articocka
08.08.10,22:14
Ahojte baby ja len chcem povedat tym čo sa snažia o babatko čo mne poradil moj doktor tiež som chcela otehotniet a nedarilo sa nam rok tak mi doktor povedal nech si značim do kalendara kedy sme sa milovali presne kedy mam menzes kedy aky vytok podla toho mi povedal kedy mam plodne dni a aby sme sa 4 dni pred plodnymi dnami vobec nemilovali a potom to skusili po tomto som otehotnela hned na prvy šup a o 9mesiacov sme sa už hrali takto to vraj radi každej žene vraj ak sa milujeme každy den tie spermie su menej kvalitne a pohyblive a tiež treba zistit kedy ma žena plodne dni lebo niektora ich može mat aj počas menzesu aj ked takych je menej ale to vam gyn. zisti podla ultrazvuku kedy je ovulacia a všetkym babam prajem ktore chcu otehotniet nech sa im to čoskoro podari pekny deň prajem

Ahoj lucinda-tvoj doktor ma pravdu, ja to tak tiez robim, ale prve tri mesiace co sa nam to nepodarilo to nevyslo kvoli tomu, ze sme to tak trosku zanedbavali a stalo sa, ze som aj ovulaciiu prepasla, takze je to aj moja chyba preco to nevyslo, ale tento mesiac som si uz dala nato pozor a mozno ak sa nieco ine nepokazilo by nam to uz mohlo vyjst. Smiem sa ta spytat aky vytok je v case tehotenstva? uz si to z prveho tehu nepamatam:).
1lucinda1
09.08.10,10:54
Ahoj myslíš ak si už tehotna?ja som mala zo začiatku taky riedky mliečnej farby a postupne hustol už ani ja neviem ako dlho to trvalo a ustalilo sa no ale taky mierny som potom mala počas celeho tehotenstva
Weronika12
09.08.10,11:03
A kde ste boli na dovolenke ked vam stale prsalo? My sme boli na Pieninach. Jeeeej tak to by mohlo znamenat uz nieco, lebo vela ludi co poznam malo takto slabu ciarocku a bolo to pozitivum:)). Drzim palceky.
Ruzovy vytok moze byt pocas ovulacie a pred menzesom znamena, ze je too den alebo dva pred normalnym menzesom, alebo to, ze mozes byt tehotna a mas len slaby menzes ktory by mal po dni ci dvoch ustupit a uz sa nedostavit tak som to mala ja, ale inac 100% info to nie je.
noo sme boli v Čechach.....v Beskydách.....tak to nebol den alebo dva pred menzesom ten ruzovy vytok ale mozno viac ako tyzden...a teraz mi je zle toci sa mi v hlave a niekedy mam pocit ze odpadnem alebo zvraciam....tak uvidim co to bude...potom dam vediet....
articocka
10.08.10,04:17
Weronika12-no tak to by sme uz mohli pomali oslavovat:)), vyzera to nadejne. Ja zatial nic nepocitujem. mam 8 dni do menzesu a jedine co ma furt naduva a chce sa mi spat, ale aj dost ponocujem, co moze byt aj tym nemam vobec ziadny iny priznak.

