luebchenko
21.02.05,10:55
Veľmi by ma zaujímali aj vaše recepty na šúľance a perky zo zemiakového cesta, ja ten môj recept mám napísaný doma, takže takto zbrucha neposlúžim. Len je to vždy hrozná robota s tým šuľkaním - mám v živej pamäti moju babku, tá to šuľkala tak akosi odruky, spakruky, šup šup a šúlankov a perkov bol zrazu plný vandlík :p. Ja sofisitkovane zapriahnem rodinu - ja šuľkám, niekto z chlapov to hádže priebežne do vriacej vody a vyberá tie čo už vybehnú hore. No a najviac ich milujem "uramľované" - t.j. také holé ako sú ich rovno prasknem do panvice na masť a dozlata poopekám MŇAM MŇAM MŇAM. Inak, aké názvy má toto jedlo u vás? Už som počula aj termín "Lopašovský chlapci" :p
Beba
23.02.05,14:22
Môj nebohý svokor to volal :p :p :p "pánbožkove čuráčky" a to bez srandy! Aj moje decká si na ten názov zvykli a tak sa to udomácnilo aj u nás doma.
Kristína
01.03.05,14:35
Recept na zemiakové cesto:
60 dkg uvarených zemiakov, 20 dkg hrubej múky, štipka soli, 1 vajce. Uvarené zemiaky prepasírujeme, popučíme (lebo použijeme nejaký iný spôsob) - ale horúce, nie vychladnuté! Pridáme hrubú múku, vajce, štipku soli a premiešame. Z tohto cesta robíme čokoľvek, nielen šúľance, aj tvz. zemiakové knedle alebo tašky (gombolce alebo ľaľušky)....
Tamarka
01.03.05,15:59
A u nás ich nazývame zase cíbliky.
S21
03.03.05,11:07
ja používam na zemiakové cesto polohrubú múku a nedávam vajíčka

Keď sa rozhodneme doma robiť šúľance, tak pracuje celá rodina, totiž ja keď robím, tak dávam uvarené šúľance aj do mrazáku, to je u nás minimálne 5 hodinová robota. Ja šúľam, režem, mangel hádže do vody a vyberá, a náš krpec zavadzia. No a keď sa to vyberie z vriacej vody, dávam to na chvíľku do studenej, povyberám na tácku, aby sa nepolepili, na hodinku šupnem do mrazáku, a potom už len nahádžem do igelitového sáčku, a obed, alebo skôr dezert je pripravený . Totiž také niečo ako šúľance, šišky, buchty, palacinky sú len dezertom. Ale nepýtajte sa ma,čo s tým robím potom, keď to vyberiem z mrazáku, to robí mangel, ja už len jem. :D
janaGT
03.03.05,11:12
ja som práve včera robila šúľance, robím ich z polotovaru - zemiakové cesto, pridá sa len voda a vajíčko, podľa mňa sa vyrovnajú tým, ktoré robila moja babička z cesta, ktoré robila doma sama zo zemiakov. Ja nemám toľko času, preto ten polotovar. Inak včera som použila 2 balíky cesta, robila som všetko sama a trvalo mi to asi 1,5 hodiny. A robím ich s opraženou strúhankou.
andreaS
03.03.05,11:12
ja ich robievam aj zo zemiakov, ktore ostali.. aj studene... ani nevazim len tak od oka urobim cesto, vajicko davam tiez a ked sa nam nechce prplat zo sulkanim tak urobime take placky a opecieme /z toho este neuvareneho cesta/.. je to vyborne..

a ake prilohy /teda ochutenia/ pouzivate? ja vacsinou mak ale osobne mam radsej s "prezlami".. netusim ci to je spisovne, ale to ma naucila moja babina.. mnam.. asi uz viem, co budem dnes varit :)
Katarína STR
03.03.05,11:17
Ja robievam šúlance väčšinou zo zemiačikov, ktoré zostanú.
Tiež hodín jedno vajko, múku. Vypracujem cestíčko a urobím šúlance.

Dám ich uvariť.

Potom si na suchom pekáči /bez oleja/ upražím detskú krupicu do zlatohneda. Pozor, treba ju stále miešať, aby neprihorela.
Vysypem to na uvarené šúlance a tiež šupnem za lyžicu cukru do tých šulancov /podľa chuti a množstva samozrejme/. Roztopím masielko a vylejem ho na šúlance. Premiešam. Mňam mňam.

