina1
24.08.10,12:44
Pre niektorých to možno nebude zaujímavé, ale ja robím koložvársku kapustu s pikantnou klobáskou a miesto ryže dávam krúpy (aspoň č. 7)
Kapustu nedusím, na cibuľke opečiem pikantnú klobásku (pokrájanú na kocky). Do väčšej misky si dám kapustu s trochou šťavy, pridám podusenú klobásku, uvarené krúpy a spolu všetko premiešam.
Premiešané dám na vymastený pekáč, prikryjem a dám do trúby trošku zapiecť. Nedávam ani kyslú smotanu (pretože ja ju moc nemusím :mad:).
Robím takto koložvársku kapustu dlhé roky a zatiaľ sa z rodiny nikto nesťažoval. ;)
Gapo
24.08.10,13:13
Hmmm, nemusí to byť zlé, ale kdesi som čítal, že jeden kat stínal tiež dlhé roky a nik sa mu nesťažoval.:D:D:D
Prosím o prepáčenie za čierny humor.;)
Ja som mal najradšej, ak si tu niekto pamätá, maďarskú konzervu, tuším za 6,40 Kčs koložvársku kapustu, dnes to už neexistuje, hľadal som ju aj v Maďarsku. Zmizla ako ten kat.
Tweety
24.08.10,13:14
Hmmm, nemusí to byť zlé, ale kdesi som čítal, že jeden kat stínal tiež dlhé roky a nik sa mu nesťažoval.:D:D:D
Prosím o prepáčenie za čierny humor.;)
Ja som mal najradšej, ak si tu niekto pamätá, maďarskú konzervu, tuším za 6,40 Kčs koložvársku kapustu, dnes to už neexistuje, hľadal som ju aj v Maďarsku. Zmizla ako ten kat.
Bola fakt super, my sme jej zjedli na chalupe na kilá, deti sa jej nevedeli dojesť, nemala chybu, a bola aj taká segedínska, aj tá bola mňamky.
babi2
24.08.10,13:55
Bola fakt super, my sme jej zjedli na chalupe na kilá, deti sa jej nevedeli dojesť, nemala chybu, a bola aj taká segedínska, aj tá bola mňamky.
A bola aj koprovka s mletým mäsom, tiež bola výborná, ale to sme mimotemy, asi by to patrilo sem http://www.porada.sk/t15458-p100-ludia-pamatate-sa.html :)
Tweety
24.08.10,13:56
A bola aj koprovka s mletým mäsom, tiež bola výborná, ale to sme mimotemy, asi by to patrilo sem http://www.porada.sk/t15458-p100-ludia-pamatate-sa.html :)
To sa nepamätám, a to hovoríš až teraz, ja kôprovku mám rada.:---
jasomlaco
07.09.10,18:01
Výborný recept. Robím to podobne už roky a všetci naokolo sú spokojný.
alabut
08.09.10,12:55
JankaII
08.09.10,12:58
šikuľka