Lucinda- dakujem, ja uz z tych vytokov som uplny blb.
Weronika12
10.08.10,08:56
noo articocka....aj mna furt naduva a sa mi chce spat ........menzes mas mat nejak tak ako ja tak uvimime....a zda sa mi ze mam nejaku zväcsenu maternicu ale to asi pred menzesom.....a stale chodim cikať takk neviem fakt....je asi najvyssi cas zajst k lekarke....
osky
10.08.10,15:32
articoka a veronika:
je z vas strasne citit,ako sa na to sustredite,ako to velmi chcete.dufate a kazdu malickost uz hned tajne pokladate za priznak.....takto to ale nafunguje.a naplanovat sa to neda,aj ked pozorovanim hlienu tomu mozno trochu pomoct.uplne vas chapem,ale uvolnite sa.
cim viac sa budete pozorovat,tym dlhsie to bude trvat.
a cim rychlejsie sa uvolnite a prestanete sa tym zaoberat,tym rychlejsie sa dockate vytuzeneho vysledku....;)
Ivka161172
10.08.10,16:35
articoka a veronika:
je z vas strasne citit,ako sa na to sustredite,ako to velmi chcete.dufate a kazdu malickost uz hned tajne pokladate za priznak.....takto to ale nafunguje.a naplanovat sa to neda,aj ked pozorovanim hlienu tomu mozno trochu pomoct.uplne vas chapem,ale uvolnite sa.
cim viac sa budete pozorovat,tym dlhsie to bude trvat.
a cim rychlejsie sa uvolnite a prestanete sa tym zaoberat,tym rychlejsie sa dockate vytuzeneho vysledku....;)

Presne tak Osky, ja sa pri čítaní prispevkov od articoky a veroniky len usmievam a krútim hlavou ako podrobne si všímajú svoje "príznaky", Veľmi im prajem aby im to vyšlo, ale všetko je to hlavne o psychike.
My dve vieme o tom svoje však?

Ja v ten mesiac keď som vysadila antikoncepciu, ešte som ani ovuláciu nemala, a už som sa cítila ako tehotná. Príznaky typické tehotenstvu a to lomcovali vo mne hormóny. Keď som dostala menzes tak som bola nešťastná a sklamaná. Ďalší mesiac som otehotnela a sledovala som sa, dávala pozor na seba......nevyšlo to, potratila som.

Teraz keď som najmenej čakala, že budem v tom, tak to prišlo a nesledujem sa až tak. Nedávam si veľký pozor, robím bežne všetko ako treba. Len som viac unavená, cítim ťažobu na žalúdku a citlivé prsia. V piatok u doktrorky uvidím či sa plodík ukáže alebo nie.Ak nie, pôjdem na druhé sono a potom sa rozhodne čo bude so mnou ďalej. Už som zmierená s tým že ma budú čistiť, no možno budem milo prekvapená a bude všetko v poriadku.

Dievčence držím palce a som zvedavá ako to bude u Vás pokračovať.
osky
10.08.10,18:47
Presne tak Osky, ja sa pri čítaní prispevkov od articoky a veroniky len usmievam a krútim hlavou ako podrobne si všímajú svoje "príznaky", Veľmi im prajem aby im to vyšlo, ale všetko je to hlavne o psychike.
My dve vieme o tom svoje však?

Ja v ten mesiac keď som vysadila antikoncepciu, ešte som ani ovuláciu nemala, a už som sa cítila ako tehotná. Príznaky typické tehotenstvu a to lomcovali vo mne hormóny. Keď som dostala menzes tak som bola nešťastná a sklamaná. Ďalší mesiac som otehotnela a sledovala som sa, dávala pozor na seba......nevyšlo to, potratila som.

Teraz keď som najmenej čakala, že budem v tom, tak to prišlo a nesledujem sa až tak. Nedávam si veľký pozor, robím bežne všetko ako treba. Len som viac unavená, cítim ťažobu na žalúdku a citlivé prsia. V piatok u doktrorky uvidím či sa plodík ukáže alebo nie.Ak nie, pôjdem na druhé sono a potom sa rozhodne čo bude so mnou ďalej. Už som zmierená s tým že ma budú čistiť, no možno budem milo prekvapená a bude všetko v poriadku.

Dievčence držím palce a som zvedavá ako to bude u Vás pokračovať.