Strašne dobré.
S21
03.03.05,11:19
U nás doma sarobia zásadne s makom a maslom. Totiž moji chlopi sú zbláznení do maku.
Katarína STR
03.03.05,11:22
U nás doma sarobia zásadne s makom a maslom. Totiž moji chlopi sú zbláznení do maku.


Jasné, aj takéto sú super. Mňam
janaGT
03.03.05,11:23
nie že by som sa chcela nejako chváliť, ale práve si ich idem dať k obedu.
Katarína STR
03.03.05,11:24
nie že by som sa chcela nejako chváliť, ale práve si ich idem dať k obedu.

Bóže, a ja už druhý týždeň držím diétku. Hrozné. Ale hneď ako skončím, urobím si plný tanier.
Mňam
S21
03.03.05,11:26
no normálne sa mi zbiehajú slinky, ale net času teraz robiť, no ale po 31.3....., a síce keď budem šikulka tak možno ja skôr :)
Luna
03.03.05,11:30
Ako ich robíte aby sa nezlepili? Ja ich najviac robím s opraženou strúhankou.
janaGT
03.03.05,11:41
keď ich vyťahujem z vody, prepláchnem studenou vodou a trošku polejem olejom, ale len veľmi máličko. Potom na ne dávam tú strúhanku, alebo ako niekto napísal prézle.
Kristína
08.03.05,12:08
Strúhanku opražím na troške oleja, ako sa tu už spomínalo, ale nenechám je takú suchú. Sparím ju troškou vody - chvíľu ešte popražím. Výsledná zmes nesmie byť hrudkovitá - znamená to, že sa pridalo príliš veľa vody. Takto upravená strúhanka nie je suchá ako piliny. Týmto spôsobom ju pripravovala moja stará mama.
rosemary
08.03.05,12:16
Ano Kristínka, ja namiesto vody používam mlieko. Ale máš pravdu, na sucho opražená chutí ako piliny alebo piesok.
janaGT
08.03.05,12:18
ja ju opražím na troške oleja, potom s ňou už nič iné nerobím, a vôbec nemôžem povedať, že je suchá a že chutí ako piliny.
Katarína STR
08.03.05,13:52
A už niekto z vás skúšal opraženú DETSKÚ KRUPICU bez oleja na tie šúlance ? Mňam mňam
Kristína
08.03.05,13:57
Áno, aj to som už skúšala. Ale deťom chutí viac strúhanka.
lenkak
08.03.05,14:04
Môj synovec zbožňuje šúlance s grankom. Keď ich robím a viem že príde, jemu musím spraviť zvlášť, aby mal ich s grankom, ale ja ich zbožňujem s tvarohom. Iba chute mi robíte. Mňam. Ja obľubujem zo zemiakového cesta aj pirohy, gombolce - slivkové guľky, a pod.
učty
08.03.05,15:21
U nás sú to " šulanky z brezlami " , ja ešte na kraj taniera dám 2 lyžice pikantného džemu - / to je vylepšenie z receptu na tvarohové guľky / - ríbezľový, malinovo-banánový atď ! Ale recepty na džemy ;) keď bude čas . .
pyton
19.09.05,09:30
Rada by som robila slivkové guľky z tvarohového cesta, ale ešte som ich nerobila a neviem, ako na to.:confused: /mám 2 tvarohy už 2 dni po spotrebe:D/ Vopred ďakujem za recept.
McMarti
19.09.05,09:42
odporúčam tieto stranky http://www.dobre-jedlo.sk/, www.recepty.sk/www.byliny.sk/recepty
McMarti
19.09.05,09:45
Rada by som robila slivkové guľky z tvarohového cesta, ale ešte som ich nerobila a neviem, ako na to.:confused: /mám 2 tvarohy už 2 dni po spotrebe:D/ Vopred ďakujem za recept.


Názov:
Slané tvarohové guľky


Suroviny:
500 g tvarohu, 2 vajcia, 50 g masla, 100 ml mlieka, 3 žemle, krupica, strúhanka, maslo na opraženie krupice, soľ.


Postup:
Maslo vymiešame so žĺtkami, pridáme na malé kocky nakrájané a mliekom navlhčené žemle, osolíme, primiešame z bielkov ušľahaný tuhý sneh a zahustíme strúhankou. Všetko spolu zmiešame a zo zmesi robíme menšie guľaté knedličky, ktoré uvaríme vo vriacej osolenej vode. Uvarené posypeme opraženou krupicou. Podávame so zeleninovým šalátom alebo s duseným špenátom
pyton
19.09.05,09:46
McMarti, dík, ale na tej prvej stránke môj hľadaný recept nie je a tá druhá stránka sa nedá otvoriť.
učtovníčka
19.09.05,09:56
Názov:
Slané tvarohové guľky


Suroviny:
500 g tvarohu, 2 vajcia, 50 g masla, 100 ml mlieka, 3 žemle, krupica, strúhanka, maslo na opraženie krupice, soľ.