Ivy nevzdavaj.
ja sa regenerujem teraz u nasich,som tu jak na dovolenke.spim vo svojej detskej izbe,kde mam svoj obrovsky klavir,a vsetko skoro nezmenene,ako kedysi.mamik vyvara ,musim si strazit kilecka.....vratila som sa tak trochu do svojho detstva.prvu noc ked som tu spala,som si veru aj poplakala,kam sa len podeli tie detske krasne casy.ale uz je mi dobre.
prave som hovorila dnes ,ze bez mojho muza to nie je ono.chyba mi.
pochopila som,ze uz sem nepatrim.....
Weronika12
10.08.10,20:17
Ivka161172 a osky....asi je nacase posluchnut vase rady.....ale ked ja ani neviem kedy mam plodne dni.....tehotenske kalkulacky na internete nie su spolahlive ako som citala....ale mate pravdu ked to ma prist tak to pride...
Drzim palce Ivka...dufam ze teraz bude vsetko bez problemov....a obidvom dakujem za rady....
articocka
10.08.10,21:16
Weronika12- no ako citis zvacsenu maternicu? ja mam tiez sice pre menzesom zdute podbrusko, ale ja hrozne zadrzujem vodu mam aj o 2-3 kila viac. No mna duje uz asi 5 dni co je asi divne a pritom ma dnes prehnalo a to mavam pred menzesom ale do menzesu mam 7 dni co sa mi zda zase priskoro mat taky priznak.A napriek tomu ze jedavam vlakniny a ovocia a zeleniny dost chodim malo na velku takze ktovie, mozno by to mohlo byt lebo cez ploedne sme nezahalali:)). Tak drzim palceky a hadam by bolo fajn keby sme naraz pocali:)).pa a pis co dalej
articocka
10.08.10,21:19
dik Osky ms pravdu, ale ja uz to neriesim uz to neprezivam natolko a uz aspon necitim ten stres co bol pred tym ze hrozne chcem mimi, teraz beriem budee alebo nebude. ajk sa nepodari do oktobra nastupujem do roboty. ale inac uplne suhlasim, tuto davovu psychozu mas vsade na fore, chodim na jedno take kde to prezivaju duplovane:)). a ty ako ty tiez pracujes ci uz si tehu?
articocka
10.08.10,21:23
No osky a Ivka- ja nemam ziadne priznaky a nikdy som ich ani nemala takze nimi sa moc nemozem riadit. jedine co si pamatam ze som bola ospala stale a stale som sa tulila ako male dieta a aj pomenej som jedla a zapcha neskutocna ale to uz som mala 6 tt ako som tu uz pisala takze nebojte ja to az natolko neriesim aj ked tu to posobi inak_)))
articocka
10.08.10,21:27
Ivka neboj vsetko dobre dopadne a budes mat vytuzene zdravucke mimi. Moc ti to prajem.

Osky nostalgia z domova je normalka, ja este doma byvam s maminou a muzom a malym a niekedy ako teraz riesime byvanie mam obavy zo smaoty ked sa odstahujem, ale treba sa s tym zmierit a uvidis bude vsetko dobre. NO mne kalkulacka na nete vysla spravne, ale to asi preto ze ja mam presny cyklus inac je to podla mna hovadina. Drz sa a skore pocatie:))
osky
11.08.10,17:19
dik Osky ms pravdu, ale ja uz to neriesim uz to neprezivam natolko a uz aspon necitim ten stres co bol pred tym ze hrozne chcem mimi, teraz beriem budee alebo nebude. ajk sa nepodari do oktobra nastupujem do roboty. ale inac uplne suhlasim, tuto davovu psychozu mas vsade na fore, chodim na jedno take kde to prezivaju duplovane:)). a ty ako ty tiez pracujes ci uz si tehu?

:eek::)
nepracujem,a nie som tehu,marodim.:(:mee:
vidim,ze vobec nepoznas moj pribeh.ak mas zaujem,na teme prvotne priznaky tehotenstva zmizli
je uz v podstate cely moj zivotopis.....nema vyznam rpzpisovat sa tu.
zelam ti vsetko dobre,nech sa ti vodi lepsie ako mne.;)
Weronika12
11.08.10,20:24
Weronika12- no ako citis zvacsenu maternicu? ja mam tiez sice pre menzesom zdute podbrusko, ale ja hrozne zadrzujem vodu mam aj o 2-3 kila viac. No mna duje uz asi 5 dni co je asi divne a pritom ma dnes prehnalo a to mavam pred menzesom ale do menzesu mam 7 dni co sa mi zda zase priskoro mat taky priznak.A napriek tomu ze jedavam vlakniny a ovocia a zeleniny dost chodim malo na velku takze ktovie, mozno by to mohlo byt lebo cez ploedne sme nezahalali:)). Tak drzim palceky a hadam by bolo fajn keby sme naraz pocali:)).pa a pis co dalej
articocka...ano citim zväcsenu maternicu ale to bude asi pred menzesom....fakt neviem co si mam o tom mysliet lebo zasa mi na tehotenskomteste vysla slaba ciarocka...a vzdy ma prehana....dnes ma napinalo aj na zvracanie....ale uz neverim ani tym príznakom....pockam na menzes ktory mam mat tak o 5 dni a potom pre istotu este zajdem k lekarke....myslim si ze mi povie ze necakam mimi...bolo by mi to luto ale co s tym narobim....urcite to je kvoli psychike nemozem nato mysliet a musim sa uvolnit...to by bolo naozaj super keby sme spolu pocali....
articocka
12.08.10,05:54
:eek::)
nepracujem,a nie som tehu,marodim.:(:mee:
vidim,ze vobec nepoznas moj pribeh.ak mas zaujem,na teme prvotne priznaky tehotenstva zmizli
je uz v podstate cely moj zivotopis.....nema vyznam rpzpisovat sa tu.
zelam ti vsetko dobre,nech sa ti vodi lepsie ako mne.;)

prepac osky,mas pravdu ja ta o tebe vobec nic neviem a prakticky som tuto temu celu necitala, mozno raz ked si najdem viac casu si ju precitam a potom pochopim o com tu pises. Je mi luto ak som sa ta dotkla, bolo to nevedome, ale pytala som sa lebo som nerozumela ci si alebo nie si tehu. dakujem ti a aj ja tebe prajem vsetko dobre.
articocka
12.08.10,06:04
articocka...ano citim zväcsenu maternicu ale to bude asi pred menzesom....fakt neviem co si mam o tom mysliet lebo zasa mi na tehotenskomteste vysla slaba ciarocka...a vzdy ma prehana....dnes ma napinalo aj na zvracanie....ale uz neverim ani tym príznakom....pockam na menzes ktory mam mat tak o 5 dni a potom pre istotu este zajdem k lekarke....myslim si ze mi povie ze necakam mimi...bolo by mi to luto ale co s tym narobim....urcite to je kvoli psychike nemozem nato mysliet a musim sa uvolnit...to by bolo naozaj super keby sme spolu pocali....

ahoj weroni, ja mam tiez pocit ako pred menzesom, ale snazili sme sa o to cez plodne dni tak zacinam pochybovat kedy ich mam:)). lebo je pravda ze ma boli podbrusko pred menzesom a aj par dni po menzese ma zacne znovu boliet a to mam kvoli ovu, to je akysi test mojho tela, ale neviem tiez co si mam o tom mysliet. Inac aj ja mam o 5 dni menzes. a to vracanie je zvlastne aj ked mna ani pri prvom tehu nenapinalo. A slabu ciarocku mala aj segra a bola tehotna a aky testt si si kupila? skus si kupit citlivejsi alebo jednoducho pckaj do menzesu a uvidis ci dojde alebo nie a potom si ho rob. Ja mam tiez srach ze menzes pride uz ked som sa tak snazila aby som ovu presne vymakla a teraz budem cakat zase niekolko dni az mesiac aby som zase zistila ci sa podarilo alebo nie. dame si vediet za 5 dni ao sme natom ja si skor nebudem kupovat test. zelam // test:)))
osky
12.08.10,09:44
prepac osky,mas pravdu ja ta o tebe vobec nic neviem a prakticky som tuto temu celu necitala, mozno raz ked si najdem viac casu si ju precitam a potom pochopim o com tu pises. Je mi luto ak som sa ta dotkla, bolo to nevedome, ale pytala som sa lebo som nerozumela ci si alebo nie si tehu. dakujem ti a aj ja tebe prajem vsetko dobre.