Postup:
Maslo vymiešame so žĺtkami, pridáme na malé kocky nakrájané a mliekom navlhčené žemle, osolíme, primiešame z bielkov ušľahaný tuhý sneh a zahustíme strúhankou. Všetko spolu zmiešame a zo zmesi robíme menšie guľaté knedličky, ktoré uvaríme vo vriacej osolenej vode. Uvarené posypeme opraženou krupicou. Podávame so zeleninovým šalátom alebo s duseným špenátom
A kam sa stratil tvaroh pri výrobe guliek?
McMarti
19.09.05,09:58
pridáme aj tvaroch ...jasnačka :)
Palino
19.09.05,10:03
A čo toto?

Švestkové knedlíkyAutor: recept.cz Potraviny: 250 g tvarohu, 3 lžíce strouhanky, 1 lžíce polohrubé mouky, 1 lžíce krupice, 1 vejce, švestky Postup: Vypracujeme těsto. Z těsta vyválíme širší váleček, nakrájíme na plátky, na ně položíme omyté vypeckované švestky a dobře zabalíme. Vaříme ve vroucí osolené vodě 10 minut.
Tweety
19.09.05,10:09
A čo toto?

Švestkové knedlíkyAutor: recept.cz Potraviny: 250 g tvarohu, 3 lžíce strouhanky, 1 lžíce polohrubé mouky, 1 lžíce krupice, 1 vejce, švestky Postup: Vypracujeme těsto. Z těsta vyválíme širší váleček, nakrájíme na plátky, na ně položíme omyté vypeckované švestky a dobře zabalíme. Vaříme ve vroucí osolené vodě 10 minut.Recept je super,žeby sa našiel ďalší muž-kuchár?
helas
19.09.05,10:50
ahojte,

u nás šúľance volajú "cikošky" a sú makové. Ale vyskúšam aj s grankom,
dcéra nemá rada mak.
Bionda
19.09.05,10:56
Ja viem, že nie je to recept, ale u nás sa volajú gombolce a drndulíky( slivkové (alebo iným ovocím plnené gule a šúlance:D:D)
Tweety
19.09.05,10:58
ahojte,

u nás šúľance volajú "cikošky" a sú makové. Ale vyskúšam aj s grankom,
dcéra nemá rada mak.My voláme odnepamäti šúľance kokošky, zásadne s opraženou strúhankou a roztopeným masielkom. Mňam, mňam.

Mária M
zuzanar
19.09.05,11:02
Ja som zase papala u jednej tety v zemiakovom ceste namiesto sliviek údené mäso. Samozrejme nie na sladko. Bolo to super.
Tweety
19.09.05,11:05
Ja som zase papala u jednej tety v zemiakovom ceste namiesto sliviek údené mäso. Samozrejme nie na sladko. Bolo to super.Aj tak sa dá, ale kokošky sú jedlom chudobných, tak preto bez mäska.
MM
Bionda
19.09.05,13:15
Veď to ruské jedlo na spôsob bliny... nie???
Naile
19.09.05,14:06
ruské jedlo "bliny" = slovenské "palačinky" resp. "lievance"
blinčiky = palačinky s plnkou, ale balia sa do obdlžníka.
kukučka
19.09.05,14:28
Jemné guľky z tvarohového cesta

10 Dg masla, 4 vajcia, soľ, 50 Dg tvarohu, 12 Dg krupice, 10 Dg hrubej múky,
na obalenie: 8 Dg masla, 8 Dg strúhanky , cukor, pikantný džem

Z cesta robíme guľky veľkosti orecha, zavaríme od osolenej vody a varíme pomaly 10 minút, aby sa uvarili aj vnútri. Vyberáme rovno do misy s upraženou strúhankou, potrasieme. Na tanieri ocukríme, podávame s džemom.
kukučka
19.09.05,14:56
Zdalo sa mi, že bliny sa vyprážajú a tak som hľadala a tu je prosím 26 receptov!!! V podstate kysnuté cesto z akej len chcete múky, ryže, pohánky, so smotanou, kyslým mliekom ale aj s pivom. Sladké aj slané. Tuším idem vyskúšať :D :D :D :D " Do lupy " napíšťe bliny, čo nebudete vedieť, možno preložím :D
http://kuchnia.kisa.pl/