netrap sa,nedotkla si sa ma.ja chapem ze niektore temy su tak dlhe,ze by sme pri nich stravili mesiace,kym by sme dosli dokonca....ja tiez niektore necitam cele;)
dala som ti len typ.myslim ze z mojich diagnoz sa uz mnohi co/to priucili...:D
articocka
15.08.10,20:55
ok som rada, ze to takto beries. Mam dobru spravu. som tehotna, co som aspon opodstatnene mala divne stavy tak sa potvrdilo to co som si aj myslela. tesit sa velmi nechcem a ani u dokiho som nebola, ale testy vychadzaju jednoznacne. verim im , lebo ja ked som tehu nebola tak boli len jednociarkove.A teraz same dve ciarky a bolesti prs a tak dalej. ocky nech to aj ostatnym vyjde aj tebe Osky ak je to mozne.
osky
16.08.10,12:21
ok som rada, ze to takto beries. Mam dobru spravu. som tehotna, co som aspon opodstatnene mala divne stavy tak sa potvrdilo to co som si aj myslela. tesit sa velmi nechcem a ani u dokiho som nebola, ale testy vychadzaju jednoznacne. verim im , lebo ja ked som tehu nebola tak boli len jednociarkove.A teraz same dve ciarky a bolesti prs a tak dalej. ocky nech to aj ostatnym vyjde aj tebe Osky ak je to mozne.

srdecne ti blahozelam a prejam ti bezproblemove tehotemstvo.uzi si to,su to tie najkraksie chvilky,ved uvidis.:)
articocka
21.08.10,05:44
Dakujem Osky, neviem sa toho dockat a dufam, ze mas pravdu s tym bezproblemovym tehu. Ja som prve mala super az ku koncu vysoky tlak a neviem ci to nezacina zase toho sa asi najviac bojim.pa
Weronika12
22.08.10,08:31
aj ja blahozelam articocka...som rada ze sa ti to podarilo konecne...moje testy su negativne ale im neverim aj tak.....v poslednom case mi je zle a tak......a menzes som dostala ale ze vraj mozem mat taky slaby tak nestresujem...ved ked mam mat mimi tak budem....drzim palce aby vsetko bolo bezproblemove....
janamirka2
10.09.10,05:35
Ahojte kočky, nemá niekto skúsenosť stým, že má plod veľmi vzadu a treba ho posunúť? Dnes bola dcéra u lekára a robili jej to, ale povedal doktor ak sa do 3.týždňov posunie znova musí ísť na operáciu - je v . mesiaci
veronkaj
08.12.10,05:31
ahojte, dnes v noci pred druhou ráno ma zobudila dosť silná bolesť v podbrušku presne na mieste maternice.
20.10.2010 som mala menzes, potom na 29DC t.j. 17.11 znovu ale len dvojdňový a hneď po ňom som si robila test a negatívny a teraz som 22 DC.
Snažíme sa o miminko a ovu bola okolo 14dc meriam bt.

už druhý týždeň ma pobolieva v podbrušku niekedy pichne, niekedy zabolí a niekedy smerom k vaječníkom aj prsia ma pobolievali pár dní skôr tak naboku, ale ako ma dnes v noci to zabolelo, za pár minút to prešlo.

čo je to???
veronkaj
08.12.10,06:52
3
hm21
09.02.11,10:57
ahojte mam otazocku, najde sa tu niekto kto otehotnel pri pouzivani hocijakej anti??? napr Pharmatex? :) dakujuu:)
hm21
09.02.11,12:21
ahojte prosim vas najde sa niekto taky kto otehotnel pri anti???? nie tabletky ale napr PHARMATEX.... prosi prosim, uz som pisala hadam vsade na kazde forum :(
JAJA11
09.02.11,12:26
ahojte prosim vas najde sa niekto taky kto otehotnel pri anti???? nie tabletky ale napr PHARMATEX.... prosi prosim, uz som pisala hadam vsade na kazde forum :(

tak asi nikto taký sa nenašiel :o
Poznám ženy, ktoré otehotneli aj keď mali antikoncepciu :o
katarina.j
09.02.11,12:27
hm21-neviem,nepoznam tu značku antikoncepcie, ale ak ide o hormonálnu antikoncepciu tak je velmi malá pravdepodobnosť otehotnieť....aspon nikoho nepoznám osobne, ale stava sa jeden pripad z tisic, že žena otehotnie, aj ked užíva antikoncepciu....skušala si si pozrieť články k tomu na fore mamaaja.sk? tam bolo toho dost popisane o rôznych druhoch antikoncepcií.
JarkaL
09.02.11,12:33
ahojte prosim vas najde sa niekto taky kto otehotnel pri anti???? nie tabletky ale napr PHARMATEX.... prosi prosim, uz som pisala hadam vsade na kazde forum :(


Poznám 2 baby, ktoré otehotneli, keď mali zavedenú DANU.
Museli ísť na UPT
katarina.j
09.02.11,12:33
ahojte, dnes v noci pred druhou ráno ma zobudila dosť silná bolesť v podbrušku presne na mieste maternice.
20.10.2010 som mala menzes, potom na 29DC t.j. 17.11 znovu ale len dvojdňový a hneď po ňom som si robila test a negatívny a teraz som 22 DC.
Snažíme sa o miminko a ovu bola okolo 14dc meriam bt.

už druhý týždeň ma pobolieva v podbrušku niekedy pichne, niekedy zabolí a niekedy smerom k vaječníkom aj prsia ma pobolievali pár dní skôr tak naboku, ale ako ma dnes v noci to zabolelo, za pár minút to prešlo.

čo je to???
ťažko definovať s čím súvisia tvoje bolesti, môže ísť o zápal, prechladnutie-z dola, ak ti to neprejde, tak neváhaj a chod ku gynekologovi/gičke nech vies na čom si....nie každému ukáže test správne, mám kámošku, čo si robila test-výsledok negat.,a ked mala menzes taký všelijaký-skôr nijaký/1 -2dnový/ tak sla k lekárke a oznámila mi tu najkrajšiu správu-čakám bábo....možno to bude aj tvoj prípad...prajem ti to zo srdca....katka
hm21
09.02.11,12:40
katarina.j ---- je to spermicidny krem... Pharmatex...
maminečka
19.10.11,08:29
babeny....ja sa tiez snazim s mojim partnerom o babätko http://www.porada.sk/images/icons/icon11.png ...obaja si to velmi zelame...i ked sa snazime len druhy mesiac ale presne ako som tu citala pocitujem aj ja....pichanie v maternici...po par dnoch po oplodneni....je to pre mna nieco uplne nove lebo nic podobne som nikdy nepocitila...a dokonca mi vcera bolo cely den aj dost ťažko...ako keby som mala menštruáciu...kamoska mi tvrdila ze vraj sa mi vajicko zahniezduje...kedze som to prvy krat pocula som ju hned vysmiala...ale teraz citam, ze aj taketo veci sa deju....ani neviete ako ste mi zlepsili naladu....a tiez si myslim, ze predcasne robenie testov nema zmysel...uvidim ci za 7 dni dostanem svoje dni....ak nie.....tak si pockam dva tyzdne a az potom budem robit test....držim palčeky vsetkych buducim maminkam.... http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif
misha28
19.11.11,22:33
Dobrý večer. Mojím problémom je to, že neviem, či som naozaj tehotná. Chcela som si kúpiť test, ale priateľ chce ešte trocha počkať. Menštruáciu som dostala skôr, no nikdy ju nemám pravidelne. Mojím prvým "príznakom" bolo to, že som začala strašne veľa jesť, pribrala som, nemala som rada zavárané uhorky, no teraz by som ich jedla deň a noc, čo sa týka sladkostí a ovocia, toho som jedla stále veľa, no teraz ešte viac, dosť často mi je zle, no nikdy nie ráno, som stále unavená, precitlivelá, bruško ma stále bolí, trošku mi narástlo, a je o dosť tvrdšie ako inokedy. Čo si myslíte? Som v "tom" alebo nie? :/ ,,
misha28
19.11.11,22:42
Dobrý večer. Mojím problémom je to, že neviem, či som naozaj tehotná. Chcela som si kúpiť test, ale priateľ chce ešte trocha počkať. Menštruáciu som dostala skôr, no nikdy ju nemám pravidelne. Mojím prvým "príznakom" bolo to, že som začala strašne veľa jesť, pribrala som, nemala som rada zavárané uhorky, no teraz by som ich jedla deň a noc, čo sa týka sladkostí a ovocia, toho som jedla stále veľa, no teraz ešte viac, dosť často mi je zle, no nikdy nie ráno, som stále unavená, precitlivelá, bruško ma stále bolí, trošku mi narástlo, a je o dosť tvrdšie ako inokedy. Čo si myslíte? Som v "tom" alebo nie? :/ ,,
osky
22.11.11,16:15
chapem vsetky co tu pisu,hlavne tei,ktore si tehotenstvo velmi zelaju.treba pockat,nic neunahlit,cim viac si vsugeruvavate "tehotenske stavy",tym viac bude boliet sklamanie ak to nebude ono-viem o com hovorim.......
dajte si cas a uvolnite sa!!!!!!!!!
Maria129
12.04.12,15:07
Ahojte chcem sa spýtať, či je možné,že by som bola tehotná. Po menštruácií som mala styk a partnerovi asi ušlo ale nie je si celkom istý :D ako môžem hneď zistiť, bez testu či som tehotná. Je to možné zistiť po pár dňoch po styku????? Lebo mám taký divný pocit v podbrušku ako keby sa mi maternica hýbala :D neviem to presne opísať a mám výtok taký žlto-hnedý a páchne. Môžem byť tehotná,alebo môže byť výtok spôsobený kvôli pohl.styku?????? Prosím poraďte mi. ďakujem
arizona
12.04.12,17:44
myslis, ze ta niekto vysetri cez monitor????
Tweety
18.09.12,13:29
Mohlo, samozrejme, že mohlo. Urob si test, alebo navštív lekára.
Katka_2
18.09.12,14:02
včera som si robila tehotenský test a mala som jednu paličku takže negatívne ale mam taky divný pocit že môžem byť v tom takže nemala by som čakať ale čo najrýchlejšie navštíviť gynekologa?
Ivana Š
18.09.12,14:11
včera som si robila tehotenský test a mala som jednu paličku takže negatívne ale mam taky divný pocit že môžem byť v tom takže nemala by som čakať ale čo najrýchlejšie navštíviť gynekologa?

moja jedna palička mala 10.9. 13 rokov
(ale zasa ja som ho, synáčika veľmi chcela, a bola som sklamaná, keď sa mi len jedna ukázala)

neviem, ako dlho je od tej udalosti, tehotenské testy z lekárne síce garantujú neviem koľko dní od oplodnenia, alebo omeškania menštruácie
lekárske testy sú presnejšie, treba ku gynekológovi
majus24
16.01.13,15:54
ahojte. menstruaciu som mala pred 10 dnami a mam bolest v podbrusku uz tak tyzden, prsia ma tiez bolia, som unavena a nechuti mi jest a ani cigy. asi tak pred 3 tyzdnami som prestala brat HA a predmesiacom nam s priatelom praskol kondom. HA som brala skoro 3 roky. a testy su negativne mozem byt v tom??
osky
16.01.13,19:53
preco zeny hned panikaria.nemyslim si ze to je pravdepodobne,ale vydrz aspon 2 tyzdne,potom si urob test.
jasmin rahoman
11.06.13,19:12
gdo mi moze poradit malasom s pratelo sex pez ocharani 2 kar za noc ale ked sa spravil nie do mana a po minute zas sme pokracovali nie viem ci mozem byt tehotna kolko sperma stacia abi som bola tehotna prosim o radu dakjem
Mila123
11.06.13,19:19
gdo mi moze poradit malasom s pratelo sex pez ocharani 2 kar za noc ale ked sa spravil nie do mana a po minute zas sme pokracovali nie viem ci mozem byt tehotna kolko sperma stacia abi som bola tehotna prosim o radu dakjem

koľko ? stačí jedna spermia.......to hádam vieš......
gabuša
08.11.13,16:27
ahojte žienky :-) ja mam take pichanie v podbrusku dnes cely den od rana, a ked si spomeniem na nejake jedlo uplne sa mi zbiehaju slinky :D Pred dvoma dnami sme mali s priatelom sex a hned po sexe som mala taky svetlo hnedasty vytok... docitala som sa ze to zvyknu mavat zeny v pociatocnom stadiu tehotenstva... robila som si test ten vysiel negativny ale od kedy sa pokusame o babatko preslo len par dni asi to je velmi skoro na zistovanie ci??
Lalalalka
28.12.17,19:51
Dobrý večer, potrebujem poradiť, ..asi pred dvoma tyždnami ma začalo bolievať v podbrušku, citim sa celkom ina ako keby som to nebola ani ja, mala som menštruaciu len dva dni čo u mňa neni obvykle, citim sa ako keby mam teplotu nesmierne som smadna, uz len pri pomysleny na vodu ju hned potrebujem, stale som unavena som rada ked sa idem najest a to je dalsi problem, bez problemov dokážem zjest aj tri porcie a stale mam na niečo chuť čo by som si ešte dala
arizona
28.12.17,19:56
Dobrý večer, potrebujem poradiť, ..asi pred dvoma tyždnami ma začalo bolievať v podbrušku, citim sa celkom ina ako keby som to nebola ani ja, mala som menštruaciu len dva dni čo u mňa neni obvykle, citim sa ako keby mam teplotu nesmierne som smadna, uz len pri pomysleny na vodu ju hned potrebujem, stale som unavena som rada ked sa idem najest a to je dalsi problem, bez problemov dokážem zjest aj tri porcie a stale mam na niečo chuť čo by som si ešte dala
Prepac, ale co cakas? Ze ti niekto na 100% potvrdi,alebo vyvrati tehotenstvo cez monitor na zaklade tvojho prispevku?

Rozumnejsiu radu,ako to, ze mas navstivit gynekologa ti nikto neda...
Žabinka
28.12.17,20:01
Dobrý večer, potrebujem poradiť, ..asi pred dvoma tyždnami ma začalo bolievať v podbrušku, citim sa celkom ina ako keby som to nebola ani ja, mala som menštruaciu len dva dni čo u mňa neni obvykle, citim sa ako keby mam teplotu nesmierne som smadna, uz len pri pomysleny na vodu ju hned potrebujem, stale som unavena som rada ked sa idem najest a to je dalsi problem, bez problemov dokážem zjest aj tri porcie a stale mam na niečo chuť čo by som si ešte dala
v lekárni je dostať kúpiť tehotenský test.. o takej možnosti vies?